Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:24 pm

Neandertalac, Sergejević, Roberto Baggio ili što bi se reklo 3 u 1. Onome ko hoće da razumije vaše pisanje jasna je pozadina ove igre. Naravno da cilj nije bila smjena Kostića nego krajni cilj je Misimović i povratak otpisanih kako bi preuzeli sportski segment a time i dilove.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:24 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Meni, licno, je istocna tribina trenutno bitnija od svih trenera i igraca.. Imali smo i titula i euro epizoda a infrastruktura je stajala oronula dvije decenije.. Za najveci dio moje podrske ovoj upravu su zasluzni njihovi planovi na infrastrukturi.. Koldzo vjerovatno ceka dobar tajming za izdavanje dozvole da bi je iskoristio kao dio predizborne kampanje i pobrao glasove i onih koji su mu zamjerili zbog problema koje nam je pravio.. Hinjavac je to teski..
Baš tako. Sigurno bi bilo mnogo slađe da smo sada negdje na vrhu tabele, uz lijepe igre, i pune tribine Doline Ćupova...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:26 pm

Miloš Kostić gospodin covjek..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:26 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Meni, licno, je istocna tribina trenutno bitnija od svih trenera i igraca.. Imali smo i titula i euro epizoda a infrastruktura je stajala oronula dvije decenije.. Za najveci dio moje podrske ovoj upravu su zasluzni njihovi planovi na infrastrukturi.. Koldzo vjerovatno ceka dobar tajming za izdavanje dozvole da bi je iskoristio kao dio predizborne kampanje i pobrao glasove i onih koji su mu zamjerili zbog problema koje nam je pravio.. Hinjavac je to teski..
Slazem se, tribina je veoma bitna. Naravno, to ne smije znaciti da smijemo ostaviti sportski segment i kadar u ovakvom stanju. Samo da krene sa izgradnjom istoka, bit cu presretan. Neki ce da crknu od muke kad dodju bageri, i tada ce se izvlaciti kao da to uprava radi da bi se opravdala. Opet cu redi, da su bogdom i prosle uprave radile takve stvari da se opravdaju, a ne hapale i uzimale stotine hiljada maraka iz Zeljeznicara...
Treba izdrzati ove napade, biti strpljiv, i sa popravljanjem sportskog segmenta izaci cemo nikad jaci. Mogu se stvari pravo promijeniti u sljedeca dva mjeseca, pa da stvorimo finu ekipu, da se bore svi za jednog. Europu izboriti, mozda u kupu nesto uspijemo :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:27 pm

Ne znam za vas ali mene Metalege dobro iscupa iz depresije :rofl1:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:28 pm

Iscupa me karinu, još gore, kad skontaš gubiš od mrtvog viteza kući, i barem smo remi mogli sa zrinjskim.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:30 pm

Šta se dešava sa fudbalom u glavnom gradu? Ovo je nedopustivo.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Devotion
Postovi: 45
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 9:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:32 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Ne znam za vas ali mene Metalege dobro iscupa iz depresije :rofl1:
Dobra stvar je što komšije izgubiše tri boda, a loša što nam Metalege dođe na bod. A valja nama sa njima igrati.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:33 pm

Poslije kiše, sunce dolazi. A sunce se rađa na istoku. Sa izgradnjiom istoka kreće naše uzdizanje, a onda i PLAVO PROLJEĆE. Malo pozitive, raja. :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Bosanski lonac, dana/u pon avg 22, 2016 7:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:34 pm

Eto i Kostić je potvrdio ono o čemu se priča danima ovdje. Vrati kapitensku, pičko.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:35 pm

baxuz87 je napisao/la:Eto i Kostić je potvrdio ono o čemu se priča danima ovdje. Vrati kapitensku, pičko.
Zalijepi link da procitam molim te
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:35 pm

Sta ce me ovo iscupati, uozbiljite se, imamo mi sasvim dovoljno svojih problema..
Nego mene interesuje hocel gg sad o Tanu, Kusturici, Hurticu, hocel zvati Blekica i kompaniju da daju svoje izjave itd itd..
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:36 pm

Bosanski lonac je napisao/la:Poslije kiše, sunce dolazi. A sunce se rađa na istoku. Sa izgradnjiom istoka kreće naše uzdizanje, a onda i PLAVO PROLJEĆE. Malo pozitive, raja. :zeljeznicar1:
Pusti ba vise šuplju priču, vrijeme je za djela prijatelju
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:37 pm

slika

''Kostić ušao na trening i rekao igracima da su ****!''
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:37 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Ne znam za vas ali mene Metalege dobro iscupa iz depresije :rofl1:
u kolikom god da smo kuršlusu ne može čovjeku biti svejedno, džaba je... :djavo:
gradi željo boli te *****
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:37 pm

Valter je napisao/la:Neandertalac, Sergejević, Roberto Baggio ili što bi se reklo 3 u 1. Onome ko hoće da razumije vaše pisanje jasna je pozadina ove igre. Naravno da cilj nije bila smjena Kostića nego krajni cilj je Misimović i povratak otpisanih kako bi preuzeli sportski segment a time i dilove.
:lol:

Veteran@ Diego@ Valter@

Mislim vise nego ocito :-)

Al ga spinujete, skrecete sa teme pri tome blateci neke od legendi, bezobzirno i brutalno a sve u pokusaju spasavanja necije koze.

Takodje tjerate navijace da zauzimaju strane, pinovo spinujuci da ako progovore kako im se neato ne svidja upadaju pod kvalifikaciju; onih prije sto su ostavili pustos!

Jadno i bezobrazno!
Željeznicar za život cijeli!
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:38 pm

Velahalve je napisao/la:
Bosanski lonac je napisao/la:Poslije kiše, sunce dolazi. A sunce se rađa na istoku. Sa izgradnjiom istoka kreće naše uzdizanje, a onda i PLAVO PROLJEĆE. Malo pozitive, raja. :zeljeznicar1:
Pusti ba vise šuplju priču, vrijeme je za djela prijatelju
Najbolje da svi zajedno plačemo.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:39 pm

Ja vam rekoh za trening..
Sad Kosta javno istupi i reci,ne muci narod :)
Moj Acika..

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:39 pm

Plače mi se kad vidim ovu sliku ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 7:40 pm

Omar500 je napisao/la:slika

''Kostić ušao na trening i rekao igracima da su ****!''
Fakat sta je bilo ovdje
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 107 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija