Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 6:28 pm

jeste nas izvadio iz govana, jer je situacija bila gora nego što je to bodovni saldo govorio. ali otprilike je na tome i ostalo, a bilo je pretpostavki za bolje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 6:31 pm

U prvih 6 kola imali 3 poraza, od čega 2 na Grbavici.

U narednih 26 imali smo 2 poraza oba na strani, s tim sto smo u LzP igrali sa 5 najboljih ekipa po 2 puta.

Htjeli ili nehtjeli priznati brojke govore u korist SP.
Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk


Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet sep 15, 2017 6:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 6:41 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet sep 15, 2017 2:36 pm
Baždarević i Misimović obišli Grbavicu

https://www.nfsbih.ba/vijesti/bazdarevi ... -grbavicu/
Nepotizam i renesansa :palacgore:
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 6:44 pm

Umjesto na Koševu, Zvjezdan Misimović završio na Grbavici. Eto zamjene za Zebu :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 6:45 pm

I to je jedina pozitivna stvar koja se dogodila sa njim na čelu. Izborili Europu na kraju, ako se to uopšte može smatrati uspjehom za naš klub.
Ne želim više da se vraćam na tu temu, jer mi se non stop kroz glavu vrte njegove riječi, obećanja, a uspio je Želju dotući svojom filozofijom.
Igru i dalje vučemo njegovu, patimo se sa igračima koji su bili i prošle sezone, uz odlazak dva od tri koja su mu i čuvala stolicu, Kemo i Žera nakupili godina bez ozbiljne minute u seniorima, uspio prokockati titulu ko malo ko, igrači ga 8.kola prije kraja ismijavali kao i prethodnike. Gdje je taj njemački mentalitet, autoritet, igrači iz kartoteke, fizička i kondiciona maksimalna priprema, psihološka rasterećenost i riješavanje problema nakon silnih razgovora sa igračima kako pojedinačno tako i timski, igra kod 3-0 da idemo na 4-0, guranje i pravljenje mladih igrača, pravljenje tima za grupe EL, te na kraju pljuvanje po prethodniku, a on duplo gore radio.
Jednostavno, egoista i demagog. Radio je samo za sebe i za svoj hljeb. A deset hiljada ljudi iza njega dobilo šamarčinu zbog koje i danas ne dolaze na stadion, kojima je ubio apsolutnu volju dolaska na Željine utakmice jer nisu imali šta vidjeti, a taman smo lijepom pričom pravili nagle skokove u posjeti.
Sad je sve mirno, od uspavanog Juga, do jako loše atmosfere općenito oko kluba.
Gospodski, ili što bi @larss rekao institucija. Valjda pokušaj provokacije.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 6:49 pm

Dado u Poljskoj na probi, forum na aparatima :rofl1:

''Vidite, imao je pauzu koja mu se reflektirala na njegovo fizičko stanje. Radiće nekoliko dana sa nama, pa ćemo vidjeti šta će biti sa njim. Nakon prvog treninga vidljivo je da je riječ o dobrom igraču sa dobrom tehnikom i dobrim pregledom igre. Može igrati na pozicij ''desetke'' i ''osmice''. Tu pokazuje sav svoj potencijal'', rekao je Mamrot.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/ino-fudbal/damir-sadik ... vaku/94945
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 6:52 pm

vala PP je sve u pravu
ok Slavko je imao neki rezultat ali je imao u ekipi najboljeg igraca i strijelca lige
puno je pricao i haman nista od toga nije ispunio, spinovo dan noc
obecavao je barem 10 puta bolje stvari
edit: joj dade i sad mu 22 :P
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:06 pm

PA sto nam to nisi odmah rekao vec sad nasao bit pametan.
I ovo sto mlatis nije samo on kriv.
I mnogo neistine iznosis i govoris. Eto nek smo prije Slavka igrali tika taku.

Cuj on nam lagao da je sve uredu. Eto on namjerno ispustio titulu. Pricas nebuloze danima, a ovo je prelilo casu iako te "znam" moram ti reci iako do sad nisam.

Zar Slavko nije najbolji trener u PL kako si rekao.
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 17, 2016 5:53 pm

Ma raja ja i dalje vjerujem u titulu.
Ako ostanemo do lige za prvaka u nekih 4-5 bodova sa Zrinjom, svasta se moze desiti.
Slavko je,tvrdim,najbolji trener u PL trenutno.Da je pregurat do zime sa tim nekim zaostatkom, a poslije je sve moguce vjerujte mi.
( nisam kopao po postovima da bi nesto nasao, jer se sjecam dobro ovog posta kad si napisao i njega sam maksuz trazio )
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:09 pm

Uf,da vidimo sada :D
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:11 pm

pojednostavljenje je i netačno svaliti sve na njega. mada krivice svakako ima. jako mnogo je do igrača, a vala ima koliko hoćeš i do generalnog lutanja sa igračima i trenerima. a ja sam sve vrijeme ubijeđen da je bilo i sabotaže.

otkad je on bio trener mi smo uzeli najviše bodova. to se ne može mehanički prenijeti da kažeš da bi uzeli titulu da je bio otpočetka...ali treba imati u vidu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:14 pm

Onaj finis da igra 11 Beganovica na trud moze uzet titulu ako HOCE!
Stvar je sto nisu htjeli.
Ne trci ni Leon ni peti deseti za njih, a oni nisu htjeli ni da trce. To nije stvar taktike i trenera nek prica ko sta hoce.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:16 pm

Vidiš li kad je to bilo?
Vidiš li rezultate prije toga?
Vidiš li igrački kadar i iz koje dubioze se izvukosmo?
Vidiš li da smo tad čekali taj njegov prelazni rok i pripreme?
Da smo čekali da zaigraju mladi, ali eto bila je situacija čupajmo se kako znamo i umijemo?
Jel' vas stid tražiti ovo?
I jedini koji lupa gluposti si ti, a ti se ljuti koliko ti je volja. Postove odavno čitam na preskaku, ali i to je samo moje mišljenje i pravo.

Vi i dalje stojite iza toga, zaboli me ku.rac, ali kako ne vidite očit problem da nas je frajer dotuko ko malo ko prije njega, sa uslovima kakvim je malo ko ili tačnije niko prije njega.


I kako nije jedini krivac? Jeste.
Jer da nije,ispao bi mangup i rekao taj i taj je kriv. UO je kriv što mi nisu to i to dali, igrači nisu radili kako sam ja tražio, nisam se uspio riješiti kancera itd. Tad bi bar na kraju ispao gospodin, on je ***** i na početku i na kraju ispao.
Još na sve to,iste igrače izvede u Europi. Kako Juve može bez Bonucija?
I ko je onda krivac? Jednostavno, on.
Mojne mi više šupljaka prosipat, ovo je moj zadnji post vezan za njega, prošlost je hvala dragom Bogu.
Ali sve ovo navedeno u postu prije ovog su činjenice koje stoje, koliko god se to sviđalo ili ne pristalicama Slavke, jer nemaju povjerenja u svog čovjeka. Ovo je istina živa.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:18 pm

Slavko je dokazao da je stručnjak tako što je zajebao veće stručnjake od sebe i ubijedio ih da je stručnjak
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:18 pm

za njih nema izgovora, oni, najvjerovatnije bar dijelom namjerno, nisu učinili ono što su morali. ali mogao je i tu on učiniti više, da je poslao na teren više beganovića, a manje bekrića...nego on zebu i bekrića, što je svakako taktički samoubistvo, a znao je sto posto da ga bekrić mrzi i sabotira.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:26 pm

Ne smatraj nista licno, boli me kc za Slavka i petog desetog. Ovu zadnju recenicu koristis da bi namakao neke stvari na svoju stranu. Niko ne prica o Adzemu, niko nije pristalica Slavka jer je on otisao i nema to smisla.

Jednostavno ne volim nepravdu i licemjerstvo.
Eto ja nisam svjestan da je bolje sad s Adzemom. Ali se necu pravit pametan i glumit frajera i nekome otvarati oci poslije svega. Pljuvati po nekom kome sam se klanjao. To vise o tebi govori nego o Slavku.
Svi mi vidimo i znamo kako stvari stoje. Al ni mi ni ti ni peti deseti to nisu govori do finisa prosle sezone. Poslije Zrinjskog je bilo idealno. Tad je bio MAg za sve nas.
Samo hocu reci da je lahko biti general poslije bitke i srat o necemu. Gdje ste prije bili da nam otvorite oci pa da smjenimo covjeka i uzmemo titulu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:27 pm

i tada ste ga i vi (koji ga danas pljujete) bukvalno svi podržavali - a to je u stvarnosti dosta doprinijelo da šteta nekih odluka bude i veća.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:28 pm

Znao je i da Lendrić na sav glas priča loše o njemu i ismijava ga.
Ne kažem da nije dao maksimum, to samo on zna, ali da je trener i autoritet šta bi bilo sa njim na kraju?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:34 pm

Upravo to @ChWilla me i nadrkalo.

Necu nista lose reci ni o kome, jer svi, bukvalno svi i ja i PP i svi smo sanjali taj san o tituli i poslije Zrinjskog Slavka dizali u nebesa i smatrali ga zasluznim sto smo korak od titule.
E bas to mi nekako moralno neda da pricam o njemu svasta.

To zasto je on izgubio autoritet to je nas problem vec godinama. Svim trenerima je to boljka kod nas, a sigurno znas i za Edisa i za Kostica i Odu i Adzema napocetku, samo Amar je bio iznad igraca. Mi smo mislili da ce Slavko biti, al nije. Ne znam, ne mogu reci da je lazov zbog toga, jer je isto mislio kao i mi da ce nametnuti svoj stav, a ocito nije mogao. Pa su mu presudili a i sam sebi je presudio.

Demagog jest, to i nije neka uvreda. Dosta nas na forumu su demagozi i pisu sto hoce "forum" da cuje. Nerijetko se prozivaju i krive igraci na kojima je zvonce bez razloga ( opet tu navodim Memijin primjer na derbiju ).
A nije da nismo voljeli slusati njegove interviju na pocetku :D

Edit:
To za Lendrica smo svi kolektivno krivi. Znam da je fursao svima i klub mu je davao vise sansi jer je bio najbolji strijelac. A i bilo bi malo tesko objasniti navijacima, zasto najboljeg napadaca nema, onom kome se pjesmice pjevaju.
Znam da je Slavko i Ugljesu bio prekrizio pa su iz kluba mu dali drugu sansu i rekli daj nek opet proba.
Znao je on sigurno, al tad je vec bio izgubio konce i gurao je kako je gurao, to mi je krivo sto se svi ne tretiraju jednako. Znao je i Kostic da su ga prodali, al eto nije rekao poslije Viteza ono sto je znao.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:49 pm

Jedna od prvih izjava SP je - ekipa koja u prvih 6 kola ima 3 poraza tesko može do titule, imajući u vidu da se mora igrati 10 utakmica sa još 5 najboljih ekipa po 2 puta u LzP - i zamalo je fulio. Od preostalih 26 utakmica ubilježio je 16 pobjeda i 2 poraza.

SP je preuzeo Radnik na zadnjem mjestu sa jednim bodom, izbjegao ispadanje, ušao u LzP, osvojio Kup i promovisao tada mlade igrače; Memiševića, Beširevića, Hodzica, Pecu...
U našoj Ligi je pokazao kvalitet, a da li će nastaviti tim putem pokazaće vrijeme. Ja mislim da hoće.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk


Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 15, 2017 7:57 pm

Treba biti iskren i reći da sa Salkom nismo igrali pretjerano lijep fudbal, ali definitivno smo igrali efikasno. Iz jedne mrtve, poljuljane, nesigurne, prestrašene ekipe, izvukao je dosta i doveo nas u situaciju da se borimo za titulu. Namjerno kažem "dosta", a ne "maksimum", jer bi maksimum ekipe bila titula. Mi je nismo osvojili. U momentu njegovog dolaska niko ni u najluđim snovima nije očekivao da ćemo biti blizu titule, neki čak nisu očekivali ni evropu. Broj bodova sve govori, a Željo sa Slavkom na klupi ih je osvojio dosta. Nedovoljno za titulu, ali dosta za evropu. Na kraju smo i tu evropu izborili. I Boga mi solidno odigrali, potukli se sa AIK-om, nadigrali ih na Grbavici.
Eh, isto tako treba biti iskren i reći da smo se patili sa većinom ekipa, da smo bili sterilni, neefikasni, nespremni, mrtvi. Da je čudo bilo ako zabijemo više od 2 gola na utakmici. Takva igra je nekako donosila rezultat, ali i ogromno nezadovoljstvo navijača jer to nije Željo. Željo ne igra ziheraški i ne zatvara se na Grbavici kod 1-0, pa taman da sa Mančesterom igra. Takvo je naše mišljenje. Koliko je ispravno ne znam, ali znam da ljudi žele da gledaju fudbal, a ne bunkere. Dosta je bilo bunkera u agresiji od 92. do 95. Druga stvar, sam je sebi skočio u stomak sa svojim izjavama. Znao sam da će mu se onoliko intervjua obiti o glavu. Kritikovao je prethodnike, uzdizao sebe, spominjao famoznu "kartoteku" od koje ne bi haman ništa. Niko čak i nama forumašima nepoznat. A takvi koji i mi znamo su skupi. Također, njemačka disciplina i fizička sprema. Rekao je da sam želi da sprema ekipu, odrekao se usluga kondicionog trenera, a bilo ih je na tržištu nakon odlaska Seferovića. Svi smo vidjeli da su igrači "umrtvljeni", nemaju startnosti, eksplozivnosti, "igraju kao drogirani, ali spidom sigurno ne". I dan danas se to vidi na igračima, nemaju tempa, pa djeluju još sporije nego što jesu, a spori su žestoko. Šta čovjek da kaže za disciplinu? Prelaženje preko Lendrićevih postupaka mogu i razumijeti, jer Lendrić je dosta doprinio ekipi, a još bitnije, svojim transferom je trebao donijeti fin novac u klub. Suspenzija u tom slučaju bi bila pogubna. Ali postojali su drugi igrači koji su ga javno ismijavali, "afera Bekrić" kada je levat izašo u novine sa svojim nebulozama. To je isključivo trenerova greška jer je dopustio da se igrač toliko osili i da pomisli da je veći od trenera, samim tim misli da je veći i od kluba. Dalje, korištenje veoma malog fonda ionako nespremnih, tromih, samo još više ih je potrošio pa su na kraju uz kombinaciju kurcobolje, sabotaže i umora prokockali prednost. Tolerisanje grešaka Kerli i Bogičeviću dok na klupi ima Osmankovića i Bokačinija. Koliko god ja loše mišljenje o njemu imao, trebao i morao je dobiti minute jer je bilo vidljivo da ne može lošije odigrati od prvenstveno Kerle.
I zadnja stvar, omladinci. Iz prve ruke znam da mu je sugerisano da pruži priliku i mladim igračima. Objašnjavano mu je iznova da je Željo klub sa najboljom školom fubala u državi što pokazuju transferi a i karijere naših bivših igrača, kao i to da promovisanjem omladinaca Željo dolazi u situaciju da zaradi velika novčana sredstva. Odlično se sjećam produženja ugovora sa nekim od naših omladinaca kada je rečeno da su oni projekat kluba i ono na šta će se klub oslanjati u budućnosti. On je na sve te sugestije klimao glavom, pravdao se da nisu spremni, govorio da će dobijati priliku, hvalio ih, ali nijednog nije afirmisao. Nije ni pokušao. I isključivo zbog njega su ti momci izgubili godinu dana života i karijere. Jedino mi Mujagića nije žao jer je odbio produžiti ugovor smatrajući sebe Batistutom pa na kraju ni u holandskog drugoligaša ne ode. Ali je zato redovan bio u Argeliniju.
To je nekako moje viđenje situacije iz nekog realnog ugla.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], mula i 251 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija