Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:11 am

Kako ste duhoviti, auu

Trolanje je koliko znam za kazne.
1987
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:15 am


mali plavisa je napisao/la: Bilibija je svoje pokazao i dokazao, jebavao našim igračima balijsku majku i on da ti bude primjer, svašta u božjoj bašči! :oops1:
hahaha, kakav argument. Pa kakve to veze ima sa kontekstom o kojem ja govorim. Bas svasta u bozjoj basci..

Ako ti je prihvatljivije Kokot ga je zabio protiv nas na Grbavici pa nije slavio.. Nemoj samo napisati kakav ti je on primjer igrao je za bele orlove haha..

Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned jul 30, 2017 1:15 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:17 am

Odstrani Uglješu, i priključi Hajdarevića Ado molim te!
1987
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:29 am

30.07, 01:29 - Zeba jos nije izaso iz igre.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:34 am

:rofl1:
Amidza je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:29 am
30.07, 01:29 - Zeba jos nije izaso iz igre.
Kazu trci kao da je prva minuta.
Demantuje me molim teee!!!

Nisam ti bila dovoljno losa da bi ti dobra bila...
Samo se je treba zbog levata sikirat.
Dohakat ce oni i Adzemu :D
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:36 am

Maloprije dođoh kući, prelistao na brzinu zadnjih par stranica i nemam pojma o čemu se piše.. Poraz ko poraz, nismo ni ušli na stadion a već je bilo 2:0, nema veze.

Kemo pogriješio jbg dešava se ali je dosta dobro odigrao, neka ga neka igra, griješio i Bogičević. Danas Žerić odličan.

Pokušali smo da se vratimo, promjenili sistem igre, bilo je i prostora samo što smo u većini utakmice smo bili previše brzopleti ali nevjerovatno koliko se valjaju domaći, ako im je Edis zadatak da se valjaju svake sekunde ko najveće fudbalske pi*ke onda neka mu je na čast.

Manijaci odlični i brojka i navijanje.. Raju je više nerviralo njihovo valjanje i izležavanje nego to što gubimo.

Glavu gore, idemo dobiti Viteza i situacija će već biti mnogo bolja..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:53 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:15 am
mali plavisa je napisao/la: Bilibija je svoje pokazao i dokazao, jebavao našim igračima balijsku majku i on da ti bude primjer, svašta u božjoj bašči! :oops1:
hahaha, kakav argument. Pa kakve to veze ima sa kontekstom o kojem ja govorim. Bas svasta u bozjoj basci..

Ako ti je prihvatljivije Kokot ga je zabio protiv nas na Grbavici pa nije slavio.. Nemoj samo napisati kakav ti je on primjer igrao je za bele orlove haha..
Kako bolan nema veze, jesi ti balavac neki il se šprdaš samo! Eto ti I Kokit i Bilibija pa se diči njima da su veličine!Izgubio se kompas očigledno
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:58 am

Mi bi ovo danas možda i okrenuli da je gol došao malo ranije, nije se dalo a i kako bi kada su domaći padali ko pokošeni nakon svakog duela i izležavali se gore nego Sloboda i Čelik prije 10 godina, najgore što je sudija sve to tolerisao a nisam siguran možda je mogao i penal svirati kada je pao Dženis. Na kraju frajer produži 4 minute a mogao je 14.

Danas Uglješa odron, Stanić užasan, Projić isto loš, Zeba tanak danas, Ramović isto, ostali i mogu dobiti prolaznu ocjenu, a ako treba birati igrača utakmice na našoj strani onda bi to bio Žera..

Samo da nismo previše žurili, bilo je trenutaka za kvalitetne povratne lopte za opasnije centaršuteve ali jbg.. i Adžem je vidio gdje škripi najviše. Raduje što se Ado ne libi pokušati sve da izvučemo maksimum, danas nije prošlo ali kad primiš dva pacerska gola za 6 minuta znalo se da će to biti jako teško..

Fali nam napadač i još par igrača i ovo će biti fina ekipa. Ako kojim slučajem i ne dođu, onda uvoditi sve više naših mladih snaga i to će dugoročno biti jako isplativo.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 3:03 am

Opet po Adžemu i Kemi...

Naveo danas, sad ponavljam, Slavkin šablon nam je zgadio nogomet, uz to nije nam trofej donio. Štaviše, na sraman način je izgubljena titula. I da, tu su svesrdno "pomogli" Bogičević i Kerla, "iskusni" stoperi. Toliko o njima.

Neka je igrao Kemo i neka je pogriješio. Samo će tako postati igrač. Greške su sastavni dio igre. Ja sam kod njega vidio ogromnu želju, ali i mu.da. Uprkos greškama, sjećam se jedne ili dvije situacije kada je povukao loptu prema gore. On nije u takmičarskoj formi. Neka ga 10-ak utakmica u nizu i bit će super. Ubilo bi ga da sad preseli na klupu.

Adžem je napravio sve logično. Dobro on zna koliko (ne) može dati Zajmović, zato i nije igrao. Nije on kriv što mi nemamo poštenog napadača. Ovoj ekipi treba još nekoliko novih igrača, pojačanja i bit će to ok.

Ova će utakmica Adžemu baš dobro doći. Pametan je trener, izvući će pouke. Mogao bih i ja puno o njoj... o Radinoviću, Blagojeviću, omladincima, promjeni sistema... ali neka se slegnu i osjećaji i atmosfera na forumu.

I, raja, prošla su tek 2 kola, još puno ima do kraja, opušteno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 3:08 am

Adžem: Niko mi neće reći da se može zaboraviti igrati fudbal u nekoliko dana

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/adze ... dana/90045

Adzem je ocito pravo ljut i svjestan nekih stvari. Samo ne znam koliko ce smjeti uciniti ono sto treba.

To je problem, zašto nisu reagovali kako treba na ovom stadionu i protiv ovakvog protivnika? To je najveći problem.
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 3:10 am

Polako ljudi tek je 2 kolo , tek pocinje psovanje hahahahahahahhahahah
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 3:14 am

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 3:59 am

raja nema pojma šta hoće i laže kad priča da će halaliti sve ako bude ovo ili ono. čista laž, raja ne smije da pisne gdje treba pa onda frustracije istresa ovdje.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 4:11 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:00 am
mali plavisa je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:31 am
I ono Edisovo skakanje pored klupe ko da je na spidu je dokaz o toj supljoj ljubavi prema klubu kojom se mnogi kunu dok klubu ledja ne vide..
Dal ste vi pojedini svjesni uopšte šta pišete, jel vas više sramota ba pljuvat po ljudima, našim ljudima, šta je trebao plakati! Čovjeka otjerali ko poslednje govno iz kluba, pokazao i dokazao da su pogriješili prema njemu, on je trener Mladosti Kakanj sada a svi znamo kakav je fanatik!
Bilbija ga zabije na kosevu pa nece da slavi a Edis kod dva nula skace ko da ga je pitarima uvalio a ne nama.
**** ba edisa, papak vazda bio. Nije nam on problem.

Nas problem su pickurine, zabij im Adzeme noz u vrat!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 4:16 am

Nama nedostaje izgleda sistem u radu prvog tima, nije samo dovoljno mjenjati trenere, ja i dan danas najviše žalim za kosticem. nekako mi se svidjelo kako je on to radio na treninzima, jasno mi je da to nije dalo rezultata ali bilo je tu smisla i sistema samo su igraci ti koji nisu bili na željenom nivou. Bojim se da i Adzema čekaju igrači koji nemaju pobjednički mentalitet i nemaju želju da to ostvare, što je najgora moguća kombinacija. Iz tog razloga bih volio nek daje sto vise prilike momcima koji žele neki napredak u karijeri i napredak u igri. Stanic, Uglješa, Jovan, pa i Zeba to ne mogu ostvariti. Oni bljesnu s vremena na vrijeme i to je to. Zbog toga ih nije dobroimati sve u prvih 11.
Osmankovic da je dobijao prilike u nekim laksim utakmicama prošle sezone bi do sada il sazrio ili bi se znalo da se na njega ne računa, ovako je još uvijek na sredini. Naj teže je nama navijačima pa treneru našeg tima, zbog toga ide bezrezervno podrška Adzemu. Volio bih da nadje načina kako da izadje na kraj sa ovim našim tzv igračima.
Država Željo
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 7:19 am

Ruku na srce, mi bez pojacanja na mjestu centarfora (pozicija koja nas je drzala u zivotu posljednje 2 sezone) nemamo sta da trazimo kad su titule u pitanju. Zakaric/Zec za sad pokazuju da mogu da nadomjeste Miroslava, u vezi smo dobili Ramovica koji moze da igra i 3 razlicite pozicije i jos uvijek ima prostor da napreduje, Zebu kao i dalje jako dobrog igraca iza sebe i eventualno Zerica koji moze da ide rame uz rame s njim.

Nazad nam treba Kjosevski jos odredjeni period, da nas drzi u zivotu koliko toliko, taj momak ce jednog dana da obuce dres repke to je ocigledno, a Graovac treba da sa Kemom ostane u tandemu, tako ce i ovaj drugi da napreduje brze.

Mi ako na polusezoni budemo imali 5-7 bodova vise nego na kraju prosle polusezone, a znamo svi da godinama plavo proljece nas gura do samog kraja sezone, mi se imamo itekako cemu nadati.

Trebaju nam 2 pojacanja. Jos jedno kvalitetno u odbrani i taj centarfor. Kao sto je lijevi bek bio prioritet, tako i sad treba da se trazi i lijevo krilo, a Zec da dobija 70-80% minutaze.

Dok god drzimo korak u vrhu tabele sa drugima, mi se pred proljece imamo cemu nadati. Imamo kvalitetne pojedince, ne bi bilo lose uz par seljaka koje imamo i koje mozemo da dovedemo a valjali bi nam, da igru gradimo oko Zakare, Ramovica i donekle tog centarfora, a da pri tom spadne markiranje sa Zebe i da on doprinese maksimalno, jer taj covjek jos uvijek zna igrati lopte.

Manijaci fenomenalni, ova sezona je ipak obecavajuca, djeca pocinju igrati, dajemo golove, jug je blizu, imaju jos 6 mjeseci da poprave skauting i transfer politiku. Krajnje je vrijeme i da pocnemo potpisivati ugovore i obnavljati ih godinu prije isteka, kako bismo i uzeli koju paricu, a ne pustali ih kao slobodne. Neshvatljivo je da se igrac kakav je Miroslav, nije prodao. To je moglo da bude barem nekih 300-400k.

Mozda je Cenan zreo za smjenu, mozda je i dovoljno dugo tu da zna svoj posao (trenerski/igracki kadar je zakazao kroz zadnje 3 godine) a trziste, politika drugih klubova koji imaju nas na zubu jer smo to sto jesmo (nemoj da bi ko rekao sta smo to mi, golemi jesmo, armija navijaca, gradimo stadion, probali da nas tu zaustave, evo jos nesto koce ali nece im proci) sprecavaju Cenana zadnja 2 mjeseca da odradi sta je naumio. Sad mozda i Adzem zeli nekog drugog u odnosu na Petrovica.

Od utakmice do utakmice, svaku na pobjedu. Dvije tri uzastopne pobjede u nasoj ligi, trznu te u sami vrh, to je vazda tako bilo.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Riki2014
Postovi: 9
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 8:05 am

Ima li neko onu sliku sa istoka NO OSIM NO PARTY
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 8:28 am

Meni statistika sluzi da bih činjenično mogao ulaziti u bilo kakvu raspravu i nista vise. Prica da je Slavko igrao samo na nulu ne pije vode, jer statistika kaze da smo od njegovog sjedanja na klupu osvojili najvise bodova i da smo bili jedna od najefikasnijih ekipa i da smo primili najmanje golova. U skoro svim utakmicama posjed lopte je bio na nasoj strani. Rezultatski imperativ ga je tjerao da mu igraju iskusniji igraci. No, Slavko je proslost, ali mislim da nije trebao biti i pretpostavljam da bi u ovoj sezoni mladi igraci dobili puno više šanse za igru.

Adžem nije mogao analizirati igru MDK, jer se radi o novoj ekipi, ali mu zamjeram kako do sada nije skuzio igru Mulalica. Njegova igra se zasniva na agresivnom pristupu, igraci moraju biti "na protivniku" i drzati formaciju u svakom trenutku. Tako je dva puta uzeo pitare. U prvom poluvremenu je jučer imao 62% posjed lopte, a to nam se nije desilo ni protiv mnogo boljih ekipa.

Greske nase ekipe su posljedica Sabljine taktike, koja je u principu uvijek ista. Nasim mladim igracima nista ne zamjeram, a Adžemu dajem punu podrsku na forsiranju istih. Pored protivnicke igre, Adžem mora analizirati i trenere.

Prvenstvo je tek pocelo i moramo biti jedinstveni i strpljivi. Ekipa ima potencijal za najvise ciljeve. I da ne zaboravim, Zecu mora neko reci da ne bude onoliko sebican, a to je u ovih 6 utakmica, ne pokazao, nego potvrdio.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 8:55 am

Mladost prosla, sad docekujemo Vitez. Nakon Viteza dolazi nam Borac koji ce pravo biti nabrijani. Ali sa dobrom strategijom,punim tribinama mozemo uzeti 6 bodova u ove dvije tekme. To bi pred derby vratilo samopouzdanje i euforiju.
Ali jedina stvar koja mi najvise smeta je psihi igraca,jer primjetno je da u nekim situacijama pokazuju pad i reaguju neumjereno. Ima jedna poslovica : "Ako pobjedis sebe, prvi si!"
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 9:11 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:27 am
avlami97 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:16 am
Barsa igra sablonski. Murinjo sa svakom ekipom igra cvtst sablonski fudbal. Samo je sablonska igra Petrovica problem.

Sablon je sistem, a nekima to smeta. Zao mi je sto kod Adzema danas ne vidjeh sabolon-sistem, ali vidjeh anarhicno postavljenu ekipu.

Danas Zeric najbolji, Adzem najgori.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Se.ri ti po Adžemu nakon par treninga.. A postavljaj statistiku SP i pokušaj nas opet praviti budalama kako je nenadmašan. Tuđe govno miriše samo naše smrdi.
Navijači Slavke Petrovića a ne Želje.
Nisam se nadao od tebe starijeg ovakvo ponižavanje jednog da bi drugog uzdigo iako ama baš nikakvog materijala nemaš.
Živio :) :pivo:
nije do adžema. ali nije bilo ni do slavke, i pretjerano, bolno jasno se vidjelo što su neki bili "u nemilosti" i koji je rezon defanzivnije igre sa ovim mazlumima...

svi oni griješe, mi ne možemo dovesti trenera koji neće griješiti. ali značaj toga je precijenjen...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija