Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:50 pm

Nadam se da ce igraci shvatiti kakvi su debili ispali danas i poginuti na derbiju protiv mrtvog Sarajeva koje ce se umoriti u Sirokom... Mi bi makar tu trebali imati svjezinu i napasti gamad da rijesimo titulu na vrijeme...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:51 pm

Nikad gori igraci nisu igrali u Zelji a nikad vise podrske nisu imali. Nikad vise nismo imali igraca koji pored toga sto su ograniceni jos ni muda nemaju. Osim tri igraca(Kjosevski, Miroslav Stevanovic i Lendric), svi ostali bi da ne igraju u Zelji igrali u nekim puno gorim klubovima, tuzno i zalosno. Na koju foru su postali fudbaleri Sinisa Stevanovic, Danijel Stojanovic itd. nikad mi nece biti jasno. Stojanovic bi i u olimpiku bio rezerva rezervi..
Sta god da se desi na kraju nama su ljudi moji potrebna kvalitetna pojacanja, ovako vise ne moze. Razocaran sam maksimalno. Danas ti treba pobjeda za titulu ti imas 1(jedan) udarac u okvir gola, blize smo bili porazu nego bodu. Nakon gola Bekrica se totalno opustili, tek kad smo primili gol kao krenuli da "napadamo"..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned maj 14, 2017 8:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:53 pm

Napisao sam već ranije da je kasno za promjene. Ne možemo ni promijeniti trenera, ni njegov stil igre, a ni bilo kojeg igrača otjerati, a dovesti boljeg.
Tu smo gdje jesmo (Prvi i imamo dva boda prednosti) i to smo što jesmo (Od Vedrana Kjosevskog pa do Ivana Lendrića i Slavka Petrovića).

Prvi put nam odgovara remi na derbiju i prvi put nećemo biti nezadovoljni ako tako bude.

Izboriti se za meč loptu protiv Sarajeva, a onda protiv Radnika uzeti titulu. Ako to ne možemo do kraja onda titulu i ne zaslužujemo :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
cala
Postovi: 950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:54 pm

I dalje je sve u nasim rukama. 4 boda iz naredne 2 utakmice i titula je nasa.
Danas smo pobjedom trebali osigurat neovisnost o rezultatu na derbiju uz pobjedu protiv Radnika koja bi u svakom scenariju trebala doci.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:57 pm

Ovo je sport. Vecina pricala o proslavi titule, a 3 kola imali do kraja i 1 bod prednosti nad drugim. Sada imamo 2 bod vise od drugog.

Prvo skoci pa reci hop. Navijaci sve posmatraju srcem umjesto mozgom. To je razumljivo, ali o proslavi titule se prica samo onda kada se i ako se matematski osigura.

Vjerujem u titulu i treba se do kraja boriti. Izborili smo se za Urbanistcku i novu tribinu. Izborili smo se za transparentnost. Izborili smo se da prosle sezone "nekupimo" za sicu Celik, Prijedor i Slaviju.

Izboricemo se i za titulu. Samo sabura. Sve je u oku posmatraca i u mom potpisu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:00 pm

Ako ne mozemo uzet sarajevo ili bar x protiv umornog tima Mehmeda Janjosa onda titulu i ne zasluzujemo.Hocemo titulu,titulu na derbiju! Manijaci kapa do poda :klanjase2: :klanjase2:
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:00 pm

Izvinite molim vas ali imam problema sa nekom internet kupovinom pa ako ima neko ko zna ponesto o tome da mi se javi... Izvinite jos jednom
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:01 pm

@gost_manje, nema problema, današnja prošla
idemo sledeću, derbi na Koševu, ako stave cijene karata više od 5KM jug i 10KM zapad a da ne govorimo o 5% kako najavljuju ja sam za bojkot,
Nismo im mi krivi što su glupi, da stave 5 jug i 10 zapad (kolko im je uvjek) došlo bi nas minimalno 9000 (4000 X 5 + 5000 X 10 = 70000KM)
eto im još 25000 mjesta pa nek popune ako ih ima
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:03 pm

Jug je gore vazda bio cener a zapad 15, bar za nas..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:03 pm

cestitke stevi nikolicu na 200. nastupu u premijer ligi!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:04 pm

Ovaj derbi jug će biti zatovren a dobit ćemo dio zapada 1.800 karti.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:04 pm

@jovane zamjerka na statistici, tj. typing mistake. Prošli derbi na Grbavici je bio 15.4., a ne 12.4. :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:05 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:35 pm
Ne kontam ove likove što već skidaju gaće pred derbi protiv onakvog Sarajeva. Mislim, ne kontam to predavanje protiv bilo kakvog Sarajeva, a pogotovo protiv ovog sad. Eto, njihov očajnički motiv da nama sjebu titulu je veći od našeg motiva da uzmemo titulu? Još pogotovo ako zijane kup, a to je i realno da će se desiti, jer će Široki poginuti za Evropu, a ovi već sad ne mogu da hodaju od borbe za duplu ćunu.
Nikakvo skidanje gaca vec realan pogled na stvari.

Kakvog "onakvog" tanajeva? Jesmo li ih to mozda rasturili i u jednoj od tri ovosezonske utakmice?

Koji nas motiv da uzmemo titulu? Jesi li gledao danasnju utakmicu? Vidje li ti ikakvu motivaciju nase ekipe? **** te zivot, zadnjih 15-20 minuta se setkaju, cekaju ko ce izvesti aut, korner. Njihova seljacka djeca ubace drugu loptu u teren, svi gledaju, niko da je izbaci. Ma ni jednog jebenog pokusaja suta prema golu. To sto smo mi navijaci motivisani nazalost ne znaci nista.

Dodajmo jos k svemu tome tezak psihicki udarac koji nam je svima ova danasnja tekma zadala i na cemu onda covjek da gradi optimizam?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:09 pm

hvala eisenbahner ;) ispravljeno...

ali cuj psihicki udarac :D pa moj ti fcz... slavko je racunao sa bodom ovde... zato nije ni rizikovao previse :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:09 pm

Da sam nezadovoljan danasnjom predstavom - jesam. Ali, Boze moj, sutra je novi dan, nova nafaka.
Stvarno ne mogu da shvatim pojedine forumase i nacin njihovog razmisljanja. Cinjenica je da smo sebi otezali put do titule, trebalo je se to zavrsiti danas. Ali nije. I sta sad? Nista. Pripremiti se za utakmicu sa Sarajevom na najbolji moguci nacin. Neki od vas su vec unaprijed upisali 6 bodova Zrinjskom, a vidi sta se desi kad unaprijed upises bodove. Imaju oni Radnik u gostima i Slobodanku kuci. Lopta je okrugla, svasta se moze desiti. To je ta ljepota, taj neki car ove igre.

Dok god ovi igraci nose Zeljin grb, ja niti mogu, a niti hocu da ih kritikujem.

NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA!
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:09 pm

znao sam da će ovako biti čim je @gavran otišao na gostovanje nakon 20 godina :lol:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:13 pm

Treba razdvojiti ovu temu na dvije - jednu za crnačenje i drugu za optimizam, čisto da se ni 'mi' a ni 'oni' ne nerviraju zbog ovih drugih. :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:16 pm

više su raja 2015. vjerovala da će sloboda uzeti sarajevu bod na koševu - koja je bila "završena" - nego što vjeruju danas da ćemo mi kojima to treba za titulu. e jel' to realno recite vi meni?
gradi željo boli te *****
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:18 pm

fcz je napisao/la:
ned maj 14, 2017 9:05 pm
Roberto Baggio je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:35 pm
Ne kontam ove likove što već skidaju gaće pred derbi protiv onakvog Sarajeva. Mislim, ne kontam to predavanje protiv bilo kakvog Sarajeva, a pogotovo protiv ovog sad. Eto, njihov očajnički motiv da nama sjebu titulu je veći od našeg motiva da uzmemo titulu? Još pogotovo ako zijane kup, a to je i realno da će se desiti, jer će Široki poginuti za Evropu, a ovi već sad ne mogu da hodaju od borbe za duplu ćunu.
Nikakvo skidanje gaca vec realan pogled na stvari.

Kakvog "onakvog" tanajeva? Jesmo li ih to mozda rasturili i u jednoj od tri ovosezonske utakmice?

Koji nas motiv da uzmemo titulu? Jesi li gledao danasnju utakmicu? Vidje li ti ikakvu motivaciju nase ekipe? **** te zivot, zadnjih 15-20 minuta se setkaju, cekaju ko ce izvesti aut, korner. Njihova seljacka djeca ubace drugu loptu u teren, svi gledaju, niko da je izbaci. Ma ni jednog jebenog pokusaja suta prema golu. To sto smo mi navijaci motivisani nazalost ne znaci nista.

Dodajmo jos k svemu tome tezak psihicki udarac koji nam je svima ova danasnja tekma zadala i na cemu onda covjek da gradi optimizam?
Da mi je znati kako si ti prezivio onaj zaostatak od 11 bodova, kiks u Zenici, poraz od Viteza...
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 9:18 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 14, 2017 9:03 pm
Jug je gore vazda bio cener a zapad 15, bar za nas..
Posljednji derbi zapad je bio 12 KM, ali kako god skupo je.
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], igla, PlavaDobrinja1921 i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija