Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:28 pm

Eh redom cu probati da opisem.
Tek sam stigao.
Poraz kao poraz, dodje i prodje.Ni prvi ni posljednji.Dozivio sam ih stotine sa Zeljom.Dozivit cu ih jos.Mene to nikad nije zabolilo kao navijaca,ako igraci igraju, pa im se ne da.Najsvjeziji primjer cu navesti remi protiv Zrinjskog na Grbavici prije par mjeseci.Ja sretan kao da smo dobili 3. Razlike, jer sam vidio ono sto je bit ovog Zelje,sto ga odrzava zivim,sto i dalje se radjaju nove generacije koje sa ponosom mogu reci "Ja zivim Zeljeznicar".
Razlika toga i ovoga danas mene boli.
Mene boli sto niko danas,ali niko,nijedan jedini pojedinac nije grizao teren.
Mene boli nas hronicni problem, nasa komplet lijeva strana, nas manjak kreativnosti, nasa danas nijedna nepodvaljena lopta, i mene boli sto godinama taj problem ne mozemo apsolvirati na neki nacin.
Mene boli Jovanova glupost, jer se liga ne igra u 5.kola, nego 32.kola. Zasto je ono morao uraditi, kada zna koliko su nam vazne sljedece dvije utakmice, i koliko je on samo nama vazan u te dvije naredne.
Mene boli sto mi kao narod ne mozemo podnijeti poraz, prvo igraci na terenu, dokaz Jovanova glupost, a ni mi navijaci koji pljujemo brat na brata kad skripi.
To bi bilo to od mene, bit svega je srce.Toga danas nije bilo.Toga mora uvijek biti dok nosis carobni dres sa svetim grbom na srcu, taman bio Iniesta ili Livaja.
I za kraj..
"Ma ja sam tu i kad svi te ostave, samo zbog tebe sam tu, da ti kazem volim te".
Vidimo se protiv Zrinjskog braco.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
flux
Postovi: 654
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:29 pm

Sta reci, a biti pamtan.. Definitvno odustajem od podrske formaciji 4-4-2, aći definitivno. Kostic i dalje ima moju podrsku, ali se ne mogu sloziti da protiv nasih ekipa igras tu formaciju.. Mnogi smo cekali da se to uigra, nadali se da ce biti dobro nakon 4-5 kola, ali nazalost nije i nece biti.. Odlicne igrace imamo za 4-5-1 i nadam se da ce Kostic to pokusati.. Secer me razocarao, mnogo mnogo vise sam ocekivao od njega.. Husic naograisao, nije dobar lik, Aco je Boze sacuvaj, molim Boga da se proda. Lendra i Stevo isto kao da su smetali jedan drugom. Sramota, u dvije utakmice prave sanse nismo napravili. Nekad su ovakve ekipe na Grbavicu dolazile i bilo je pitanje hoce li izgubiti s 2 3 ili 4 razlike.. Hajde Milose dokazi zasto si doveden, hajdeee
 
Southside
Postovi: 16
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:30 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ovdje nesto ne stima. Da li je do formacije ili do igraca, bojim se da zabusavaju jer im ne odgovara disciplina I jacina treninga..
Nije vcrs bilo zelje osim kod Miroslava, tom covjeku kapu skinuti treba. Blagi iz ocaja ono pravi, Lendra I Nikolic odsjeceni. Mora se priznati da I Lendra nije trcao kako zna.
Zeljo mi te volimo kako god zavrsio!!!

Pljuvaci na svom, posmatrat cu sa strane, ispusite se, ali protiv Zrinje moramo se skupiti.
Po mom infu su primili neki dan samo pola plate...to je katastrofa za atmosferu u ekipi, a mislim da nesto i ne stima na relaciji Kostic-igraci.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:30 pm

Samo Mići Stevanoviću kapa dole, ostali odron teski, nek su se zapili za sff posle slobode, yebe se njih za Želju i poraze..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:30 pm

Pic.ka im materina.
4-4-2 :klanjase2:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:31 pm

I da za kraj zaboravih napomenuti.
Cestitke Vitezu na zasluzenoj pobjedi :bravo:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:31 pm

U par utakmica se moze vidjeti kakav je ko trener , priznali to vi ili ne , Kostic tesko da ce ista ostvarit.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:32 pm

Southside je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Ovdje nesto ne stima. Da li je do formacije ili do igraca, bojim se da zabusavaju jer im ne odgovara disciplina I jacina treninga..
Nije vcrs bilo zelje osim kod Miroslava, tom covjeku kapu skinuti treba. Blagi iz ocaja ono pravi, Lendra I Nikolic odsjeceni. Mora se priznati da I Lendra nije trcao kako zna.
Zeljo mi te volimo kako god zavrsio!!!

Pljuvaci na svom, posmatrat cu sa strane, ispusite se, ali protiv Zrinje moramo se skupiti.
Po mom infu su primili neki dan samo pola plate...to je katastrofa za atmosferu u ekipi, a mislim da nesto i ne stima na relaciji Kostic-igraci.
nemoj misliti
 
Crespo1921
Postovi: 36
Pridružen/a: ned jul 17, 2016 1:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:32 pm

Ode mi 10 godina zivota.
Je.bo vas Veca nek glumi on Nojera kakav on i izlijetanja.
Husic covjek nije psihicki dobar. Bolje da smo Zakarica i Subica doveli na posudbu bar bi jednu sezonu imali lijevu stranu a ovako je nikako necemo imati
Miroslav najbolji igrac, a Lendric ne izlazi iz Mahale i Argelinija nek mi kur.ac dojki vise je.bala ga nargila
Odo spavat previse je ovo za mene
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:32 pm

Southside je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Ovdje nesto ne stima. Da li je do formacije ili do igraca, bojim se da zabusavaju jer im ne odgovara disciplina I jacina treninga..
Nije vcrs bilo zelje osim kod Miroslava, tom covjeku kapu skinuti treba. Blagi iz ocaja ono pravi, Lendra I Nikolic odsjeceni. Mora se priznati da I Lendra nije trcao kako zna.
Zeljo mi te volimo kako god zavrsio!!!

Pljuvaci na svom, posmatrat cu sa strane, ispusite se, ali protiv Zrinje moramo se skupiti.
Po mom infu su primili neki dan samo pola plate...to je katastrofa za atmosferu u ekipi, a mislim da nesto i ne stima na relaciji Kostic-igraci.
loša ti je info
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:32 pm

Samo zestoka reakcija uprave nam moze ostaviti tracak nade da ove sezone mozemo nekako do Evrope. Znaci nista manje od petocifrenih kazni za sve koji su ucestvovali u ovom blacenju kluba i slobodnih papira barem za one najkriticnije (Dzenis "Odojak" Beganovic, Dino "Padez" Bevab, Senad "Sizofrenija" Husic, Stevo "KrizanacLazara&Joce" Nikolic i Kerim "TalentovanoGlup" Memija).

U suprotnom, mozemo prekriziti ovu sezonu vec nakon pet kola.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:33 pm

Kazniti sve po dzepu osim Mire ukljucujuci i ss. I Vitez sasvim zasluzeno uzeo.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Southside
Postovi: 16
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:34 pm

black64 je napisao/la:
Southside je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Ovdje nesto ne stima. Da li je do formacije ili do igraca, bojim se da zabusavaju jer im ne odgovara disciplina I jacina treninga..
Nije vcrs bilo zelje osim kod Miroslava, tom covjeku kapu skinuti treba. Blagi iz ocaja ono pravi, Lendra I Nikolic odsjeceni. Mora se priznati da I Lendra nije trcao kako zna.
Zeljo mi te volimo kako god zavrsio!!!

Pljuvaci na svom, posmatrat cu sa strane, ispusite se, ali protiv Zrinje moramo se skupiti.
Po mom infu su primili neki dan samo pola plate...to je katastrofa za atmosferu u ekipi, a mislim da nesto i ne stima na relaciji Kostic-igraci.
loša ti je info
Ok. No money no funny.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ovdje nesto ne stima. Da li je do formacije ili do igraca, bojim se da zabusavaju jer im ne odgovara disciplina I jacina treninga..
Nije vcrs bilo zelje osim kod Miroslava, tom covjeku kapu skinuti treba. Blagi iz ocaja ono pravi, Lendra I Nikolic odsjeceni. Mora se priznati da I Lendra nije trcao kako zna.
Zeljo mi te volimo kako god zavrsio!!!

Pljuvaci na svom, posmatrat cu sa strane, ispusite se, ali protiv Zrinje moramo se skupiti.
Leone brate da stavimo jednom j e b n u tacku na nas napad. Lendric i Nikolic nisu odsjecenji. Njih dvojica su pogubljeni. Oni pojma nemaju sta rade. U fazi napada su pribijeni u liniju sa stoperima . Ni jedan ni drugi ne izlaze prema naprijed primiti loptu. Ova 2 jadnika u sredini nemaju kome dat loptu, nego da prebacuju sa lijeva na desno krilima koji su zalijepljeni za liniju. U fazi odbrane ne napadaju zadnje vezne .l ne prave pritisak. Ona 2 u sredini poginuse.
Kad na to dodas katastrofalnu lijevu stranu. Ovo je super izgledalo. Ja sam prezadovoljan. Snazni Vitez.
I jos nesto pozelio sam FKZ 1921, da mi jos jednom objasni igru Memije.
Blago je receno da sam isfrustriran , rokno bi ih sve do jednog.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:36 pm

fcz je napisao/la:Samo zestoka reakcija uprave nam moze ostaviti tracak nade da ove sezone mozemo nekako do Evrope. Znaci nista manje od petocifrenih kazni za sve koji su ucestvovali u ovom blacenju kluba i slobodnih papira barem za one najkriticnije (Dzenis "Odojak" Beganovic, Dino "Padez" Bevab, Senad "Sizofrenija" Husic, Stevo "KrizanacLazara&Joce" Nikolic i Kerim "TalentovanoGlup" Memija).

U suprotnom, mozemo prekriziti ovu sezonu vec nakon pet kola.
:lol: hajde bar da se nasmijem u ovoj muci.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:36 pm

pile87 je napisao/la:Kazniti sve po dzepu osim Mire ukljucujuci i ss. I Vitez sasvim zasluzeno uzeo.
Potpisujem, samo Miro postuje nas dres i odradi maksimalno svaku utakmicu, ostale opalit po dzepu pa nek cugaju dva dana pred tekmu nakon one sramote u Tuzli, fuj.

Zasto ne igra Ugljesa, zasto nema Halvadzica ni na klupi ? :r
I da, vidjeli ste na sta licimo bez Bekrije pred protivnickim sesnaestercom..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned avg 14, 2016 10:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:36 pm

fcz je napisao/la:Samo zestoka reakcija uprave nam moze ostaviti tracak nade da ove sezone mozemo nekako do Evrope. Znaci nista manje od petocifrenih kazni za sve koji su ucestvovali u ovom blacenju kluba i slobodnih papira barem za one najkriticnije (Dzenis "Odojak" Beganovic, Dino "Padez" Bevab, Senad "Sizofrenija" Husic, Stevo "KrizanacLazara&Joce" Nikolic i Kerim "TalentovanoGlup" Memija).

U suprotnom, mozemo prekriziti ovu sezonu vec nakon pet kola.
idi u ***** hahahaha
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:37 pm

Place mi se kad znam da smo mogli dovesti Subica i Zakarica ali nismo htjeli, necemo Zakarica i Subica na posudbu da dovedemo a imamo sansu za to i onda dovedemo panjinu Husica, glupsi igrac nije igrao na Grbavici, covjek nema mozga sekunde. Citava lijeva strana je katastrofa, to i slijepac vidi da nam trebaju igraci, plus nam treba ofanzivni veznjak..

Uprava mora zestoko reagovati i kazniti igrace i strucni stab!
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned avg 14, 2016 10:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:37 pm

katastrofa. prvo i nekako, ali rotacije i izmjene u drugom su uništile i ono malo što smo igrali.
gradi željo boli te *****
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 10:38 pm

Southside je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Ovdje nesto ne stima. Da li je do formacije ili do igraca, bojim se da zabusavaju jer im ne odgovara disciplina I jacina treninga..
Nije vcrs bilo zelje osim kod Miroslava, tom covjeku kapu skinuti treba. Blagi iz ocaja ono pravi, Lendra I Nikolic odsjeceni. Mora se priznati da I Lendra nije trcao kako zna.
Zeljo mi te volimo kako god zavrsio!!!

Pljuvaci na svom, posmatrat cu sa strane, ispusite se, ali protiv Zrinje moramo se skupiti.
Po mom infu su primili neki dan samo pola plate...to je katastrofa za atmosferu u ekipi, a mislim da nesto i ne stima na relaciji Kostic-igraci.
I to im je puno. Veću bruku i goreg Želju ne sjećam se da sam gledao na Grbavici. OK, može se desiti jedan loš dan, ali dvije ovakve utakmice su stvarno previše. Definitivno imamo veliki problem u najnezgodnijem trenutku, dočekujemo Zrinjski za 7 dana koji bi nas razbio 5:0 da ovako protiv njih odigramo. Šta raditi? Pojma nemam, ali da pišem neke referate o utakmici jednostavno nemam snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel, TheBlue i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija