Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:38 am

Plava Porodica je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Kroševski -- Memija--Aco--famozni Grk--Husić----Blagoje--Šećer---Stevanović--Hervas--Halvadžić--Lendrić.
Ma pišaj po sirotinji :karanje: :karanje:
Šta kontate?Valja li ovo šta?
osvajamo
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:40 am

Kad se pogleda onaj video, mozda i nismo trebali toliko da se razocaramo u Lazica, svakako da moze pomoci, ali treba nam neko bolji. Neko ko ce biti medju 5 najboljih igraca u ekipi. NAdam se da ce to sve biti dobro jer vjerujem Kosticu, ima covjek cilj, moramo mu pomoci da ga izgura do kraja.
@Plava Porodica, dobar sastav, ali mozda i Grk bude neki anonimus ali svakako nemamo stopera pa ce uletiti u 1. :shisha:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:41 am

diego1921 je napisao/la:Plavi orkestar isto razmisljam brate..Ova uprava ima moju podrsku bez obzira hocemo li uzeti titulu na kraju godine ! Nismo nikome prodali guzcu,ovi ljudi rade dobar posao,nisu tu da bi se bogatili,istina je da sportski dio malo zaostaje al doci ce i to na svoje, prije ili kasnije !
Ne mozes raditi sve po zakonu ,igrati posteno i ocekivati rezultat preko noci ! Da je nama docekati stabilan klub,bez dugova,lako cemo za trofeje ! Uzeti trofej ne znaci i stabilan klub,bar smo se u to uvjerili vise puta.Cinjenica je da se fudbal igra za trofeje al uvijek ima prece od preceg ! :zeljeznicar1:
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:43 am

Leon_Professional je napisao/la:Kad se pogleda onaj video, mozda i nismo trebali toliko da se razocaramo u Lazica, svakako da moze pomoci, ali treba nam neko bolji. Neko ko ce biti medju 5 najboljih igraca u ekipi. NAdam se da ce to sve biti dobro jer vjerujem Kosticu, ima covjek cilj, moramo mu pomoci da ga izgura do kraja.
@Plava Porodica, dobar sastav, ali mozda i Grk bude neki anonimus ali svakako nemamo stopera pa ce uletiti u 1. :shisha:
bjezi **** te video....Lazar bolji od ronalda bio
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:47 am

Moj prijedlog udruzenju navijaca, nek probaju u suradnji sa klubom (uz prijedlog plana kako ce to izgledati) srediti sponzorstvo sa nekom firmom u vidu donacije spreja, farbe i sl. u zamjenu za bilboard na stadionu (kako to vec ide) i da se na zidu iznad juga cijelom duzinom urade Željini grafiti, ili neki ogroman preko cijelog juga (MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAS), naravno prije toga malo srediti zid. Taj zid ce ostati i kad se napravi aBd juzna tribina.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:50 am

@Omar500 Hvala Bogu druže da imamo jako konkurenciju.Spominjali su neko gomilanje igrača,a imamo ih taman da se izabere kvalitetan prvi tim,eventulno jedan igrač za rotacije,ako se ne pokažu svi onako kako želimo.Šećer,Uglješa,E.Sadiković,Dino Hasanović,Blagojević,na AMF Hervas/Dado/Bekrić/Žerić.Pisao sam neki dan da bi Kostić mogao davati mnogo šanse za Žeru,što mi je jako jako drago.On je naš mačak u vreći.A što se tiče formacije,ja sam ovo pravio kao 4-5-1 koja može biti jako ofanzivna,sa brzim krilima,i sa čvrstoćom u sredini.Mada vidjet ćemo.
@fk1921 Drug da se ja pitam,mnogo više šanse na lijevom kriku bi dao Halvadžiću.Kao prvo školovaniji igrač,mlađi,prošao najbolje omladinske škole,pravi sportaš na terenu i van,osvojio sa mladom reprezentacijom Švedske 3. Mjesto,jako brz,eksplozivan igrač sa fantastičnom ljevicom.Vidio sam sve u zadnjem kolu u Lukavici,po onakvom vremenu,i po onakvom terenu koliko je bio najdominatniji od svih naših igrača.Samo je problem što mj je desna noga ko tuđa,mada se i to vremenom kroz razne vježbe može nadomjestiti,a uz pravilan rad Kostića,vjerujem da hoće.A ima vjerovatno i veliki plus kod Kostića,kao i Žera,jer je mlad.Što sr tiče priče za štopera,ja vjerujem da će doći 2. Komada,jer smo ostali samo na Aci,Osmankoviću,Durakoviću,pod uslovom da Hodžurda ne nastavlja ovdje karijeru.
@Delinjo 100% brate,preoptimistačan sam.Ali vjerujem sa razlogom.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:50 am

Plava Porodica je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Kroševski -- Memija--Aco--famozni Grk--Husić----Blagoje--Šećer---Stevanović--Hervas--Halvadžić--Lendrić.
Ma pišaj po sirotinji :karanje: :karanje:
Šta kontate?Valja li ovo šta?
To je ono na papiru što je najjače,mada ne bih ja ništa još prejudicirao. Vodeći se riječima Kostića ,,Igrat će oni koji su od pomoći nebitno da li su stari mladi itd'' možda vidimo i Kemu,Žeru,Beganovića,Mujagića u prvih 11 tako da jedva čekam da počnu pripremne utakmice :karanje:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:55 am

@Joazinho da se i tebi nadovežem.
To je sva suština.To je ono što me raduje.Igrat će ko zasluži nebitno da li ima 15 ili 35 godina.
Doduše takva je bila ppriča i kod Sablje,dok je sve kontra toga radio.
Zato se malo pribojavam,mada računajući na njegovog asistenta Lešnika kojima je rad sa mladim uža specijalnost,plus doza nekog autoriteta Kostića nad cijelim timom,i taj segment,odnosno navod,bi bio još jedna prednostu oodnosu na prošlu sezonu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 2:56 am

delinjo je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Kad se pogleda onaj video, mozda i nismo trebali toliko da se razocaramo u Lazica, svakako da moze pomoci, ali treba nam neko bolji. Neko ko ce biti medju 5 najboljih igraca u ekipi. NAdam se da ce to sve biti dobro jer vjerujem Kosticu, ima covjek cilj, moramo mu pomoci da ga izgura do kraja.
@Plava Porodica, dobar sastav, ali mozda i Grk bude neki anonimus ali svakako nemamo stopera pa ce uletiti u 1. :shisha:
bjezi **** te video....Lazar bolji od ronalda bio
Ma svakako da to nije mjerilo. Samo kazem da moze biti od pomoci, naravno ne da bude prva opcija, daleko od tog. Svidja mi se sto ulazi s lijeve strane i puca desnom :kafa:
Da ne pocinjemo o njemu opet, i dalje mislim da nije potreban ali eto, valjda bude dobro.
Dajte nam pojacanja da sklapamo ekipu, to je zanimljivije :titula: :titula:
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 3:01 am

Nacitah se svega i svacega. Inace vise volim citati nego pisati, ali bicu slobodan da napisem par stvari. 1. Polako se slaze igracka krizaljka, od igraca koji su dovedeni u zadnjih godinu dana extra klasa za nase uslove su : Stevanovici, Lendric, Blagojevic (ostalo prosjek, ili ispod). 2. Od ovog prelaznog roka ocekujem jos minimum da se dokazu 5 igraca (Spanac, Husic, Pozder, Ugljesa, Secerovic, eventualno stoper i golman). Dodajuci jos Memiju, Zerica, Dzenisa, Vedrana, Mujagica to je vec 14 igraca. 3. Ova polusezona je presudna za Acu, Tuceta, pa i Lazica, Kramarica, Osmankovica, Sadikovice, Cemana, Halvadzica. ukoliko se ne pokazu na zimu je i njima noga. Bice jos dolazaka vjerovatno. Mislim da ce se iskristalisati tek na proljece. Treba biti strpljiv (vjerovatno cemo lansirati jednog ili dvojicu igraca koje cemo prodati na zimu). Izaci ce ovo na dobro siguran sam. 4. Sto se tice Kostica, o njemu cu tek kad pocnemo igrati utakmice, po mom misljenju najvise se kockamo sa golmanom i trenerom, te trenarom golmana. Ali ko ne riskira taj ne profitira.
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 3:28 am

Swra dominira!!!
Ivan Osim, odlicna dijagnoza :D

Nedavno je neko pisao da se ekipa poboljsava tako sto se na svakom prelaznom roku rjesavamo onih za koje mislimo da nisu dovoljno dobri i mijenjamo mi ih onim za koje mislimo da su bolji. Upravo to radimo al opet neki nisu zadovoljni. Cak sta vise, rjesavamo ih se na sasvim bezbolan nacin ali pojedincima ipak smeta, jer eto, zasto su dovedeni ako nisu pojacanje?
Ko se iole razumije u fudbal shvata da je to logican slijed, i da ce se i u najboljim vremenima ovakve greske desavati.
Svi grijese pri izboru novih igraca. Pocevsi od komsija nam, pa do svih evropskih giganata jer je nemoguce procijeniti sa visokim procentom uspjesnosti, koji igrac ce uspjeti bez obzira ko je taj koji ga dovede. Ujedno i moje misljenje da je SD jednostavno zelja pojedinaca bas zbog toga sto ga mi nemamo, a forumski strucnjaci misle da bi jedan covjek toliko unaprijedio nase transfere. Varate se. Moje misljenje.
Podrzavam jacanje skautinga, iliti sistema za pracenje potencionalnih pojacanja ali ne da se sve osloni na jednog covjeka, pogotovo sto se predlazu "imena" koja nemaju pojma o nasoj ligi i njenim igracima.
Jedan Murinjo nije mijenjao tim, poslije osvajanja titule pa smo vidjeli kako je to zavrsilo.
Dakle da pojednostavnim, odlasci i dolasci su sasvim normalan trend u klubovima kojima je cilj da napreduju i da budu kompetentni.

Eh sad, za pojedine forumase, koji pisu kritike (iako je vecina prezentovana pod velom tajni, vjerovatno da dobije na vaznosti a po mom misljenju zato sto se prave upuceniji/pametniji nego sto jesu) predstavljaju gore navedeni proces kao greskom ove uprave i pored svega dobrog ignorisu sve sto su oni uradili za ovaj klub. Pod krinkom da se sve radi za ljubav prema klubu i sa dobrom namjerom, polako unose nevjericu i sumnju pojedincima tako da i pored svojih ociju neki ovdje popustaju sa podrskom i gube vjeru da je ovaj klub na pravom putu.
Malo pametniji Aldini moje je misljenje.

I jos jedna stvar. Ocekivanja od ove sezone.
Pa kako neko ima obraza napisati il titula ili ostavke? Sta ako zavrsimo drugi? Sa (koliko toliko) izgradjenim stadionom? Sa napretkom u svim segmentima, otplacivanjem dugova, napretkom u omladinskom pogonu i svemu onome o cemu nismo ni mastali niti znali.
Kako reci ljudima, ebi ga, niste titulu osvojili. A titulu prvaka ima Modrica i jos kojekakve selendre, klubovi koji mozda i ne postoje vise.
Napredak nije titula. Vjerujem da cemo je osvojiti, ali za mene bi bio napredak odstranjivanje kukolja, virusa koji nam ne zeli dobro a koji se predstavlja kao najveci prijatelj voljenog nam kluba, a cini mi se da smo na dobrom putu.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 4:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=gffPg-0zWKc pred spavanje nema nista ljepse, pogledat po koji zeljin video klip al ovaj mi je najdrazi..
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 8:28 am

a kako husić izgleda, o njemu niko ništa? zaboravili da je i on doveden a da nije još igrao...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 8:31 am

Čovjek već u prvom sastavu, nezamjenjiv :ganja:
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 8:50 am

Kako sam se zazelio utakmica :o :o .
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 8:54 am

dell21 je napisao/la:Kako sam se zazelio utakmica :o :o .
isto tako,i ovu s olimpikom cekao jedva kada ne moze zatvorena za javnost zasto milose zasto :DD: :DD: :( :mrgreen: :mrgreen:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Blueworld21
Postovi: 339
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 9:38 am

Po sezonama odlasci/dolasci
2009/2010 sezona otišlo 26 došlo 21 igrač, 2010/2011 otišlo 18 došlo 15, sezona 2011/2012 otišlo 15 došlo 18, sezona 2012/2013 otišlo 10 došlo 8, sezona 2013/2014 otišlo 17 došlo 21, sezona 2014/2015 došlo 17 otišlo 17, sezona 2015/2016 otišlo 27 došlo 24. Sto bi rekli sa ovim svim brojkama realnost BH lige i grozna statistika godinama, osim podatka da su se ipak u ranijim sezonama osvajali trofeji pa se samim tim taj promet kao na autobuskoj stanici mogao ipak gledati drugačijim očima. Dokle god ne budemo finansijski stabilni da možemo da izdržimo nekoliko godina da dobre igrače zadržimo desavat će nam se ovo sto se dešava već godinama.
Sezona 2016/2017 do sad 6 došlo 6 otišlo. Medju svim odlascima i dolascima pikaju se i sve posudbe u oba smjera
Zadnja izmjena: Blueworld21, dana/u čet jun 16, 2016 9:38 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 9:42 am

DR.HOUSE je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Kako sam se zazelio utakmica :o :o .
isto tako,i ovu s olimpikom cekao jedva kada ne moze zatvorena za javnost zasto milose zasto :DD: :DD: :( :mrgreen: :mrgreen:
Nije takmicarska utakmica, hoce covjek na miru da pogleda sa cim raspolaze na terenu, ni ne igra se 90 minuta cini mi se, nego je neki dogovor, klasicna utakmica za strucni stab. Koliko god da sam pozelio Zelju, znam da bi bilo svakakvih dobacivanja sa tribina, dio raje bi zelio pobjedu kao da nam zavisi liga od nje. :mrgreen: Tako je najbolje, vjeruj mi. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 9:45 am

storm_raider je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Kako sam se zazelio utakmica :o :o .
isto tako,i ovu s olimpikom cekao jedva kada ne moze zatvorena za javnost zasto milose zasto :DD: :DD: :( :mrgreen: :mrgreen:
Nije takmicarska utakmica, hoce covjek na miru da pogleda sa cim raspolaze na terenu, ni ne igra se 90 minuta cini mi se, nego je neki dogovor, klasicna utakmica za strucni stab. Koliko god da sam pozelio Zelju, znam da bi bilo svakakvih dobacivanja sa tribina, dio raje bi zelio pobjedu kao da nam zavisi liga od nje. :mrgreen: Tako je najbolje, vjeruj mi. :)
ma razumijem neka samo radi covjek bice utakmica za gledanje :palacgore: :palacgore: :palacgore:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 9:55 am

Šef je tražio mrežu na pomoćnom da se treninzi ne mogu gledati...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija