Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:09 pm

Ljudi..nisam gledao...kakvi smo bili..

I Cholo za Grbavice..samo ko sjeti da mu da nadimak..prije da je Gary Neville ....imam dojam da on na početku utakmice u prvi 10min. pokuša uvući protivnika u svoj krkanski stil igre..ako ne uspije, jednostavno ekipu i njega zaboli...neka bude.kako bude..Covjek otvorio sezonu sa tri vezane pobjede..a nakon toga jos ostvario ukupono tri(jedna od tih kući sa nikad gorim Čelikom)..
Kakav Cholo..kakvi bakrači
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:12 pm

Todorovića će sanjati Mehremić.
Ja šta mu je frajer radio Allahu dragi
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:12 pm

Eh da je stana danas igrao to bi havarija bila



ooops stanic je povrijeđen, ipak ne bi igrao
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:19 pm

Ko je Merhemić?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:19 pm

Sreca pa je Graovac mogao igrati, na zagrijavanju se povrijedi al stisnuo je zube i prekucao igricu. I da pohvalim skandiranje onih 10 fukara Mirzi Rascicu.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:24 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:12 pm
Todorovića će sanjati Mehremić.
Ja šta mu je frajer radio Allahu dragi
A sta mu je radio ??? Imo je par greski a ona prilika na kraju nije njegova nego zebina zeba pustio igraca mehremic je bio na drugom igracu ispred jos se zeba buni na njega. Ima odlican centarsut, na njemu prekrsaj kod gola.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:26 pm

I sto je naj bitnije i kada ne odigras dobro osvojis tri boda . E u tome je snaga sampiona.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:27 pm

Ma raja kak samo tako a Stana je gori 10 puta u defanzivi hebo vas vise on
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:28 pm

dell21 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:24 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:12 pm
Todorovića će sanjati Mehremić.
Ja šta mu je frajer radio Allahu dragi
A sta mu je radio ??? Imo je par greski a ona prilika na kraju nije njegova nego zebina zeba pustio igraca mehremic je bio na drugom igracu ispred jos se zeba buni na njega. Ima odlican centarsut, na njemu prekrsaj kod gola.
Silovo ga. Eto šta.
Sve što su nam napravili u drugom je bilo preko te strane. Ispadao na duple, nije kvalitetno pokrivao, srećom par puta Hajdarević + Bogi krpili njegovu rupu. Razbio ga Todorović.
Što se tiče ofanzivnog dijela, sa svojim centaršutom, dugom loptom, snagom i prodornošću ubjedljivo najbolji bek nakon Kvese u tom pravcu..
Ali, nazad mora bolje se postavljati i izlaziti na vakat.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:28 pm

Penal za Zrinjski, hocemo penal za Zrinjski
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:29 pm

Očekivano teška utakmica. Vidjelo se od početka da će biti guravo. Igrom u prvom poluvremenu nisam bio zadovoljan. Nismo znali šta hoćemo, nismo uspjeli kreirati neke stopostotne šanse. U drugom poluvremenu mnogo bolja igra. I drugim poluvremenom sam apsolutno zadovoljan. Krenuli smo agresivno, pritisnuli smo ih. Oni su se branili dok su mogli izdržati. Očekivana i njihova igra. Valjanje, udaranje, odugovlačenje...
Iznervirao me onaj golman Muminović, uzeo je 10 minuta utakmice svojim odugovlačenjem. Draža mi je ova pobjeda nego išta. Što prije ako Bog da ove seljačine da idu iz lige. Što se tiče nas, po meni Blagojević odigrao maestralno. Jovan mozak ekipe, pametno igra, danas ponovo pokazao da je odličan igrač i jedan od najboljih veznih lige. Svaka čast Ćelo, nadam se da ćeš proslaviti tiulu sa nama i naći sebi dobar angažman kojim ćeš biti zadovoljan. Dalje, izdvojio bih još Graovca, spasio čist gol, te postigao pobjedonosni. Meni vjerovatno i najdraži igrač. Kakvo radovanje, nerviranje za svaku izgubljenu loptu... Kapa dolje majstorčino, nadam se da ćeš ostati među pravom rajom! Vojo je također puno posla uradio danas, vraćao se i nazad, pretrčao dosta, tukao se sa njima. Možda nije baš blistao, ali solidna partija. Lijepa atmosfera na sjeveru, mnogo zanimljivih tipova i komentara :lol:
Idemo dalje. GAZI ZRINJSKI! GAZI ULTRASE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:31 pm

Ekipa koja ima sampionske ambicije na terenu mora izgledati mnogo autoritativnije. Ne mora uvijek odigrati vrhunski, moze imati i los dan, ali ne smije pokazivati znake panike. Mehremic je u Krupi pokazao odredjeni kvalitet, danas je pokazao mnogo mana. Pri kraju utakmice kada ti lijeva strana visi Adzem radi nelogicnu izmjenu i ubacuje Zebu umjestu Projica a Mehremica da pogura naprijed. Hajdarevic u prvom tanak, u drugom bolji. Ramovicem nisam bio zadovoljan ni u Krupi a nisam ni danas. Morao je mnogo brze slati lopte na stranu. Bolji od drugih naravno Graovac, Blagojevic i Sinisa. Uh moj Zeljo sta mi radis al hajd dobro je, tri bobe su tri bobe.

Kada se aBd bude pravio novi teren, dimenzije igralista obavezno povecati barem za metar i po i u sirinu i u duzinu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:31 pm

boja mora je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:08 pm
Svaka čast na vrlo važnoj pobjedi. Ne mogu a da ne prokomentarišem one koje su me napadali kad sam rekao da smo slabiji sa odlaskom Stanića i zamjenom za njega Merhemića protiv kojeg nema ništa i volio bi da bude najbolji na terenu al današnja utakmica je pokazala da sam bio u pravu. Ne znam otkud sad kritike i za Hajderaevića koji je bio jedan od boljih na terenu a pored toga je naše dijete i sve i da nije ne treba mu se tražiti nekakve dlake baš obrnuto :zeljeznicar1:
I ti cekao jednu losu da bi rekao da si upravu.
Pricas Kao da Stanic legenda nije ovamo ispadao, hvatao komarce i gradio se pa upadao na loptu ( derbi ).
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:33 pm

Za razliku od utakmice u Krupi danas dosta oscilacija pozadi, da im je ona stativa usla ne smijem ni pomisliti sta bi bilo.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:35 pm

omare nisi upravu za bogija. dobro je odigrao. Po meni je najvise Veca podbacio, njegova najlosija utakmica na golu Zelje.
dabogda da taj stana zaigra do aprila uopste ;)
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:35 pm

Al Vecin klizeci sest infarkta fasovao
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:41 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:12 pm
Todorovića će sanjati Mehremić.
Ja šta mu je frajer radio Allahu dragi
Ma Mehremic je katastrofalan u odbrani, cak i Projic tu djeluje bolje od njega. Svaki napad po njegovoj strani je bio opasan jer ga je Todorovic pravio smijesnim u situacijama 1 na 1. Ono njegovo hvatanje protivnika rukama ce nas i u buducnosti kostati.
Pozitivna stvar kod Mehremica je dug korak, u napadu bi mogao napraviti problem protivniku, sto je danas i uradio jer je na njemu bio faul nakon kojeg smo zabili gol. Ono sto me brine je kad ode u napad, citava ta strana bude otvorena za protivnicke kontre, jer je i Zec neodgovoran u igri prema nazad. Losi su bili i svi ostali u odbrani osim Graovca, nervozni bez potrebe, panicne reakcije i greske koje ako nastavimo ponavljati skupo ce nas kostati. Cak je i Veca podbacio, sto je bas rijetkost..

Jos tri stvari su mi zapale za oko. Prva situacija je korner za nas, nakon kornera nam ljudi trce kontru jer nismo dobro postavljeni. Druga stvar je losa igra Hajdarevica, koji je zadnjih 20 minuta ostao bez snage i nije mogao ispratiti protivnicke napade a Adzem ga drzao u igri do kraja. Treca stvar, izmjene koje su bile totalno nelogicne. Nakon prve Mehremic je ostao sam na lijevoj strani.
Nadam se da ce Vranjes biti spreman za tekmu sa Zrinjskim. On i Blagojevic bi trebali poceti u vezi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:43 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:28 pm
dell21 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:24 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:12 pm
Todorovića će sanjati Mehremić.
Ja šta mu je frajer radio Allahu dragi
A sta mu je radio ??? Imo je par greski a ona prilika na kraju nije njegova nego zebina zeba pustio igraca mehremic je bio na drugom igracu ispred jos se zeba buni na njega. Ima odlican centarsut, na njemu prekrsaj kod gola.
Silovo ga. Eto šta.
Sve što su nam napravili u drugom je bilo preko te strane. Ispadao na duple, nije kvalitetno pokrivao, srećom par puta Hajdarević + Bogi krpili njegovu rupu. Razbio ga Todorović.
Što se tiče ofanzivnog dijela, sa svojim centaršutom, dugom loptom, snagom i prodornošću ubjedljivo najbolji bek nakon Kvese u tom pravcu..
Ali, nazad mora bolje se postavljati i izlaziti na vakat.
Kako mislis ispadao na duple a ko moze sta uraditi kod duplog pasa. A nakon izmjene zeca bio sam na lijevoj strani to je slavko i vido pa su i igrali na tu stranu.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 6:43 pm

Najsladje 1:0..samo su bitne 3 bobe i idemo dalje
Graovac,Vojo i Sinan najbolji danas...Zec i Zakara ispod prosjeka

Hahah jesmo na sjeveru castili Mumina,zasluzio je :karanje:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 7:04 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:33 pm
Za razliku od utakmice u Krupi danas dosta oscilacija pozadi, da im je ona stativa usla ne smijem ni pomisliti sta bi bilo.
Bunker bi bio, muku bi mucili da izjednacimo a ne preokrenemo.

Dobro je zavrsilo, sad u Mostar po kljucne bodove.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija