Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:12 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto maj 15, 2018 3:36 pm
Plava Varalica

Eto derbi u subotu more se krenut dan prije sa travom
Haver ti rece da Miske ide tako da umjesto trave i ostalog planiranog ide jedna velika qrcina.. A mozda neka buduca "blagodet" napravi Mercedes arenu haj znaj..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:15 pm

JUZNJAK je napisao/la:
uto maj 15, 2018 4:55 pm
Ne bih ja rekao da igdje ide Misimovic... Prije bih rekao da dolazi jos neko... A onda .....
Znas nesto provjereno ili samo zarko zelis kao i ja? :)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:17 pm

@juznjace, ako znas obraduj nas :) sevap je
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:20 pm

Vrag je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:05 pm
ponosannavas je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:02 pm
Vrag je napisao/la:
uto maj 15, 2018 4:56 pm
Ako moze neko da postavi trofeje iz Amarovog doba kako ih grli i sada iz ovog perioda
Ti baš namjerno provociraš. Amar i ova uprava su jedino vrijedno što se desilo Želji u zadnjih deset petnaest godina. Sve ih zajedno volim i dragi su i cijenim ih. Ako bude sreće da zajedno nastave raditi dobro i jeste. I tako ovdje svi misle i tako misli svaki iskreni Željovac. Možda i ti. Ali majke mi uđem danas da pročitam nešto i non stop vidim tebe da svjesno provociraš raju. DOsta je što su svi iznervirani igrama i sad i ti udario. Bezobrazno je to. Ja ne znam nikog ovdje niti sam nečiji a kritikovao sam često i niko mi nikad ružnu riječ nije rekao a ne nešto više. U redu je reći svoje mišljenje ali napisati 20 komentara na tri stranice gdje se vidi ironija i namjerano provociranje i ponavljanje svog mišljenja je bezobrazno.
Ima opcija ignore :*
ma nemam razloga da ignorišem bilo koga pa ni tebe
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:22 pm

Dolazi Erdogan, a Miske ce sutra da kaze da necemo ni igrati derbi, ko je taj Erdogan da mu se mi sklanjamo i pomjeramo termin. Ni milimetar! :ne:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:23 pm

vala i vi se sad već primate...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:25 pm

ponosannavas je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:20 pm
Vrag je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:05 pm
ponosannavas je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:02 pm


Ti baš namjerno provociraš. Amar i ova uprava su jedino vrijedno što se desilo Želji u zadnjih deset petnaest godina. Sve ih zajedno volim i dragi su i cijenim ih. Ako bude sreće da zajedno nastave raditi dobro i jeste. I tako ovdje svi misle i tako misli svaki iskreni Željovac. Možda i ti. Ali majke mi uđem danas da pročitam nešto i non stop vidim tebe da svjesno provociraš raju. DOsta je što su svi iznervirani igrama i sad i ti udario. Bezobrazno je to. Ja ne znam nikog ovdje niti sam nečiji a kritikovao sam često i niko mi nikad ružnu riječ nije rekao a ne nešto više. U redu je reći svoje mišljenje ali napisati 20 komentara na tri stranice gdje se vidi ironija i namjerano provociranje i ponavljanje svog mišljenja je bezobrazno.
Ima opcija ignore :*
ma nemam razloga da ignorišem bilo koga pa ni tebe
Onda se opusti i uzivaj u posljednjoj veceri.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:34 pm

Ma stvar je samo ko kako gleda.
Da li želite dugoročno stabilan klub, koji raste i čiji će i sportski segment napredovati uz rast kluba ili želite instsnt titule i sudbinu Čelika, Veleža ili Slobode?

Ja znam odgovor svoj, a kao što vidim, ima i ovih koji bi nakon 5 zaredom osvojenih lako prežalili i gašenje kluba, jer su u tih 5 godina zajebavali pitare, pa im se dosadno kurčiti...
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:41 pm

igla je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:34 pm
Ma stvar je samo ko kako gleda.
Da li želite dugoročno stabilan klub, koji raste i čiji će i sportski segment napredovati uz rast kluba ili želite instsnt titule i sudbinu Čelika, Veleža ili Slobode?

Ja znam odgovor svoj, a kao što vidim, ima i ovih koji bi nakon 5 zaredom osvojenih lako prežalili i gašenje kluba, jer su u tih 5 godina zajebavali pitare, pa im se dosadno kurčiti...
kako to da sportski segment napreduje?
Tako što omladinski pogon propada iz dana u dan? Prestigle nas kone, zrinja, a i ostali će uskoro.
Tako što troše ogromne svote novca na neke igrače is srbije i hrvatske, ili propale bh.igrače?
Tako što je u zadnje 3 sezone kroz klub prošlo 60 i više fudbalera?
Tako što u svaku sezonu ulazimo sa novim trenerom?
Tako što svake sezone najavljuju titule i ispuše je zahvaljujući trenerima i igračima koje su oni doveli?

NASTAVI NIZ ...
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:42 pm

Navijači Željezničara, a ne Misimovića i Amara!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:42 pm

Nažalost istina je sve što Vrag govori
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:48 pm

Nema nazad.
Samo naprijed. Odlučno i hrabro.
Puhati će vjetrovi sa svih strana, slabiji i jači. Bure su uvijek ovdje bile jake. Ali nikad nisu ostavljale pustoš. Vitalni su ovi kuti. I ljudi.
Svi će željeti da zaustave našu lokomotivu. To rade od 1921. Ali, mi znamo svoj put. Njen huk je sve jači. Samo ponekad ga priguše. I ponadaju se. Oni ne znaju da je samo zašla za brda. Ali dolazi.
Smo naprijed. U pobjede nove. Tamo na obzorju nazire se sunce. A iznad je nebo. Ogromno. I potpuno plavo.
Miriše, miriše, miriše...
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:51 pm

a koliko ima tih navijača željezničara pokazalo je finale kupa.

šta danas znači navijač. srati na fejsbuku i na forumima.

ja sam bio na svakoj domaćoj utakmici u sezoni 2007/08. izgleda po današnjem da to znači da sam bio zadovoljan i rezultatima i smjerom kluba. dolaziš samo ako si baš svime prezadovoljan.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u uto maj 15, 2018 5:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 5:51 pm

bianco blu je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:42 pm
Navijači Željezničara, a ne Misimovića i Amara!
Slažem se.

A za ovo što si citirao, sportski segment će u ovom sistemu održivo napredovati, sistem postoji, samo da se konačno zavrte prave osobe.

U sistemu društva jednog lica, sam naziv kaže o čemu ovisi.

Naravno da sada sportski segment nije odličan, ali ovdje kad ga "izgradiš", imaš klub u punom značenju, u drugoj opciji igraš lopte, ali nemaš kluba.
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:05 pm

Misljenje je ko guzica I svako ga ima... Konstruktivna I potkrijepljena rasprava cinjenicama uvijek stoji I uvijek sam za... Ali doci I reci miske odlazi I navesti razlog ne osvajanje trofeja sto je opet laz jer covjek ima vec jedan a ne gledati opet hiljadu stvari dobrih uradzenih pod palicom istog covjeka po meni je bezobrazno I huskaski I samo mogu da razumijem to jer smrdi mi da onaj ko to I tako radi cini to iz licnih razloga...
Nego zna li neko dokle je doslo sa tuzbom protiv bivsih uposlenika 😉
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:12 pm

kao što je ovaj kup tek četvrti trofej bez amara osima, tako je i situacija na kraju 2014. bila jako, jako loša. mnogo lošija nego što se to javno znalo.

da li bi klub opstao i bez senada - bi. pa opstali su i čelik i sloboda i borac i velež. postoje, nije da ne postoje. a na šta bi ličio, ne znam. vjerujem da bi njegova sanacija puno duže trajala. mogao je i neko drugi - ali nije. stare "blagodeti" su sve bile tu ili okolo, a nisu to učinili, nisu poveli te procese koji su bili neophodni. isto tako, mogli su drugi i graditi - ali nisu. mogla se i sad uzeti titula - ali nije...
gradi željo boli te *****
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:13 pm

Ode Miske.
Spoiler:
U Begovu na teraviju
Srcu draga, boja PLAVA !
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:18 pm

Ovdje pojedini se svađaju sa navijačima Sarajeva koji se predstavljaju navijačima Zelje .
Sutra očekujem još neku lijepu vijest u vezi našeg hrama koji će ako Bog da biti najljepši u regionu.
Nadam se da je krov ili sjever . Uh kad bi se sve moglo završiti do Evrope .
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:21 pm

Gdje bi nam kraj bio da smo ovako zayebani bili, htjeli imati uvid u sve i vrsili pritisak na Upravu koja je aktuelna bila dok smo pehare osvajali a krili se iza Amara.

Danas vrsimo takav pritisak da ne zelimo, zamislite, da se dom gradi jer je izgradnja naseg doma krivac jer nismo titulu uzeli. Boze me ti sacuvaj..

Ko god kaze da smo gradjevinska firma, da su ljudi u klubu gradjevinari, nije navijac ovog kluba.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:25 pm

Vrag je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:05 pm
Ima opcija ignore :*
Pa ne mogu te svi ignore-isat. Al eto, došlo i tvojih dva minuta.
Proći će.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 292 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija