Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:57 pm

delinjo je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Cudno je kako postade Jesic jer je otjero sv ono sto smo i sami tjerali. Niko nama ne ugodi, ovi momci u federalci nisu mogli nista uraditi o cemu mi pricamo? Dobar vam je igrac jer zna zonglirat i provuc kroz noge?
ma kad svako moze tipkati na forumu dobijes to....bitno je da se nesto napise a rijetko ko razmisli prije nego napise post....
Evo i tebi da ogovorim i da zavrsim i sa ovim forumom kao i sa onim jer ocigledno pojedini misle da su neko i nesto ako stalno piskaraju po istom! Kako pojedini mogu srat po igracima tako isto i ja mogu po treneru!
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:59 pm

LAPAZ je napisao/la:
indexi je napisao/la:taj isti sadikovic je imao prilika i prilika da se dokaze a osim povremenih bljesaka nista vidjeli nismo, da je moje dijete ja bi ga otjerao iz kluba dosta je vise izvlakusa nase dijete i nada.
daj da vidimo sta ce biti i kako ce ovo sve izgledati pa cemo onda pricati
:zeljeznicar1:
Sve to stoji , nije za zelju, jest za zelju....ali evo npr. po meni Enis Sadikovic ne bi nikad igrao, ali ga isto ne bih nikad ironicno prozivao kao ovi balavci, satro Enise ostani , stavljaju se slike profila...bla bla. Momak je tu bio , skroman, sutio, ako ga trener ubaci , odigra bilo koju poziciju. U svlacionici isto tako mu niko ne moze naci zamjerku . Za mene zasluzuje respekt kao profesionalac od vecine njih. Nije kvalitet za zelju to stoji , ali kao da on ne bi volio da je i kvalitetniji za vise. Idu mi na zivce balavci koji misle ovdje da su stend ap komicari, a u stvari to su sitne duse prodane.
Ajzea odlazi!
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:00 pm

Trener jos uvijek nije imao priliku da se prikaze, igrači su imali
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:01 pm

LARS1921 je napisao/la:Trener jos uvijek nije imao priliku da se prikaze, igrači su imali
Bravo majstore :pljesak:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:01 pm

Hurmasica je napisao/la:
braco je napisao/la:
Tavas1921 je napisao/la:Vi sto ne mozete prezaliti Dadu imam pitanje za vas. Kako bi onda nas najveci dragulj (po rijecima Misimovica) Denis Zeric dobijao priliku? Jeste steta sto vjerovatno necemo nista uzeti za njega, ali imao je dovoljno sanse. Boze moj nije se snasao, nek se sad snadje negdje drugo takav je fudbal. Zeric ce ovako biti taj igrac koji ce puno cesce dobiti priliku da igra, a ne Dado i da molimo da se proda.. Nema od toga nista.
Neko je reko da ce sad Memija biti taj kojem ce se prigovarati najvise i u potpunosti se slazem da ce tako biti.
Nevezano jesam li za to da Dado ide ili ne, mali Žera je protiv Olimpika igrao na desnom krilu i bio je dobar. Možda ga Miloš opet stavi na pripremama na desnom krilu pa ako se pokaže može ponekad da mijenja Miroslava u slučaju povrede,umora ili da uđe s klupe zadnjih 20-30 minuta ako imamo siguran rezultat. Naravno znamo koja je Žerina prirodna pozicija, ali eto hoću da kažem da možda Miloš vidi Žeru na drugoj poziciji pa tako da ne mora značit da bi uzimao Dadi mjesto.
Žera je neki da na treningu kad su se podijelili u dvije ekipe igrao kao to neko desno krilo tj. desnog veznog igrača i mogu ti reći 2,3 puta je vrlo lako prolazio Kramarića. Mene je iskreno pozitivno iznenadio :D
Ništa Miroslave, pakuj kofere imamo boljeg od tebe. :P
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:03 pm

Zera i na FM može desno,čak je bolji nego u sredini....onako samo kažem.
Što se tiče Bevaba sjećam se još na onom forumu da su ga njanjavi prizivali i da su pričali da ga samo oni mogu dovest.
Još taj špic pa da počnemo.... Samo mi čudno kako se to za 6 dana može pripremiti ekipa? Moze li mi neko to od ovih sto su pričali o kondiciji Objasnit.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:06 pm

Sto se tice Bevaba, dobar igrac nema se tu sta polemisat, ali da li nam je potreban ako imamo Husica i Kramarica, jedino ako Kramaric ode.
:r
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:10 pm

mali plavisa je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Cudno je kako postade Jesic jer je otjero sv ono sto smo i sami tjerali. Niko nama ne ugodi, ovi momci u federalci nisu mogli nista uraditi o cemu mi pricamo? Dobar vam je igrac jer zna zonglirat i provuc kroz noge?
ma kad svako moze tipkati na forumu dobijes to....bitno je da se nesto napise a rijetko ko razmisli prije nego napise post....
Evo i tebi da ogovorim i da zavrsim i sa ovim forumom kao i sa onim jer ocigledno pojedini misle da su neko i nesto ako stalno piskaraju po istom! Kako pojedini mogu srat po igracima tako isto i ja mogu po treneru!
pa ti brate seres po treneru a nisi jednu jedinu utakmicu pogledao....to je velika razlika
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:10 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Zera i na FM može desno,čak je bolji nego u sredini....onako samo kažem.
Što se tiče Bevaba sjećam se još na onom forumu da su ga njanjavi prizivali i da su pričali da ga samo oni mogu dovest.
Još taj špic pa da počnemo.... Samo mi čudno kako se to za 6 dana može pripremiti ekipa? Moze li mi neko to od ovih sto su pričali o kondiciji Objasnit.
Ma nema danas treninga gdje se radi samo suha kondicija. Mozda ce to raditi ovih 6 dana, ali danas se svi treninzi rade sa loptom, tako se isto moze ujedno raditi i na kondiciji i na taktickim nekim stvarima.
Ja sam zadovoljan sa Bevabom :kafa:

Fino ovo sklapa Kostic kako je i na pocetku pricao. Ima tu na svakoj poziciji po 2 igraca, par iskusnih igraca, nekoliko nosioca igre koji ce biti i kostur, 10 igraca koji su mladi i iz naseg pogona.. Mislim da je to lijepo uklopljeno i zamisljeno, sad samo ostaje da vidimo kako ce funkcionisati na terenu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:13 pm

MIRSO ZNA!
LAŽNI INSAJDERI IZGUBILI STE POVJERENJE!
MIRSO ZNA!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:14 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Zera i na FM može desno,čak je bolji nego u sredini....onako samo kažem.
Što se tiče Bevaba sjećam se još na onom forumu da su ga njanjavi prizivali i da su pričali da ga samo oni mogu dovest.
Još taj špic pa da počnemo.... Samo mi čudno kako se to za 6 dana može pripremiti ekipa? Moze li mi neko to od ovih sto su pričali o kondiciji Objasnit.
6 dana temelja, cišcenja i luftanja :) tjela pod predpostavkom da su koliko toliko ok. Poslije u SLO isti tempo + lopta + tekme
Ako bi osnovu vuko duže narušio bi ravnotežu tehnike i fizike. Sam kardio bez težine nije ništa. Nadam se da na Kupresu imaju kakvu teretanu, ako ne nek balvane nosaju okolo :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:14 pm

Pa nisi mogao ni pogledati neku utakmicu kad covjek nikog nije ni vodio :-)

Salim se malo, ne zamjerite :-)
Željeznicar za život cijeli!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:16 pm

Kakav ba Dino, dajte nam nekog veznjaka :mrgreen:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:MIRSO ZNA!
LAŽNI INSAJDERI IZGUBILI STE POVJERENJE!
MIRSO ZNA!
Sutra ce dino bit prestavljen i odmah poslije toga ide na Kupres :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:17 pm

Hajde Dino i Stevo, i neka igra pocne. :titula:
Željezničar ante portas !
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:18 pm

AsharaK je napisao/la:Hajde Dino i Stevo, i neka igra pocne. :titula:
salis se bgt za stevu ? da nije prestar za nas :?:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:19 pm

Gera dade gol na Euru.. To je onaj sto ga je Dado otreso :kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:19 pm

Don Juan je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Hajde Dino i Stevo, i neka igra pocne. :titula:
salis se bgt za stevu ? da nije prestar za nas :?:
Moja zelja, igrac koji je klasa, za klupe. Koji zna uci i zabiti, a zna i ligu osvojiti.
Željezničar ante portas !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:19 pm

mali plavisa je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Cudno je kako postade Jesic jer je otjero sv ono sto smo i sami tjerali. Niko nama ne ugodi, ovi momci u federalci nisu mogli nista uraditi o cemu mi pricamo? Dobar vam je igrac jer zna zonglirat i provuc kroz noge?
ma kad svako moze tipkati na forumu dobijes to....bitno je da se nesto napise a rijetko ko razmisli prije nego napise post....
Evo i tebi da ogovorim i da zavrsim i sa ovim forumom kao i sa onim jer ocigledno pojedini misle da su neko i nesto ako stalno piskaraju po istom! Kako pojedini mogu srat po igracima tako isto i ja mogu po treneru!
Super,haj sad zdrao
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:20 pm

Kakvu golčinu dade Zoltan Gera upravo :klanjase2: :klanjase2:
Samo da vas napomenem,to je igrač kojeg je Dado strpo u džep :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija