Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:01 pm

Eno sad zeta u rangu jrupe, nije bas tako vrl9msu kvalitetna ekipa nemojmo pretjerivati. Neka sa ovo tekmom negativa ostane iza nas abd. a lijepemstvari budu redovne. Sretno nam
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:03 pm

Tryg je napisao/la:
čet jun 29, 2017 10:55 pm
Ma mi ne znamo napadati i tu sva prica staje. Na postavljenu odbranu lose igramo, ostalo necu pisati jer vidim velikoj vecini ovo veceras dobro bilo, pa necu da kvarim ugodjaj :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi znamo napadati ali buraz imas trenera kome napad nije prioritet
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:04 pm

Tryg je napisao/la:
čet jun 29, 2017 10:55 pm
Ma mi ne znamo napadati i tu sva prica staje. Na postavljenu odbranu lose igramo, ostalo necu pisati jer vidim velikoj vecini ovo veceras dobro bilo, pa necu da kvarim ugodjaj :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pisi brate, ima materijala za kritiku.
Oni dosli da sacuvaju, svi iza lopte. Mi u tom slucaju bezidejni totalno jer nema kretnje bez lopte.
Drugi gol se morao sam dati ali nasi bvs u tom trenutku ostanu bez zraka, Sinisa cucno, Zec ne moze istrcati, lopta kod igraca i stoji s loptom. Tu se moralo jace i bolje.

Stana ne moze biti bek za startnu. Njemu u prosjeku igrac mora pobjeci.
Pricam mnogo puta o padanju i bacanju sto kod nas sviraju a eno vidjosmo da ovdje se to ne svira i samo kontru napravi.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:04 pm

slika

Gledaj šefu odjela. 8-)

Izraz lica kod Cenana. :D
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:05 pm

Ne trazite mane.Fino smo odigrali veceras.Da smo ovako igrali u prvenstvu 9 bodova bi Zrinjskom pobjegli.Ovi došli da se brane i da šta probaju na kontru i na takvu postavku svi teško zabijaju a mi posebno.Dosta šansi ili polušansi smo stvorili,4-5 šuteva van šesnest je bilo a zbog onog Zakaricevog se i dolazi na tekme.Falio je još jedan go i da sve bude za 10.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:07 pm

Ova zeta se mora proći loši su pravo..opet problem kad damo go povučeno rucnu a mogli smo još jedan utrpati da se osiguramo...Graovac top igrač...malo je i sredina kaskala al vidjet ćemo kako će izgledati sa Ramovicem...
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:07 pm

listica otresla Ordabasija, kone izgubljeni bez Dulje.. Sve u svemu liga nije tolika karina kao što bi neki htjeli. Ako je zeta najjača u CGu onda nemam šta reči, daleko smo iznad njih
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:12 pm

Borbeno, ok je ovo.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:13 pm

Pa nasi klubovi godinama puse zbog naivnosti, zato je vazno sto nismo primili gol. Nismo u rangu austrijske lige koja pripada srednjoj klasi ali nismo ni najgori jako se orica. Uz malo ulaganja i mogli bi doci na nivo hnl i slovenije, a to je sasvim dobar nivo
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:13 pm

Drago mi je što smo se izmirili s Lendrom, strašan lik. Nigdje ga i onda pobjegne negdje metar od gola i pikne je za pobjedu. Slavko napadni malo, ne igraš protiv Reala, nego protiv Zete. Rezultatom zadovoljan, kao i činjenicom da konačno imamo šuteve sa distance. Biće ovo ok aBd. Volim te Željo!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:14 pm

Valja Zajku istrpiti, dzaba je to, iako je pred penziju. Obruka se par puta s ubacajima ali ipak se trudi i onda sindikalca pogodi u trepavicu iz kornera za gol. I hajde sada pljujte po Jadranku a covjek skocio skoro metar od zemlje kod onog gola i u odbrani vrlo pristojno odigrao. Gol je u stvari njegov jer bi usla i da je Ivan nije dodirnuo.
Dobra atmosfera, oko 9000 gledalaca, prva euro utakmica nakon 13 godina i prva pobjeda u Dolini cupova nakon 14 ! Ljepota! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:20 pm

Koliko su pojedini nahvalili Zetu ja sam mislio da ce imati makar deset 100% prilika. Ljudi su jedno nista.
Jednom uhvatise odbranu na spavanju onaj protrca iza Stane i Bogija i fuli. I bi jos one makazice. Gdje je onaj "Cudoviste" il kako vec sto ih je hvalio ko da su Ajax i Barca u jednom. Kakav on fudbal prati da mi je znati.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:21 pm

Meni je kompletna utakmica prošla kao u snu. Za neki komentar morat ću sačekati sutra. Predivna noć, stvarno predivna. Volim te Željo!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:25 pm

Znaci onom debelom igra Zakaric koji ne moze da hoda i Radinovic koji nema volje za zivotom, sreca nasa pa su ovi na istom nivou ko i mi, trebali smo ovo zavrsiti na Grbavici ovdje jos nista nije gotovo oni ce tamo biti druga ekipa, Zec i Graovac odlicni.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:25 pm

Kad se sve sagleda, ovo je ok. Volio bih da smo zabili još jedan gol, ali bar će ih ovaj rezultat držati napetim i neće biti opuštanja u PG/TG.
Fina noć na Grbavici, volim te Željo!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:28 pm

Babuka je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:25 pm
Znaci onom debelom igra Zakaric koji ne moze da hoda i Radinovic koji nema volje za zivotom, sreca nasa pa su ovi na istom nivou ko i mi, trebali smo ovo zavrsiti na Grbavici ovdje jos nista nije gotovo oni ce tamo biti druga ekipa, Zec i Graovac odlicni.
Kolko fali Miro vidi se itekako iako Zekonja nije los bio...
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:29 pm

Pukni je Gorane cesce molim te!
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:29 pm

Nama fali visok igrac u napadu, nema ko razgrnut gore, sacuvati loptu...
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:30 pm

Prvo da pohvalim momke na borbenosti i evropskoj pobjedi,ma kakva ona bila....ALI...
Zaista ne zelim da ispadnem kao neki pljuvac i nesto slicno,ali ovo sto je veceras Zeljo prikazao je malo iznad nivoa amaterizma.Truncicu jednu malu bolje,pa vi budite zadovoljni tim.
Da krenemo redom...Odbrana dosta solidna i tu nema nekih prevlikih zamjerki.Bogicevic(ma koliko mi nije drag) dobio sve duele,pogotovo zracne, te skocio kod gola Lendrica.Igrac utakmice,bez dileme.Graovac fino odradio posao,dok su bekovi bili na onom nivou na kojem mogu igrati,s tim da je Stevanovic smijesan igrac ofanzivno,a igra na jednoj od kljucnih pozicija u modernom fudbalu.Vezna linija spora kako smo i ocekivali,sa dosta gresaka,pogresnih pasova te jos glupljih prekida i startova.I u tome svemu opet najbolji Zeba koji je ,ocekivano,nestao oko 60min.To dovoljno govori o ostalim.Lendric cijelu tekmu odsjecen i bez lopti,opet po nasem ustaljenom rezimu. :oops1: :oops1:

To je sto se tice ovako pojedinaca.

Posmatrajuci Zelju kao tim,treba istaci nekoliko stvari,a samo oni koji su obracali paznju na detalje ce znacit o cemu govorim.
Igra u polju ne postoji,kretnje igraca uzasne,rizik u igri (pod ovim mislim da se protivnik u igri 1 na 1 napadne) ne postoji i vrhunac svega:ekipa je TOTALNO NESPREMNA!!
Stevanovic-hvataju ga grcevi,Radinovic-isto,zato je i zamijenjen,Zeba-ne moze vise od 60min zbog godina,Zakaric-ne postoji na terenu (covjek igra krilo i nije probio za 90min.To sto je par puta primio loptu lijepo ne znaci nista u modernom fudbalu.) i na kraju Zec-e ovaj lik je epitom nespremnosti ekipe.Znaci radio je,trcao do neke 65min,a onda kad su igraci Zete na njihovoj lijevoj strani totalno pali,on je pao jos vise. :zid: 2-3 situacije na vrhu njihovog 16-terca u situacijama 1 na 1 mi smo uspjeli vratiti loptu do Vece.Raja na to pocinje negodovati,a Slavko ga maestralno :roll: "sakriva" mijenjajuci mu stranu sa Zakaricem negdje oko 70min i tu je utakmica za nas bila zavrsena.

Sve u svemu,zasluzena pobjeda,jer ni ovi nisu pokazali gotovo nista,ali DALEKO,DALEKO smo mi od ozbiljne ekipe.Ovom timu je potreban sveukupni remont.Svjeza krv,mladi igraci,stil igre i kvalitet.Do tada mozemo samo gledati utakmice poput vecerasnje.Igra bez igre.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:31 pm

Mi smo izdominirali ekipu koja je najbolja u CG. Izdominirali je u svim segmentima i to u utakmici u kojoj je Zeta igrala klasicni bunker a mi igrali pod velikim pritiskom. Ili smo se mi popravili ili je ta crnogorska liga tri klase iza nase. Cak je I Ugljesa licio na igraca sto nije odavno. Jedino me Zakaric razocarao jer sam od njega ocekivao vise. Trudio se i trcao ali u dosta situacija bio totalno pogubljen. Zajki svaka cast na volji ali on fizicki vise nije za ozbiljnog fudbala. Nadam se da ce se Ramic brzo oporaviti i preuzeti tu poziciju desetke a ne bih imao nista protiv da se i Zera isforsira.

Ja sam zadovoljan igrom i rezultatom a i atmosferom. Falile su dvije milje na sjeveru da budem zadovoljan i posjetom, a i te dvije milje bi pokrile kaznu koju cemo vjerovatno dobiti zbog odredjenih propusta. Sve u svemu, fino vece u dolini..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, Refa1921 i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija