Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:01 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri maj 23, 2018 10:46 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 23, 2018 10:38 am
Cuj Vojo najvece sanse da ostane. P a hajd i nije lose iako nije kiler i golgeter dobar je u ucestvovanju u igri. Najvaznije je da vidimo ko ce nam biti trener pa da vidimo kakvu on igru preferira, da li igra sa napadacem "Target man" ili ovako kao sto je Vojo, jer Vojo ne moze biti "Target man". Zasto ce ti onda napadac ako ce ti se igra zasnivat na ubacajima, nabijanju na napadaca,...

Jovanu ce Zrinjski sigurno dati vise, eh sad da li ce on radi emocija ( ako ih ima ) ostati kod nas za nesto manji iznos.
Nadam se da hoce.

Za Graovca ne ocekujem da ima 1% sanse da ostane. Moze on otici negdje gdje ce igrati za 3-4 puta vise nego ovdje smo mu mi mozemo dati.
E ako opet Zrinjski više ponudi bacit cu se majke mi..
Pa bolan imaš najboljeg igrača u ligi na toj poziciji koji je VOLJAN ostati i ti ga prepustiš jer je preskup.. ali zato nek nisu vranjesi zahirovici.. Ja garantujem da nema trenutno boljeg igraca koji je dzaba a da bi igro kod nas.
Mora ostati ako se icem nadamo.
Ali Zrinjski mu uvijek moze ponuditi vise od nas, na to sam prvenstveno mislio. A nadam se da cemo se dogovoriti da bude on zadovoljan a i mi da mozemo platiti.

Kolko god ovih boljih igraca zadrzimo tim bolje. Jer svaki sljedeci umjesto njega je rizik kako ce ga nadomjestiti.

Vojo ako ostane volio bi pored njega imati i igraca tipa Kunic, samo ne znam koliko se to moze uklopiti u nas budzet, ali kad se malo bolje skonta nije ni Kajkut jeftin igrac a bio je "druga" opcija za napadaca. Imali bi neku raznovrsnost, drugaciji tip igraca i minutaza bi se mogla fino uravnoteziti za obojicu.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:04 am

Po meni ako želimo nekakav iskorak u europ, trebamo dovesti prava pojačanja. Armina Hodžića moram vratiti jer on nema više mjesta u Dinamu. Provjeriti kakav je status Zvonimira Kožulja u Hajduku i sa njim ući u pregovore, Ja bih takođe doveo Kouadia iz Čelika (stranac kojeg moramo istrpiti). Njega kada bi spremili bili bi top u napadu. Ne znam kakav je status Kjosevskog, prošle godine se pričalo da će nas napustit nakon europskih utakmica ali nije. Ne znam kakava je sada situacija, ako ode ne vidim mu dostojnu zamjenu u našoj ligi. Na poziciji veznih igrača zanimljiv je i Lazar Marković iz Krupe, momak nema grama masti na sebi, fizički spreman i on bi valjao na poziciji veznog. Od odbrane, ne vidim nikog iz naše lige ko bi nas mogao pojačati osim Jakovljavića, tako da tu treba pojačanja tražiti u strancima... Toliko od mene... Uprava molim Vas da stupite u kontakt sa ovim igračima.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:05 am

drugi (i treći) tip napadača ti mogu biti zajm i mujagić. ako bi vojo ostao niko ti ne treba tu.
gradi željo boli te *****
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:17 am

Za europske utakmice ovo što sada ima na raspolaganju i da niko ne ode, ovo je nedovoljno...
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:27 am

Mogla bi biti lijepa kupovina u Mostaru, u Veležu ima pravo finih igrača. Ove sezone imao sam priliku gledati jednu tekmu Veleža, imaju oni finog potencijala.
Recimo sljedeći igrači: Seid Behram, igra lijevo krilo, 19 godina, po transfermarktu ističe ugovor ovog ljeta, kapiten Denis Zvonić u slučaju da budemo imali neke frke sa stoperima, Brandao - 22 godine - vrlo pokretan i lucidan napadač, isto ističe ugovor, Mešanović i Alikadić kao lijevi i desni bek - igraju fino... Vjerovatno ima neki Veležovac koji bi mogao da baci bolji report o cijeloj ekipi hahaha
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:29 am

Ja sam naprimjer siguran da ce Jovan ostat. Isto tako mislim da ce poslije Evrope biti prodani Zakaric i Veca.
Željezničar ante portas !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:30 am

Analitičar1921 je napisao/la:
sri maj 23, 2018 11:04 am
Po meni ako želimo nekakav iskorak u europ, trebamo dovesti prava pojačanja. Armina Hodžića moram vratiti jer on nema više mjesta u Dinamu. Provjeriti kakav je status Zvonimira Kožulja u Hajduku i sa njim ući u pregovore, Ja bih takođe doveo Kouadia iz Čelika (stranac kojeg moramo istrpiti). Njega kada bi spremili bili bi top u napadu. Ne znam kakav je status Kjosevskog, prošle godine se pričalo da će nas napustit nakon europskih utakmica ali nije. Ne znam kakava je sada situacija, ako ode ne vidim mu dostojnu zamjenu u našoj ligi. Na poziciji veznih igrača zanimljiv je i Lazar Marković iz Krupe, momak nema grama masti na sebi, fizički spreman i on bi valjao na poziciji veznog. Od odbrane, ne vidim nikog iz naše lige ko bi nas mogao pojačati osim Jakovljavića, tako da tu treba pojačanja tražiti u strancima... Toliko od mene... Uprava molim Vas da stupite u kontakt sa ovim igračima.
Lazar Marković je u Belgiji a Lazar Marjanović u Krupi,ako već analiziras.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:40 am

ma ovo je onaj što je imao duha iz lampe na avataru, samo je on boldirao...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:42 am

2 napadaca za titulu prvaka sljedece sezone, Armin Hodzic, Ivan Lendric i Dialiba :D 2/3 i titula je tu, naravno nazad svi da ostanu i da zamijenimo truhlog Bogicevica, ostavimo Graovca sto nema sanse, u sredini zadrzimo sve, novo krilo i et... :)
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:43 am

Lendric raskida ugovor sa Lensom...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:49 am

Fina prica o igracima i ugovorima zadnjih par stranica, ali vjerujte ja samo o strucnom stabu razmisljam. To je slagalica koja nam nedostaje vec godinama. Bez toga, dzaba da po 3 Stevanovica, Zakarica i Vranjesa dovedemo...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:50 am

tačno. mi smo i sad imali jedno 20% jači igrački kadar, a konačni zbir toliko lošiji...
gradi željo boli te *****
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:07 pm

Jedna mahalska, Mesa :D ja bi volio taj scenario
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:08 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 23, 2018 12:07 pm
Jedna mahalska, Mesa :D ja bi volio taj scenario
i Gil pomocnik :karanje:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:27 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 23, 2018 12:07 pm
Jedna mahalska, Mesa :D ja bi volio taj scenario
Od svih koji su se spominjali to bi bilo najoblje ako već ne može Amar. Naš je (samo smo sa našim trenerima osvajali trofeje), legenda ali prava (a neko ove izaratne), i definitivno autoritet u svlačionici. U repki možda i nije bio autoritet (meni djelovalo tako), ali ovo je skroz druga priča iz više razloga. Prvo, ovdje mu niko neće uticati na izbor (tamo je vjeruejm stalno bilo ako ništa dobacivanja) i drugo Meša je uvijek imao uspjeh sa kluboima koje je trenirao gdje on dugoročno pravi strategiju. On mi djeluje ko neko ko se bavi detaljima. To u repki nije moguće jer su kratko svi tu. Ovdje uz njega svi mogu naprdovati u ispravljanju detalja, a to može donijeti ključnu prevagu.
EDIT: uz sve to donosi i taj famozni evropski stil tj moderni stil rada sa ekipom i igračima

EDIT: vjerujem da bi sam njim htio raditi i ODa ko popmoćni, a onda ADi ponuditi mjesto Željo B. Tu bi ja spojio da zajedno treniraju juniori i Željo B i da ih ADžem vodi sa Joldićem jer mi se JOldić pogubio malo. Čiča radi super sa kadetima, baš ih je digao iz naftalina i to sa mlađom ekipom jer ima dosta 2002-03 koji mogu i sljedeće godine igrati
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u sri maj 23, 2018 12:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:30 pm

Evo mene opet :D
Trenutno je 46 prijavljenih, na 64 ćemo zaključat prijave i uspostavit sistem, ko što ga je uspostavio i g. Misimović. :D

Link za prijave:
viewtopic.php?f=89&t=715
Željezničar ante portas !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:31 pm

Bilo bi dobro ostaviti i Adzema kao pomocnika Mesi, ukoliko postoji volja jer Adzem poznaje ovu djecu i zna koliko mogu, a Mesa moze unaprijediti taktiku i formaciju sto Adzem necu reci da nije znao (jer je pokusavao jesenas) nego se prepao, gurao neki inat sta li vec, izgubio glavu.
Ako bude Mesa, kad bi jos mogao srediti Lendrica na posudbu od Francuza ili nesto takvo.
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u sri maj 23, 2018 12:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:33 pm

Meša, Gill, Adžem, Zeba :kafa:
Željezničar ante portas !
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:33 pm

Šta mislite o doviđenju malog Herića iz Sarajeva? Izgleda da će raskinuti ugovor, pitari ga hvale, ali kod Husrefa ne igra jer nema menadžera da ga pogura. To je pod uslovom da nas napusti neki igrač sredine terena.

P. S. Sreo sam jučer Mešu ispred SCC-a. :D
Zadnja izmjena: KLIS, dana/u sri maj 23, 2018 12:39 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 12:33 pm

Ma moze i Mesa ali ugovor na 5 godina i nadat se da moze napravit nesto od nicega. Nije ni Baka neki strucnjak aman, ali je imao sirinu i znao je koristiti.
Mesa ima dobre kontakte, nas je i uz pravilan rad mogao bi nasljediti amara.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921 i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija