Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:26 pm

Brkoo je napisao/la:Ma kakav Miura, slika Treba dovesti Kamerunca, Jean-Pierre Nsame. Zvijer od igraca, mogli bi ga prodati kasnije za milione. Cenane reaguj.
Sad vidi da mu je Kodro trener
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:30 pm

avlami97 je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:12 pm
Sve inspekcijski evidentirati i protiv istih podnijeti krivične prijave (nelegalni priključci - struja, voda, odvodi, drenaže...) i tražiti nadoknadu štete, a komšiji yebati mater, zbog odvodnih cijevi i uzeti mu komad zemlje, a onda neka on nas tuži.

Tek mi sada jasno odakle na jugoistoku izvor...stalno mokro, ljeto, zima...Komšija nabijem te na Violinu.
Znaju u Bosni ograde po noci same se pomjerati.Valjalo bi i geometra izesti cisto malo menjike da provjerimo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:38 pm

BabOsim je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:26 pm
Brkoo je napisao/la:Ma kakav Miura, slika Treba dovesti Kamerunca, Jean-Pierre Nsame. Zvijer od igraca, mogli bi ga prodati kasnije za milione. Cenane reaguj.
Sad vidi da mu je Kodro trener
20 nastupa u ligi a on zabio 19 golova i 3 puta asistirao. Proglasen za najboljeg igraca druge lige. Impresivno djeluje na terenu. Bolji igrac skoro duplo od Dialibe a mozemo ga dovesti besplatno na ljeto da bude zamjena za Lendrica. Vec sad treba sa momkom pregovarati, mozda cak potpisati i predugovor, kaparisati ga na vrijeme treba prije ostalih klubova. Olimpija je iz Milana dovela jednog Nigerijca ako se ne varam za neku sicu, a prodali ga nakon 1-2 sezone za 5 miliona eura. Mi bi na ovom igracu mogli da zaradimo jako puno a uvjeren sam da bi prekucao i nasu ligu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:39 pm

Sigurno bi džaba došao kod nas, sigurno
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:43 pm

Kad spominješ menjike, ja bih se smio zakleti da je prije rata bilo mnogo više prostora oko juga. Tada ova ograda (jugoistok) nije bila tako blizu, a iznad juga nije bilo nikakve ograde sve do velikog zida (iza ćiro tutnjo) :ganja:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:46 pm

Brkoo je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:26 pm
Brkoo je napisao/la:Ma kakav Miura, slika Treba dovesti Kamerunca, Jean-Pierre Nsame. Zvijer od igraca, mogli bi ga prodati kasnije za milione. Cenane reaguj.
Sad vidi da mu je Kodro trener
20 nastupa u ligi a on zabio 19 golova i 3 puta asistirao. Proglasen za najboljeg igraca druge lige. Impresivno djeluje na terenu. Bolji igrac skoro duplo od Dialibe a mozemo ga dovesti besplatno na ljeto da bude zamjena za Lendrica. Vec sad treba sa momkom pregovarati, mozda cak potpisati i predugovor, kaparisati ga na vrijeme treba prije ostalih klubova. Olimpija je iz Milana dovela jednog Nigerijca ako se ne varam za neku sicu, a prodali ga nakon 1-2 sezone za 5 miliona eura. Mi bi na ovom igracu mogli da zaradimo jako puno a uvjeren sam da bi prekucao i nasu ligu..
Neznam drug, lik sigurno moze birati kad tako igra. Nije on za nase njive slikaslika
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:46 pm

@Lars, Kad sam napisao besplatno mislio sam na to da ne moramo placati obestecenje za njega, njegovom trenutnom klubu. Ne mozemo ocekivati da igraci igraju za kikiriki a da igramo u grupnoj fazi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:49 pm

avlami97 je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:43 pm
Kad spominješ menjike, ja bih se smio zakleti da je prije rata bilo mnogo više prostora oko juga. Tada ova ograda (jugoistok) nije bila tako blizu, a iznad juga nije bilo nikakve ograde sve do velikog zida (iza ćiro tutnjo) :ganja:
Pa sta fali kad sam vec odvodnu cijev proturio da malo i ogradu pomjerim. :ganja:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:51 pm

bila je priča, sa završenim istokom, koju fazu lige prvaka ili uefe možemo igrati na svom stadionu? Kada se prijavljuje stadion?
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:55 pm

Odose antene u muzejsku kolekciju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 9:57 pm

BabOsim je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:46 pm
Brkoo je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:26 pm

Sad vidi da mu je Kodro trener
20 nastupa u ligi a on zabio 19 golova i 3 puta asistirao. Proglasen za najboljeg igraca druge lige. Impresivno djeluje na terenu. Bolji igrac skoro duplo od Dialibe a mozemo ga dovesti besplatno na ljeto da bude zamjena za Lendrica. Vec sad treba sa momkom pregovarati, mozda cak potpisati i predugovor, kaparisati ga na vrijeme treba prije ostalih klubova. Olimpija je iz Milana dovela jednog Nigerijca ako se ne varam za neku sicu, a prodali ga nakon 1-2 sezone za 5 miliona eura. Mi bi na ovom igracu mogli da zaradimo jako puno a uvjeren sam da bi prekucao i nasu ligu..
Neznam drug, lik sigurno moze birati kad tako igra. Nije on za nase njive slikaslika
Pare su kljucne u svemu tome. Jebe se igracu gdje ce doci i na kakvom terenu i ligi ce igrati kad je dobro placen. Nyema je igrao u Iraku jer su ga dobro platili a znas kakvo je stanje dole. Ibricic otisao u Iran, itd. Ne moramo mi placati odstete za igrace, mozemo uvijek dovoditi dobre slobodne igrace, pogotovo u ljetnom transfer roku ali za takve kvalitetne igrace treba izdvojiti malo vise novca. Bolje dovesti jednog ovakvog igraca nego tri polovnjaka ala Pozder, Kokot, Djermanovic itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:03 pm

Ima jos dosta posla da se odradi oko tribine.Nadam se da ce biti gotovo do lige 6.Treba sve rasalovati, uraditi ove krajnje ulaze,zatim mrtva ploca,pa sami prilaz tribini.Jer ima dosta posla za bagere, koji ce morati da skinu ovaj dio uz samu tribinu, nasuti podlogu i asfaltirati.
Zadnja izmjena: Schwarz, dana/u ned mar 12, 2017 10:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:05 pm

Nisam siguran da za tog kamerunca ima ikakve šanse. Ako je tako dobar, čovjek će imati definitivno boljih izbora od naše lige.
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:08 pm

Vozdra plava braćo... Čitam redovno šta pišete, a nedavno se i registrovah. Svoj prvi post ću posvetiti dimenziji terena. Meni je takođe za oko zapalo da je aut-linija udaljene od istoka više nego što je većina od nas očekivala da će biti. Stoga sam malo guglao i ako je vjerovati wikipedia-i, dimenzije terena na Grbavici su 105x66 m (ne znam šta je izvor i ko je mjerio). Zahtijevi UEFA-e prema njihovom priručniku o regulativama koje trebaju ispunjavati stadioni su: The field of play must be: a) 100–105m long; and b) 64–68m wide. Sudeći po ovome mi i nemamo tu puno prostora za neko proširivanje, tako da će vjerovatno ostati onako kako jeste trenutno.
Željo, to je moj tim!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:12 pm

Schwarz je napisao/la:
ned mar 12, 2017 10:03 pm
Ima jos dosta posla da se odradi oko tribine.Nadam se da ce biti gotovo do lige 6.Treba sve rasalovati, uraditi ove krajnje ulaze,zatim mrtva ploca,pa sami prilaz tribini.Jer ima dosta posla za bagere, koji ce morati da skinu ovaj dio uz samu tribinu, nasuti podlogu i asfaltirati.Ima jos dosta vanjskih radova
Ima dosta posla ali ce nam savez pogledati kroz prste da se moze gledati liga sredit ce se put do ulaza da se to omoguci.

Ali zato do europe sve mora biti gotovo, UEFA ne popusta.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:13 pm

Dobrodosao @drtooth medju pravu raju!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:13 pm

Zašto neko misli da bi ovaj garo iz druge lige Švice došo kod nas da igra, i kad mu možemo ponuditi plafon 5 milja eura. Znači iskreno i najrealnije, ne postoji ni promil šanse da mi takvog igrača dovedemo. Pogotovo igrača koji je u takvoj formi i ima tako strašnu statistiku ove sezone. Da je u kanalu ko Lendrić, Stevanović, Zahirović, Nyema, onda bi možda i imali neku minimalnu šansu, ovako Boga mi teško.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:16 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 12, 2017 10:13 pm
Dobrodosao @drtooth medju pravu raju!
Hvala @storm, pratio sam nekoliko foruma, a realno ovaj je sam dovoljan :)
Željo, to je moj tim!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:22 pm

Brkoo je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:57 pm
BabOsim je napisao/la:
ned mar 12, 2017 9:46 pm
Brkoo je napisao/la:
20 nastupa u ligi a on zabio 19 golova i 3 puta asistirao. Proglasen za najboljeg igraca druge lige. Impresivno djeluje na terenu. Bolji igrac skoro duplo od Dialibe a mozemo ga dovesti besplatno na ljeto da bude zamjena za Lendrica. Vec sad treba sa momkom pregovarati, mozda cak potpisati i predugovor, kaparisati ga na vrijeme treba prije ostalih klubova. Olimpija je iz Milana dovela jednog Nigerijca ako se ne varam za neku sicu, a prodali ga nakon 1-2 sezone za 5 miliona eura. Mi bi na ovom igracu mogli da zaradimo jako puno a uvjeren sam da bi prekucao i nasu ligu..
Neznam drug, lik sigurno moze birati kad tako igra. Nije on za nase njive slikaslika
Pare su kljucne u svemu tome. Jebe se igracu gdje ce doci i na kakvom terenu i ligi ce igrati kad je dobro placen. Nyema je igrao u Iraku jer su ga dobro platili a znas kakvo je stanje dole. Ibricic otisao u Iran, itd. Ne moramo mi placati odstete za igrace, mozemo uvijek dovoditi dobre slobodne igrace, pogotovo u ljetnom transfer roku ali za takve kvalitetne igrace treba izdvojiti malo vise novca. Bolje dovesti jednog ovakvog igraca nego tri polovnjaka ala Pozder, Kokot, Djermanovic itd..
Vidi druže razumijem te šta hoćeš da kažeš, ali dečko je s tom statistikom sigurno već na radaru brojnih klubova s kojim mi ne možemo konkurisati. Ne može se to svesti na taj nivo, on je mlad, prekuco je ligu, ističe mu ugovor, i hajmo ga dovesti jer bolje njemu dati pare nego npr tom trojcu kojeg si naveo. Međutim dečko jeste prekucao i to u zemlji koja je jako praćena od strane skauta i menadžera, ističe mu ugovor i sigurno ima već bruku ponuda na stolu, s obzirom da je mlad vjerovatno je gladan napretka i uspjeha, a mi nit možeo konkurisati s tim ponudama u smislu novca, niti infrastrukture, da ne pričam države i lige, samo pare sve i da ih imamo viška takvog igrača i ne bi možda privukle ako on može za manje novca u prvi rang Švicarske, Francuske i slične lige gdje se dosta guraju ti mlađi afrikanci, a takve lige i obećavaju karijeru.
Morate shvatiti da mi nismo klub koji dovodi mlade i dokazane igrače, nismo na tom nivou, nađite mi jednog takvog da smo ga doveli, klub smo čiji kadar se sastoji od igrača iz OP, igrača koji su karijeru uglavnom proveli u PL ili se nakon epizode u inostranstvu uglavnom nakon što napune 28-29 vraćaju u našu ligu (Stojanović, Stevo, Zeba, Bogičević, Kerla, Radinović, Blagojević, Zakarić, Crnov, Stanić itd), igrača koji su kao mladi obećavali pa dotakli dno i mi ih oživjeli (Lendrić i Miroslav), i postoje ovi što izlete iz nekih drugih zemalja uglavnom anonimusi koji sebe još uvijek traže (Bocca, Musa)..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned mar 12, 2017 10:25 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 12, 2017 10:24 pm

Dzeksooon
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija