Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:10 pm

Dominic je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:06 pm
Zar Zeko na tri godine? Nije li nam Bekrija dovoljan s tolikim ugovorom!?
kod bekrica su prije svega bile problem godine,kod zeca koliko vidim nisu, i ako na kraju sta cvaknemo za njega jos bolje,a to je moguce s obzirom da je relativno jos uvijek mlad.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:11 pm

Je li ovaj Zec neki rođak od Edina Kunića?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:12 pm

Zec se dovodi kao krilni igrac, i to je daleko pametnije nego da se dovodi kao napadac.
Nasi bi idioti slali centarsuteve i na ovoga, koji je visok metar i jagodu.

Dobrodosao Asime i sretno !
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:12 pm

Morzhy je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:05 pm
Ajzea je napisao/la:
uto jun 13, 2017 5:39 pm
Sada: lijevi bek, desetka tipa Ramovica i napadac
Mislim da je lijevi bek zavrsen, sa ovom dvojicom ne znamo na cemu smo.

Kasnije, ako izleti, a trebalo bi, dovesti kakvog centralnog veznog. Ali da unaprijedi igru, ne da se dovodi da bi se samo vodilo da se doveo.

Jazvin u Zrinjskom... Steta.. Bolje da smo otjerali njega nego Zaimovica, Zajmovica, kako vec..
Izgleda jedini ja nisam dobio pp od pileta...svi znate za završenog lijevog beka osim mene, ccc
Ne znam ni ja javi ti meni
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:12 pm

1921.ba je napisao/la:
uto jun 13, 2017 5:51 pm
phpBB [video]
Ivan Lendrić, Tučepi, juni 2017.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:12 pm

Ne lici na ovog sa transfermarkta.. Ovo nam krcmar podvalio nekog hasisara.
slika
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:16 pm

Dobrodosao Asime, sretno i nastavi zabijati kao prosle sezone!
Dobar igrac za krilnu poziciju, posjeduje veliku brzinu i sto je najbolje dobro se snalazi kad dodje u sansu za gol.
Moze posluziti i kao drugi spic u formaciji 4-4-2 sto mi sigurno necemo igrati, ali mozda u nekim slucajevima kad se bude ganjao rezultat.
Ako je vjerovati TM njega zastupa Stanic.

Kako god. Sretno Zeko i sve najbolje!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:16 pm

Ja sam misljenja da mi igrace kao Zec nebi trebalo da dovodimo. Nije igrac koji ce poraviti neku prevagu i isticati se, samo ce uzinati mjesto nasim juniorima koji opet nece minute vidjeti. Ostaje da vidimo ko ce nas jos "pojacati", sve u svemu ako nista ova tri sto su dosla dosta su mladja od igraca koji su nas pojacavali.
Za nadati se najboljem ali sam pesimista pogledom na igracki kadar i zao mi tih nasih talenata jer sam ubjedjen da ce samo biti statisti i popinjavati broj igraca za trening. Ti momci ne dobivaju prilike kad je najvaznije i tuzno je vidjeti i citati kad neko kaze ima 18 god mlad je ima za njega vremena. Ti momci vec sa 19 i 20 god trebaju biti nosioci nase igre narocito u ovakvoj ligi kakva nasa jeste.
Ps. Zecu puno srece i da me demantije i razuvjeri niko sretniji od mene.
Zadnja izmjena: chile, dana/u uto jun 13, 2017 6:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:16 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:12 pm
Ne lici na ovog sa transfermarkta.. Ovo nam krcmar podvalio nekog hasisara.
slika
:rofl:

slika
Zaboravio suncobran i peskir.
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:16 pm

samo zelim vidjeti stoperski par Kemo- Graovac
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:17 pm

Ajzea je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:16 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:12 pm
Ne lici na ovog sa transfermarkta.. Ovo nam krcmar podvalio nekog hasisara.
slika
:rofl:

slika
Zaboravio suncobran i peskir.
ahahahahahahahahahahahahhahahahahahhah Ne mogu da vjerujem, nisam jos pogledao video, tek sad usao. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Ovo nisu istine :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:18 pm

Beganović starter u U21
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:18 pm

a di ce ko, neka pati koga smeta :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:19 pm

Dzenis danas zabija svicarcima i tako najavljuje povratak u Zelju! :D :D
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jun 13, 2017 5:49 pm
Zekonja dobrodosao :)

Eno Salko u Zrinjskom.. Yebali majku svoju
Steta sto su bili brzi mostarci za ovog Salku, cini se da je potencijal oni i Krupa su ga htjeli i zimus.
Ostaje da cekamo lijevog beka i napadaca sada za evropskih utakmica a sigurno do pocetka prvenstva da ce biti jos dolazaka i odlazaka.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Braveheart
Postovi: 95
Pridružen/a: uto feb 07, 2017 11:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:22 pm

Mozda sam lud, ali nama treba onaj Gotal u spicu. Kako god okrenes. Zec odlicno pojacanje, na tri godine potpisao sto je jos bolje. Ako ne dodje Gotal prvi spic. Lendricu odlazi. Da bi kakvog klasicnog lijevog beka. Makar iz kantonalne lige :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:24 pm

Braveheart je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:22 pm
Mozda sam lud, ali nama treba onaj Gotal u spicu. Kako god okrenes. Zec odlicno pojacanje, na tri godine potpisao sto je jos bolje. Ako ne dodje Gotal prvi spic. Lendricu odlazi. Da bi kakvog klasicnog lijevog beka. Makar iz kantonalne lige :D
:rofl1: :rofl1:

Mogli bi Husica vratiti, mozda je malo poradio sa glavom :ganja:

Hajde Cenane podebljaj to Sinanu pa nek i on sarne. :kafa:
Lijevi bek, spic, 10 i veznjak kakav brz totalno drugacija slika u odnosu na nase dizelase.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:25 pm

psihopata je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:10 pm
Dominic je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:06 pm
Zar Zeko na tri godine? Nije li nam Bekrija dovoljan s tolikim ugovorom!?
kod bekrica su prije svega bile problem godine,kod zeca koliko vidim nisu, i ako na kraju sta cvaknemo za njega jos bolje,a to je moguce s obzirom da je relativno jos uvijek mlad.
Znam to, ali meni nepotrebno i prerizicno za nasu ligu. Jadranko bi davno bio ex da je dobio kraci ugovor iako nas mozda Asim razuvjeri. I dovede nekog novog navijaca iz Bugojna.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:27 pm

santakuruz je napisao/la:
uto jun 13, 2017 6:04 pm
psihopata je napisao/la:kad tek pocne sezona mi cemo biti zadnji na tabeli,zato sto je tabela po abecednom redu,eto prilike slavki da vec unaprijed ima alibi i da prica "kad je pocela sezona mi smo bili zadnji na tabeli"

ovi sto pricaju kako mi placamo doprinose i da zbog toga imamo problem za dovodjenje igraca,jer placamo skoro duplo vise od ostalih,ne znam zaista sta da kazem,da je lijepo cuti i vidjeti da neko radi posteno u ovoj drzavi,jeste svakako,ali **** i to ako ce nam to biti prevelik teret i ako ce nas zbog toga igraci izbjegavati,to znaci ako su nasi odlucni da tako rade neka nadju nacin da nam to ne bude problem ili alibi za dovodjenje igraca ili neuspjeh,a uveliko se tako pise po forumu.mozda ce nekad doci vrijeme kad ce svi morati tako raditi ali kako stvari stoje to je od ove drzave miljama daleko,jer gdje to ima u normalnoj drzavi da nas kara inspekcija svako malo zato sto je sve kako treba,a ovima sto je sve na crnjaka nikad ne idu?da li ljudi u klubu stvarno misle ili se nadaju da ce takva drzava barem u bliskoj buducnosti (5-10 godina,da ne kazem 50 ) poceti cijeniti ovo sto nasi rade ili ce nas i dalje non stop karati inspekcijama?
To sto mi placamo doprinose i sve je transparentno mozda u nekom trenutku bude otezavajuca okolnost. Medjutim, dugorocno to je to jedina ispravna stvar. Radim u firmi koja je gigant u nasim okvirima, zastupnik smo masu renomiranih brendova ali stalno imamo firme koje nase brendove uvoze paralelno s nama i nerijetko imaju bolje cijene nego mi kao generalni uvoznik. Mi imamo 300 uposlenih, redovne plate, prijavu na iznos plate koji dobijas, regres, godisnji bonus, vodi se racuna o svemu. Ta neka firma koja prodaje nasu robu jeftinije od nas ima 3 covjeka uposlena, od toga dvojicu na crno, 2 kedija i to je to. Oni mogu postici nizu cijenu. Ali takve firme ne traju dugo, par sezona i nestaju a pojavljuju se druge. A mi od '98.jacamo iz godine u godinu. To ce biti i slucaj s nama. Moramo davati maksimalnu podrsku ljudima koji vode klub. Ovo je ispravan nacin, bice pogresnih procjena u tim procesima ali u konacnici ovo ce donijeti stabilnost. Stabilnost ce donijeti kontinuirane rezultate.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
sve je to lijepo u u teoriji,ja samo kazem da nasa drzava nema sluha za takve stvari,barem kad je zeljo u pitanju,jer umjesto da nam olaksaju,kad je vec sve transparentno i po zakonu,oni sve rade da ti maksimalno otezaju,sto je najveci paradoks,nasi se maksimalno pridrzavaju i ispunjavaju sve zakonske obaveze koje drzava trazi,a ta ista drzava ti maksimalno otezava da ispunis to sto od tebe traze raznim inspekcijama,a namjerno zmire na 99% ostalih sportskih kolektiva gdje su milion puta dokazane malverzacije......gdje je tu logika i gdje je svjetlo na kraju tunela u takvoj situaciji?
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 6:28 pm

Zna li neko ima li ista od onog luđaka Gotala

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 199 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija