Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:04 am

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:04 am

Minjore je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:45 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:39 pm
Utakmicom ne pretjerano nezadovoljan. Medjutim, nesto sto ne mogu presutiti je atmosfera na stadionu. Gdje ste Zeljovci veceras? Sta treba uraditi da neki dodju na stadion? Praviti tribine svakih par mjeseci, pa da napunis stadion? Dobili tri utakmice u nizu, posljedna derbi, a na Grbavici četiri i po hiljade ljudi?! Ljudi najave novu tribinu, raja nezadovoljna! Ponekad pomislim da i ne zasluzujemo ovo sto nam se desava oko stadiona. Velika sramota. A i atmosfera na Jugu ocajna. Od utakmice sa Goskom pa na dalje. Veliki podbacaj. Time sam bas razocaran.
Idemo dalje, pauza ce nam bas prijati.
Fino receno. Veceras je falio sjever koji je prosli put spasio stvar. Od juga svakako odavno nista nema... Posjeta je ocajna, bas losa vecer.
Katastrofa. Od forsiranja nekih novih pjesama, koje su ocaj, do paljenja nekolicine baklji radi furke. A rezultat toga je sve uzi kop. Nazalost, i ja cu malo odmoriti pa cu tekmu protiv Krupe odgledati sa Istoka.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:04 am

Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:00 am
storm_raider je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:43 pm
Eh da, debelo sam razocaran posjetom. Kome mi stadion pravimo???

I manite se te price da Adzem glumi Amara. Ko ga zna, zna da ovako prica oduvijek. Skinite mu se sa one stvari vise. Prvi na tabeli, pa najavimo Jug, cijelu sedmicu citamo pozitivne vijesit o Zelji i jedva 4500 ljudi. Sramota!
Pravo pitanje, šta je sa posjetom? U nekim sezonama, kada nismo mogli boda sa strane donijeti, u Dolini je na lošijim tekmama i manje atraktivnim protivnicima bilo više raje. Neko se mora zapitati zašto je tako. Kao prvo raja moli da se tekme igraju nedeljom naveče, jer je to najbolji termin, naročito u ovim ljetnim mjesecima. Kao drugo igra koju gledamo, fakat vrijeđa inteligenciju, i znam baš dosta raje koja se pita šta im (nam) ovo treba u životu.Nakon večerašnjeg izdanja milja najmanje neće doći na slijedeću tekmu. Još zijani od Radnika, dodatno manje raje.
Takođe još mnoge boli pušiona titule prošle sezone, i ne dolaze na tekme od početka sezone. Dakle mnogo je više negativnih stvari koje utiču na posjetu. Prezentacija izgradnje tribine je sjajna, ali očito je nedovoljna da animira raju dodatno. Uprava mora baš razmisliti o ovome....
U ovo kolo smo usli kao prvi na tabeli i sa pobjedom na derbiju. Sa najavom Juga i raznih drugih infrastrukturalnih stvari i posjeta bude ovako sramna. Po meni, Uprava se samo mora zapitati, vrijedi li raditi ovo sto rade. Ne, hocemo i igru i rezultate. Eto naviknuti smo na tika-taku na Grbavici.. Ima tu i igre, dosta pomaka u odnosu na Slavka, rezultati su vec tu, djeca igraju, ali mi uvijek hocemo nesto vise. Sramota.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:05 am

storm_raider je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:59 pm
kvalitet je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:53 pm
storm_raider je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:43 pm
Eh da, debelo sam razocaran posjetom. Kome mi stadion pravimo???

I manite se te price da Adzem glumi Amara. Ko ga zna, zna da ovako prica oduvijek.
Posjeta je očekivana. Ne znam što se čudite. Mnogo je razloga za to. Prvo, na derbiju jesmo pobijedili, ali igra je bila poprilično loša. Drugo, vrijeme je godišnjih odmora. Treće, lijepo je vrijeme, mnogi su izašli vani negdje. Četvrto, generalno su ljudi nezadovoljni - izgubili titulu na onakav način, otišli najbolji igrači, a nismo doveli adekvatne zamjene, loše igramo... Peto, a možda i najbitnije, jesu rezultati klubova iz regije. Dok svi napreduju, ljudi vide da mi tapkamo u mjestu. I da, jesmo najavili izgradnju juga, ali nismo rekli "gradnja počinje tad i tad", već si samo predočio plan, skicu... A ljudi su vidjeli do sada puno skica...

Nemoj me pogrešno shvatiti, i ja sam ljut zbog posjete, ali ovo jesu realni argumenti... A za Adžema i ja govorim to isto dugo već, ali ljudi ne shvataju očito.
Svi ti argumenti su nebitni, barem meni, barem kada igra Zeljo. Ja godisnji prema Zelji ravnam. Jedino je to da smo kao ljudi govna i da smo vjecito nezadovoljni. Bavimo se posljedicama, a ne uzrocima. Ne shvatamo da smo mi i samo mi krivi za stanje u drzavi, a ne politicari. Glup, ogranicen, neuk narod.
Eh, to posljednje. Željini navijači su samo malo iznad ostalih u ovoj državi. Nedovoljno iznad da bi mogli prepoznati neke stvari u pravom trenutku... Pogledaš neke od komentara na objavi u vezi s jugom i sve će ti biti jasno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:05 am

Zajmovic je pojacanje to je sigurno, u par utakmica pokazao je vise nego 90% ekipe zajedno u 6 utakmica, u ovoj ekipi on Mora imati mjesta

Graovac ce uvjek od mene dobiti aplauz..na onakvo sudjenje jedini je prigovarao i jedini koji pokazuje zelju i kojem je stalo..momcino ja imam osjecaj ko da si ti odrastao samnom na jugu..svaka ti cast. Dok smo imali ovakvih vise u ekipi i bili smo nesto.

Pogresna utakmica za postavljanje bilo koje nove formacije a pogotovu 352 koja je za nas svemirski brod. Pa gdje ce Sinisa igrati stopera, preskakali ga ljudi kako su htjeli, Stana je za njega Tito.
Da smo izasli kao protiv pitara sigurno bi to bolje bilo.
Valjda smo isprobali sve sto se htjelo isprobati pa ce na ovoj pauzi to donekle doci na svoje mjesto.
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:06 am

Minjore je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:04 am
https://www.youtube.com/watch?v=8R-fAoQ ... ture=share jos malo nerviranja
Kasni ti ovo ljudino, on već izgubio i drugi set
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:09 am


Leon_Professional je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:30 pm
Leon_Professional je napisao/la: A ko je igrao s Zakaricem desno?

Zasto cudjenje da je Projic sam bio na lijevoj strani? To je formacija, nismo igrali s krilima, igrali smo s 2 napadaca, 3 veznjaka, i 3 stopera.

@veteran, bek desno je bio Zakaric koji to nije, Projic je bek al nije za ove formacije. U sredini trebas imat Kantea, a mi takvog igraca i razaraca nemamo. Sinisa bio stoper a to nije.
Da sad ne ulazimo u uigranost, nego samo ovako po igracima. Znaci nemamo igrace za ove formacije i to je to, ugiranost je nesto drugo sto ne treba pominjati s cinjenicom da 4-5 dana uigrava se ova formacija.
Zakaric je bio desno sa Sinisom, realno Sinisa nije nikakvog stopera igrao.. Zec je vise bio takodjer desno. Sasa u sredini vecinu vremena... Zajko je par puta otisao lijevo i to je to... Projic je 80 minuta bio sam na lijevoj strani i naprijed ni nazad...

I mislim da je malo nerealno spominjati Kantea i slicne igrace, mi ne igramo protiv Liverpoola da nam treba Kante, igramo protiv odron ekipa..

Al eto, svako ima svoje vidjenje zato i postoji forum :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Kakvim Sinisom? Sinisa igrao stopera, sta vam je ljudi. Ovo je formacija bez krila sa Ful Bekovima i 3 stopera.

Eto uhvatio si se Kantea, nije bitno ime, bitan je profil igraca koji tu treba igrati. Eto bas sam ja mislio daj Kantea da igra protiv Sirokog.
Bgm i ja kazem, svako moze reci iako ocito ne konta bas mnogo :)

Al hajd da ti objasnim, raspolozen sam vcrs da vise ne bude zabune medju pojedinim koji ocito ne kontaju ovu formaciju ili ne vide, ne znam eto sta je.

Grafika, jasno se vidi kakva je ovo formacija. Jedan igrac drzi cijelu desnu stranu, a drugi lijevu
slika

Evo postavka na terenu. Jasno se vidi, eto malo sam i crtao.
slika

slika
Dva napadaca i Zeba ofanzivni vezni. Nit je Zeba bio krilo, nit je Zec bio desno. To sto se Zeba izvlacio lijevo nekad i ostavljao rupu u sredini, sigurno nije dio formacije i sigurno nije trebao biti tamo sa Projicem.

slika

3 stopera, 2 ful beka a tto su Projic i Zakaric, dva vezna Blagi i Saban. Mislim da je sve jasno.

Onako na brzinu. Imate snimak sad.
Ima formacija sa 5 nazad i sad krilima isto, al to mi nismo igrali, a nismo ni 4-5-1 igrali. :bih:

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Treba ic uciti. :ganja:
Ajd hvala ti na vremenu odvojenom i slikama.

Nisam gledao incijalnu grafiku al sigurno mogu navesti dosta situacija gdje je sinisa isao naprijed po desnoj strani kao i u ranijim utakmicama... Nemam mojuTV a ne pali mi se comp da trazim snimak.

Ono veceras je bilo sve osim 352. A ako mi ne bude mrsko posaljem ti slike gdje su zec i zakaric na istoj strani vise puta... Cak nekad smetali jedan drugom, a lijeva strana prazna konstantno...

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:11 am

Ovo večeras su neke inovacije u svijetu fudbala
Igramo bez lijevog krila a beku radijus kretanja od naših 16 do protivnikovih 30 metara.
Drama
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:11 am

LARS1921 je napisao/la:slika
To je to svega mi...

Ovo sam ja vidio veceras

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:11 am

Ma bilo je ovo 3-5-2 ali na zor i sa igracima koji to ne razumiju i ne znaju igrati..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:11 am

nadam se da su večeras ovi "radikalni zagovarači igranja djece i tjeranja svakoga preko 20 godina" vidjeli da nije samo bitno da je igrač juče izvadio ličnu i da je "naše dijete". žerić je to pokazo večeras. trebaju da igraju NAJBOLJI. koliko god godina imali.



meni je ova formacija večeras bila ok. malo neuigrano (i puno veće i kvalitetnije ekipe se pate dok "savladaju" ovu formaciju). menalo zatvoren, a prošle sezone se svi sjećamo kupa i kako smo odgovorili na ovu njihovu formaciju sa 3 pozadi.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:13 am

Morate shvatiti da su ovi igraci pripremljeni samo na defanzivnu igru. Nije ni toliki problem ta defanzivna igra nego statičnost igrača, jer su navikli sa Slavkom tako. Adžem će tek moći poslije ove pauze nešto promijeniti, mada opet mal je to period za razliku od perioda koji je imao Slavko. Dakle, sačekajmo prve utakmice poslije ove pauze pa ćemo onda suditi o Admirovom radu.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:14 am

cikazubo je napisao/la:Necu da pretjeram i budem bezobrazan, ali ako iko uticajan ima na forumu a da je na jugu nek mi objasni kakva je trenutno furka na tribini, stalno nesto prepjevavaju neke pjesmice s estrade, na poluvremenu se rasipa pola kopa zbog lose atmosfere i ubitcnih pjesmica, pola neladasnje postave s tribine danas je na istoku i sjeveru, protiv Borca ekstremna dominacija Lesinara od momenta ulaska pa do izalska sa stadiona, iz utakmice i utakmicu je losije, stanje na terenu se ne prati a nekad je najveci impuls i pritisak dolazio upravo sa juga direktno do igraca na teren, prosla sezona je bila vrlo dobra sto se tribine tice al pred sami kraj pa evo do danas anemija teska, depresivne i spore pjesme, topovski bacen u teren plus tri baklje, dobicemo kaznu 5 milja a neko ce od usta kasnije odvalit milju da pomogne klubu s desetogodisnjom a mnogi ce i pogurati upravo momke iz kopa tim kartama, i sta je onda trenutno smisao ove tribine osim sto su furka sami sebi ?
+1

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:16 am

Adzem pravi veliku gresku sa ovim kombinacijama.. I mozemo biti sretni vcrs sto i ovaj bod ostade.. Tuga ali tako je. Pa ne moze se cijeli sistem igre mijenjat sad. Pa ljudi moji, Zidane to da uradi, Real bi ispo smijesan, a ne mi... Veceras prolaznu ocjenu mogu dobiti samo Blagojevic, Anel i Kajkut.. Ostali izgubljeni u mjestu i prostoru, ali ne mogu im puno zamjerit. Adzemu podrska, ali veceras je on izgubio dva boda.. Projic sam stranu drzi, automatski nazad rupa. Kofol neka 3 stopera, sudaraju se pola utakmice, i svaki njihov napad konfuzija. Malo ih je Graovac cupo, ali na kraju usra.. Zakaric primi loptu, nema beka da pomogne, automatski udvojen i mozes samo vratit nazad, pa onda malo do Projica, i tamo isto.. I onda Bogi nabije Bilobrku.. Kajkut se dobro borio s ovim stoperima, dosta lopti smirio, distibuirao.. I onda kad treba Zeba uzet i poslat zadnji pas, on se sakrije. A i kad nije sakriven, onda je potez viska ili pogresan pas... Jebiga idemo dalje, pauza ce dobro doci..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:17 am

storm_raider je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:04 am
Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:00 am
storm_raider je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:43 pm
Eh da, debelo sam razocaran posjetom. Kome mi stadion pravimo???

I manite se te price da Adzem glumi Amara. Ko ga zna, zna da ovako prica oduvijek. Skinite mu se sa one stvari vise. Prvi na tabeli, pa najavimo Jug, cijelu sedmicu citamo pozitivne vijesit o Zelji i jedva 4500 ljudi. Sramota!
Pravo pitanje, šta je sa posjetom? U nekim sezonama, kada nismo mogli boda sa strane donijeti, u Dolini je na lošijim tekmama i manje atraktivnim protivnicima bilo više raje. Neko se mora zapitati zašto je tako. Kao prvo raja moli da se tekme igraju nedeljom naveče, jer je to najbolji termin, naročito u ovim ljetnim mjesecima. Kao drugo igra koju gledamo, fakat vrijeđa inteligenciju, i znam baš dosta raje koja se pita šta im (nam) ovo treba u životu.Nakon večerašnjeg izdanja milja najmanje neće doći na slijedeću tekmu. Još zijani od Radnika, dodatno manje raje.
Takođe još mnoge boli pušiona titule prošle sezone, i ne dolaze na tekme od početka sezone. Dakle mnogo je više negativnih stvari koje utiču na posjetu. Prezentacija izgradnje tribine je sjajna, ali očito je nedovoljna da animira raju dodatno. Uprava mora baš razmisliti o ovome....
U ovo kolo smo usli kao prvi na tabeli i sa pobjedom na derbiju. Sa najavom Juga i raznih drugih infrastrukturalnih stvari i posjeta bude ovako sramna. Po meni, Uprava se samo mora zapitati, vrijedi li raditi ovo sto rade. Ne, hocemo i igru i rezultate. Eto naviknuti smo na tika-taku na Grbavici.. Ima tu i igre, dosta pomaka u odnosu na Slavka, rezultati su vec tu, djeca igraju, ali mi uvijek hocemo nesto vise. Sramota.
Izvini, ali argumenti ti nisu nešto. Sa Amarom smo uzeli titulu, pa je 6 milja bilo na proslavi. Samo zbog toga jer smo uprkos rezultatu igrali loše cijelu sezonu. Neatraktivno, sa malo golova, bez igre, na snagu , mišiće, fiziku i iskustvo. A što se uprave tiče oni se moraju zapitati je li ispravan način na koji rade. Jesu li posložili prioritete kvalitetno. Možemo mi pisati i pametovati, raspravljavljati, sukobljavati mišljenja, ali broj navijača je mjera. I broj navijača pokazuje šta misli o radu uprave. Jbg, znamo mi koliki je angažman ljudi u UO i NO, ali malo je nas koji to kroz forume i ostale elektronske medije pratimo. Većina raje nema pojma, i njima je prezentacija na terenu jedini reper dolaska na tekmu. Kako je prezentacija loša, raje je manje. Vrlo jednostavno...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:18 am

Grbavica je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:11 am
nadam se da su večeras ovi "radikalni zagovarači igranja djece i tjeranja svakoga preko 20 godina" vidjeli da nije samo bitno da je igrač juče izvadio ličnu i da je "naše dijete". žerić je to pokazo večeras. trebaju da igraju NAJBOLJI. koliko god godina imali.



meni je ova formacija večeras bila ok. malo neuigrano (i puno veće i kvalitetnije ekipe se pate dok "savladaju" ovu formaciju). menalo zatvoren, a prošle sezone se svi sjećamo kupa i kako smo odgovorili na ovu njihovu formaciju sa 3 pozadi.
Vi ako mislite da će Žerić naučiti igra sjedeći na klupi , neće Bgm . Bajić je bio loš u početku stručnjaci rekoše . Osmanković očajan protiv Radnika bio , pa doda loptu igračima Goška , pogriješi protiv Mladosti, već sad kako igra osjeti se veliki napredak . Ali mislim da je psihički do Žere , treba neko porazgovarat sa njim , da se ne plaši zvižduka , psovki jer to je ovde najnoramlnija stvar. Neke stvari moramo istrpiti , draže su mi njegove greške nego Zebine koji je sam od sebe zajebao par napada , protiv Zebe ništa lično. Zamjeniti im uloge ovog od prve minuite , a Zebu od 75-te možda bude izgledao opasnije .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:19 am

A broj navijaca na nasem stadionu je najveci u drzavi i u ovoj i u prosloj sezoni.

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:21 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:19 am
A broj navijaca na nasem stadionu je najveci u drzavi i u ovoj i u prosloj sezoni.
Nemamo ni neku konkurenciju . OVi što nam mogu biti konkurenti su očajni . Al opet šta ljudi gledaju dobro je pa i ovoliko dođe realno . Samo je porastao broj bolesnika ima nas 3000-4000 koji ćemo biti tu svakako .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:27 am

Makar da potpišu ovog Francuza , da je bilo kakve igračke novine ...
Šta je namjera uprave vezano za sportski segment govori činjenica da su doveli Adžema za ŠSŠ koji bi trebao da forsira mlade ( uglavnom ) naše igrače ... je l' to zato što se nema para za neophodna pojačanja ili nešto drugo , još se uvijek ne može skontati.Mislim da više , bar do zime (ali i nakon zime ) neće biti pomenutih pojačanja.Drugim riječima , igraj sa onima koje imaš , vi navijači se pomirite , a titula ako nekako dođe i jes' dobro ... a eto SM samo dva dana ranije reče na press-konferenciji da gradnja Juga , odnosno skupljanje novca za istu NEĆE uticati na sportski segment ?!
Ako ćemo se oslanjati uglavnom na juniore , onda i neće ..-
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:27 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:19 am
A broj navijaca na nasem stadionu je najveci u drzavi i u ovoj i u prosloj sezoni.
Nemamo ni neku konkurenciju . OVi što nam mogu biti konkurenti su očajni . Al opet šta ljudi gledaju dobro je pa i ovoliko dođe realno . Samo je porastao broj bolesnika ima nas 3000-4000 koji ćemo biti tu svakako .
To su respektabilne cifre i u regionalnim okvirima gdje je fudbal na malo vecem nivou. Maribor je u ligi prvaka pa nesto ne vjerujem da u ligi imaju vecu posjetu od nase. Posjeta je veceras razocarala jer smo se nadali da ce se posle pobjede na derbiju i najave izgradnje juga napraviti neka euforija koja ce privuci jos koju hiljadu ljudi ali mi se izgleda brzo zasitimo pa nam izgradnja juga i nije toliko velika koliko je bila izgradnja istoka. Vecinom smo nezahvalni i ne cijenimo svoje, mnogi nemaju taj osjecaj lojalnosti. Ali opet posjete generalno nisu lose ako uzmemo okruzenje i nacin zivota opcenito u obzir..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija