Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:24 pm

Model1964 je napisao/la:Toskiću isteko pasoš, levat nije ni znao :lol: . Mislio BIH je EU pa došo sa licnom. Kostić razmišlja da ga pedalira :) . Tako kaže doušnik iz SA.

Dali je istina ili ne?
Pošto kupio poto prodo :)
iz Grcke do Bosne nije mogao samo sa licnom kartom. nesto nije ok.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:25 pm

slika
Ovaj Talijan je izgleda neka mrcina :ganja:
Grk je stvarno neozbiljan i odmah je bacio ljagu na sebe. Mada sad je i glupo odmah ga otjerati, ali nit je prosao ove pripreme na Kupresu nit je ozbiljno ovo sto je uradio..
Kad je danas tekma? Da bar hoce biti izbjestaj, svi imaju izvjestaje :cry:
 
Avatar
Manijak1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 1:04 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:25 pm

tu i tamo je napisao/la:A zna li iko kakva je procedura u slucaju da Celik fakat odustane od PLBiH?
Da li bi Borac automatski usao jer je bio najvise rangiran u prosloj sezoni od ovih sto su ispali... Ili bi se igralo bez njih sa 11 klubova?
Veoma veoma teško da se igra sa 11 klubova, jer se odmah zajebe tabela za prvaka i za opstanak, a moguće je da Borac uđe u ligu, s' tim da imaju i oni dugova nekih msm, pa dok to izmire sigurno bi ih vratili u ligu.
Željezničar iznad svega.
Željezničar za život cijeli.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:28 pm

Nasa granicna sluzba :lol: :lol: Covjek sa nevazecim pasosem udje u drzavu :rofl: :rofl:

Inace podrzavam odluku Kostica da zabrani snimanje utakmica, jer onda bi se ovdje nasli neki strucnjaci i nakon jedne lose utakmice poceli pisati da ovo nista ne valja, da cemo uzeti titulu, ali u ligu za opstanak itd itd., a to bi jedva docekali i novinari koji i sa svojim negativnim tekstovima unosili negativnu atmosferu medju navijace.
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:29 pm

Ovo sa Toskasom je jako lose,igrac ce propustiti 2 od 3 dijela priprema.Ok,vjerujem da radi sa privatnim trenerom,ali ne moze se to mjeriti sa pripremama koje prodjes sa ekipom,od upoznavanja saigraca,privikavanja na sredinu pa dalje..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:34 pm

Manijak1921 je napisao/la:
tu i tamo je napisao/la:A zna li iko kakva je procedura u slucaju da Celik fakat odustane od PLBiH?
Da li bi Borac automatski usao jer je bio najvise rangiran u prosloj sezoni od ovih sto su ispali... Ili bi se igralo bez njih sa 11 klubova?
Veoma veoma teško da se igra sa 11 klubova, jer se odmah zajebe tabela za prvaka i za opstanak, a moguće je da Borac uđe u ligu, s' tim da imaju i oni dugova nekih msm, pa dok to izmire sigurno bi ih vratili u ligu.
ne moze borac uci legalno. mogu se desiti 2 scenarija ukoliko celik odustane od takmicenja, da ekipa kojoj je celik na rasporedu pauzira to kolo i da se pise 0 bodova i golova ili da se svako kolo registruje sluzbenim rezultatom od 3-0
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:38 pm

Manijak1921 je napisao/la:@Kospicar Mogo bi i Siniša u prvu postavu glat :D Dobar je mali

Dvoumio sam se izmedju Memije i Sinise, iz druge ekipe Hervas, Bekric, Pozder.. i ostali mogu komotno u prvu postavu, sad smo na slatkim mukama.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:43 pm

Manijak1921 je napisao/la:
tu i tamo je napisao/la:A zna li iko kakva je procedura u slucaju da Celik fakat odustane od PLBiH?
Da li bi Borac automatski usao jer je bio najvise rangiran u prosloj sezoni od ovih sto su ispali... Ili bi se igralo bez njih sa 11 klubova?
Veoma veoma teško da se igra sa 11 klubova, jer se odmah zajebe tabela za prvaka i za opstanak, a moguće je da Borac uđe u ligu, s' tim da imaju i oni dugova nekih msm, pa dok to izmire sigurno bi ih vratili u ligu.
Sve se moze, i sa 11 klubova bi se igrala liga za opstanak sa 5 ekipa, a Celik bi se racunao da je vec ispao tako da bi jos samo jedan ispadao.

Ali sjecam se da je Borac ulozio zalbu na Celikovu licencu za PLBiH, naravno, nadajuci se da bi oni uletili na njihovo mjesto.

Ne volim politiku ali ona je sveprisutna, i ako bude mogucnosti Borac bi mogao uci da malo izbalansira politicke prilike.
Mislim svemu su krivi ljudi u Celiku 100%, a sad posljedice nisu toliko mi vazne...
Nama je u principu svejedno, mozda bi nam najvise godilo da ostane 11 ekipa, s obzirom u kakvim smo odnosima i sa jednim i drugim.
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:45 pm

amerosm je napisao/la:Nasa granicna sluzba :lol: :lol: Covjek sa nevazecim pasosem udje u drzavu :rofl: :rofl:

Inace podrzavam odluku Kostica da zabrani snimanje utakmica, jer onda bi se ovdje nasli neki strucnjaci i nakon jedne lose utakmice poceli pisati da ovo nista ne valja, da cemo uzeti titulu, ali u ligu za opstanak itd itd., a to bi jedva docekali i novinari koji i sa svojim negativnim tekstovima unosili negativnu atmosferu medju navijace.
Ne mora značiti da mu je istekao pasoš, ako je otišao isti da produži. Vjerovatno se radi o tome da je validnost putne isprave kraća nego što treba, pa se zbog toga ne može regulisati njegov radni status u BiH. Ovo o graničnoj policiji ne bih ni komentarisao.
 
Avatar
Manijak1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 1:04 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:46 pm

Kospicar je napisao/la:Dvoumio sam se izmedju Memije i Sinise, iz druge ekipe Hervas, Bekric, Pozder.. i ostali mogu komotno u prvu postavu, sad smo na slatkim mukama.
Mi na slatkim mukama, na ćemu je onda Kositić :D Ja bih ipak Sinišu, jer Memija je previše loš bio ove sezone, a pogotovo u utakmicama gdje je igrao na krilu, kao npr protiv Čelika, kad je Faria ušao ta strana prodisala, ubiše ga nargile po Sarajevu.
Željezničar iznad svega.
Željezničar za život cijeli.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:47 pm

Manijak1921 je napisao/la:
Kospicar je napisao/la:Dvoumio sam se izmedju Memije i Sinise, iz druge ekipe Hervas, Bekric, Pozder.. i ostali mogu komotno u prvu postavu, sad smo na slatkim mukama.
Mi na slatkim mukama, na ćemu je onda Kositić :D Ja bih ipak Sinišu, jer Memija je previše loš bio ove sezone, a pogotovo u utakmicama gdje je igrao na krilu, kao npr protiv Čelika, kad je Faria ušao ta strana prodisala, ubiše ga nargile po Sarajevu.
Ubio je njega Mulalic i izmisljanje pozicija.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:48 pm

Omar500 je napisao/la:slika

Bekric najvece pojacanje, pola ga nema, sta je ovo, stesao se malo je reci :palacgore:
Ne bih znao reci, jer glupo da Borac udje, onda 1. Liga RS-a ostaje na neparnom broju klubova...vjerovatno svim ekipama ce se uknjiziti pobjede protiv Celika, ali ja mislim da ce igrati s omladincima. Je li iko odustao do PLBIH? Koliko se ja sjecam, to se nikad nije desilo
je li ovo Dado desno ili mi se cini ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:49 pm

Da otjeramo grka to bi bio najveci cirkus do sada. Ovo sve tako djeluje neozbiljno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:50 pm

19adi21 je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:slika

Bekric najvece pojacanje, pola ga nema, sta je ovo, stesao se malo je reci :palacgore:
Ne bih znao reci, jer glupo da Borac udje, onda 1. Liga RS-a ostaje na neparnom broju klubova...vjerovatno svim ekipama ce se uknjiziti pobjede protiv Celika, ali ja mislim da ce igrati s omladincima. Je li iko odustao do PLBIH? Koliko se ja sjecam, to se nikad nije desilo
je li ovo Dado desno ili mi se cini ?
Aco, s tetovazama Lendric, ovog treceg ne vidim al nije Dado sigurno..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 1:56 pm

Omar500 je napisao/la:Ne bih znao reci, jer glupo da Borac udje, onda 1. Liga RS-a ostaje na neparnom broju klubova...vjerovatno svim ekipama ce se uknjiziti pobjede protiv Celika, ali ja mislim da ce igrati s omladincima. Je li iko odustao do PLBIH? Koliko se ja sjecam, to se nikad nije desilo
nije, dva puta je bilo blizu, ali na kraju su i zivinicka drina i zenicki djerzelez igrali sa juniorima
100/94/37/34 - i to je to!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:00 pm

tu i tamo je napisao/la:
Manijak1921 je napisao/la:
tu i tamo je napisao/la:A zna li iko kakva je procedura u slucaju da Celik fakat odustane od PLBiH?
Da li bi Borac automatski usao jer je bio najvise rangiran u prosloj sezoni od ovih sto su ispali... Ili bi se igralo bez njih sa 11 klubova?
Veoma veoma teško da se igra sa 11 klubova, jer se odmah zajebe tabela za prvaka i za opstanak, a moguće je da Borac uđe u ligu, s' tim da imaju i oni dugova nekih msm, pa dok to izmire sigurno bi ih vratili u ligu.
Sve se moze, i sa 11 klubova bi se igrala liga za opstanak sa 5 ekipa, a Celik bi se racunao da je vec ispao tako da bi jos samo jedan ispadao.

Ali sjecam se da je Borac ulozio zalbu na Celikovu licencu za PLBiH, naravno, nadajuci se da bi oni uletili na njihovo mjesto.

Ne volim politiku ali ona je sveprisutna, i ako bude mogucnosti Borac bi mogao uci da malo izbalansira politicke prilike.
Mislim svemu su krivi ljudi u Celiku 100%, a sad posljedice nisu toliko mi vazne...
Nama je u principu svejedno, mozda bi nam najvise godilo da ostane 11 ekipa, s obzirom u kakvim smo odnosima i sa jednim i drugim.
Što je to preči Borac nego Zvijezda.
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:03 pm

Grk ne treba ni dolaziti. Hitno treba golman. Trebamo se navici da ce svaki prelazni rok biti puno dolazaka i odlazaka. Za mene je to normalno. Ako tezimo poboljsanju. Dovedes 15 igraca, odaberes 3,4 koji su bolji od postojecih. I otpustis 15! Popravis kvalitet ekipe. Problem je kad ti ode dobar igrac, a bez obestecenja...
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Da otjeramo grka to bi bio najveci cirkus do sada. Ovo sve tako djeluje neozbiljno.
Svakako :palacgore:
Meni se cini dok je došo info sa Kupresa u SA. da tu nije sve tačno. Možda je Kostić ljut, da ga pedalira sumnjam. To su nešto uz put, oko Busovace :) , nakitili ... kako se kod nas radi. Toskić na štokrlju ko 4 stoper... košto gledam
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:09 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:Ne bih znao reci, jer glupo da Borac udje, onda 1. Liga RS-a ostaje na neparnom broju klubova...vjerovatno svim ekipama ce se uknjiziti pobjede protiv Celika, ali ja mislim da ce igrati s omladincima. Je li iko odustao do PLBIH? Koliko se ja sjecam, to se nikad nije desilo
nije, dva puta je bilo blizu, ali na kraju su i zivinicka drina i zenicki djerzelez igrali sa juniorima
U Slo su par puta skoro u svim sportovima sa loptom neke ekipe odustajali od takmicenja. Zbog love naravno. Postgnuti rezultati su se brisali za one koji su igrali sa tom ekipom. U daljem toku takmicenja je protivnik te ekipe bio slobodan.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:37 pm

Sutra prijateljska protiv Mladosti ! Kakav god sastav da izadje i rezultat da bude suzdrzati se komentara, neka Kosti radi kako je zacrtao pa cemo vidjeti.

Sto se tice grka ako ne dođe do srijede kako se spekulise bice u debelom minusu za ostatkom ekipe, u Slovniju se ide na zavrsne pripreme tamo on samo moze da nadoknađuje. Onda ce biti ili na klupi ili tribinama par kola dok ne uhvati ritam. :r

Kako su mogli ovakav propust napraviti, da li je on doveden od uprave ili je zelja Kostica ?
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned jun 26, 2016 2:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija