Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:33 pm

Vipla1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:12 pm
Minjore je napisao/la:
Vipla1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:49 pm
Pa sta ako je odigrao 4 tekme u evropi ok? Prosla sezona sta je bilo? Koliko puta nam je dosao glave? Sindikalac ima neko postovanje hahahahah.. Pa on nikad se nije smio vratiti nama. Pa Zola tek se oporavio, a on na otoci onako igrao na njega.. valjda se sjecate toga.. Jedva cekam dan da ga ne vidim vise !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
pa fatajte se zebe, blagojevica, stanica i ostalih jebai vas oni
Govorit cu vazda sta mislim, niko me nece stavljati ni u kakav kos s nekim! Pun mi je ***** i zebe I stane i blagojevica.. i macak ja tebi nisam psovao, a ti ako imas potrebu braniti papka sindikalca vodi ga kuci!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Macane moj
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:33 pm

Treba vratit Djelmica. :kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:34 pm

Kod nas ništa, ama bas ništa ne ide onako normalnim tokom, uvijek neke vratolomije i neke nezgodne situacije. Teško je to izdržati na nogama. Sutra je potrebna ogromna podrška Adzemu, igračima. Nadam se da ce Admir imati dobru saradnju i sa Odom, šteta je ne iskoristi mogućnost savjeta od trenera kakav je Oda.
Država Željo
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:35 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:30 pm
Oni koji misle da je Bekrić pljuvanjem po treneru naudio njemu griješe. On je PLJUVAO PO ŽELJI. Taj čovjek je predstavnik naše svetinje, i svaki napad na trenera Želje ma ko to bio je direktan atak na klub. I ne samo po treneru, nego bilo kome iz upravljačkih struktura.....shvatite to...
Mi mozemo ovako nagadjati. Ali tu ima nekih stvari koje mi ne znamo to je sigurno. I ovaj otkaz Petrovicu i sve ovo ima neku pozadinu. Uprava glupa mi pametni. Pa postoje tu ljudi koji majka mu stara nesta znaju nije to skupina mahalaca. Pa vide ljudi neke stvari bolje nego mi. Nije ovaj potez samo tako, i kazem opet ima tu stvari koje mi ne znamo to je 100%.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:37 pm

pile87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:19 pm
reks1 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:00 pm
ne, zaista ne kontam što je bolje četiri sedmice pred evropu ostaviti trenera za kojeg kažete da je katastrofa, nego ga otpustiti tad. on najgori, a njegovo tjeranje odmah tada bi unijelo nešto negativno. pravi trenutak je 36 sati prije prve prvenstvene utakmice, jelte.

i upravo jesi na adžema stavio breme čupanja, jer u prvu utakmicu ide bez treninga sa ekipom, kamoli šta više.
I na sve to izgleda da bi se i Amar vratio sa odmora .Pa makar i na skupstinu koju ce valjda neko nekad sazvati!Ne znam sta se ceka ili mozda da se koja Adjemu iz tunela dobaci
Ali bas nicije maslo nije...........
Na zadnjoj se skupštini nije pojavio a bio je tu u gradu ako se ne varam.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma vjeruj mi!No coment A baska to kako su ljudi na Bhtv vidoviti pa planiraju goste 7 dana unaprijed,iako je derbi na Kosevu bas tog vikenda.Ni Cale ni Bake u najavi.
Puno mi je godina da pusim price o petom americkom amandmanu u sred Sarajeva.
Zadnja izmjena: reks1, dana/u ned jul 23, 2017 11:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:37 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:31 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:30 pm
Oni koji misle da je Bekrić pljuvanjem po treneru naudio njemu griješe. On je PLJUVAO PO ŽELJI. Taj čovjek je predstavnik naše svetinje, i svaki napad na trenera Želje ma ko to bio je direktan atak na klub. I ne samo po treneru, nego bilo kome iz upravljačkih struktura.....shvatite to...
Molio bih te da ne pljujes po Bekriću, on je legenda Želje, i osvojio je trofeja koliko niko nikad neće osvojiti
+vise puta se vracao u Zelju(u nedostatku ponuda iz Uzbekistana) :placeodsmijeha:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:37 pm

Ovim sabotazama trenera se pokusava izmaci stolica upravi. Uprava ili je naivna pa to ne vidi ili vidi i zeli pronaci nacin da se sto bezbolnije povuce iz kluba. Dosta je tu nelogicnosti i cudnih stvari.

Neko maloprije rece da osjeca veliko olaksanje. Nisi drug svjestan koliko ti zavidim na tome. Meni neke crne slutnje preokupiraju misli. Nadam se da ce na dobro izaci..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:38 pm

Ovu zvanicnu fb stranicu ukinut', samo se razocaram kad vidim kakvih bolida ima i kakvi smo mi k'o narod.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:39 pm

reks1 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:37 pm
pile87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:19 pm
reks1 je napisao/la:
I na sve to izgleda da bi se i Amar vratio sa odmora .Pa makar i na skupstinu koju ce valjda neko nekad sazvati!Ne znam sta se ceka ili mozda da se koja Adjemu iz tunela dobaci
Ali bas nicije maslo nije...........
Na zadnjoj se skupštini nije pojavio a bio je tu u gradu ako se ne varam.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma vjeruj mi!No coment A baska to kako su ljudi na Bhtv vidoviti pa planiraju goste 7 dana unaprijed,iako je derbi na Kosevu bas tog vikenda.Ni Cale ni Bake u najavi.
Puno mi je godina da pusim price o petom americkom amandmanu u sred Sarajeva.
:palacgore: :palacgore: :palacgore: Ma oni ne znaju hoće li sutra imati za kifle, a ne da planiraju goste 7 dana unaprijed...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:40 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:30 pm
Oni koji misle da je Bekrić pljuvanjem po treneru naudio njemu griješe. On je PLJUVAO PO ŽELJI. Taj čovjek je predstavnik naše svetinje, i svaki napad na trenera Želje ma ko to bio je direktan atak na klub. I ne samo po treneru, nego bilo kome iz upravljačkih struktura.....shvatite to...
Tako je...ma da jeto i onaj Bekrić prije odlaska u J.Koreju i da mi neko garantira titulu s njim sad u ekipi ja ga ne bih ni pogledao...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:41 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:37 pm
Ovim sabotazama trenera se pokusava izmaci stolica upravi. Uprava ili je naivna pa to ne vidi ili vidi i zeli pronaci nacin da se sto bezbolnije povuce iz kluba. Dosta je tu nelogicnosti i cudnih stvari.

Neko maloprije rece da osjeca veliko olaksanje. Nisi drug svjestan koliko ti zavidim na tome. Meni neke crne slutnje preokupiraju misli. Nadam se da ce na dobro izaci..
Ma sve su probali, i očito je da im ova varijanta sa igračima i povaljivanjem trenera daje najviše rezultata. Koje su to fute...veliki Željovci...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:41 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:30 pm
Oni koji misle da je Bekrić pljuvanjem po treneru naudio njemu griješe. On je PLJUVAO PO ŽELJI. Taj čovjek je predstavnik naše svetinje, i svaki napad na trenera Želje ma ko to bio je direktan atak na klub. I ne samo po treneru, nego bilo kome iz upravljačkih struktura.....shvatite to...
Nikad!

Ako ja tebi kažem da nemaš pojma šta pričaš to ne znači da sam se obratio cijelom forumskom puku već lično tebi.

Sukob Bekrić - Petrović se mora posmatrati samo kao sukob igrač - trener i nikako drugačije! Zamisli neko opsuje majku predsedniku države i to znači da je opsovao majku i svima onima koje taj predsednik predstavlja, ma daj...
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:43 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:37 pm
Ovim sabotazama trenera se pokusava izmaci stolica upravi. Uprava ili je naivna pa to ne vidi ili vidi i zeli pronaci nacin da se sto bezbolnije povuce iz kluba. Dosta je tu nelogicnosti i cudnih stvari.

Neko maloprije rece da osjeca veliko olaksanje. Nisi drug svjestan koliko ti zavidim na tome. Meni neke crne slutnje preokupiraju misli. Nadam se da ce na dobro izaci..
tajming i sve ostalo kako je ovo odrađeno upravo miriše na to. ili ašćare da ne kontaju - ili da se povlače i puštaju ovo. otprilike znamo kome, i zbog toga dijelim crne slutnje.

a neko eto misli i da ja tjeram upravu, ni manje ni više... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:43 pm

Veteran1965 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:37 pm
Ovim sabotazama trenera se pokusava izmaci stolica upravi. Uprava ili je naivna pa to ne vidi ili vidi i zeli pronaci nacin da se sto bezbolnije povuce iz kluba. Dosta je tu nelogicnosti i cudnih stvari.

Neko maloprije rece da osjeca veliko olaksanje. Nisi drug svjestan koliko ti zavidim na tome. Meni neke crne slutnje preokupiraju misli. Nadam se da ce na dobro izaci..
Ma sve su probali, i očito je da im ova varijanta sa igračima i povaljivanjem trenera daje najviše rezultata. Koje su to fute...veliki Željovci...
Ovdje je klasična zamjena teza u pitanju trenera je otjerala uprava i niko drugi.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:46 pm

starigrad je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:42 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:30 pm
Oni koji misle da je Bekrić pljuvanjem po treneru naudio njemu griješe. On je PLJUVAO PO ŽELJI. Taj čovjek je predstavnik naše svetinje, i svaki napad na trenera Želje ma ko to bio je direktan atak na klub. I ne samo po treneru, nego bilo kome iz upravljačkih struktura.....shvatite to...
apsolutno se slazem, ali... prodje fora bogicevicu, prodje fora jahicu, prodje fora krizmanu, prodje fora lendricu, prodje fora bekricu... to je ono sto znamo javno, Boga pitaj sta se desavalo iza paravana, u svlacionici, karantinu, na treninzima... igraci samo, bezobrazno, iskoristili slabosti. ne samo petroviceve.
Ma tako je, to mene sve boli. Ja fakat malo znam šta se dešava, a imam priliku da znam mnogo, ali neću da se sikiram. I onda izlete pičkurine kod lafo novinara koji bi za cvaju majku prodali, i laju po klubu, po našem Želji....yebe se meni i za Slavka i za Ćenana, oni laju po Želji!!!!
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:46 pm

Joj Osima oplakao sam :lol: :lol:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:47 pm

pile87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:43 pm
Veteran1965 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:37 pm
Ovim sabotazama trenera se pokusava izmaci stolica upravi. Uprava ili je naivna pa to ne vidi ili vidi i zeli pronaci nacin da se sto bezbolnije povuce iz kluba. Dosta je tu nelogicnosti i cudnih stvari.

Neko maloprije rece da osjeca veliko olaksanje. Nisi drug svjestan koliko ti zavidim na tome. Meni neke crne slutnje preokupiraju misli. Nadam se da ce na dobro izaci..
Ma sve su probali, i očito je da im ova varijanta sa igračima i povaljivanjem trenera daje najviše rezultata. Koje su to fute...veliki Željovci...
Ovdje je klasična zamjena teza u pitanju trenera je otjerala uprava i niko drugi.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Živi bili pa vidjeli....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:47 pm

Ja dajem Adzemu mjesec dana da pocne sa nakim promjenama. Vjerovatno nece puno talasati na prvoj utkmici. Ali ocekujem da zatalasa uskoro. Ako se to ne desi nije SP ni morao odlaziti.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:54 pm

starigrad je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:42 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:30 pm
Oni koji misle da je Bekrić pljuvanjem po treneru naudio njemu griješe. On je PLJUVAO PO ŽELJI. Taj čovjek je predstavnik naše svetinje, i svaki napad na trenera Želje ma ko to bio je direktan atak na klub. I ne samo po treneru, nego bilo kome iz upravljačkih struktura.....shvatite to...
apsolutno se slazem, ali... prodje fora bogicevicu, prodje fora jahicu, prodje fora krizmanu, prodje fora lendricu, prodje fora bekricu... to je ono sto znamo javno, Boga pitaj sta se desavalo iza paravana, u svlacionici, karantinu, na treninzima... igraci samo, bezobrazno, iskoristili slabosti. ne samo petroviceve.
Slabost je to ako se to slabost moze nazvati sto su pobrojani po prvi put imali papir crno nabijelo,tretirani kao ljudska bica kod sklapanja ugovora,I za razliku od nekih dfrugih vremena sad imaju papir da izganjaju svoje potpisano pravo a da ih pritom boli qurac za obaveze..E sad sto je negdje drugo normalna stvar u Bosni je ocito prilika da se uzme na guzove,Po sistemu sto bih trcao ako me svakako moraju platiti,
I ne mozes staviti u istu ravan Lendrica i Bekrica,bar po ovo zadnjoj sezoni,Nije u dure
Zadnja izmjena: reks1, dana/u ned jul 23, 2017 11:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:57 pm

ChWilla je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:37 pm
Ovim sabotazama trenera se pokusava izmaci stolica upravi. Uprava ili je naivna pa to ne vidi ili vidi i zeli pronaci nacin da se sto bezbolnije povuce iz kluba. Dosta je tu nelogicnosti i cudnih stvari.

Neko maloprije rece da osjeca veliko olaksanje. Nisi drug svjestan koliko ti zavidim na tome. Meni neke crne slutnje preokupiraju misli. Nadam se da ce na dobro izaci..
tajming i sve ostalo kako je ovo odrađeno upravo miriše na to. ili ašćare da ne kontaju - ili da se povlače i puštaju ovo. otprilike znamo kome, i zbog toga dijelim crne slutnje.

a neko eto misli i da ja tjeram upravu, ni manje ni više... :D
Ne znam. Ono sto meni pojacava te slutnje su nagle promjene u stavovima odredjenih ljudi koji ovdje pisu a za koje znam da znaju vise nego sto ovdje pisu. Prije svega tu mislim na vrbanjusu, pileta, onog tm, i jos par njih koji rijedje pisu. Nako ja to malo analiziram i presabiram. Ja nemam pojma ni o cemu, bar ne iz prve ruke. Uvjek sam bio na nekoj granici ali se nisam libio ni kritikovati a ni braniti. Oni su generalno branili svaki potez ove uprave pa cak i kad su se i prije desavale stvari slicne ovim trenutnim. Sada radikalan zaokret i ja zbog toga necu moci nocas spavati a u 5 ujutro moram na put da bi se stigao vratiti do tekme :D

Nadam se dobrom jer mislim da je klub krenuo u mozda najpozitivniju pricu od svog nastanka i steta bi bilo zavrsiti sa tom pricom..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 228 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija