Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:41 pm

Ljudi su zaboravili da je i Oda bio ziheras, da su isto i za njega ovo pisali sto pisu za Slavku, da smo tad imali nevjerovatnu srecu u Madjarskoj, igra bila skoro preslikana od one sinoc, samo su se Madjari ispromasivali zestoko i na kraju smo ih kaznili. Razlike neke drasticne izmedju njega i Slavke nema, koliko god ja volio i postovao Odu. U prvih par kola bi to bilo vjerovatno sve super, promjena trenera, pozitivni sok, bla bla ali bi nakon odredjenog vremena vidjeli limitiranost Odovica.
U ligi ne postoji bolji trener od Slavke, ako ce Amar doci samo kao trener onda evo odmah nek Slavko ide..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:41 pm

Ista prica bila i kad smo prosli zetu nki ili ne kontaju ili namjerno rade.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:41 pm

black64 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:19 pm
black64 je napisao/la: Za jedno 4 kola poprilicno sam siguran da ces moci aplicirati na jedno upraznjeno mjesto trenera strucnog staba.Pa bujrum se dokazati.
Sad si i vidovit. Svaka cast

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Nisam vidovit nego svako ko malo prati i analizira moze to zakljuciti.Jel mislis da je Oda igrom slucaja preuzeo B tim.
Nije slucajno ali nije ni zbog toga da bi došao umjesto Slavko.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:42 pm

Od defanzive sve i treba da pocinje. Defanziva osvaja prvenstva, a ofanziva utakmice. Vidjecemo protiv GOSK-a kako ce to izgledati. Lijepa prilika da se vide neke stvari na djelu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:46 pm

Odlicna prilika za Ramovica i Zerica od prve minute.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:47 pm

ja sam rekao barem koliko i ostali, tj. sa mogućnosti da je to i više. sama odšteta za ordagića nije problem, voljni smo je dati i mi i zrinjski...ako ostane u slobodi samo je do njega.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:47 pm

salle86 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:38 pm
ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:43 am
barbarez je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:35 am

Ne znam sta me vise iznerviralo, njihov pristup ili onda nekad prije Amarov ciganluk, koji je smatrao da je cast igrat za Zelju. Jest sa naseg stanovista. Ti danas moras postaviti neke standarde i brend, da bi se mogao tako ponasat.
ama nije to ciganluk ni danas ni sad. to je činjenica da jednostavno NEMA tih para koje raja zamišljaju. ni danas, a kamoli onda. ja kad kažem ima, mislim da ima barem koliko i kod ostalih za iste stvari. i to jeste tako.

ranije se jeste i kralo, i to žestoko. ali važnije čak i od toga je da jednostavno prihodi nisu bili ni blizu onoga što navijači sa strane zamišljaju. danas su "nesportski" prihodi mnogo veći, a uefa je uvećala hehe tako da lošiji rezultati danas donose i više para nego bolji tada. ali opet, da ćemo krhnuti 100 000 odštetu i platu još 120 000 za godinu za nekoga, i 30 - 40 000 na ruke za potpis...teško.
A jbg sad. Ako klub posluje u plusu bez europe, znači opet da ima i para. Naravno nisu to neke pare ali opet se ima. I ne možeš reći da ima isto kao i kod ostalih. 200k samo od karti u europi. To nema niko u državi. 800k od učešća, to ima samo Široki. 600 od Lendrića.
Imaš milion i po a nudiš 30k za Vukotića, 20 za Redžića, nemaš 50k za Ordagića. Nek nisu te cifre, nek su duple, pa i troduple, opet je to sića u odnosu na zarađeno.
Ali problem je što se ne smije rizikovati sekunde, što se vazda išlo i ići će po šablonu "bolje zadžabe projića nego za 100k subića"...samo primjer.
Samo što od" Projića" možeš imati maksimum korist ovu sezonu, narednu i to je to. Financijski nula. Sa Subićem je kocka ali kocka gdje "malo" daješ ali možeš dosta više dobiti.

Ne može me niko ubijediti da je loše pokušati recimo sa Dinamom ili Rijekom ostvariti kakve odnose da nam daju mlađe igrače koji kod njih trenutno nemaju mjesta. Pa ako se pokažu zašto ne i platiti im. Makar ih osloboditi plate za igrača plus da igra i kali se.
Ali bilo kakvu viziju da imamo.
cesto sjedim u drustvu pa se povede prica. kao zaradili smo toliko od ovoga, toliko od onoga, dao onaj onoliko.... svi vide samo ulaz para.
rijetko ko vidi izlaz.

jedno je prihod a drugo dobit.
iz prihoda se zivi a iz dobiti napreduje.

zamisli situaciju da svakog prvog u mjesecu moras podjeliti, lupam, 35 plata gdje je najniza, opet lupam, 800 a najvisa 8000 KM. NETO naravno.
prodas Lendru i vrtis cetiri plate. i tako..........
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:49 pm

Hladne glave, prvo poluvrijeme u Svedskoj odavno nismo odigrali zrelo i pametno cka u pojedinim trenutncima i lijepo za oko.
Par puta smo im sakrili loptu i sve dok smo bili rastereceni a 0-0 nam je davao povod za to ova ekipa je igrala. Cim smo primili gol i dobili pritisak ekipa je prestala igrati.
Ne znaju se nositi sa pritiskom definitivno.
Moze li sta Slavko tu uraditi pitanje je, ako moze sigurno je vec probao ako ne treba angazovati strucno lice da poprica sa njima. Oni su se juce prepali prolaza.
Da je Slavko dobro postavio jeste, ali trenerova je greska sto ti kod gola nemas igraca ni na prvoj ni na drugoj stativi, da je bio bilo ko na prvoj stativi mi onaj gol primili ne bi.
Tu ima prostora za napredak definitivno. Dalje je vec receno za Nikolica covjeka koji 2 godine nije odigro 2 tekme zaredom u prvih 11, trudi se ali ne zna, isto kao i Dzenis. Kada je propao Gotal morala se odmah naci zamjena, dakle ni tu nema plana B, tu je odgovornost na Cenanu. Upravi ide minus sto su evropu shvatili turisticki da se ide na izlet pa ako se sta uradi uradi.
Za svako dovodjenje igraca sada je fula, nije prosao pripreme, nije uigran i cijeli august ce ti slepati tek od septembra ces gasiti vatru. Nek nam je Bog na pomoci sa Stevom i Dzenisom a taj Zajmovic ako pored njih dvojice ne moze igrati neka ostavi fudbal.
Ocekujem da u ponedeljak vidim Kemu u 11, Sinana i Zerica sa vecim minutama.
Projicu izvini, kvalitetno se kenjas po mojoj procjeni za tebe, samo nastavi tako i kenjaj jos jace.
Na zimu ciljano dovesti defanzivnog veznog koji bi igrao sa Sinanom i Zerom (tu bi nekadasnji Zahirovic prekuco), desnog beka i probati graditi ekipu i napasti titulu.
Svi ovi ukljucujuci i mene koji sanjaju drugu formaciju od 4-5-1 dok je Slavke tu, necemo igrati nikad drugacije jer nece da mijenja sistem.
Kaze neko ima muda na 0-1 uvodi drugog spica, pa naravno da ce uvesti jer tu nemas vise sta izgubiti, ali je problem sto je i dalje Stevo sam stajao gore na terenu a Dzenis igrao povuceno, mi ni na treningu ne vjezbamo opciju sa 2 spica i tu ne znas ni gdje stajati ni kako se ponasati.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:52 pm

Odlicna prilika da se dokažu istih 11 kao sinoć i da razvale protivnika sa 1:0
:kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:53 pm

Slavko kao Slavko me ne interesuje uopšte, ali tjeranjem njega se neće ništa postići, budući da će novog trenera i sve nove igrače dovesti Uprava i sportski direktor koji se razumiju u fudbal kao Mara u kriv ku.rac. U tome je suštinski problem, ne u Slavki. Ja da sam se pitao meni bi Oda još uvijek bio trener, a ako bi ga bolest spriječila onda definitivno Miloš Kostić...ali onima koji se najviše pitaju Oda je bio "pičkica", Čapljića nemam obraza ni spominjati šta mu uradiše, Edis je bio "debil", Kostić je bio "šta će nama skijaš čunjeve postavljati", a Slavko je "debela ubleha". E ti ostaju i dalje, tako da će i novi trener vrlo brzo dobiti neki živopisan epitet. Mislim da je Upravi ovo posljednja šansa da prestanu rezati granu na kojoj sjede, ali nisam siguran da su oni svjesni da je uopšte režu, idući već peti,šesti put linijom najmanjeg mogućeg otpora, a to je smjena trenera. Moj bratić od 10 mjeseci bi smijenio trenera kad nema rezultata, ali 5 puta...gospodo, sjedite i zamislite se šta radite i imate li ikakvu predstavu o fudbalskoj igri i o čemu se radi u istoj.
I kao član kluba i čovjek koji je učestvovao u svim akcijama, želim da znam koliko je koštao boravak cijelog nefudbalskog dijela kluba na izletu po Štokholmu. Ako smo transparentni, objaviće se to, je li tako?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:04 pm

Morzhy je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:53 pm
Slavko kao Slavko me ne interesuje uopšte, ali tjeranjem njega se neće ništa postići, budući da će novog trenera i sve nove igrače dovesti Uprava i sportski direktor koji se razumiju u fudbal kao Mara u kriv ku.rac. U tome je suštinski problem, ne u Slavki. Ja da sam se pitao meni bi Oda još uvijek bio trener, a ako bi ga bolest spriječila onda definitivno Miloš Kostić...ali onima koji se najviše pitaju Oda je bio "pičkica", Čapljića nemam obraza ni spominjati šta mu uradiše, Edis je bio "debil", Kostić je bio "šta će nama skijaš čunjeve postavljati", a Slavko je "debela ubleha". E ti ostaju i dalje, tako da će i novi trener vrlo brzo dobiti neki živopisan epitet. Mislim da je Upravi ovo posljednja šansa da prestanu rezati granu na kojoj sjede, ali nisam siguran da su oni svjesni da je uopšte režu, idući već peti,šesti put linijom najmanjeg mogućeg otpora, a to je smjena trenera. Moj bratić od 10 mjeseci bi smijenio trenera kad nema rezultata, ali 5 puta...gospodo, sjedite i zamislite se šta radite i imate li ikakvu predstavu o fudbalskoj igri i o čemu se radi u istoj.
I kao član kluba i čovjek koji je učestvovao u svim akcijama, želim da znam koliko je koštao boravak cijelog nefudbalskog dijela kluba na izletu po Štokholmu. Ako smo transparentni, objaviće se to, je li tako?
u ovoj recenici, pitanju, lezi cinjenica da rastemo kao klub.
naravno pitanje je potpuno legitimno.

s druge strane, s obzirom da velika vecina "nefudbalskog dijela" kluba volontira i da u svojim poljima rada biljeze dobre rezultate, sto se mene tice,
neka kosta sta kosta.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:07 pm

Pobjeda protiv Goska u ponedjeljak i neko pojacanje tokom sedmice ce malo da smiri strasti, polako ljudi nije ni pocela sezona.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:08 pm

Eto, prodje i prelazni rok, dodje novo prvenstvo. Bili smo strpljivi a dobili kitu. Vrijeme je da varalica s punim ustima bombona pokupi prnje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:09 pm

Morzhy je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:53 pm

I kao član kluba i čovjek koji je učestvovao u svim akcijama, želim da znam koliko je koštao boravak cijelog nefudbalskog dijela kluba na izletu po Štokholmu. Ako smo transparentni, objaviće se to, je li tako?
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:09 pm

black64 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:22 pm
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:19 pm
black64 je napisao/la:
Za jedno 4 kola poprilicno sam siguran da ces moci aplicirati na jedno upraznjeno mjesto trenera strucnog staba.Pa bujrum se dokazati.
Sad si i vidovit. Svaka cast

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Nisam vidovit nego svako ko malo prati i analizira moze to zakljuciti.Jel mislis da je Oda igrom slucaja preuzeo B tim.
Ma to ce i biti tako, dva kiksa kad napravi bice bivsi bez obzira koliko ga pojedini ovde branili, a najjednostavnije rjesenje ce biti da trener B tima preuzme prvi tim,zato su Odu i postavili.
Treba uraditi kao Dinamo dva dana pred prvenstvo, hvala i dovidjenja, nikakva igra,naruseni odnosi,demagogija ista svaki put. U istinu nema ni neki igracki kadar ali dajte da pokusamo sa nekim boljim i dostojnim Želje.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:11 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Morzhy je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:53 pm
Slavko kao Slavko me ne interesuje uopšte, ali tjeranjem njega se neće ništa postići, budući da će novog trenera i sve nove igrače dovesti Uprava i sportski direktor koji se razumiju u fudbal kao Mara u kriv ku.rac. U tome je suštinski problem, ne u Slavki. Ja da sam se pitao meni bi Oda još uvijek bio trener, a ako bi ga bolest spriječila onda definitivno Miloš Kostić...ali onima koji se najviše pitaju Oda je bio "pičkica", Čapljića nemam obraza ni spominjati šta mu uradiše, Edis je bio "debil", Kostić je bio "šta će nama skijaš čunjeve postavljati", a Slavko je "debela ubleha". E ti ostaju i dalje, tako da će i novi trener vrlo brzo dobiti neki živopisan epitet. Mislim da je Upravi ovo posljednja šansa da prestanu rezati granu na kojoj sjede, ali nisam siguran da su oni svjesni da je uopšte režu, idući već peti,šesti put linijom najmanjeg mogućeg otpora, a to je smjena trenera. Moj bratić od 10 mjeseci bi smijenio trenera kad nema rezultata, ali 5 puta...gospodo, sjedite i zamislite se šta radite i imate li ikakvu predstavu o fudbalskoj igri i o čemu se radi u istoj.
I kao član kluba i čovjek koji je učestvovao u svim akcijama, želim da znam koliko je koštao boravak cijelog nefudbalskog dijela kluba na izletu po Štokholmu. Ako smo transparentni, objaviće se to, je li tako?
u ovoj recenici, pitanju, lezi cinjenica da rastemo kao klub.
naravno pitanje je potpuno legitimno.

s druge strane, s obzirom da velika vecina "nefudbalskog dijela" kluba volontira i da u svojim poljima rada biljeze dobre rezultate, sto se mene tice,
neka kosta sta kosta.
Da znaju ne bi volontirali, nego bi bili plaćeni. Bolje platiti kvalitet pa koliko se može. Ja kao navijač nemam satisfakciju u činjenici da volonteri koji se ne razumiju u fudbal, smjenjuju uposlenike koji imaju diplome za fudbal.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:11 pm

Morzhy je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:39 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:Slavko Petrovic je tip trenera kod kojeg sve pocinje od defanzive. Cini mi se da toliko insistira na nekim stvarima u defanzivi da sam sebi skace u stomak. Svi navijaci su svjesni zasto je ranije ta taktika urodila plodom obzirom na kvalitet tadasnjih igraca i velicinu kluba koji je vodio prije FKŽ.
Trenutno se nalazi u klubu koji svake sezone ima za cilj min. jedan trofej, koji ima vjerovatno najveci budzet u drzavi, u klubu ciji navijaci zele da gledaju ofanzivni fudbal sa dosta trke i kombinatorike. To je trenutno samo jedan problem koji ima Slavko Petrovic, jedan od mnogih.

Puna podrska do rezultatske krize, a onda ciao Petrovicu sto rece jedan forumas.
A tip trenera kod kojeg sve počinje od ofanzive bi bio ko?

Mozda se nisam dobro izrazio...nije problem sto pocinje od defanzive, to je bitan segment igre. Problem je sto ja licno zadnjih godinu dana ne vidim tranziciju i ofanzivu.
Bilo je u par utakmica na momente, bljesne par pojedinaca, povuku i ostatak ekipe. Bilo je lijepo gledati takav fudbal, al takvog fudbala je bilo na kasicicu.
Vjerujem da nema trenera u svijetu kod kojeg sve pocinje od ofanzive, mozda Pep i Luis Enriqe sa Barsom jer im se filozofija zasniva na velikom posjedu lopte, te konstantnom presingu nakon gubitka lopte.
Znam da nije samo do trenera, ima i do materijala sa kojim raspolaze. Ne mogu ocekivati da istrcimo 10 kontri na utakmici kada u ekipi imas samo 1-2 brza igraca.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:16 pm

Imamo previše sporih igrača, svaki brži koji iole šta zna nam je nadogradnja.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:21 pm

igla je napisao/la:Imamo previše sporih igrača, svaki brži koji iole šta zna nam je nadogradnja.
Što se tiče igrača, fali tu špic, veznjak i stoper, ali što se tiče tima...e tu nam fali bar 18 igrača sa neiskvarenim karakterom
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:25 pm

Morzhy je napisao/la:
pet jul 21, 2017 1:11 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
Morzhy je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:53 pm
Slavko kao Slavko me ne interesuje uopšte, ali tjeranjem njega se neće ništa postići, budući da će novog trenera i sve nove igrače dovesti Uprava i sportski direktor koji se razumiju u fudbal kao Mara u kriv ku.rac. U tome je suštinski problem, ne u Slavki. Ja da sam se pitao meni bi Oda još uvijek bio trener, a ako bi ga bolest spriječila onda definitivno Miloš Kostić...ali onima koji se najviše pitaju Oda je bio "pičkica", Čapljića nemam obraza ni spominjati šta mu uradiše, Edis je bio "debil", Kostić je bio "šta će nama skijaš čunjeve postavljati", a Slavko je "debela ubleha". E ti ostaju i dalje, tako da će i novi trener vrlo brzo dobiti neki živopisan epitet. Mislim da je Upravi ovo posljednja šansa da prestanu rezati granu na kojoj sjede, ali nisam siguran da su oni svjesni da je uopšte režu, idući već peti,šesti put linijom najmanjeg mogućeg otpora, a to je smjena trenera. Moj bratić od 10 mjeseci bi smijenio trenera kad nema rezultata, ali 5 puta...gospodo, sjedite i zamislite se šta radite i imate li ikakvu predstavu o fudbalskoj igri i o čemu se radi u istoj.
I kao član kluba i čovjek koji je učestvovao u svim akcijama, želim da znam koliko je koštao boravak cijelog nefudbalskog dijela kluba na izletu po Štokholmu. Ako smo transparentni, objaviće se to, je li tako?
u ovoj recenici, pitanju, lezi cinjenica da rastemo kao klub.
naravno pitanje je potpuno legitimno.

s druge strane, s obzirom da velika vecina "nefudbalskog dijela" kluba volontira i da u svojim poljima rada biljeze dobre rezultate, sto se mene tice,
neka kosta sta kosta.
Da znaju ne bi volontirali, nego bi bili plaćeni. Bolje platiti kvalitet pa koliko se može. Ja kao navijač nemam satisfakciju u činjenici da volonteri koji se ne razumiju u fudbal, smjenjuju uposlenike koji imaju diplome za fudbal.
meni si sa ovim sve rekao.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija