Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri okt 25, 2017 11:52 pm

Durgo je napisao/la:
sri okt 25, 2017 10:29 pm
Veteran1965 je napisao/la:Ne znam za Vas, ali ja bi se malo i Edisa dotakao....znam da je razočaran i ljut (bez razloga po meni), ali da svaki put onako naloži i nahajca onu zeničku seljadiju to je čudo jedno. Ok mi je da igraš maksimalno, da igraš da pobjediš, ali nije prvi put da tuku, provociraju, dobacuju publici, a sve ih on naloži. Smanji malo doživljaje Edise, pusti provokacije i igru na granici incidenta. Mnogo ti je Željo dao da bi dozvolio onako prljav i primitivan nastup svoje ekipe...
Izvini, al te moram demantovati.

Lik je trener druge ekipe i naravno da ce dati sve od sebe da dobije, to nije samo protiv Zelje vec i protiv svih ostalih zato i jeste vise na tribinama nego na klupi.

Druga stvar, bas sam pratio njegovo ponasanje kada se onaj debil okrenuo prema zapadu i sjeveru poslije gola i provocirao. Edis mu je pokazivao da ne radi to vec da ode na drugu stranu...

Isreno se nadam da je to uhvatila neka kamera pa da ti posaljem i video. Ako nadjem gdje na netu sjetit cu se ovog posta.

Edis je ogroman trag ostavio u Zelji. Prevelik kao igrac bio i to nikada ne smijemo zaboraviti....

Njegove emocije i ono sto osjeca prema zelji nikada ne treba dovoditi u pitanje...

Nema potrebe za ovim komentarima...

Ako nista barem mi znamo cijeniti Zeljine ljude i sve one koje su stvarali to ime...
Nisam spomenuo Edisove igračke kvalitete, sa fokusom na borbenost i požrtvovanje. O drugim stvarima govorim. Kao prvo Odu je povaljivao i smijao mu se iza leđa. Kao trener nije poštovao strukturu i hijerarhiju u klubu, i zbog toga je između ostalog i otišao iz kluba. Sada dolazi "na nož" svaku tekmu, dok protiv torpeda i ostalih to baš nije tako, odnosno ne vidi se na terenu. Ta borbenost i želja je pomeni OK, ali naloži ove zeničke papke da provociraju, udaraju, dobacuju publici, gori od kozojeba postali. Ti si izvukao jedan detalj sa večerašnje tekme, ali bilo ih je mnogo više, a ne viđoh da je Edis reagovao. Kako ga izuzetno dobro poznajem, znam i zašto je Šerbi prepustio izjave poslije meča.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 25, 2017 11:54 pm

a kad je izvlačenje za nastavak kupa?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 25, 2017 11:57 pm

Krupu dobijamo garant.
A volio bih kakvog "niželigaša" jer između te dvije utakmice je derbi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 25, 2017 11:57 pm

Veceras je najbitnije da smo prosli.Utakmica teska kao sto smo i mogli ocekivati.Mladost dosta tvrda a i gruba ekipa.To je njihov stil igre.Slicna utakmicu mozemo ocekivati i u subotu.Nadam se samo da nece biti padavina ovih dana, jer bi moglo dosta da osteti teren.Samo ne mogu da shvatim kako ljudi koji "prate" Zelju mogu pisati onakve nebuloze na zvanicnoj, a i na ostalim portalima.Pojedinci jedva cekaju kiks da blate klubu a posebno Adzema. Pa ne mogu da vjerujem da se pisu onakve bljuvotine o covjeku koji je citav svoj zivot u nasem klubu.Ima on dosta greski i treba jos mnogo da uci, ali ne moraju se pisati ruzne stvari o njemu. On to ne zasluzuje.Adzeme glavu gore i povedi nas do trofeja
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:12 am

Projovic je trebo igrati a pogotovo Miroslav Stevanovic... Neznam sto ga ne stavljaju u ekipu od pocetka sezone sigurno se posvadzo sa nekim cuo sam tako...... nevalja ovo nista ciao zeljo.....
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:14 am

Schwarz je napisao/la:
sri okt 25, 2017 11:57 pm
Veceras je najbitnije da smo prosli.Utakmica teska kao sto smo i mogli ocekivati.Mladost dosta tvrda a i gruba ekipa.To je njihov stil igre.Slicna utakmicu mozemo ocekivati i u subotu.Nadam se samo da nece biti padavina ovih dana, jer bi moglo dosta da osteti teren.Samo ne mogu da shvatim kako ljudi koji "prate" Zelju mogu pisati onakve nebuloze na zvanicnoj, a i na ostalim portalima.Pojedinci jedva cekaju kiks da blate klubu a posebno Adzema. Pa ne mogu da vjerujem da se pisu onakve bljuvotine o covjeku koji je citav svoj zivot u nasem klubu.Ima on dosta greski i treba jos mnogo da uci, ali ne moraju se pisati ruzne stvari o njemu. On to ne zasluzuje.Adzeme glavu gore i povedi nas do trofeja
:palacgore:

U subotu neka bude i 1:0 za nas golom u 90 minuti, nece me zabrinuti, samo da se uzmu tri bobe.

Za sljedecu rundu kupa najbolje bi bilo izvuci Olimpic. Stalna musterija, a i ne mora se putovati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:23 am

bianco blu je napisao/la:
sri okt 25, 2017 11:54 pm
a kad je izvlačenje za nastavak kupa?
?
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:24 am

Teško je svakom normalnom navijaču ostati čitavo vrijeme objektivan ... mislim , radi se o Klubu kojem bi cilj uvijek trebali biti trofeji i Evropa ... i bezpredmetna je dilema da li tim i ŠSŠ trebaju konstantnu podršku , ali kad se zna koliko su neki igrači limitirani i još na to da se trener još uvijek uči sa takvim igračima , onda je baš poteško biti ravnodušan ..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:30 am

I kakva je ono grupica bila na sjeverozapadu?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:31 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:40 am

Veteran1965 je napisao/la:
sri okt 25, 2017 9:46 pm
Ne znam za Vas, ali ja bi se malo i Edisa dotakao....znam da je razočaran i ljut (bez razloga po meni), ali da svaki put onako naloži i nahajca onu zeničku seljadiju to je čudo jedno. Ok mi je da igraš maksimalno, da igraš da pobjediš, ali nije prvi put da tuku, provociraju, dobacuju publici, a sve ih on naloži. Smanji malo doživljaje Edise, pusti provokacije i igru na granici incidenta. Mnogo ti je Željo dao da bi dozvolio onako prljav i primitivan nastup svoje ekipe...
Ma jok ba, vojnik kluba, voli Zelju ovo ono... Ppk klasicni.

Yebemo ti mater comoreeeee, comoreeee, comoreeeee.

Btw. Ko je ono potkraceno goovno koje je provociralo sjever nakon njihovog gola?

I yebi se Adzeme, sta si Projovica ostavio na hoklici. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:43 am

fcz je napisao/la:
čet okt 26, 2017 12:40 am
Veteran1965 je napisao/la:
sri okt 25, 2017 9:46 pm
Ne znam za Vas, ali ja bi se malo i Edisa dotakao....znam da je razočaran i ljut (bez razloga po meni), ali da svaki put onako naloži i nahajca onu zeničku seljadiju to je čudo jedno. Ok mi je da igraš maksimalno, da igraš da pobjediš, ali nije prvi put da tuku, provociraju, dobacuju publici, a sve ih on naloži. Smanji malo doživljaje Edise, pusti provokacije i igru na granici incidenta. Mnogo ti je Željo dao da bi dozvolio onako prljav i primitivan nastup svoje ekipe...
Ma jok ba, vojnik kluba, voli Zelju ovo ono... Ppk klasicni.

Yebemo ti mater comoreeeee, comoreeee, comoreeeee.

Btw. Ko je ono potkraceno goovno koje je provociralo sjever nakon njihovog gola?

I yebi se Adzeme, sta si Projovica ostavio na hoklici. :D
Mulalic nije izborio Evropu, a mozda je tada i najvise igraca dovedeno. Neke od ovih starijih igraca cini mi se i sam trazio. Tad su svaku utakmicu isti igraci igrali u prvih 11. Zasluzeno je dobio otkaz. Adzem je znatno kvalitetniji trener od njega.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:54 am

Po meni smo bili bolji od Mladosti, taman za taj jedan gol. Oni su bili dosta nalozeni a kada smo i mi borbenije ušli u drugo poluvrijeme imali smo i nešto bolju utakmicu. Njihov golman unio nepotrebne varnice na terenu a seljak od kapitena nam je izašao u susret i olakšao utakmicu u subotu. Obojica su zaslužila crveni.
Što se nas tiče tipična nasa utakmica ali bili smo bolji od protivnika, ono što je neobicno bilo a nisam to vidio odavno je par startova na Secerovica vidjelo se da smo se nameracili na njega iz nekog razloga Al me iznenadilo da i mi znamo udariti.
Mi smo najozbiljnija ekipa u ovom kupu koga god da izvučeno on nije imao sreće.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:05 am

pile87 je napisao/la:
čet okt 26, 2017 12:54 am
Po meni smo bili bolji od Mladosti, taman za taj jedan gol. Oni su bili dosta nalozeni a kada smo i mi borbenije ušli u drugo poluvrijeme imali smo i nešto bolju utakmicu. Njihov golman unio nepotrebne varnice na terenu a seljak od kapitena nam je izašao u susret i olakšao utakmicu u subotu. Obojica su zaslužila crveni.
Što se nas tiče tipična nasa utakmica ali bili smo bolji od protivnika, ono što je neobicno bilo a nisam to vidio odavno je par startova na Secerovica vidjelo se da smo se nameracili na njega iz nekog razloga Al me iznenadilo da i mi znamo udariti.
Mi smo najozbiljnija ekipa u ovom kupu koga god da izvučeno on nije imao sreće.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Kako ti je izgledao Vojo? Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, ali ono sto sam vidio protiv GOSKa cini mi se da je dobro pojacanje. Izgleda kao da se dobro krece, i zalaze za ekipu, a isto ima osjecaj za gol. Nekako mi isto djeluje kao korektna osoba. Mozda je trenutno najveci hendikep sto krpimo na tim bekovskim pozicijama jer nema Projica pa se mora improvizirati. Nadam se isto pobjedi u subotu, jer smo sve u svemu kvalitetnija ekipa.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:35 am

bianco blu je napisao/la:
čet okt 26, 2017 12:23 am
bianco blu je napisao/la:
sri okt 25, 2017 11:54 pm
a kad je izvlačenje za nastavak kupa?
?
20.11.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:40 am

LeBlue je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
čet okt 26, 2017 12:54 am
Po meni smo bili bolji od Mladosti, taman za taj jedan gol. Oni su bili dosta nalozeni a kada smo i mi borbenije ušli u drugo poluvrijeme imali smo i nešto bolju utakmicu. Njihov golman unio nepotrebne varnice na terenu a seljak od kapitena nam je izašao u susret i olakšao utakmicu u subotu. Obojica su zaslužila crveni.
Što se nas tiče tipična nasa utakmica ali bili smo bolji od protivnika, ono što je neobicno bilo a nisam to vidio odavno je par startova na Secerovica vidjelo se da smo se nameracili na njega iz nekog razloga Al me iznenadilo da i mi znamo udariti.
Mi smo najozbiljnija ekipa u ovom kupu koga god da izvučeno on nije imao sreće.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Kako ti je izgledao Vojo? Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, ali ono sto sam vidio protiv GOSKa cini mi se da je dobro pojacanje. Izgleda kao da se dobro krece, i zalaze za ekipu, a isto ima osjecaj za gol. Nekako mi isto djeluje kao korektna osoba. Mozda je trenutno najveci hendikep sto krpimo na tim bekovskim pozicijama jer nema Projica pa se mora improvizirati. Nadam se isto pobjedi u subotu, jer smo sve u svemu kvalitetnija ekipa.
Iskreno djeluje mi da zna lopte, dosta kretanja bez lopte, onda ono primanje duge lopte kod prvog gola on je višak napravio, pa i onaj gol glavom sa 15 metara pokazuje da zna. Sad to ne mora ništa značiti kakav će biti u budućnosti a premali je uzorak odigranih utakmica da bi se dalo naslutiti. Do sada djeluje koristan po ekipu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:45 am

Ma pobjeda je cista kao suza, mozda nije bila krkacina, taslacina, tarabljenje protivnika, ali je apsolutno zasluzena.

Ovakvu utakmicu sam manje vise i ocekivao tako da se ne sekiram puno sto veceras nismo vidjeli neku tika-taku, ali me boli sto je Jug na samrti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 2:41 am

Volim te Zeljo!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 7:23 am

Ma mene raduje da smo i mi poceli udarati. Pogotovo je Vojo mlatio.

Svaka cast za onu grupicu na Sjeverozapadu. Navijali su cijelu utakmicu. Zna li neko ko su?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 7:29 am

storm_raider je napisao/la:
čet okt 26, 2017 7:23 am
Ma mene raduje da smo i mi poceli udarati. Pogotovo je Vojo mlatio.

Svaka cast za onu grupicu na Sjeverozapadu. Navijali su cijelu utakmicu. Zna li neko ko su?
lik do mene reče da je dio s juga nezadovoljan određenim stvarima...

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], TheBlue i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija