Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:49 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:28 pm
psihopata je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:25 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:10 pm
Zavrsismo drugi, na bod do titule, a kukamo vise od pitara. A pitari spasise sezonu pobjedom u derbiju. Da je bio remi oni bi se raspadali sada. Eto kako ti se sve svede na jedan bod. Brutalno.
e ovo je bezveze,da smo mi imali "foto finis" sa zrinjskim pa zavrsili 2.,tada niko ne bi ni priblizno ovako zalio i bio sj.eban to sam siguran 100%,nego smo izgubili titulu na najbizarniji nacin otkad postoji ovo smece zvano premijer liga,jer nikad niko do sada nije uspio prokockati ovo sto su nase balerine uspjele prokockati 3 kola do kraja i zbog toga ne volim spinove kako to nije tako lose,te kako su pitari najveci gubitnici i tako te floskule,treba istini pogledati u oci i suociti se sa njom koliko god bolna bila a istina je da smo mi ove sezone najveci gubitnici na terenu jer smo uspjeli sto niko nikad nije u nasoj ligi.....
Sve si ti u pravu, samo sto to nije spin, vec drugi ugao gledanja. Morate se naviknuti da postoji drugi ugao od vaseg i da ljudi drugacije posmatraju stvari. Takodjer i citati treba znati, jer ja nigdje nisam napisao da to 'nije lose'. Katastrofalno je! Istina je da smo prokockali mnogo i to boli jako. Ali kada se slegne prasine i uzme i to u obzir, opet je istina da ti se sve svede na taj jedan bod i da pitari spasise sezonu u derbiju.
ma kako god,ja znam da im ovu sezonu nikad halaliti necu i sigurno ce mi jos dugo ostati ovaj odvratni osjecaj koji ne popusta ni do danas....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:49 pm

Pompey je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:47 pm
salemprolic je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:42 pm
Pompey je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:36 pm
Pa valjda ce reci klubu neke svoje zelje koje bi se lahko uklopile u igru, a da su kvalitetni igraci.
Ofanzivna igra, fizicka sprema, kartoteka...mislim da ti sve treba biti jasno.
Govori kako kod njega nema zayebancije sve vidi ko fuseri, ko ima proljev, ko ovo ko ono, a njemu se igraci ispred nosa smiju i sprdaju se na racun njegovih priprema i svega.
Ma znam brate, znam. Al rekoh kad je vec klub stao iza trenera, onda se mora maksimalno podrzati. A ja se nadam da ce na dobro ovo sve izaci.
A nadamo se svi...naravno. I to stoji dali ste mu podrsku izvolite pokusajte mu uslisiti zelje. Ne trazi valjda covjek Messija, Ronalda nego neke domace igrace.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:51 pm

@psihopata, pa 2003. godine smo u zadnjoj tekmi U Širokom izgubili titulu. Raščić imao 100% šansu 8' do kraja i fulio par minuta nakon toga primili gol. Od Leotara imali bolji međusobni omjer - pobjeda i neriješeneo i u Kupu ih u finalu uzeli. Bili mnogo bolja ekipa od leotara. Oni u zadnjem kolu uzmu Rudar u Ugljeviku 1:2 i ispušimo titulu.

Ipak ovo je bilo mnogo teže prokockati, bez obzira što se u derbiju nikada ništa neće znati. Titulu smo popušili u Krupi, odnosno u jesenjem dijelu sezone.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:52 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:28 pm
psihopata je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:25 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:10 pm
Zavrsismo drugi, na bod do titule, a kukamo vise od pitara. A pitari spasise sezonu pobjedom u derbiju. Da je bio remi oni bi se raspadali sada. Eto kako ti se sve svede na jedan bod. Brutalno.
e ovo je bezveze,da smo mi imali "foto finis" sa zrinjskim pa zavrsili 2.,tada niko ne bi ni priblizno ovako zalio i bio sj.eban to sam siguran 100%,nego smo izgubili titulu na najbizarniji nacin otkad postoji ovo smece zvano premijer liga,jer nikad niko do sada nije uspio prokockati ovo sto su nase balerine uspjele prokockati 3 kola do kraja i zbog toga ne volim spinove kako to nije tako lose,te kako su pitari najveci gubitnici i tako te floskule,treba istini pogledati u oci i suociti se sa njom koliko god bolna bila a istina je da smo mi ove sezone najveci gubitnici na terenu jer smo uspjeli sto niko nikad nije u nasoj ligi.....
Sve si ti u pravu, samo sto to nije spin, vec drugi ugao gledanja. Morate se naviknuti da postoji drugi ugao od vaseg i da ljudi drugacije posmatraju stvari. Takodjer i citati treba znati, jer ja nigdje nisam napisao da to 'nije lose'. Katastrofalno je! Istina je da smo prokockali mnogo i to boli jako. Ali kada se slegne prasine i uzme i to u obzir, opet je istina da ti se sve svede na taj jedan bod i da pitari spasise sezonu u derbiju.

Yebo te takav ugao gledanja :rofl:
Zbog takvog ugla gledanja je ova država ovakva kakva jeste. Šuti moglo je i gore :rofl:
Ne treba da se prašina sliježe vec da se diže da sve burgija. Stvari treba jednom postaviti na pravo mjesto i nazvati ih pravim imenom.
Meni ovo lici na moje djetinstvo i vrijeme kada su se djelila svjedocanstva.
Fadila pravi baklavu i zove na slatku jer je Fudo zvekno iz dva na popravni. Na sav glas fali sina i govori da je bolji od tarika koji je zvekno na godinu :rofl:
Amilu niko ne spominje, ona i onako nije normalna, ima sve petice :rofl1:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:55 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:40 pm
Bosnia je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:27 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:23 pm


Ma druže ne govorim ja o Dinamu na taj način. Pričam o konceptu rada. Nemoj mi reći da nismo mogli dovesti Kuzmanovića i Jašarevića prošle godine? Jesmo li trebali biti državni projekat? Spominjao sam ja i Šerbečića i Pecu prije nego su otišli u Radnik? Jesmo li mi trebali biti državni projekat? Jel Radnik državni projekat? Čovječe zezamo se ovdje evo da ja pogađam i da imam njuh. Nisam ja nikakv fudbaler. Čak nisam ni trenirao fudbal nego jedan drugi sport. Na stranu šala da sam neki skaut, ali ako ja prepoznam (možda sam samo imao sreće) četiri igrača koja bi sasd svi rado vidjeli u Želji kako to da naši nisu. Jel trebamo za to biti državni projekat? Nemoj me zezati. Jovičića sam isto spominjao i eno ga igra hladno Hrvatsku ligu.
Spominjati nekoga i dovesti nekoga su nebo i zemlja. Ne znas ti kakvi su planovi igraca. Mozda traze puno para? Mozda mu se potpisuje samo na 1 godinu. Mozda ne zeli doci jer nije zagarantovano mjesto... ima tu milion stvari sto ti i ja ne vidimo, a mogu sprijeciti transfer.

Nije ovo Football Manager gdje ponudis nesto para i eto ga trci u klub.
Slažem se da ima milion stvari koje ne znamo, ali koja je vjerovatnoća da nikog mladog nismo doveli već pet godina. Jel tebi realno da Krupa i Radnik dovedu te igrače a mi ne? Nema šanse da ih Radnik plaća više. I oni su ih potpisali na više godina sve ijednog. Jedino su im možda garantovali igranje, ali prepoznaš talenta i ti mu to možeš garantovati na neki način. Nemamo dobrog pregovarača i to je činjenica. Niti imamo čovjek akoji će prepoznati talenta i stati iza svog mišljenja.
Kako nismo dovodili? Tomic, Kvesic, Nuspahic, Halvadzic dodaj na to igrace iz nase skole, Bajic, Zolotic, Hadziahmetovic, Beganovic itd...

Zadnje 2 godine smo poceli starudiju dovoditi i to mi se ne svidja, a do tad smo sve radili kako treba. To sto neko uspije ili ne, to je vec drugih par carapa :)
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:00 pm

.
Zadnja izmjena: psihopata, dana/u sri maj 31, 2017 5:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:00 pm

psihopata je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:00 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:40 pm
Slažem se da ima milion stvari koje ne znamo, ali koja je vjerovatnoća da nikog mladog nismo doveli već pet godina. Jel tebi realno da Krupa i Radnik dovedu te igrače a mi ne? Nema šanse da ih Radnik plaća više. I oni su ih potpisali na više godina sve ijednog. Jedino su im možda garantovali igranje, ali prepoznaš talenta i ti mu to možeš garantovati na neki način. Nemamo dobrog pregovarača i to je činjenica. Niti imamo čovjek akoji će prepoznati talenta i stati iza svog mišljenja.
ja na te mlade talente gledam ovako,niko nema damu da ih dovede kad su najpristupacniji jer sa mladim igracem moze biti i zajeb samo takav,od pritiska velikog kluba do pritiska sa tribina,pa da propadne ko zeton,nego kontaju bolje ih pustiti sezonu-dvije da se kale u manjim klubovima pa ce ionako na kraju zavrsiti kod nas,ipak smo mi neko ime u ovoj ligi....samo su se zahebali jer ih ovi mali ali ambiciozni klubovi potpisima vezuju visegodisnje(bez obzira na koju foru i sta im obecaju ali to se desava) pa kad se na kraju ispostavi da su ogromni potencijali onda ih bez obestecenja ne mozes dovesti,a onda se i oni osjecaju vise vrijednim pa i ne trce vise kod nas nego gledaju da se ispale negdje vani ako je ikako moguce...uglavnom sa mladim igracima je rizik koji se na kraju moze itekako isplatiti ali moze biti i prvoklasni zajeb,a na odgovornim ljudima u nasem klubu je da odluce koji je put ispravan,sto se mene licno tice ja bih volio da rizikuju....
[/quote]
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:03 pm

Model1964 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:52 pm
Yebo te takav ugao gledanja :rofl:
Zbog takvog ugla gledanja je ova država ovakva kakva jeste. Šuti moglo je i gore :rofl:
Ne treba da se prašina sliježe vec da se diže da sve burgija. Stvari treba jednom postaviti na pravo mjesto i nazvati ih pravim imenom.
Meni ovo lici na moje djetinstvo i vrijeme kada su se djelila svjedocanstva.
Fadila pravi baklavu i zove na slatku jer je Fudo zvekno iz dva na popravni. Na sav glas fali sina i govori da je bolji od tarika koji je zvekno na godinu :rofl:
Amilu niko ne spominje, ona i onako nije normalna, ima sve petice :rofl1:
Koja 'ova drzava'? Slovenija? A mislis 'ona drzava'? :D
Ako je taj ugao gledanja problem 'ovoj drzavi', onda je to najmanji problem. A inace, fulio si.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:05 pm

avlami97 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:51 pm
@psihopata, pa 2003. godine smo u zadnjoj tekmi U Širokom izgubili titulu. Raščić imao 100% šansu 8' do kraja i fulio par minuta nakon toga primili gol. Od Leotara imali bolji međusobni omjer - pobjeda i neriješeneo i u Kupu ih u finalu uzeli. Bili mnogo bolja ekipa od leotara. Oni u zadnjem kolu uzmu Rudar u Ugljeviku 1:2 i ispušimo titulu.

Ipak ovo je bilo mnogo teže prokockati, bez obzira što se u derbiju nikada ništa neće znati. Titulu smo popušili u Krupi, odnosno u jesenjem dijelu sezone.
bio sam na tekmi u sirokom i ljudi nas raznijeli na terenu,ne sjecam se da smo mi imali nekih ekstra prilika,ali to je ionako ovaj "foto finis" koji sam ranije spomenuo i tako je puno lakse podnijeti gubitak titule,a ovo sto se nama desilo je jos uvijek nevidjeno u nasoj ligi a mislim da se nikad nista slicno nece ni desiti u dogledno vrijeme....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:08 pm

Danas ni odlazaka ni dolazaka ni bombi ni nicega. :roll:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:09 pm

Vakat je da se otjera neko, čisto zbog rutine. :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:10 pm

Mozda se malo pretjeruje prema Petrovicu kada je u pitanju autoritet u svlacionici.To nam se sve cesce desava da se neki igraci sprdaju sa trenerima. Nekad se zapitam da li bi i Amar u ovim okolnostima mogao drzati autoritet u svlacionici. Nesta ne stima, a sta , ja to kao obicni navijac ne znam.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:11 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:09 pm
Vakat je da se otjera neko, čisto zbog rutine. :kafa:
Makar i cistacica, bilo ko, samo radi uroka... :kafa:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:14 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:03 pm
Model1964 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 4:52 pm
Yebo te takav ugao gledanja :rofl:
Zbog takvog ugla gledanja je ova država ovakva kakva jeste. Šuti moglo je i gore :rofl:
Ne treba da se prašina sliježe vec da se diže da sve burgija. Stvari treba jednom postaviti na pravo mjesto i nazvati ih pravim imenom.
Meni ovo lici na moje djetinstvo i vrijeme kada su se djelila svjedocanstva.
Fadila pravi baklavu i zove na slatku jer je Fudo zvekno iz dva na popravni. Na sav glas fali sina i govori da je bolji od tarika koji je zvekno na godinu :rofl:
Amilu niko ne spominje, ona i onako nije normalna, ima sve petice :rofl1:
Koja 'ova drzava'? Slovenija? A mislis 'ona drzava'? :D
Ako je taj ugao gledanja problem 'ovoj drzavi', onda je to najmanji problem. A inace, fulio si.
Kada me vuceš za jezik
*Podpisuj Alija makar bila ko avlija, Samo da se ne puca*. To je taj ugao gledanja. Zbog tog ugla gledanja ja sam gdje sam.
A ovo tvoje je sportskim rijecnikom bilo ispod pojasa. Prenisko.

Po ko zna koji put, u životu i na forumu, diJaspori nije dozvoljeno komentirati situaciju u zemlji. Salji lovu i šuti :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:20 pm

Model1964 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:14 pm
Kada me vuceš za jezik
*Podpisuj Alija makar bila ko avlija, Samo da se ne puca*. To je taj ugao gledanja. Zbog tog ugla gledanja ja sam gdje sam.
A ovo tvoje je sportskim rijecnikom bilo ispod pojasa. Prenisko.
Ma daj, kada vec hoces da se zezamo, onda idemo da se zezamo. Ako ne mozes podnijeti, onda nemoj ni pocinjati. :D
Nije mi namjera bila da pretjeram, ako jesam - isprike.

Onda idemo fino.

Nije to taj ugao gledanja, ja sam i rekao da je katastrofalno. Ali da bih sada sve rasturao zbog toga, to ne bih. A kada si se uhvatio toga, 'ko avlija' je svakako. Nazalost i nakon sto se pucalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:22 pm

Trener Partizana otisao u Videoton.
Nemoj nam sad Videoton u kvalifikacijama :D
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:23 pm

Sa Amarom nema price, pregovora i razmisljanja, pa je zato autoritet na visokom nivou, ali Slavko je trenutni trener i ja mu dajem podrsku (samo da manje prica, nema potrebe vise, potpisao je ugovor). Od ove sezone cu mu gledati postupke i "pisati" ih jer je ipak upao kako je upao prosle sezone. Citam kako neki nikad nece halaliti ovu sezonu, a meni prva misao ISTOČNA TRIBINA, funkcionalna, lijepa, naša i koliko sam vremena proveo mastajuci o tome, a evropa se igra i to na Grbavici.
Za slijedecu sezonu bih najvise volio da izadju sa izjavama kako ne obecavaju titule, da ce prikljuciti prvom timu 4,5 nasih mladih igraca i 3 ili max 4 kapitalca. To je to, bez pritiska, bez psovanja, dobra atmosfera, kunem se borili bi se za titulu.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:22 pm
Trener Partizana otisao u Videoton.
Nemoj nam sad Videoton u kvalifikacijama :D
Marko Nikolic pravi trener volio bi ga nekad u buducnosti vidjeti kod nas na klupi predobar trener
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:30 pm

Reha1921 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:22 pm
Trener Partizana otisao u Videoton.
Nemoj nam sad Videoton u kvalifikacijama :D
Marko Nikolic pravi trener volio bi ga nekad u buducnosti vidjeti kod nas na klupi predobar trener
Stanojevic je po meni najjaci trener u Srbiji.
Ma kakvi vidjet kod nas, ovi mu sad u Videotonu dali velike pare.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:33 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:30 pm
Reha1921 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:22 pm
Trener Partizana otisao u Videoton.
Nemoj nam sad Videoton u kvalifikacijama :D
Marko Nikolic pravi trener volio bi ga nekad u buducnosti vidjeti kod nas na klupi predobar trener
Stanojevic je po meni najjaci trener u Srbiji.
Ma kakvi vidjet kod nas, ovi mu sad u Videotonu dali velike pare.
Vidio sam 2,4 miliona mu ljudi dali zato je i otisao slazem se za Stanojevica on je i uveo Partizan 2010 cini mi se u LP
:D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 307 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija