Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:00 pm

Gledaj Sahare
LARS1921 je napisao/la:@1921.ba

slika
slika
Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:08 pm

Vipla1921 je napisao/la:
pet jun 08, 2018 3:35 pm
Koju je cifru bubno Vojo ? Sad svi znate tu cifru, ajde i mene prosvjetlite.. Ja znam za neke stvari, znam za neke ugovore, znam i koliko je Vojo imao do sad, ali sad ne znam koliko je trazio.. Ako neko moze nek napise ovako javno ili pp.. Vojo je imao smiješnu platu u poredenju s mnogim iz prvog sastava, presmijesnu.. Ne bih da razbijam mit o platama, ali velika vecina vas buba cifre i čovjek kad nesto vidi svojim ocima moze se poceti samo smijati kad vidi ovdje bubanje raznorazno, a sve kao provjereno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ma nije bubnuo nista, trazio realno koliko i vrijedi naspram drugih...nasi htjeli ispuniti to al et odjednkm uletio Krpic koji kao vrijddi mnogo pa ovamk ne mogu ispunit....standardno nasa posla...daj da onaj sto je tu igra za djaba a ovaj sto dolazi nek ima platu ko da je Kaka iz najboljih dana.....i zamolio bih odmah ove sto ce me kao nesto ispravljati da ne pokusavaju....tako je kako j, ne svidja se ni meni al et....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:09 pm

slika
slika
slika
slika
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:13 pm

nikson je napisao/la:
pet jun 08, 2018 4:08 pm
Vipla1921 je napisao/la:
pet jun 08, 2018 3:35 pm
Koju je cifru bubno Vojo ? Sad svi znate tu cifru, ajde i mene prosvjetlite.. Ja znam za neke stvari, znam za neke ugovore, znam i koliko je Vojo imao do sad, ali sad ne znam koliko je trazio.. Ako neko moze nek napise ovako javno ili pp.. Vojo je imao smiješnu platu u poredenju s mnogim iz prvog sastava, presmijesnu.. Ne bih da razbijam mit o platama, ali velika vecina vas buba cifre i čovjek kad nesto vidi svojim ocima moze se poceti samo smijati kad vidi ovdje bubanje raznorazno, a sve kao provjereno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ma nije bubnuo nista, trazio realno koliko i vrijedi naspram drugih...nasi htjeli ispuniti to al et odjednkm uletio Krpic koji kao vrijddi mnogo pa ovamk ne mogu ispunit....standardno nasa posla...daj da onaj sto je tu igra za djaba a ovaj sto dolazi nek ima platu ko da je Kaka iz najboljih dana.....i zamolio bih odmah ove sto ce me kao nesto ispravljati da ne pokusavaju....tako je kako j, ne svidja se ni meni al et....

I pri tome svemu nije bitno ispuniti uslove nekog ko je igrao srcem za Zelju totalno, ko je dobio dijete al nije otisao da ga vidi nego odigrao derbi koji je bio nebitan itd itd itd....bitnije je dati novce moralnim gromadama poput Krpica, Kajkuta, Husica, Pozdera itd itd...sve ljudine...al hajde nek je Pozdsr imao 7-8 milja....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:25 pm

nikson je napisao/la:
pet jun 08, 2018 4:08 pm
Vipla1921 je napisao/la:
pet jun 08, 2018 3:35 pm
Koju je cifru bubno Vojo ? Sad svi znate tu cifru, ajde i mene prosvjetlite.. Ja znam za neke stvari, znam za neke ugovore, znam i koliko je Vojo imao do sad, ali sad ne znam koliko je trazio.. Ako neko moze nek napise ovako javno ili pp.. Vojo je imao smiješnu platu u poredenju s mnogim iz prvog sastava, presmijesnu.. Ne bih da razbijam mit o platama, ali velika vecina vas buba cifre i čovjek kad nesto vidi svojim ocima moze se poceti samo smijati kad vidi ovdje bubanje raznorazno, a sve kao provjereno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ma nije bubnuo nista, trazio realno koliko i vrijedi naspram drugih...nasi htjeli ispuniti to al et odjednkm uletio Krpic koji kao vrijddi mnogo pa ovamk ne mogu ispunit....standardno nasa posla...daj da onaj sto je tu igra za djaba a ovaj sto dolazi nek ima platu ko da je Kaka iz najboljih dana.....i zamolio bih odmah ove sto ce me kao nesto ispravljati da ne pokusavaju....tako je kako j, ne svidja se ni meni al et....
A koliko to vrijedi?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:39 pm

Nemojte lagati i izmisljati za plate

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:48 pm

Vipla1921 je napisao/la:
pet jun 08, 2018 3:35 pm
Koju je cifru bubno Vojo ? Sad svi znate tu cifru, ajde i mene prosvjetlite.. Ja znam za neke stvari, znam za neke ugovore, znam i koliko je Vojo imao do sad, ali sad ne znam koliko je trazio.. Ako neko moze nek napise ovako javno ili pp.. Vojo je imao smiješnu platu u poredenju s mnogim iz prvog sastava, presmijesnu.. Ne bih da razbijam mit o platama, ali velika vecina vas buba cifre i čovjek kad nesto vidi svojim ocima moze se poceti samo smijati kad vidi ovdje bubanje raznorazno, a sve kao provjereno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ne bih da ulazim u to koliko je trazio,zasto je otisao i sl.,ali bih volio da mi objasnis ove termine "smijesno" i " presmijesno" u vezi plate za igraca, koji u trenutku kad je dolazio u klub,nije prosao pripreme,bio bez kluba odredjeno vrijeme time i van forme,stranac,a otvorila mu se sansa,kako mi cesto volimo reci,da igra za najveci klub u nasoj drzavi!?Koliko smo mu to trebali dati tada,a da ne pricamo da ga niko nikad nije gledao?On je nama dao nesto,bez dileme,ali i poput mnogih drugih prije njega,vise treba da bude zahvalan sto mu je karijera revitalizovana.
E sad da zalimo nesto za njim,ne bi trebali,jer,vise puta sam to ponovio,nama ne trebaju stranci sa 30+ godina koji nece biti jasna prevaga i razlika u odnosu na konkurenciju u ligi!Vojo jeste kvalitet iznad prosjecnog kvaliteta lige,ali daleko od toga da je neka prevaga i zato se ne isplati drzati takvog stranca na duzi period.Vrlo jednostavna racunica.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:50 pm

Eto bas juce sam slucajno vidio godisnju poreznu prijavu i kazem nemojte lupati bezveze cifre. A nije bitno i ne treba da mi znamo ko koliko zaradjuje jer je to poslovna tajna

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:50 pm

@nikson, ovde se nikad nije pisalo o tim stvarima i nece nikada. Zapitajmo se prije svega, jesmo li navijaci Zelje ili necega drugog, prvo od toga treba poceti.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:55 pm

Znaci ja nisam navijac Zelje ako se ne slaxem s tim kako se postupilo s covjekom, ne slazem s dovodjenjem Krpica jer nije pouzdan igrac ni covjek ni u kojem smislu, itd itd....onda oprostite vi navijaci :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 4:57 pm

Pisanjem koliku ko platu ima po forumu? Fakat? Jos lazes?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:00 pm

Najgore od svega, što se od svakog odlaska igrača, pravi cirkus..kao oni su bili super, a ovi naši ih zayebali i ponijeli se krajnje nekorektno..to je više smješno..
Vojina izjava od danas je sasvim korektna, možda je htio ostati u Želji, možda nije, možda se u klubu konta da se novac koji se izdvajao za njega uloži u neku drugu poziciju gdje je potrebnije...Nije niko došao sa bakljama i kosama, mačetama na njegova vrata i tjerao ga iz kluba..
Nego dobrom broju ljudi je dosadno i ne znaju šta će sami od sebe, pa paranoišu, kontsruišu..što je babi milo, to joj se i snilo.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:04 pm

Ja i dalje ne mogu da shvatim sta su neki vidjeli u Voji a da je toliko dobro i vrijedno borbe za njega. Davno sam to pisao, a i dalje smatram da je on, kako to u zargonu kazu, klasicni tanjirdzija. Ove sezone, mozda je 1-2 gola postigao iz prilika koju je sam sebi otvorio. Sve ostalo je bilo samo da postavi nogu. Ono sto je primjetno jeste da i golove glavom koje je dao uglavnom je davao sa zemlje, gotovo bez skoka. Dodati na to da ima 30 godina i da je njegova karijera na samom kraju i da i on, kao i svi tih godina traze kako da ubodu posljednji dinar.

Nama u napadu treba igrac kao sto je bio Lendric - brz, pokretan, skocan, cvrst i koji zna sebi napraviti sansu, a ne neko ko je tu da ga pogadjaju loptama.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:05 pm

to sto se voji ponudilo prebaciti na zajmovica, hajdarevica, sehica i hasanovica :)
MIRZA RASCIC
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:06 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 4:57 pm
Pisanjem koliku ko platu ima po forumu? Fakat? Jos lazes?
E slusaj ti moderatoru, imam vise utakmica nego ti postova - cisto da znas....ako igraci pricaju o svojim platama javno zasto bih ja sutio...ako je Pozder bio drugi najplaceniji igrac ekipe u trenutku i tome se zna, zasto bih ja morao sutiti??? I na kraju krajeva zasto da sutim ako se ne slazem sa svim i ne klimam glavom?
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:10 pm

AsharaK - 10521 postova

Da si godišnje odgledao 100 Željinih utakmica, to je 105 godina. Ne govoriš istinu
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:11 pm

Bergeron je napisao/la:
pet jun 08, 2018 5:04 pm
Ja i dalje ne mogu da shvatim sta su neki vidjeli u Voji a da je toliko dobro i vrijedno borbe za njega. Davno sam to pisao, a i dalje smatram da je on, kako to u zargonu kazu, klasicni tanjirdzija. Ove sezone, mozda je 1-2 gola postigao iz prilika koju je sam sebi otvorio. Sve ostalo je bilo samo da postavi nogu. Ono sto je primjetno jeste da i golove glavom koje je dao uglavnom je davao sa zemlje, gotovo bez skoka. Dodati na to da ima 30 godina i da je njegova karijera na samom kraju i da i on, kao i svi tih godina traze kako da ubodu posljednji dinar.

Nama u napadu treba igrac kao sto je bio Lendric - brz, pokretan, skocan, cvrst i koji zna sebi napraviti sansu, a ne neko ko je tu da ga pogadjaju loptama.
Ma Vojo je iskusan igrac kod kojeg se vidjelo odma na prvu da zna igrati fudbal.E sad da li mozemo bez njega, mislim da mozemo ukoliko se dovede jos neki napadac, potpuno drukciji tip od Krpe.Ukoliko bi ostali samo na Krpicu, onda bi se desilo isto kao kad nam je Kajkut bio jedini, pa se nadam da su naucili na greskama..
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:13 pm

Nisam naveo da su samo Zeljine utakmice :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:16 pm

Mora uvijek neka drama biti oko odlaska. Jedan hoce previse, drugi premalo, treci nece nikako.
Igraci su prolazni, to treba shvatiti. Jedino Zeljo ostaje.

Hvala Vojo, sretno u nastavku karijere. Da je trebalo bolje - jeste. Sto se tice ekipe, nama u napadu treba drugaciji napadac. Vojin ucinak se skoro pa i ne vidi ako iza sebe nema nekoga (Ramovic) da ga isprati.
Da li stvarno mislite da bi dva kvalitetna igraca pristala da dijele minutazu?
A da su ostali Vojo i Kajkut, bio bi jos veci problem.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:16 pm

nikson je napisao/la:
pet jun 08, 2018 5:06 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 4:57 pm
Pisanjem koliku ko platu ima po forumu? Fakat? Jos lazes?
E slusaj ti moderatoru, imam vise utakmica nego ti postova - cisto da znas....ako igraci pricaju o svojim platama javno zasto bih ja sutio...ako je Pozder bio drugi najplaceniji igrac ekipe u trenutku i tome se zna, zasto bih ja morao sutiti??? I na kraju krajeva zasto da sutim ako se ne slazem sa svim i ne klimam glavom?
Zato sto je to prica koja uopste nema svrhu, cilj, niti donosi nesto konstruktivno. Sta kome znaci sto neki igrac ima 1k, 2k, 5k, 10k.... Boli mene, kao navijaca, briga koliko on dobija, ja kao navijac hocu rezultat. Ako nema rezultata, svi igraci kao kolektiv su krivci. Isti mi je i onaj sto dobija 1k kao i onaj sto dobija 10k - kriv za neosvajanje titule.

Sta na kraju krajeva koga imaju zanimati uslovi koje igraci postavljaju. Ima svog menadzera i ima puno pravo sebe cijeniti kako on zeli. Klub ima svoje ime i svoje ljude koji vrijednuju i znaju procijeniti. Poklapa se procjena, super, potpisace. Ne poklapa se procjena, pozdrav i svako dobro, produzi tamo gdje mislis da ce ti neko dati toliko koliko ti sebe smatras vrijednim. Previse se dize suplje price o svemu, a sto je najgore niko veze nema, lupaju se informacije iz lokalnih kafica, vidio ovog u banci kad je dizao, pio mi jaran sa njim kafu i sl. Takvim pricama samo mozete nanijeti stetu klubu, jer ovi tzv. novinari jedva cekaju neku informaciju da je malo dorade i plasiraju na portale.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija