Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:35 pm

Nije tako lako problem rijesiti kao sto neki misle. 1-2 igraca ne cine ekipu da njihovim zamjenama sve dovedes u red.
Bice ovdje povuci mi ga potegni mi ga citavu sezonu, koju valja nekako izgurati i istrpiti...
Odes pogledas djecicu od 10-12 god. kako igraju i izadjes obicno s osmjehom na licu poslije utakmice.
Pa ta djeca imaju vise igre, kombinatorike, pasova pa i pretrcanih kilometara od nasih prvotimaca.
Na kraju onaj ko ke ove parmake dovodio preko "yutua" treba i mora odgovarati za ovaj krah kluba.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:38 pm

Devotion je napisao/la:Znate li da smo u zadnjih pet kola osvojili bodova koliko i Olimpik. Da protiv njih u posljednjoj minuti prvog poluvremena nismo dali gol, usput budi receno iz cjstog ofsajda, sada bi bili poravnati. Slavko ne znam da si imao tezi zadatak u karijeri.
Nije bilo iz ofsajda
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:39 pm

Raja Husic je neskolovani seljak jalijas. Ne pravi on to namjerno. On je glup. Covjek ima problem jer se za sve zivo koristi rukama. Glupan dezorijentisani,**** ga onaj ko ga je doveo. Husic je isti tip igraca ko Vladavic. Iste kretnje isto rukama mlatata.Samo je onaj igro gore a ovaj igra nazad i svaki duel igra rukama .
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:39 pm

Gledam ovo dodavanje lopte Beganovica golmanu Celika sa par metara i jos uvijek ne mogu da dodjem sebi.. :o :roll: :roll:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:39 pm

Dejane Nikolicu vrijeme je.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:41 pm

Slavko brate, molim te uradi nešto, znam da je teško od govana pitu pravit, ali jednom si uspio to, možeš nadam se i sada. Prošvercuj nas nekako u tu ligu za prvaka i dočekaj proljeće u kupu i ja sam presretan, a vjerujem i svi. Biće jako teško, tek sad nam slijede teške utakmice ali ja se uzdam u tebe i tvoje znanje...molim te Slavko!
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:43 pm

Ma Memiju vratiti umjesto S Stevanovića a Stanića na lijevog beka i ostaje još problem koga umjesto Bekrića.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:44 pm

boja mora je napisao/la:Ma Memiju vratiti umjesto S Stevanovića a Stanića na lijevog beka i ostaje još problem koga umjesto Bekrića.
Jel dosta više izmišljanja pozicija, rekao je Slavko da će svako igrati poziciju za koju je školovan.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:49 pm

Kad sam jučer Begana vidio šta igra mali Dino mi je pao na pamet sto puta.
Svi ste manje više igrali lopte i sigurno znate da se dosta stvari može naučiti i natrenirati, ali fudbalska inteligencija kao i svaka druga vrsta inteligencije je dar od Boga ili si je dobio ili nisi. Trenirao sam godinama, imao sam brzinu, tehnika prosječna kakve je raje bilo, ali sam sve nadoknađivao mozgom. Kasnije kad sam igrao s rajom po raznim terminima uvijek sam bio trener igrač jer sam jednostavno imao smisla da poredam ekipu i svakom kažem šta da radi. Imao sam jarana koji je jeo loptu, imao takvu šutinu, jak ko zemlja, ali pileći mozak. Čak ga je i iz Sedernika trener izbacio, a frajer je bio u stanju s centra proć sve i dat go. Ali kad je trebao pucat dodavo je i obrnuto i nisi ga mogao dozvati nikako. Imao sam drugog kojem su neki kasniji prvotimci Želje rezerve bili, ali on jednostavno nije imao Želju da napravi karijeru jer to je njemu samo bila igra, rezultat ga uopšte nije zanimo. Njemu je bio samo fol da protura raji kroz noge i da nekoliko puta pobaca jedno 4-5 igrača i u tome je uživo, a svejedno mu bilo ili dobili ili izgubili.
Miro je primjer inteligentnog igrača prosječne tehnike, ali je uvijek koristan. Mi imamo masu jednostavno u glavi limitiran igrača da ne kažem glupih i tu nema pomoći. Hoću da kažem da nekad u glavu limitirani nisu mogli dospjeti do ozbiljnog fudbala kod nas dok danas je toliko sve palo na niske grane da ti klasične fudbalske budale igraju u prvim timovima naših najačih ekipa. Horor.
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:51 pm

boja mora je napisao/la:Ma Memiju vratiti umjesto S Stevanovića a Stanića na lijevog beka i ostaje još problem koga umjesto Bekrića.
:kafa: + Husic out
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:52 pm

boja mora je napisao/la:Ma Memiju vratiti umjesto S Stevanovića a Stanića na lijevog beka i ostaje još problem koga umjesto Bekrića.
:palacgore: + Husic out
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:52 pm

exbabilon je napisao/la:Dejane Nikolicu vrijeme je.
Ma neka ga brate, opet je on ovdje ko volonter, i dosta je stvari uradio mimo ovih transfera, i on i svi iz uprave. Ljudi su stvarno lavovski posao napravili za ovih par godina u ustrojstvu kluba. I nek nastavi raditi stvari vezane za njegovu branšu. Ali, pod hitno i Misimoviću i njemu staviti neki elektrošoker oko vrata koji će se aktivirati na riječi transfer, fudbalski menadžer, youtube, Husić, Hervas da ih dobro zatrese da se nikad više u to ne miješaju, jer s tim imaju veze ko Fata. Koliko čujem i vidim oni su stvarno izašli iz toga i mada nisu javno priznali, shvatili su da oko toga pojma nemaju i prepustili su sav sportski segment Čenanu, što je i rečeno prilikom predstavljanja Slavke Petrovića.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:54 pm

salemprolic je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Dejane Nikolicu vrijeme je.
Ma neka ga brate, opet je on ovdje ko volonter, i dosta je stvari uradio mimo ovih transfera, i on i svi iz uprave. Ljudi su stvarno lavovski posao napravili za ovih par godina u ustrojstvu kluba. I nek nastavi raditi stvari vezane za njegovu branšu. Ali, pod hitno i Misimoviću i njemu staviti neki elektrošoker oko vrata koji će se aktivirati na riječi transfer, fudbalski menadžer, youtube, Husić, Hervas da ih dobro zatrese da se nikad više u to ne miješaju, jer s tim imaju veze ko Fata. Koliko čujem i vidim oni su stvarno izašli iz toga i mada nisu javno priznali, shvatili su da oko toga pojma nemaju i prepustili su sav sportski segment Čenanu, što je i rečeno prilikom predstavljanja Slavke Petrovića.
:palacgore: :palacgore:
I da, Saleme ti nikad ne izdaš s avatarima :pljesak:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:55 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Dejane Nikolicu vrijeme je.
Ma neka ga brate, opet je on ovdje ko volonter, i dosta je stvari uradio mimo ovih transfera, i on i svi iz uprave. Ljudi su stvarno lavovski posao napravili za ovih par godina u ustrojstvu kluba. I nek nastavi raditi stvari vezane za njegovu branšu. Ali, pod hitno i Misimoviću i njemu staviti neki elektrošoker oko vrata koji će se aktivirati na riječi transfer, fudbalski menadžer, youtube, Husić, Hervas da ih dobro zatrese da se nikad više u to ne miješaju, jer s tim imaju veze ko Fata. Koliko čujem i vidim oni su stvarno izašli iz toga i mada nisu javno priznali, shvatili su da oko toga pojma nemaju i prepustili su sav sportski segment Čenanu, što je i rečeno prilikom predstavljanja Slavke Petrovića.
:palacgore: :palacgore:
I da, Saleme ti nikad ne izdaš s avatarima :pljesak:
Sada se Cenan pita za sve, i nece niko dovoditi igrace mimo njega. Cenan je zasluzan za dovodjenje Petrovica s tim da je dobio odrijesene ruke od Misimovica.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:57 pm

Pa "vrijeme je" se moze protumaciti i na nacin da je vrijeme da digne ruke od tog posla, koji ne zna.. nemam stvarno nista protiv njega, ali samo nek se drzi onoga sto zna i sto mu ide. I nemoj da "vrijeme je" poistovjetimo s cijelom upravom. Oni koji nemaju veze sa sportskim segmentom nisu na mom ili bilo cijem udaru, samo ovi koji su se petljali sa transferima, FM, jutu-om i slicno. Nemojte, eto samo nemojte vise.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 1:59 pm

Za nastavak prvenstva nije toliko ni lose sto ce drugi misliti da se ne trebaju zatvarati kad igraju sa nama. To nam je i naka sansa, jer kad igraju bunker mi gotovo da nemamo sanse da zabijemo. Ovako nesto mozda i udje. Poslije pregleda ovih sansi moram reci da pored naseg neznanja nije nas ni sreca htjela.
I dalje hocu da vjerujem da imamo dovoljno igrackog kvaliteta za ovu ligu. Mrvica moze biti dobar trener al nama sada prvenstveno treba psiholog sa znanjem hipnoze jer nije se lako vratiti na pobjednicki mentalitet.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:01 pm

Jucer je Jaha odigrao kvalitetno, zakrpio je rupu ali sam misljenja da on nije za stopera. Po meni Toskas bi igrao sa Bocca ili Acom, grka ima sta skoro 2m i jak je.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:05 pm

exbabilon je napisao/la:Pa "vrijeme je" se moze protumaciti i na nacin da je vrijeme da digne ruke od tog posla, koji ne zna.. nemam stvarno nista protiv njega, ali samo nek se drzi onoga sto zna i sto mu ide. I nemoj da "vrijeme je" poistovjetimo s cijelom upravom. Oni koji nemaju veze sa sportskim segmentom nisu na mom ili bilo cijem udaru, samo ovi koji su se petljali sa transferima, FM, jutu-om i slicno. Nemojte, eto samo nemojte vise.
Ma da, jasno sve, naravno...ja sam stvarno čuo a evo i ovih par momaka su to potvrdili da su se on zaista sklonili od toga i da se više neće miješati. Slavku i Čenana čeka golem posao da ovo počiste i pospreme i ustroje kako treba, pa da opet uživamo u utakmicama našeg Želje. A momcima iz upravnog, nadzornog odbora i ostalim iz tog dijela želim svu sreću u nastavku izgradnje Grbavice i vođenju kluba kao firme, to rade fantastično i neka se toga drže, bolje u državi ne bi našli da rade to za platu a kamoli besplatno kao oni. Svako nek se svog posla drži i biće Željo opet šampion!
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:06 pm

salemprolic je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Pa "vrijeme je" se moze protumaciti i na nacin da je vrijeme da digne ruke od tog posla, koji ne zna.. nemam stvarno nista protiv njega, ali samo nek se drzi onoga sto zna i sto mu ide. I nemoj da "vrijeme je" poistovjetimo s cijelom upravom. Oni koji nemaju veze sa sportskim segmentom nisu na mom ili bilo cijem udaru, samo ovi koji su se petljali sa transferima, FM, jutu-om i slicno. Nemojte, eto samo nemojte vise.
Ma da, jasno sve, naravno...ja sam stvarno čuo a evo i ovih par momaka su to potvrdili da su se oni zaista sklonili od toga i da se više neće miješati. Slavku i Čenana čeka golem posao da ovo počiste i pospreme i ustroje kako treba, pa da opet uživamo u utakmicama našeg Želje. A momcima iz upravnog, nadzornog odbora i ostalim iz tog dijela želim svu sreću u nastavku izgradnje Grbavice i vođenju kluba kao firme, to rade fantastično i neka se toga drže, bolje u državi ne bi našli da rade to za platu a kamoli besplatno kao oni. Svako nek se svog posla drži i biće Željo opet šampion!
Zadnja izmjena: salemprolic, dana/u ned avg 28, 2016 2:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:07 pm

Ja mislim da bi idealno bilo da su Grk i Talijan juce poceli u odbrani, a Jaha u sredini terena, na zadnjem veznom. Ugljesa bi dobio vise slobode prema naprijed, Bekric bi imao jos jednog dobrog osiguraca, a ne bi me ni Dzenis nervirao na terenu.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija