Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:20 am

avlami97 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:16 am
Barsa igra sablonski. Murinjo sa svakom ekipom igra cvtst sablonski fudbal. Samo je sablonska igra Petrovica problem.

Sablon je sistem, a nekima to smeta. Zao mi je sto kod Adzema danas ne vidjeh sabolon-sistem, ali vidjeh anarhicno postavljenu ekipu.

Danas Zeric najbolji, Adzem najgori.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ako je tebi igra na 0 0 sablon ili neki sistem onda dobro. Igras 98. ligu svijeta, Mijanmar ima bolje prvenstvo od našeg, ti igras antifudbal, bez trke, dodavanja, sa hadaljima pred penziju i na kraju ne uspijes ni 0 0 odigrat' najbitniju utakmicu sezone. Pustimo Adzema jos barem do derbija pa onda izađimo sa nekim kritikama.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:23 am

Dobro, je li se 98. liga svijeta igra sa Messijem u ekipi? Igras je sa igracima koji su tamam za 98. ligu svijeta. I opet ti se svede na to da 'sablon' mora postojati. Adzem je trener, njemu puna podrska, ali je jako mnogo rada pred njim. Nas prelazni rok jos nije zavrsen, to je definitivno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:24 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
sub jul 29, 2017 11:37 pm
rodrigo87 je napisao/la:Ovaj drugi gol je Stanin opet
Prvi Kemin drugi Stanin. Ja sam nedavno pisao šta znači za mladog igrača kad izgori to se Krmi večeras desilo. Sreća pa je dao neki gola da ne ode totalno u *****. Inače bi ga izgubili za polusezonu a završio bi onako ko Dado osluskivao bi hoće li ko šta reći sa tribina. Adzem je fulio Bogi je ovo morao igrati.kad dobiješ gol u 13 sekundi i u sedmoj minuti teško se vratiti i normalnije ekipi a ne nama. Adzem je izmisljao tim a to te ovako kazni Zajmovic kakav god da je trebao je igrati u špicu.
Ugljesu nabiti nogom još veceras po sred leđa svima za primjer pa nek bude nonsalantan kome hoće. Ado ako je pametan sutra bi im već trazio tri igrača za prvu postavu ili im ostavku napisao odmah.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma po meni je ta prica o izgaranju samo opravdanje za trenera i igraca. Kad neko mlađi zajebe, ili kad trener nema hrabrosti da ga gurne u igru. Uostalom Kemo nije tako ni mlad igrac, 20-a mu je godina.
Jebi ga tako ne kažu ljudi koji se bave sa tim. Ako Starovlah tako nešto kaže onda je to sigurno tako. Možda je i to prilika za tebe da se probaš kao trener i dovedeš fudbal u skroz drugom smjeru.
I nema to veze sa godinama nego sa sticanjem iskustva Kemo bi po godinama trebao da je standardan igrač kod nas.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk


Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:27 am

avlami97 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:16 am
Barsa igra sablonski. Murinjo sa svakom ekipom igra cvtst sablonski fudbal. Samo je sablonska igra Petrovica problem.

Sablon je sistem, a nekima to smeta. Zao mi je sto kod Adzema danas ne vidjeh sabolon-sistem, ali vidjeh anarhicno postavljenu ekipu.

Danas Zeric najbolji, Adzem najgori.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Se.ri ti po Adžemu nakon par treninga.. A postavljaj statistiku SP i pokušaj nas opet praviti budalama kako je nenadmašan. Tuđe govno miriše samo naše smrdi.
Navijači Slavke Petrovića a ne Želje.
Nisam se nadao od tebe starijeg ovakvo ponižavanje jednog da bi drugog uzdigo iako ama baš nikakvog materijala nemaš.
Živio :) :pivo:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:31 am

I ono Edisovo skakanje pored klupe ko da je na spidu je dokaz o toj supljoj ljubavi prema klubu kojom se mnogi kunu dok klubu ledja ne vide..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:32 am

Stojim iza toga da naši imaju problem psihološke prirode. Ok, kvalitet, igrači prevage fale, ali i ovakvi imamo bolje igrače od MDK. Ne igraju za njih Vedo i Edin.
Problem je što naši već duže vrijeme igraju pod parolom "Mi smo Željo, vi ste debili", kontaju da su zvijezde ove lige, a ne kontaju da ne mogu rutinski dobiti tekmu.
Liga nema pojedinaca koji izmisle nešto kad se ekipi "ne igra", a u ovako izbalansiranom kvalitetu lige, ta neka razlika se može osjetiti samo ako si na 100 posto.
Ovako izadje seljak koji je motivisan što igra protiv Želje, koji hoće da se pokaže i opali lelemudane po ušima jer misle da će duel lakše dobiti jer igraju za Želju.
I ništa ne učimo iz tog, svaki koji dođe misli da će mu se sklanjat ljudi jer je on u Želji, jedino smo mi vječno iznenađeni pristupom druge ekipe.
A na stranu što nam fali igrača. Kemo, glavu gore.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:34 am

Samo da je malo vise mozga.. mnogo toga mozemo napraviti. Ali bukvalno koji gram vise...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:39 am

Neminovnost je da će pogriješiti, kad tad. Neće preskočiti taj dio razvoja ako igra svaku drugu utakmicu, pa eto ako preskoči jednu to je ta gdje bi kao pogriješio?
Igrač treba da ima vjeru u sebe, da zna da kad i pogriješi da se to dešava i najboljima. Mišljenja sam da Kemo nije toliko labilan da misli da je nakon greške kraj svijeta. Da nije "vođa" ne bi ni protiv Goška uzimao na sebe neke odgovornosti koje jeste, već bi "se krio" po terenu.
Kao što radi recimo Uglješa.
Za Žeru isto mišljenje. Bitno je da se "imaš muuda" nuditi, pa makar svaki put pogriješio, na taj način se uči i postaje igrač. Onaj ko se krije, nikad od njega ništa...
Vjerujem dok Sinan uđe u takmičarsku formu, jer je očito još nespreman i rovit, da će Zeba sve više biti prvi pik za zamjenu a Žera umjesto njega.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:42 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:31 am
I ono Edisovo skakanje pored klupe ko da je na spidu je dokaz o toj supljoj ljubavi prema klubu kojom se mnogi kunu dok klubu ledja ne vide..
Dal ste vi pojedini svjesni uopšte šta pišete, jel vas više sramota ba pljuvat po ljudima, našim ljudima, šta je trebao plakati! Čovjeka otjerali ko poslednje govno iz kluba, pokazao i dokazao da su pogriješili prema njemu, on je trener Mladosti Kakanj sada a svi znamo kakav je fanatik!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:45 am

Necu da ulazim u raspravu sa onim ko opravdava da mi kao klub sa najvecim epitetima u drzavi ponudimo za igraca 30. hiljada KM, ko to opravdava a ne gleda kao bruku nemamo sta raspravljati. Sta bi sa onim cekovima za Duljevica od 400 tad kad kao nismo imali para smo se razbacivali, sad kao kad malo imamo mi se brukamo. I Dokle cemo vise dovodit djaba igrace a hocemo nesto da se bahatimo, cekamo kad ce kome isteci ugovor i eto da nam se kao ovaj smiluje kad nema gdje kome pa haj ga nama.

Ovo sto imas imas doveo si za djaba i udaraj se nogom u guzicu, ono sto si trebao da platis malo vise je otislo ili nece da dodje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:47 am

Ćenane ublehašu odlazi, ili iskeširaj pare odmah za vukotića ordagića pecu subića koljica jasarevica menala markovica redzica tinusvenasusica ali odmah istog trena
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:48 am

Za razliku od mnogih legendi, Sablja je primjer nekog ko zaista voli klub..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:48 am

pobjedit ćemo vitez, možda i borca, pitari x. Sasvim zadovoljavajući start sezone u borbi za europu.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:54 am

Plava Porodica je napisao/la:Za razliku od mnogih legendi, Sablja je primjer nekog ko zaista voli klub..
Ma mora nam se ba negdje vratit, karma je kurva nakon Odovicq, Capljica, Mulalica i sad Petrovica, postali smo bahati bezobrazni i sta sve jos.

Pada mi na pamet prosla sezona pa Svedska i gol linija, penal za svinjski. Samo polako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: Tryg, dana/u ned jul 30, 2017 12:54 am, ukupno mijenjano 1 put.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:55 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:31 am
I ono Edisovo skakanje pored klupe ko da je na spidu je dokaz o toj supljoj ljubavi prema klubu kojom se mnogi kunu dok klubu ledja ne vide..
To sto srcano i ozbiljno obavlja svoj posao pokazuje da je njegova ljubav prema Zelji suplja ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:58 am

A Adzem je danas imao taj peh gdje ekipa pada poslije 5 minuta igre, gol najbrzi u historiji nase lige i onda 5 minuta poslije opet gol. Ko ce se vratiti poslije toga? A ono sto sam ja vidio je i Plan B i pored limitiranog rostera, ja opet vidjeh promjenu na 3 5 2 i brzina vise u 75. minuti.

A kod Slavke npr bi i dalje bilo 4 5 1 sa igracima koji jedva hodaju.
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 12:59 am

Slavko majstore, ne zasluzujemo te
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:00 am

mali plavisa je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:31 am
I ono Edisovo skakanje pored klupe ko da je na spidu je dokaz o toj supljoj ljubavi prema klubu kojom se mnogi kunu dok klubu ledja ne vide..
Dal ste vi pojedini svjesni uopšte šta pišete, jel vas više sramota ba pljuvat po ljudima, našim ljudima, šta je trebao plakati! Čovjeka otjerali ko poslednje govno iz kluba, pokazao i dokazao da su pogriješili prema njemu, on je trener Mladosti Kakanj sada a svi znamo kakav je fanatik!
Bilbija ga zabije na kosevu pa nece da slavi a Edis kod dva nula skace ko da ga je pitarima uvalio a ne nama.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:02 am

Ali kakvi smo mi ljudi,mislim da to nigdje nema na svijetu... :oops1: Kad uzme covjek citati brojne postove i razmisljanja,nije ni cudo da smo kao drustvo u svakom segmentu u ku.rcu.Ma u ku.rcu da i Bog kad nas vidi kaze,e vala necete ga vi napredovati,dok vam ne dodje iz guzice u glavu.Licno sumnjam da ikada hoce,ali da ipak napisem ono sto mislim....

Kad je klub bio do guse u dugovima,prica je bila,joj da samo hocemo nekako poceti vracati iste,pribliziti se pozitivnoj nuli,pa onda nekako lagano...Ma joj halalio bi i sezonu za to.Desi se to,pocnu se vracati dugovi,klub pocne NORMALNO funkcionisati i sta radimo-pocnemo to zaboravljati preko noci. :oops1:

Onda je bilo da nam hoce kakvi pametni ljudi i sa vizijom doci u klub,da rade kako treba,da se rastjera bagra koja nas konstantno potkrada.Desi se i to,pa se onda opet zaboravi preko noci. :oops1:

Zatim je bilo da nam se hoce vise poceti praviti stadion,ma da mi je samo jednom docekati da gledam svog Zelju na Grbavici u Evropi.Ma joj,halalio bi i 5 sezona bez titule za to.Desi se i to,a sta "mi" radimo?Naravno,zaboravljamo preko noci. :oops1:

Do prije par dana je prica bila,je.bo vise ove polovnjake,dajte nam nasu djecu da igraju,dajte da startaju,dajte da ulaze s klupe...Desi se i to i sta se pise nakon prvog poraza?Ma greska trenera,trebali su startati ovi iskusniji,daj pojacanja od 30 i kusur godina jer ce,jelte,tada nasa djeca tada igrati. :r Nije Kemo kriv,al krivi su svi ostali.E nema toga drugovi.Krivi su SVI koji su danas igrali.Od najmladjeg,pa do najstarijeg, jer je ovo tim ili barem treba to da bude,a ne skupina pojedinaca!

Zapamtite jednu stvar.NISTA NE DOLAZI PREKO NOCI!!
Razumijem ja da se na sistem i strategiju ceka godinama i da raja sumnja u sve,jer je izigrana milion puta,ali mislim da sad imamo validnu osnovu da ovi rade kako treba.Jel se svi slazemo u tome?
Imaju i ovi itekakvih gresaka u sportskom segmentu,ali polako.Evo pocela su djeca da igraju,a kad je tako onda treba strpljenja.Nikakva pojacanja koja to zaista nisu,a rijetko se za koga to moze reci u ovoj ligi,ne mogu ispraviti ono sto je godinama radjeno nepravilno.To dobro upamtite.Sta vam znaci i titula bez plana,bez strategije?Super,sampioni smo,provociracemo komsije,popu.siti u Evropi odmah u 1.krugu i???Jel to cilj?

Meni je,za sada,sve ok,ide ovo u dobrom smjeru.Jedina stavr koja mi smeta,a ujedno je i najveca, je nedostatak vizije sta se zeli sa ovim timom!?Licno znam sta treba uraditi i to nam mora biti na umu svakog casa,svima nama,svim buducim trenerima,celnicima itd.Radi se o slijedecem:Okosnica tima MORAJU biti Zeljina djeca u svakom momentu uz pokojeg PROVJERENOG igraca "sa strane".To ce omoguciti i funkcionisanje kluba u buducnosti i stil igre i moderan fudbal i na koncu zadovoljne navijace.Kad se jedan prodaje,drugi vec MORA biti u timu.Nema zarad kratkorocnog dobrog rezultata unistavati nasu strategiju,a to je ujedno i nas sistem.Zeljo je oduvijek bio prepoznatljiv po tome,po svojoj skoli.E ona se drugovi izgubila negdje u svemu tome,svih ovih godinama.Znate li zasto?Zato sto smo MI nestrpljivi,daj sve odmah i sada,pa i uprava to vidi i pocne djelovati kako masa zeli i dovede nas do situacije u kakvoj smo danas:Ekipa puna polovnjaka sa djecom koja tek pocinju igrati.Recept za neuspjeh.Poztivno je da smo doveli covjeka koji ce gurati nasu djecu i polako vracati nasu "skolu".To trebamo max. podrzati,pa i zarad losih rezultata ove godine jer je to JEDINI I PRAVI put.Nema mijenjanja trenera,samo gaziti u ovom pravcu i nadati se najboljem,a to je makar Evropa koja bi nam mnogo znacila.Dobili bi okosnicu naseg tima koju je onda lako nadograditi,a i kontinuitet u Evropi.
Znam da je post dug,ali dobro razmislite o svemu napisanom prije nego li opet,KRATKOROCNO,budete kritikovali.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:06 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:00 am
mali plavisa je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:31 am
I ono Edisovo skakanje pored klupe ko da je na spidu je dokaz o toj supljoj ljubavi prema klubu kojom se mnogi kunu dok klubu ledja ne vide..
Dal ste vi pojedini svjesni uopšte šta pišete, jel vas više sramota ba pljuvat po ljudima, našim ljudima, šta je trebao plakati! Čovjeka otjerali ko poslednje govno iz kluba, pokazao i dokazao da su pogriješili prema njemu, on je trener Mladosti Kakanj sada a svi znamo kakav je fanatik!
Bilbija ga zabije na koszevu pa nece da slavi a Edis kod dva nula skace ko da ga je pitarima uvalio a ne nama.
Bilibija je svoje pokazao i dokazao, jebavao našim igračima balijsku majku i on da ti bude primjer, svašta u božjoj bašči! :oops1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija