Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:33 pm

Grbavica je napisao/la:
čet avg 03, 2017 12:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet avg 03, 2017 11:53 am
Kako neki pisu, dodje se do zakljucka da nas je Edis trebao pustiti.

Edise picko, sto si nas razvalio. :kafa:
a što se onda zamjera našim bivšim igračima jer su "igrali" protiv nas? što reče ponosni ili se svima zamjera ili nek se nikome ne zamjera.
Ne znam ko im zamjera. Ja im ne zamjeram.
Igrac kao i Isakovic ili bilo ko drugi. Sad da ja nesto govorim LAzicu i Secerovicu koji su bili par mjeseci. Nema smisla
Ne bi ni nekom ko je 10 godina bio u Zelji.
To je posao i oni ga rade.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet avg 03, 2017 12:33 pm
Grbavica je napisao/la:
čet avg 03, 2017 12:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet avg 03, 2017 11:53 am
Kako neki pisu, dodje se do zakljucka da nas je Edis trebao pustiti.

Edise picko, sto si nas razvalio. :kafa:
a što se onda zamjera našim bivšim igračima jer su "igrali" protiv nas? što reče ponosni ili se svima zamjera ili nek se nikome ne zamjera.
Ne znam ko im zamjera. Ja im ne zamjeram.
Igrac kao i Isakovic ili bilo ko drugi. Sad da ja nesto govorim LAzicu i Secerovicu koji su bili par mjeseci. Nema smisla
Ne bi ni nekom ko je 10 godina bio u Zelji.
To je posao i oni ga rade.
Ili ne rade :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:35 pm

a što naši ne rade :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:37 pm

Rade kako ga rade :D
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:38 pm

Naši osnovali sindikat, hoće veću satnicu...
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:59 pm

teteac8684 je napisao/la:
čet avg 03, 2017 12:38 pm
Naši osnovali sindikat, hoće veću satnicu...
Prije bih rekao da su osnovali frizerski :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 1:00 pm

Otkud ti to, znas li nesto vise ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 1:14 pm

ovo stvarno postaje lobotomija, ali u drugom smislu od onog što nam drugovi misle...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 1:16 pm

:D :D :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 1:23 pm

a lijepo apeluju ne izlazite vani po ovom suncu, i evo vidiš opet ima raje što izađe vani...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 1:39 pm

Nije vam dobroooo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 1:44 pm

Ma samo :D

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:00 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 03, 2017 12:02 pm
Možda je ovaj Taty dobar fudbaler al zeza obeštećenje?
Po mom misljenu Zrinjskom treba veznjak vise nego nama, cisto sumnjam da oni ne bi mogli platit' obestecenje koje mi bi. Ali ko ce ga znat' kakve su tu igre i talovi. P.S sjeca li se neko ovog Selaka od prije?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:14 pm

inače, igrače za koje treba platiti obeštećenje iz švedske, voda šener bajramović po timovima u bosni...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:19 pm

Nek nama Zeric sjedi na klupi a nek nam doalze nekakvi igraci iz 4. amaterske lige iz Svedske, bravo bravo bravo....
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:20 pm

Babuka je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:19 pm
Nek nama Zeric sjedi na klupi a nek nam doalze nekakvi igraci iz 4. amaterske lige iz Svedske, bravo bravo bravo....
Kako glup komentar.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:37 pm

rodrigo87 je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:20 pm
Babuka je napisao/la:
čet avg 03, 2017 2:19 pm
Nek nama Zeric sjedi na klupi a nek nam doalze nekakvi igraci iz 4. amaterske lige iz Svedske, bravo bravo bravo....
Kako glup komentar.
Zasto je glup comment!? Evo recimo i ja isto mislim, a vjerujem da nije potrebno objasnjavati zasto bi nas veliki talenat trebao biti ispred nekog momka iz cetvrte svedske lige.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:37 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 11:10 am
Elegant je napisao/la:
čet avg 03, 2017 10:52 am
Malo off topic:

Svaki igrac Maribora nagrađen sa 50.000 € za izboren play-off, neka je samo prvih 11. dobilo te pare to je 550.000 €. A mi jednoh jedinog yebenog napadaca ne mozemo dovesti, razbijamo glavu iz kola u kolo. Za Vukotica 30.000 KM nam najvise sto mozemo dati a hocemo na vise pozicija top igrace i neku sigurnu borbu za titule. :(
Ma ljudi ovdje uopšpte nisu svjesni kako je teško naći lovu za redovno finansiranje. Mi smo jedina država gdje sam klub od sebe gradi stadion i gdje država ne pomaže i gdje nema skoro nikakve pomoći. Izuzetak su klubovi koji imaju milijardera za vlasnika a mi to ne želimo zar ne? DInamo je godinama dobro dobro finansiran od strane države. Da je nama milion godišnje za omladinski pogon npr mi bi bili Barsa ovjde. Vi stvarno niste svjesni kakve su ovo stvari koje mi radimo sa stadionom i sa dugovima i sa svime. **** vas više i rezultat i sve. Znate li ikako uživati u pm. Evo ovdje me niko ne zna. Nisam član nijedne struje niti pomišljam da budem. Isti sam Amar jer sve saspem u lice, ali se razlikujem jer nemam ega. Želju vloim i jedino nas i ove omladinske selekcije pratim sa nekim žarom. Ovo ostalo mi se sve zgadilo baš zbog šupaka koji su tu. MOžemo li nekad biti realniji. MOžemo li nekad otvoriti oči malo. Ne sere niko pare.
Bravo za cijeli post :palacgore:
Miske kupi ovog, kupi onog :roll: Hocemo pojacanja,prave igrace :zid:
Željo je htio ili ne tlaca ili slika društa u kojem živimo, talac ekonomsko politicke situacije, talac nepostojanja državnog sistema. Ma koliko se ko trudio da nešto napravi mora imati na umu okolnosti koje su oko njega. U državi u kojoj svako vuce na svoju stranu, u kojoj je kokuzluk svakodnevnica, u kojoj su lopovi ugledni građani mi bi da se klub izdigne iz žabokrecine i da za tri godine hara ligom i napravi evropski izkorak. To je nemoguce i to mogu zahtjevati , nek mi izvine :rofl: ,djeca i levati.
Društvo zasnovano na krađi i otimanju, društvo gdje je glavna parola zavadi pa vladaj nije pogodno tlo niti za puko preživljavanje a kamoli za nadgradnju kakvi su sport, kultura, nauka. Iz dana u dana tonemo sve diblje a poredili bi se sa uređenim društvima. Nismo se ustanju dogovoriti o elementarnim stvarima jer svako vuce na svoju stranu.
Kada skontamo da je neciji uspjeh dobar i za njegovo okruženje, da ce od toga imati koristi šira društvena zajednica, tada se možemo nadati necemu. MB, Rijeku, Dinamo, Vardar pored uloženog kapitala podupire politika, lokalna privreda, mediji jer svi posljedicno imaju korist. Mi se vodimo onom * Daj ti meni da sta sada cvaknem yebo napredak i sistem* Umjesto da poguramo dobre projekte i dobre ideje mi nastojimo da se ugradimo, maximalno i sada,
Ponovicu po ne znam koji put :roll:
Na žalost nema Željo dovoljno kriticne mase poštenih, pametnih i školovani kadrova da se taj napredak ubrza. Mladi iz dana u dan odlaze iz zemlje ovi što ostaju prisiljeni su na borbu za preživljavanje. Zato je obo što radi uprava herojski poduhvat. Treba kritikovati, prije svega situaciju u OP, zatim bezmudaše i transvestite... Kritika je poželjna i korisna. Pljuvanje i pjenjenje nikada nisu donjeli napredak. Ovo sa prizivanje pojacanja i trošenje para je upravo to. Istina ma koliko bolna bila je jedini lijek za ozdravljenje. Puno je nekih mitova, poluinformacija, bajki, laži oko igraca i kluba. Vrlo lako nekoga proglasimo herojem još lakše vješamo na prvo drvo. Objektivnost nam je nepoznata. Nas nosaju emocije kao djecu u pubertetu.
Moramo se osloniti na vlastite snage, pokriti se koliko je jorgan dug. Cesto znamo upotrijebiti narodnu * Nije beg cicija* a zaboravljamo nastavak *Nebi bio beg da nije cicija*
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 2:38 pm

frajer je 1. na probi, a 2. nije ista pozicija kao ovaj.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija