Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:09 pm

Neandertalac je napisao/la:
fcz je napisao/la:Neandertalac brate, shvatam te potpuno kad kazes da je tragicno da smo nekoliko sezona bez trofeja, ali mislim da bismo ove ljude morali istrpiti jer rade kao nijedna uprava do sada. Pokusavaju uspostaviti (i ne samo da pokusavaju vec se vide jasni pomaci) pravi, evropski model funkcionisanja kluba i to je put koji nas nikako ne moze odvesti u losem pravcu. Niko od nas ne zna koliko tacno je taj put dug ali je on jedini koji Zelju vodi tamo gdje ga svi zelimo vidjeti.

Meni licno titula ne treba ako cemo je osvojiti sa Zujom koji ce nam bacati suplje price iako i sam zna da znamo da nam poslije toga slijedi sunovrat i ako ce nam marketing strucnjaci prodavati dresove iz gepeka.
Vidi. Nemam nista protiv uprave, oni svoj posao odlicno odradjuju i jako sam im zahvalanna tome. Izvadili su nas iz dubioze koja je mogla biti kobna, postavili klub na stabilne temelje, zapoceli obnovu Grbavice, a to smo svi sanjali. Transparentno rade svoj posao, doatupni su, azurni, milion stvari su popravili.
Eh sada. Sto se sportskog segmenta tice tu im ne cvjetaju ruze. Par losih odluka, pogresnih poteza i rezultatski smo tu gdje jesmo. Kada vec pricamo o krivici red bio da svi pojedu svoj dio kolaca. Koliko god dobri bili, nedostaje im ono glavno, trofeji, uspjesi. Podrsku koju oni imaju nije imao niko i iza nikoga u proslosti nije stalo ovoliko navijaca dajuci im vjetar u jedra da nastave, jel tako.
Ta titula o kojoj pricam je logican sljed dogadjaja, strpljenje smo pokazali, halalili svasta nesto, da ne nabrajam, a bilo je mucno cak i gadljivo na momente.
Znaci nista licno, samo napomena.
Hocemo titulu!!!
Ama jasno k'o dan da se titula mora jasno i glasno staviti kao cilj za narednu sezonu, ali bi mi bilo zao da otjeramo ljude ukoliko kojim slucajem ne uspiju, bojim se da bi to bilo izazivanje sudbine. Eto uzeli su Ivicu kao konsultanta, to je izuzetan potez koji pokazuje koliko se trude napredovati i u sportskom segmentu, pa valjda nece biti toliki pehovi da im se podrepi pa da iducu sezonu zavrse bez trofeja.

Bice to dobro ako Bog da, ja sam optimista da cemo se iduce sezone mnogo radovati, pa da nas dvojica nekad u ova dobe iduce godine dovucemo onog brkatog Spanca na Grbavicu i snimimo "Divovi VIII" u 3D-u. :ganja:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:10 pm

Djulaga_ je napisao/la:Nama inace niko ne valja.
Jeb.ali smo Colicu sve.
A danas osvojio titulu i jedan od najboljih igraca Zrinjskog.
:ganja:
Ozbiljno se trebaju naci ljudi koji su dobri u sportskom segmentu. Jedan dobar sportski direktor pod hitno, a trener mora biti vrh.
Igracki kadar pojacati jer ovaj ocigledno nema dovoljno kvaliteta.
To prvo. Benjo Colic u ovom Zelji moze biti treci bek. Tek nakon Sinise i Memije. Bara bara je sa Stanicem. Prosjecni igraci za ovu ligu. Ne znam sta si gledao pa je on jedan od najboljih igraca Zrinjskog.
To drugo. Ovaj igracki kadar ima i vise nego dovoljno kvaliteta, fali jedan ili dva igraca uz ove nove prinove. Drugo je sto nisi imao dobrog trenera da ih postroji, i da usadi igru u ekipu a ne neki ludi mentalitet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:10 pm

Neka vas je stid i sram što ovoj upravi neke ultimatume postavljate i pričate neke priče koje su bezazlene.
Kako vas nije Boga strah reći nešto ljudima koji prave univerzumske promjene u našem klubu, koji čine sve, žive za klub.
Šta bi ste to vi promijenili i zašto niste na njihovom mjestu ako tako te titule naređujete, znalci?

FUJ KAKO SE ODNOSITE PREMA SVETINJI!

I da smo ispali danas ja bih i dalje isao derao grlo za Njega i davao sve od sebe, radovao se pobjedama protiv Jedinstva i ostalih, to je ljubav sto vi valjda ne razumijete.

Kako kaže pjesma" kada dođu loši dani i kada ti loše krene digni pogled ka tribini ugledat ces samo mene" eh pa samoprozvani navijaci ponavljajte ovo večeras u glavi i vidite gdje griješite.
Šta smo trebali poslije Videotona odmah daj tjeraj sve ne valja nista fuj.. ne, ne nikako.. to je upravo učinilo da zaljubljenici i ovisnici plave ljubavi i velikog Željezničara jos vise postanu navučeni na sve sto im klub neprestano daje.
Razočaran sam eto, spoznajom da igrom slučaja danas sutra ne do Bog završimo u donjem dijelu tabele nikoga od vas ne bih vidio na tribini, zaboli me što se ta neka plastika uvukla među nas, šta nam je što smo nezahvalni.

DA NAM JE BOG NA POMOĆI OVAKVIMA KAKVI SMO!
VOLIM TE ŽELJO!
1921<3
Zadnja izmjena: plavi kanarinac, dana/u ned maj 15, 2016 9:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:11 pm

NAŠA LJUBAV NE MOŽE IZBLIJEDIT', MI ĆEMO TE UVIJEK VOLJETI!
[video]https://www.youtube.com/watch?v=YA0SrE-Cz0k[/video]
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:12 pm

Za iducu sezonu se nadam da cemo imati konstantnost.Na klupi,u igrackom kadru,rezultatima,u posjeti na tribinama - svemu. Nadam se da necemo puno oscilirati jer samo konstantnost donosi rezultat.Vec na prvi pogled se moze vidjeti da smo mi imali puno uspona i padova da bi se napravio nesto od ove sezone.
Ako se ne varam nijedna ekipa ispred nas nas nije pobjedila ove sezone u ligi a na kraju ostajemo kratkih rukava.Sa druge strane, 2 ekipe koje su ispale nismo pobjedili nijednom.Znaci odustvo konstante u igri i rezultatima nas je kostalo.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:13 pm

ChWilla je napisao/la:mi smo bez trofeja tri sezone. što je dakako loše za naše kriterije, za kriterije svih drugih u ligi i nije.

ALI...

ko god je ušao malo dublje u razloge za to, a naročito ko je ušao u poslovanje kluba...zna da je veliki dio razloga za to u načinu na koji su se prethodnih godina trofeji uzimali, a to nije praćeno nekim drugim stvarima. uzimao si trofeje, ali si nastavio praviti rupe. i čim su se drugi malo uozbiljili, prestao si ih uzimati. ono sa kakvim rosterima si ušao u sezone 2013/14 i 2014/15 velikim, pretežnim dijelom je zbog toga kako si radio u prethodnim sezonama. rupe su bile tolike da je prije manje od godinu i po stečaj kluba bio potpuno izvjesna i realna opcija, bez obzira na trofeje, bez obzira što si 2013/14 nekako izborio evropu.

a da bi se izvukli ovako brzo i u ovoj mjeri, moralo se i poklopiti mnogo stvari koje nisu do nas. uz sve odine zasluge i zasluge igrača koji su nadmašili sami sebe, da isti roster još 10 puta igra dvomeč sa onim rosterom ferencvarosa vjerovatno bi oni prošli 9 ili svih 10 puta. pa džeko, pa procenti od drugih...tu je jednostavno bilo sreće.

ko ovo ne shvata ja mu ništa ne mogu. nisam ni ja shvatao dok sam samo gledao utakmice, nije mi se moglo nacrtati. sad će to na teži način shvatiti i neki drugi, koji su na silu prodali sve što su imali, došli do nekih para, kupili sve što se moglo kupiti za te pare...i sad će mahati ušima isto kao mi kad nam je vraćanje seje bučana bilo pojačanje za ligu šampiona. sila je loš savjetnik. "mora" je loš savjetnik. kad prošle sezone ništa nije moralo i kad nas niko zaozbiljno nije shvatao bilo nam je tri puta lakše igrati.
:palacgore: Malo ko zna da smo mi doslovno pred gasenjem bili i da je jedan prijatelj kluba kome iznajmljujemo prostor, unaprijed za 10tak mjeseci dao pare za iznajmiljvanje i da bez toga ne bismo mogli da organizujemo utakmicu. Trebalo nas je izvaditi iz svega toga, i iako se on vise ne spominje, Gredic je imao veliki udio u ovome sto danas gledamo.

Uprava koja je bila tu kada smo osvajali trofeje nas je u veliki minus bila uvalila. Tek danas smo na pozitivnoj nuli. Sta mislite koliko je tesko bilo uopste generalnog sponzora dobiti kada ljudi znaju da smo u minusu? Danas je Zeljo ipak nesto drugo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:13 pm

plavi kanarinac je napisao/la:Neka vas je stid i sram što ovoj upravi neke ultimatume postavljate i pričate neke priče koje su bezazlene.
Kako vas nije Boga stdah reći nešto ljudima koji prave univerzumske promjene u našem klubu, koji čine sve, žive za klub.
Šta bi ste to vi promijenili i zašto niste na njihovom mjestu ako tako te titule naređujete, znalci?

FUJ KAKO SE ODNOSITE PREMA SVETINJI!

I da smo ispali danas ja bih i dalje isao derao grlo za Njega i davao sve od sebe, radovao se pobjedama protiv Jedinstva i ostalih, to je ljubav sto vi valjda ne razumijete.

Kako kaže pjesma" kada dođu loši dani i kada ti loše krene digni pogled ka tribini ugledat ces samo mene" eh pa samoprozvani navijaci ponavljajte ovo večeras u glavi i vidite gdje griješite.
Šta smo trebali poslije Videotona odmah daj tjeraj sve ne valja nista fuj.. ne, ne nikako.. to je upravo učinilo da zaljubljenici i ovisnici plave ljubavi i velikog Željezničara jos vise postanu naručeni na sve sto im klub neprestano daje.
Razočaran sam eto, spoznajom da igrom slučaja danas sutra ne do Bog završimo u donjem dijelu tabele nikoga od vas ne bih vidio na tribini, zaboli me što se ta neka plastika uvukla među nas, šta nam je što smo nezahvalni.

DA NAM JE BOG NA POMOĆI OVAKVIMA KAKVI SMO!
VOLIM TE ŽELJO!
1921<3
ne mozes tako brate pljuvati po ljudima koji ne dijele tvoje misljenje ...ako se necije misljenje razlikuje od tvog ne znaci da je taj neko glupan ili gluplji od tebe ili obratno ...konstantno to radite i ne kontam foru...svi volimo Zelju i svako ga voli na drugi nacin...brate ne napadam te ali ako ces omalovazavati nekoga sto ne dijeli tvoje misljenje onda ne znam jbg....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:14 pm

Alipasino je napisao/la:Halo kolko dugo mi nismo nista osvojili.Pa jebote nismo vise ni u top 4 u ovakvoj ligi sta vam je vise.Sve neko cekanje bice bolje sabura loma cega vise.Amater nam bio trener prije toga amateri igrali u prvih 11 i mi hocemo fol nesto.
Ma na hooruk nema ništa više stari. Prošla su ta vremena. Unazad nekoliko godina samo su organizovani klubovi uzimali prvenstva, ne računajući pitare, to znamo kako je bilo. Napokon smo stali na noge po svim tačkama osim po igračkom. To je bilo na guzove, probalo se pa šta bude. Cijeli se tim promijenio. Da su babi muda bila bi deda. Ne može sve odmah. Klub napokon funkcioniše kako treba, sjeti se samo ko nas sve nije tužio. Pa sigurno smo dva miliona samo dali za godinu dana po tužbama, što privatnim što državnim. I sad hoćemo i titulu u 12 pobjeda, ne budimo smiješni. Pa valjda se i drugi pitaju.
Napokon smo postali klub gdje se reprezentativci ne libe doći jer znaju da ih niko neće izlevatiti. E to je povjerenje i dokaz da je klub ozbiljan i organizovan a to je Bogami trenutno prvi uslov da bi uzeo titulu u novoj sezoni. A malo će takvih biti, vjeruj mi. Vidjet češ šta će sa konama biti u novoj sezoni.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:17 pm

Sve jasno kao dan, nema govora. Kao sto rekoh uprava radi odlican posao, organizaciono, ono sto se kaze, stali su na loptu.
Dvije godine su halal, svjesno. Evo prvi ja kazem, pisao sam u postu malo prije, hebo ba Evropu, jeste finansijski udarac ali toliko toga dobrog je uradjeno.
Dalje. Jesmo se stabiliziovali, jesmo. Jeli podrska tu, jeste. Jesmo li najtrofejniji klub, jesmo.
Je li nam sada titula treba biti imperativ, treba.
Nista licno, rezultati su mjerilo. Ako ne dodje, hvala im za sve dobro, pomogli su Zelju kojeg vidimo svi i oni neizmjerno vole. Tako to ide, uvijek bilo, uvijek ce biti.

Ma snimacemo mi jos toga, bice radosti i tuge jos dosta ;)
Željeznicar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:17 pm

gredić je prvi u klub uveo da se ne troše pare kojih nema, ako nije riječ o nečemu bez čega bukvalno ne možeš. ima on svojih bubica, ali to je njegov gigantski, presudni doprinos. da toga nije bilo rupa bi bila još veća. on je podnio ogroman teret kad je bilo najteže, i bio najistureniji likom, imenom i prezimenom u tim vremenima.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:18 pm

Omar500 je napisao/la:Pricate kao da je uprava od 2013. u klubu pa nema titula i tako toga. Ne znam koji vam je. Ko ne primjeti napredak u klubu u svakom segmentu, ja ne znam. Pucaju se ovdje neki ultimatumi. Zna se zasto je propala ova sezona, na greskama se uci, ceka se nestrpljivo ime novog trenera, koji bi trebao ovo posloziti na pravi nacin, jer bez ikakvog pretjerivanja, imamo pravo dobru ekipu. Tri pojacanja su za sada dosla, sacekati trenera, pa onda ce vjerovatno jos neko i doci i polako jurisat na ligu 12, iz utakmice u utakmicu, bez glupih ultimatuma. Samo s takvim pristupom mozemo nesto napraviti :karanje: :karanje:
Upravi svaka cast, radi nevjerovatan posao u svakom segmentu. :palacgore:
:palacgore:

Kada si na pravom putu od tog se ne odustaje, cuj njihova podrska upravi prestaje ako ne izbore titulu :r Ljudi rade najbolje sto se moze i uvijek se da popraviti, glavno je da imaju viziju, znanje, da vole zelju, da su casni i posteni, sa takvim radom i stavovima moras izaci na zelenu granu i osvojiti sve sto se moze osvojiti, rezultat mora doci jer se rad isplati, vazda bilo. To ti je isto da ucis ko konj cijelu godinu neki predmet, izadjes i padnes i sad kazes eh ovo je ocigledno pogresan put, jer ucio sam i pao, sad necu uciti pa vidjecemo. PODRSKA UPRAVI sve dok budu radili kao do sada. :zeljeznicar1:

Sasvim normalno je reci da je nama titula imperativ i to stoji, ali se zbog toga NECE tjerati uprava koja je skoro pa savrsena prvi put od rata i koja sigurno tezi ka tome da bude savrsena.
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:20 pm

ChWilla je napisao/la:gredić je prvi u klub uveo da se ne troše pare kojih nema, ako nije riječ o nečemu bez čega bukvalno ne možeš. ima on svojih bubica, ali to je njegov gigantski, presudni doprinos. da toga nije bilo rupa bi bila još veća. on je podnio ogroman teret kad je bilo najteže, i bio najistureniji likom, imenom i prezimenom u tim vremenima.
Gredić, po meni, nije nimalo loše radio svoj posao. Njegova mana je što nije imao još par ljudi pored sebe, kao što to ima Misimović. Možda griješim. Gredić je prvi javno izašao sa svim dugovima, koliko se sjećam.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:22 pm

Forum nije za one koji ne mogu prihvatiti i uvaziti tudje misljenje. Argumentovano mozemo raspravljati, ali ne na nacin da je u startu samo moje misljenje ispravno, a svako suprotno mom je pogresno. Ja sam dobar i pravi navijac, ostali su pljuvaci. Tri godine smo bez trofeja, u cetvrtoj tj. sljedecoj trofej mora biti imperativ i cilj, Evropa ne smije doci u pitanje ni u jednom trenutku. Vise od 2 mjeseca je pred klubom, tj. upravom kluba da obezbijedi sve potrebne uslove da u iducu sezonu objektivno mozemo uci ciljem trofeja. A ako se taj cilj postavi onda po ispunjenju cilja ide nagrada, a po neispunjenju se povlaci neka odgovornost.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:24 pm

gredić je misimoviću "otvorio vrata", hajmo to tako reći. i to mu je velika, gigantska zasluga. on to što je počeo po meni nije mogao sam dovršiti...ali je uveo čovjeka još većeg kapaciteta koji je nastavio. ljudi do jednog i do drugog su uglavnom isti.
gradi željo boli te *****
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:24 pm

Nije mi jasno kako i taj Alihodžić ,koji eto ima tu neku licencu , ne zna da kaže igračima kod 0:1 da otežu, "kradu" vrijeme , leže , opstruiraju, bilo šta ... čak im teren može pomoći u tome , ali on ni to nije uspio ...
U prvom timu fali bar još četiri igrača kalibra Stevanovića i Lendrića ... e sad tu dolazimo do mogućnosti za adekvatan skauting i izbor PRAVIH POJAČANJA , ali i pravog šefa SŠ .

Veliki je pritisak na Upravi , koja nesumnjivo ima dobre namjere i nekoliko dobrih poteza dosada , ali najbitnije je ono što se vidi na terenu , jer samo to donosi trofeje , Evropu i pare - samo to !

Malo sam već sada zabrinut da li će Uprava ( iako to sigurno želi ) ovaj put uspjeti konačno spojiti dobrog trenera i dobar tim ...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:25 pm

flux je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:gredić je prvi u klub uveo da se ne troše pare kojih nema, ako nije riječ o nečemu bez čega bukvalno ne možeš. ima on svojih bubica, ali to je njegov gigantski, presudni doprinos. da toga nije bilo rupa bi bila još veća. on je podnio ogroman teret kad je bilo najteže, i bio najistureniji likom, imenom i prezimenom u tim vremenima.
Gredić, po meni, nije nimalo loše radio svoj posao. Njegova mana je što nije imao još par ljudi pored sebe, kao što to ima Misimović. Možda griješim. Gredić je prvi javno izašao sa svim dugovima, koliko se sjećam.
I sam se povukao da skine pritisak sa ekipe i ostatka uprave. Tada se već počelo provlačiti među rajom i da upravu treba otjerati.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:25 pm

Ljudi, svi smo mi na istoj strani. Dakle, pripremiti se, oformiti novi strucni stab, pojacati kadar i rasturiti. Svi preduslovi su tu. Naravno da se i drugi pitaju, ali nikada nismo bili u boljoj situaciji finansijski. Svi su podnijeli svoj teret, od Gredica do Mulalica realno. Tek sada idemo u plus kako treba, na zdravim temeljima. Eto koliko su nas unazadili.

Amar ima zasluga zbog Gredica, dok je Gredic pripremio teren za sve ovo sto danas gledamo. Malo ko to spominje, ali je tako.

Sada se Siljak savjetuje sa Svabom.. ne moze bolje. Strpljenja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:26 pm

Minjore je napisao/la: To prvo. Benjo Colic u ovom Zelji moze biti treci bek. Tek nakon Sinise i Memije. Bara bara je sa Stanicem. Prosjecni igraci za ovu ligu. Ne znam sta si gledao pa je on jedan od najboljih igraca Zrinjskog.
To drugo. Ovaj igracki kadar ima i vise nego dovoljno kvaliteta, fali jedan ili dva igraca uz ove nove prinove. Drugo je sto nisi imao dobrog trenera da ih postroji, i da usadi igru u ekipu a ne neki ludi mentalitet.
Nije to bila poenta.
Hocu da kazem da nama niko ne valja opcenito.
Dovedes Bogicevica s kojim smo uzimali titule, sad ne valja nista, otjerat ga. Jedan od primjera.

I ja sam razmisljao tako kao ti na pocetku polusezone.
Sad kad se sve zavrsilo mislim da pored trenera igracki kadar se dobrano mora pojacati, ako mislis imati neke vece ciljeve.
Propala ti je ova sezone a uzmi u obzir da sto si doveo novih igraca, na kraju iduce sezone njima skoro istice ugovor.
Neke stvari s sportskog aspekta se moraju dovesti do savrsenstva. Mislimo li biti ozbiljan klub koji ce se svake godine boriti za trofeje.
Zadnja izmjena: Djulaga_, dana/u ned maj 15, 2016 9:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:26 pm

storm_raider je napisao/la:Ljudi, svi smo mi na istoj strani. Dakle, pripremiti se, oformiti novi strucni stab, pojacati kadar i rasturiti. Svi preduslovi su tu. Naravno da se i drugi pitaju, ali nikada nismo bili u boljoj situaciji finansijski. Svi su podnijeli svoj teret, od Gredica do Mulalica realno. Tek sada idemo u plus kako treba, na zdravim temeljima. Eto koliko su nas unazadili.

Amar ima zasluga zbog Gredica, dok je Gredic pripremio teren za sve ovo sto danas gledamo. Malo ko to spominje, ali je tako.
Zna li se kada igrači idu na pauzu? Kada kreću pripreme itd.. :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 9:27 pm

ChWilla je napisao/la:gredić je misimoviću "otvorio vrata", hajmo to tako reći. i to mu je velika, gigantska zasluga. on to što je počeo po meni nije mogao sam dovršiti...ali je uveo čovjeka još većeg kapaciteta koji je nastavio. ljudi do jednog i do drugog su uglavnom isti.
Zaboravljate da je sve to poceo Amar, i sa tjeranjem parazita i sa uvodjenjem pravih ljudi u klub, ljudi koji ce raditi svoj posao i ljudi koji znaju sta rade. Organizovao, planirao, savjetovao.
Ispravite me ako grijesim.
Željeznicar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Ujko i 300 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija