Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:28 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:23 pm
"Slab" sam na Adu Adzema, nas je vojnik i jako voli Zelju. Mnogo i radi, to se vidi. Tako da mi ostaje samo da mu pozelim srecu, on to zasluzuje definitivno!

Sto se tice nekih, ozbiljnijih stvari, plasim se da bi ovo mogao biti pocetak kraja ove Uprave. Slavko je dobio nogu nakon 1 poraza u gostima od jace ekipe (vidjecemo kako ce igrati protiv Brage) u 4 utakmice. U te prethodne 3 utakmice je ostvario 2 remija i 1 pobjedu. Mi jesmo veliki klub, najveci na planeti, ali nismo Real Madrid da tako otpustamo trenere. Pogrijesili su, tacka. Ne 'reze' se preko koljena kada ti je stalo, a ovo mi djeluje vise kao odluka pod hirom, nego iz neko zdravog razuma. Slavko nas je izvadio iz gov.ana, odveo u Europu i ostvari prolazak u 2 pretkolo. Dakle, doslovno Kerlina ruka ili Bogicevicevo petljanje u Tuzli je ovog covjeka kostalo posla. Malo li je... Sramota od Uprave i dobro su mi poljuljali povjerenje nakon ove odluke. Mislio sam da su nakon Edisa, Capljica i ostaih naucili nesto. Svaka cast na svemu sto rade za klub, ali vracamo se na isto - fali fudbalskog znanja. Razocaran sam, covjek je jutros vodio trening. Naprasno mi ovo sve djeluje. Napisacu jednom: igraci su ga bojkotovali, i to oni koji se spominju! Oni su neprijatelji kluba. Opet, ako je morao neka, neka je to Adzem. Sretno ti Ado i molim te, objasni ovim klosarima u kopackama ko je mangup i neka drhte pred tobom.

Takodjer, kada je u pitanju onaj anamo forum, kada si u drustvu novinara kojeg mozes kupiti za 10 km, ti vjerovatno vrijedis i manje.

Pojacali smo moderatorski tim, cestitam @Omar500!
ma ako se desi da ode ova uprava ona smo jebali jeza u ledja nadam se da se to nece desiti oni su puuuno uradili za ŽELJU.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:29 pm

Svaka čast upravi zato što je uvidjela da mi nemamo igru i da sve što smo uradili prošle sezone je bilo na sreću i na individualni kvalitet. To su neki primjetili i kritikovali Slavka odmah u drugoj utakmici na proljeće, a neki su govorili da je Slavko Sir Alex Ferguson i da je sve do igrača i da smo mi pljuvači.

Kriv je trener za lošu igru, ali zašto se tom istom treneru daje otkaz dan prije utakmice i zašto se daje otkaz 20 dana nakon što si dao podršku tom istom treneru!?

Adžem sutra može pobijediti isto kao i Petrović čitavu prošlu sezonu - na sreću ili individualni kvalitet. Mjesec dana je malo da se pripremi ekipa, a kamo li 1 dan. Zato šta god da se sutra desi ja sam uz Adžema. Možemo iz utakmice u utakmicu uviđati ima li poboljšanja u igri, ali tek nešto konkretnije o njemu možemo pričati u septembru nakon prve utakmice poslije reprezentativne pauze.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:29 pm

Ja se samo nadam da cemo konacno gledati bolji fudbal, odnosno da cemo konacno gledati fudbal na Grbavici koji definitivno nismo gledali za vrijeme S.P. Uopste ne mislim da smo pogriješili, jer nikad u mojoj mahali ili mojoj raji se nije pricalo o ovoliko losoj igri na oko, odnosno o silovanju igre, kao sto se pricalo za vrijeme navedenog. Nikad nismo afirmirali i davali manje sansu mladim igracima kao za vrijeme S.P. Nikad nismo imali vise penzionera kao za vrijeme S.P. Bilo mi je pravo drago kada je dolazio, mislio sam da covjek ima znanje, viziju, pamet i Mud., a ispade nesto sasvim suprotno. Njegova ziheraska igra bi mogla odgovarati malim ekipama, FKŽ definitivno ne. Zao mi je sto nije uspjelo, ali mislim da je potez uprave pravi i na vrijeme, da smo jos rizikovali sa njim, mislim da bi usli u jos vecu dubiozu.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:29 pm

Željo je ba mahalski klub i tu je kraj priče.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:30 pm

ja ne znam kakvu statistiku su ocekivali od slavka... ali covjek ima 21 pobjedu u 37 utakmica i svega 5 poraza... ne znam da li je ikad jedan trener dobio otkaz nakon ovakve statistike...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:30 pm

21 pobjeda i 5 poraza?? Ma daj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:31 pm

das mu podrsku, odradi pripreme, dovodis po njegovom ukusu igrace, odigras korektno evropu i onda hajd momak noga
smijesno, jadno i zalosno sve zajedno
nista protiv Adzema, meni drago sto je on tu.. ali tajming ovoga je jadan i los
Ado sretno, neka ti je Bog na pomoci ii nemoj vise povratnika samo tu ekipu odjebanih pojacaj sa Bogijem :D
@leon nedaj se ;)
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:31 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:18 pm
ja ću svoje mišljenje o adžemu odvojiti od mišljenja o onome što se radi. malo mi je zaparalo oči juče kad se njega posprdno naziva "stručnjak", a ustvari kritikuje nešto drugo, isto što ću i ja sad.

on je onda odradio dobar posao u katastrofalnim uslovima, ni ja tad nisam znao koliko katastrofalnim. štrajk igrača je bio spreman - ne iz bilo kojeg razloga u vezi sa njim, nego što četiri plate zaredom nisu dobili. tu je nas bio doveo raniji način upravljanja klubom. on je imao ekipu bare bare s olimpicom, i klasu iza širokog, zrinjskog i sarajeva. ja sam to pisao i tad sve to ima dokumentovano. i kad je dobio taj otkaz, nije blatio klub - za mene vrlo bitna stvar. tako da protiv njega kao njega nemam ništa, čak štaviše.

ali...

volio bih čuti, sportski, ljudski, treći razlog kako ono što je slavko (u)radio može biti u redu i za podršku poslije onakvog gubitka titule, a ne biti u redu sad. šta se to promijenilo nagore? evropa se odigrala u granicama mogućnosti, i puno bolje od onoga zbog čega je slavko možda prije trebao dobiti otkaz.

ako se pravi problemi ne riješe, adžem će opet, negdje oko treće godišnjice svog prvog nezasluženog otkaza dobiti i drugi nezasluženi otkaz. a ako mu se baš podrepi, može ga dobiti i za drugu godišnjicu odinog nezasluženog otkaza...

ako zeba grana slavki i amaru, hoće li ga u red uvesti adžem s kojim je maltene igrao? možda i hoće, ali samo ako zaista bude imao podršku, a ne kao ovu sad.
:klanjase2:

ako je razlog "slavko, moraš forsirati žerić, ramovića, osmankovića pa makar i na uštrb rezultata" raskid ove saradnje sa SP-om, nek je
Ado je "naš čovjek", neko ko ipak vjerujem da malo više zna koliko i da li smije forsirati tu djecu, neko ko na koncu ima i manje izgubiti u ovakvoj situaciji (pod navodnicima gore).

ako je to taj "novi kurs", onda vjerujem da samo možemo biti na dobitku
ne možda odma, ali hoćemo
e ako nije...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned jul 23, 2017 2:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:32 pm

ž'21 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:29 pm
Željo je ba mahalski klub i tu je kraj priče.
Tacno tako
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:32 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:30 pm
ja ne znam kakvu statistiku su ocekivali od slavka... ali covjek ima 21 pobjedu u 37 utakmica i svega 5 poraza... ne znam da li je ikad jedan trener dobio otkaz nakon ovakve statistike...
Mulalic
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:34 pm

barbarez je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:00 pm
Eh ovako. Mozda nije najbolje vrijeme za moje obracanje i mozda ce se post izgubiti jer turbulentna je situacija, ali ja moram napisati dok me drzi huja.

Forumskim pukom, ovim "cjenjenijim" koji se druze i privatno pocela je kruziti prica da sam ja neprijatelj kluba.
Da podrobnije objasnim:
Javio mi se gospodin cije misljenje i koga jako cijenim sa dobronamjernim savjetom ( mnogo mu hvala na tome, jer danas primiti od nekog dobronamjernu kritiku je rijetkost).
Cak do njega je doslo da ja pijem kafu s Neandertalcem i Virtuom i da ja slusam njih. Oni su okarakterisani kao neprijatelji a samim time i ja.
Oni koji su pratili forum cesto, znaju da ja s doticnim Nean. sam bio i ovdje na ratnoj nozi. Zasto onda ja da privatno se s njim druzim?! Takvi ljudi mi u zivotu ne trebaju ( nista lose o njemu necu reci, ali nemam namjeru biti dobar s njim )

Ja se kunem svim svojim mrtvim, svetim i jos vise od toga ( ne znam zasto ovo radim, ali eto) , da doticnu dvojicu ja uopce ne poznajem a kamoli da pijem kafu s njima.
Dovoljno sam inteligentan, zreo i pametan da imam svoje misljenje. Ne treba meni niko govoriti sta ja da radim i pisem.

Kako saznajem upecatljiva je recenica moja : Ako ih (upravu) zbog rezultata smjene, nece mi biti nimalo zao.
Da objasnim. To je iz revolta, jer vidite svi sta nam pojedinci rade s trenerima i s klubom. Uzeli su nam titulu, smjenili 6 trenera, a po tom pitanju se nista nije uradilo.
Ja sam svjestan ko je ova uprava i sta smo mi bez njih, ali ova recenica je iz revolta, a vjerujem da je vrlo moguce da ce i njima dohakati "dusebriznici".

Ja ne znam ko je i kakav mu je cilj ovih izmisljotina, ali nije mu uredu. Nepravda me najvise boli, a upravo je ona ucinjena prema meni.
Opravdati se kod takvih ne mogu, jer oni gledaju sta njima odgovara i oni ce pisati i kad nema razloga za to. Nemam ni namjeru da se perem, jer kod sebe nisam ukaljan a kod njih se ne mogu oprati.
Muhammed a.s. je bio najbolji covjek na svijetu pa su pricali o njemu svasta.

Ja sam imao potrebu ovo napisati, jer jako sam povrijedjen, veliku gorcinu osjecam. Ko ima pravo meni reci da sam neprijatelj mog Zelje.
Nesto sto mi predstavlja bjeg od stvarnosti i nesto zbog kojeg druge stvari trpe ali Zeljo ne smije trpiti. I onda ja neprijatelj Zelje.
Hvala na tome.
Nisam siguran koliko ima smisla nastaviti pisati. Ako sam ja najveci problem i neprijatelj onda se povlacim i eto, Zeljo ima jednog "neprijatelja" manje.

Zeljeznicar za zivot cijeli!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Leone **** te Blagojevic.
Ti stvarno pridajes znacaj takvim stvarima. Ja licno znam 3 covjeka sa foruma, ostale nemam pojma ko su. Mnoge zaista cijenim i rado citam. Ali velika vecina ljudi ovdije sere i pise gluposti. Krene se od lubenica, pa se nastavi sa nekim drugim nebulozama, i onda se opet nadju oni ludi, koji kao razumiju te zajebancije, pa ista klapa koja prdi iz supljeg u prazno, napadaju svakog ko drugacije misli.
Ne bi ih ja imenovao jer ako krenem, znam sebe najbolje poslao bi ih u 3 lijepe, a to ne zelim.
Sad meni nije jasno, sto se ti zamaras, sta neko prica i sere. Druga je stvar sto ovdije neko misli da je posebno bitan i da je njihovo misljenje neki *****. E tako i ti, znas li koliko si ti ili ja ili neko treci, bitan ***** da ga se nazove neprijateljem kluba.Ma ni sekunde.
Ovdije se odavno krenulo sa politikom ako nisi sa nama uz dlaku odmah si govno sa ****..
Ovdije odavno vladaju dvostruki arsini za mnoge stvari, ali nista to nije strasno, da bi ti pravio neku dramu. Brate fino sve nabijes na neku stvar, sta tebi ili bilo kome neko ima pricati koliko ti volis klub. Ja sam prvi klubu samo davao pare, zbog mene klub marke nije platio, i znam koliko volim klub. Ja sam tom klubu dao sebe haj haj,i znaju oni sto me znaju, i jel mislis da bi se zamarao sranjima kad mi neko kaze da sam ovakav ili onakav, jer je neko popio pivu i konta da je akademik.
Evo mene ti sto puta iznerviras kad pljujes Zebu, a hvalis celavog, pa sta sad treba da ti serem. Meni ste drazi svi vi sto kritikujete, nego ove ustaljene proceduralne koke, koje ciljano hajcaju raju i prde u istu tikvu.
Cuj Leon neprijatelj kluba, i ovaj forum postao rijaliti PAROVI majkemi.
I jednu stvar bi ti ja rekao. Nikad ali nikad nemoj pisati Cao Zeljo, to rade picke, koliko god da si ljut. Zeljo je iznad sviju, **** ostale. Nek se mijenjaju, ljubav ostaje vjecna.
Ma joj barba niko neće reći ciao Željo, ali mnogi će prestati dolaziti, ja prvi i to je moj vid borbe protiv nečega s čim se ne slažem. Ne može niko optužiti BBB da ne vole Dinamo zato što godinama nisu dolazili na utakmice. Uhvatiće se ovi za glavu kada vide koliko će biti obnove članstva i prodatih godišnjih u odnosu na prošlu godinu. Nama će se plasirati priča da je to zato jer nije bilo euforije, ali oni će sigurno znati da su oni isključivi krivci za to. A tek kad odu vidjećemo šta će ostati iza njih. Nismo ni za prethodne garniture znali šta su radili dok nisu otišli. Ova transparentnost oko broja karata i to je jedina transparentnost, fali more informacija koje ćemo moći saznati tek kada odu

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:35 pm

I jos mi nije jasno. S obzirom da sam citao u vise navrata da je Projic bio zelja Slavka.

Da li je moguce da u mjesec dana dovedu Projica (ruku na srce, koliko se moglo vidjeti fino je odigrao) i da otpuste Slavka.

Potipisu lika od 30 godina na 2 godine "zbog" Slavka, i onda hladno nabiju nogom.

Stvatno nisam sklon pljuvanju po upravi, cak naprotiv i sada mislim da im treba dati podrsku. Al stvarno neke stvari su van svake pameti.

Samo Zeljo!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:35 pm

GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:57 pm
ellaxaz je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:52 pm
GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:46 pm
Kapa do poda upravi, najbolji potez posle izgradnje Istoka!
Petrovica su inace naslijedili od prethodne uprave.
Nisu ali trener je krivac ako ne ide..

Probali, vidjeli ne ide, nema poboljšanja i otkaz je logičan slijed..

Sreća pa su mu već danas dali nogu jer bi frajer sa svojim antifudbalom u narednoj polusezoni otjerao raju sa stadiona.
Nebitan je Slavko, Bekric, Jahic, Pozder, Bogicevic....
Bitni smo mi kojima sve uprave redom, svake godine uspiju prodati godisnje karte.
Ako je trener kriv kad ne ide, trebali su mu dati otkaz poslije jedva osvojenog boda protiv Krupe, do kraja se ne bi nista promijenilo i da smo bili bez trenera (Alihodzic na klupi).
A ko je otjerao raju s tribina to ce se vidjeti sutra.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:36 pm

ma ne treba pritiskati sada Adzema. Nije ovo njegova ekipa, tek nakon zimskog prelaznog roka cemo vidjeti stvarnu sliku, kada on odradi svoje pripreme i dovede igrace kakvi mu odgovaraju. ha ha ha
--
" ... u sezoni u kojoj imamo najvece ambicije." hahahahahaha
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:36 pm

Eto nove ankete, pa da vidimo. Ovo je najbrojniji Zeljin otvoreni forum i najvise Manijaka pise ovdje, samim tim anketa je validan uzorak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:36 pm

Bosnia je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:32 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:30 pm
ja ne znam kakvu statistiku su ocekivali od slavka... ali covjek ima 21 pobjedu u 37 utakmica i svega 5 poraza... ne znam da li je ikad jedan trener dobio otkaz nakon ovakve statistike...
Mulalic
odović prvi put. pa i amar. pa i adžem, u odnosu na okolnosti. pa plišek, "nastavnik fizičkog". mnogo je to češće kod nas nego što se onako na prvu pamti. ali ja sam se iskreno nadao da idemo dalje od toga...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:38 pm

Bocca. :lol:
1987
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:38 pm

Evo Bocca vec prca Slavka na fb hhahaha
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:39 pm

Adzem ce trajati ko Memic
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:40 pm

Bruda.TM je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:26 pm
Morzhy je napisao/la:Da mi je samo znati ko je to uočio da ne valja igra i šta treba promijeniti...razumiju se u fudbal k'o Mara u kriv ku.rac. Vlasnik distributerske firme...pa, bivši košarkaš...pa zastupnik marke kafe i ugostitelj...i onda to treneru saopšti propali zastupnik srbijanske firme za proizvodnju garderobe...daleko ćemo dogurati, danas ste mi se zgadili za sva vremena, hinjski ste potrošili još jednog dobrog insana. Vidjećete aBd na posjeti šta ljudi misle o vašem vođenju kluba.
Mislim da ti to nema veze sa tim kralju.
Profil ljudi je takav kakav jeste, ali nemoj misliti da smo jedini u Evropi sa tim.
Pa i AIK vode bankari, trgovci i gradjevinari slika

A jedini koji tu moze nesto je Brko, a to je sad nazalost, nemoguca misija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma kralju je li nas to porediš s AIK-om? I kod njih je sportski direktor prodavao garderobu i propao, to hoćeš da kažeš?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], teatrale36 i 100 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija