Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:15 am

exdomorocki je napisao/la:
Veteran je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Ma od odlaska Amara nas niko ne sljivi 5%. Sve ovo da se desava dok je on tu, na presici bi rekao 2 pametne i zacepio usta svima. Kakvo pravdanje, kakva saopstenja i slicno, Amar pukne 2 ironicne, ovim iz saveza bi trebalo jedno 20 dana dok skontaju sta je pisac htio reci, al kad skontaju malo bi se zapitali kako ce iduci put. Ofsajd Benke na Kosevu od 2-3 metra se ne vidi, ali se Lendriceva 2-3 cm kristalno jasno vide, od istog onog Macica koji u Sirokom vidi Tiagov ofsajdm pa ti savez povlaci linije da te slaze na tvoje oci...sad je delegiranje sudaca takvo da Sirokom sudi Mostarac, a nama ocjenjuje sudjenje covjek iz Sirokog, najvaznije kolo u sezoni. Mi smo u savezu i svim tim komisijama svedeni na nivo malog provincijskog kluba kojem ce se sudit onako kako oni hoce, njima Zeljo kao institucija ne predstavlja nista. A i nasi se s tim mire sto je najbolnije za mene.
Je li stvarno misliš da je Amarova zasluga to što smo odlično stajali u savezu i sudijskoj organizaciji? I da smo autoritet izgradili sa njegovim ironičnim izjavama?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jok Gredina i Misketova
Ti ako hoćeš da znaš stvarno čija je javi se na pp, reci nešto o sebi, broj godina, i sl. pa ti možda kažem :DD: :DD: :DD:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:19 am

Nije Ivica bio citavo vrijeme u komitetu dok je Amar bio tu tako da ta prica i ne pije vodu do kraja.. Komitet za normalizaciju je radio od 1. Juna 2011. do kraja 2012..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:24 am

:shisha: neko ce pare danas uzeti..Nema sansone da sve ove male kvote ulete..
slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:32 am

Okolele je napisao/la::shisha: neko ce pare danas uzeti..Nema sansone da sve ove male kvote ulete..
slika
Je li moguce da je ovakva kvota na Borac :cigara:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:32 am

Kompanija Wortmann Metal iz Srebrenika odlučila je podržati projekat izgradnje evropske Grbavice te je uplatila novčana sredstva za kupovinu 50 stolica.

Kompanija je specijalizovana za izvođenje krovopokrivačkih, hidroizolaterskih i limarskih radova, termoizolacije, postavljanje krovnih, fasadnih panela i iznajmljivanje radnih platformi (dizalice, skele).
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:32 am

Nego sta se danas igra na kl. ? HAHA
:shisha: :shisha:
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:34 am

Okolele je napisao/la:Kompanija Wortmann Metal iz Srebrenika odlučila je podržati projekat izgradnje evropske Grbavice te je uplatila novčana sredstva za kupovinu 50 stolica.

Kompanija je specijalizovana za izvođenje krovopokrivačkih, hidroizolaterskih i limarskih radova, termoizolacije, postavljanje krovnih, fasadnih panela i iznajmljivanje radnih platformi (dizalice, skele).
:palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:34 am

krajisnik87 je napisao/la:Nego sta se danas igra na kl. ? HAHA
:shisha: :shisha:
Opali Drinu i Radnika keceve uzmi pare.. :ganja:

Imam neku suhvu da ce danas zapapriti kolo da se to u zadnjem sve odlucuju.. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u sub maj 07, 2016 11:36 am, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:35 am

exbabilon je napisao/la:
Doslovno ne, nemoj biti bukvalac. Ali i pri danasnjem stanju u savezu Amarov autoritet i izjave bi podobro uticale na odnos saveza prema nama, siguno puno jace nego to sto Edis poslije svake utakmice pohvali sudjenje.
znaš koliko njima puca za izjave i autoritet. znamo svi kako se te stvari završavaju. neće ni salem paziti pitare kad prestanu davati, a neko drugi uleti...valja održati onu kilažu.

šta god neko mislio, ova garnitura je protiv toga i toga neće biti dok se ovaj sastav pita.

znam, znam šta ćeš sad napisati, imao sam juče jednog sličnog u stvarnom životu... :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:37 am

Ti ako hoćeš da znaš stvarno čija je javi se na pp, reci nešto o sebi, broj godina, i sl. pa ti možda kažem :DD: :DD: :DD:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:[/quote]

Nemas mi ti sta govoriti.
Mozda radim u klubu a mozda sam radio u Amarovom mandatu.
Nek ti potvrdi jedan od moderatora.
;) ;)
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:40 am

@veteran

Nebitno totalno, imali smo mi u tom periodu "vojnika" za sve i svasta, ali nas u tom periodu nisu svjesno potkradali, ali nije bilo ni ofirnog navlacenja, znala se dizati dzeva zbog 2 diskutabilna auta na jednoj utakmici. Tada je bio problem sto se bukvalno sve okrenulo za 180 stepeni i nije bilo ljudima normalno da sudija ima ujednacen kriteriji prema gostu i domacinu, a nama je samo to trebalo da budemo dominantni, ove sezone bi nam samo to trebalo da budemo sigurni putnici u Evropu.

Poenta je da Amar kakav je ne bi mogao presutiti i ne bi cutke prelazio preko svega da je tu. Ne bi morali pokretati kampanije, voditi ratove protiv bilo koga, on bi uzeo mikrofon jedno pola minute-minut kao sto je uradio u onoj poznatoj situaciji sa brojem karata za komsije na derbiju i cuvenog kraj price s mog avatara. Svi su usutili jer su znali da je upravu. Isto to bi uradio par puta ove sezone i siguran sam da bi i oni u savezu i pored toga sto su svi redom djon obraz zastali i pomislili fakat pretjerujemo, de malo zakocite...

@chwilla
Ma rijec nije jaka koliko i lova u dzepu, ali vjerujem da bi situacija u tom slucaju bila bolja bar 10%. Tih 10% nek su dva boda u Sirokom i mi bi sad imali sve u svojim rukama...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:46 am

Samo vi pisite, @salemprolic vas pozorno posmatra. :rofl:

Jedva cekam Hervasa da vidim uzivo, proci ce cijele pripreme. E Bekricu, sada ces se morati boriti za prvih 11. Ne samo sa povrijedjenim Dadom Sadikovicem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:47 am

Leon_Professional je napisao/la:
Okolele je napisao/la::shisha: neko ce pare danas uzeti..Nema sansone da sve ove male kvote ulete..
slika
Je li moguce da je ovakva kvota na Borac :cigara:
Bice ista utakmica kao protiv Sarajeva, preskakanje lopti ... a iz saveza kazu liga je regularna i napreduje !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:49 am

storm_raider je napisao/la:Samo vi pisite, @salemprolic vas pozorno posmatra. :rofl:

Jedva cekam Hervasa da vidim uzivo, proci ce cijele pripreme. E Bekricu, sada ces se morati boriti za prvih 11. Ne samo sa povrijedjenim Dadom Sadikovicem.
Pratim i tefterim :mrgreen:
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:50 am

salemprolic je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Samo vi pisite, @salemprolic vas pozorno posmatra. :rofl:

Jedva cekam Hervasa da vidim uzivo, proci ce cijele pripreme. E Bekricu, sada ces se morati boriti za prvih 11. Ne samo sa povrijedjenim Dadom Sadikovicem.
Pratim i tefterim :mrgreen:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=WBtn83FjKW8[/video]

Saleme šta bi ovdje? :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:50 am

Drina i Sloboda X
Kvota 21,35. Uzmite pare :kafa:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:53 am

salemprolic je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Samo vi pisite, @salemprolic vas pozorno posmatra. :rofl:

Jedva cekam Hervasa da vidim uzivo, proci ce cijele pripreme. E Bekricu, sada ces se morati boriti za prvih 11. Ne samo sa povrijedjenim Dadom Sadikovicem.
Pratim i tefterim :mrgreen:
Stavljaj onaj avatar, uvijek se ismijem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:54 am

Kapiten je napisao/la:Drina i Sloboda X
Kvota 21,35. Uzmite pare :kafa:
Amin, bilo bi prejako, malo da vratimo pozitivnu atmosferu! Ćelo majstorski odradjuje kraj sezone, osigurao opstanak i jos osigurao budzet za sljedecu godinu. Ja se nadam ako danas ne kiksne Siroki da ce Ćelo kao novi trener Sarajeva morati zapet protiv Sirokog jer Sarajevu ce trebati :kafa:
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:55 am

Hurmasica je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=WBtn83FjKW8[/video]

Saleme šta bi ovdje? :ganja:
Znas one pare sto nisu dobili Husic, Skakic i Jakupovic...e pa tu su se potrosile 8-)
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:55 am

Uvijek si znao sa parama :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija