Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
mali
Postovi: 22
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 10:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:49 am

Juga vise nema...
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:49 am

Bosnia je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:43 am
azbaha je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:39 am

Mislio je od igraca koji trenutno imamo u klubu i cuj razocarao, pa nije fulio namjerno go **** ga ti
Zecu sve ustasko treba :D
Mene Vedran razocarao, nema nijednog suta na go. Mislim da je to BRUKA i sramota. Ja da sam Slavko, ne bi on meni igrao, :kafa:
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:51 am

 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:51 am

azbaha je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:40 am
Kospicar je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:13 am
slika
Jel ovo sada?

Jes, jutros u 10, sat vremena pred pocetak prodaje
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:55 am

storm_raider je napisao/la:
sri jul 12, 2017 7:33 am
salle86 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 5:22 am
starigrad je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:33 pm


ja dobar sa violinom, jos prije nego sto je bio "neko i nesto" u Zelji i nastavio druzenje. jesam li i ja sada "violina"? pominju su tuzbe, mozda je i violina medju tuzenim i, ako treba, nek odradi kaznu, ako se bilo sta dokaze, kakva god bila. i, nije on jedini.

koliko raje s ovog foruma zna i druzi se sa narkomanima, sitnim lopovima koji obijaju vozila da ukradu kasetofone, obijaju trafike...? jesu li i oni narkomani, sitni lopovi...? ne valja ova generalizacija nikako, pogotovo me ti, kao jedan od razumnijih forumasa, iznenadjujes time.

ali, svakom na volju.
Znaš kako kažu "negiranje zločina je isto što i rađenje istog"
A gdje covjek negira ista?
Nekad je i šutnja gora od svega. Meni lično nebi mogao biti prijatelj, ma ni pozdravio ga nikad nebi da znam da je ko violina. Pa kad naiđe i kaže zdra'o a ja samo okrenem glavu, nek se upita što. Ako ga interesuje. Ako ne ko ga je.be

EDIT: da se razumijemo, ja to bar tako shvatam, za mene ko god je neprijatelj kluba i moj je. A zna se kako sa takvima. Jedino da mi glava zavisi od istih mogao bih bar progutati to i praviti se, u svakom drugom slučaju daleko ti kuća od moje
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sri jul 12, 2017 11:00 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:57 am

Juce kad sam ja uzeo karte oko 11:15, neki frajer je uzeo 9 karti! Oni tapkarosi glat uzeli karte.. jug je opet rasprodan jer je najjeftiniji.. bruku raje koji su tu svaku u prvenstvu na jugu nije doslo do juga..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:58 am

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 10:58 am

exdomorocki je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:37 am
Benjoza je napisao/la:
sri jul 12, 2017 7:21 am
Treba biti realan. Nema pogodnosti biti član FK Željezničar (osim popusta u fan shopu, koji se daje svakom bio sam prisutan). Mada ljudima koji su članovi uglavnom pogodnosti i ne trebaju. Meni smeta što mi se laže. Nisam ja ovca jučer s posla izasao stajao na suncu u onoj gužvi i obradovao se kako karte idu, kad ono 60%(ako ne i više) ljudi nisu člansku vidjeli dok je ja nisam izvadio. Ružno je...
Ne lazi ljude,bio sam prisutan,i rigorozno se gledale članske,masu ljudi je vraćeno ili im je receno da se uclane,ako hoće kartu danas.

Ružno je lagiti
Hajde sad odvadimo svi malo. Nije bas tacno da se rigorozno gledalo. Ja jucer nisam stigao da odem jer sam imao obaveza. Zamolio sam druga da uzme meni i burazu karte. Slikao mu nase clanske ako ne budu dali. Covjek je kupio 3 karte, a da mu niko nije trazio clansku. Ja razumijem i ove sto se bune, a i sam bi poludio da mu recimo nisu dali karte da mi uzme. Ali mi ocito samo trazimo razlog da seremo,a sutra ako sjever ne bude pun i sto nismo u stanju od Slobode napinit stadion to nikom nista. Nego kad vec seremo,da pitam. Gdje ta lubenica 🍉 **** ga Ordagic vise.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:00 am

Juga nema vise. Tapkarosi raznijeli sve.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:00 am

Ko god ima nalog na olx-u neka prijavi ovo kao nezakonitu prodaju.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:02 am

Grbavica je napisao/la:.
Jes dobro kad imaš godišnju :kafa:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:05 am

Dominic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:33 am
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 12, 2017 9:29 am
Opet vi o članstvu. Rekao sam da neću više ali moram. Odmah neke suprotstavljane strane. Neki traže da imaju neke povlastice i nabrajaju ih sijaset za cvaju, a drugi kažu ne treba mi ništa jer trebam biti član. Istina je negdje na sredini. Niti trebaš niti možeš sa tako malim brojem članova imati popusta miion sem ako neko nije neki Željovac pravi pa dadne da u njegovoj firmi imaš popust. Ti sistemi sa popustim asu jako skupi i to ide sa većim brojem članova. Sa druge strane, član se mora po nečemu razlikovati. Do sada je jedina razila bila popust u fan shopu i kupovina godišnje koja je uz to i jeftinija. I ovo sa kupovinom karata dan ranije je dobro. Tu je čini mi se i Sarajevo osiguranje i popust kod njih. TO je po meni sasvim dovoljno u ovom trenutku, ali to članstvo se mora iskoristiti za mnoge druge stvari počev od nižih cijena karata pa nadalje. Te neke stvari mogu se odmah uvesti, a za neke treba vremena. TO što se jučer desilo je posljedica klasično našeg mentaliteta. Protiv Zete u gužvi raja je pokazivala člasnke, ali se nije nešto obraćala pažnja. Nije se desio problem jer su ljudi mislili da će se evidnetirati ko je kupio a ko ne i da će biti provjera članskih pa nije niko ili je rijetko ko ko nije član došao da kupi. Kad se saznalo da se ne gleda, ovaj put su to pokušali iskorititi i uspjeli. Realno je teško u onoj gužvi sve to evidnetirati i provjeravati, ali to se mora uraditi. Staviš nekoliko onih koji provjeravaju i evidentrijau i staviš dva dana ili tri za članove i nema gužve i to ide ko halva. MOgu ja donijeti pet članskih, ali kad jednom se evidentira ne može niko više na tu člansku kupiti. Kad se ispostavi da neko dva puta kupi onda označiti tog lika pa sljedeći put nema da kupi sem ako on lično nije došao. Ima milion načina. Samo treba volje. Nema veze sada, greška i gotovo, ali treba se prvi sljedeći put ispraviti. AKo se ne ispravi onda ću ''pljuvati'' što bi rekli. Ovo čak nije greška ni rukovodstva nego ovih što direktno rade na tome i tog nekog ko je zadužen da to odradi kako treb ai uputi ove što rade.

Eh sd malo o ekipi. Spominje se Ordagić. Po meni trenutno je igrač tipa njega prioritet jedini. Zašto? Jer dobijamo na nevjerovatanoj širini. Nama treba i jedno krilo a on može igrati i krilo, a Zec može napadača. Otvara se mogućnost za mnoga kombinovanja. Zec je najsličniji napadač Lendri. Onda ima i ove druge tipove kao što su Nikolić i Zajmović. Eh onda poslije toga možemo mirno čekati da ispadnu kapitalci na pozicijama beka ( i to tip Memije da može igrati i u 3-5-2 formaciji), stopera i napadača. Što mislim na ove pozicije? Zato jer po meni na kraju polusezone ističu ugovori Jadranku i Siniši i Stani. Po meni samo Stani produžiti ako on ne želi da proba negdje vani. Sinišu ne bih zadržavao iako mi je odličan defannzivac. Razlog je taj što nam, ako želimo naprijed treba bolji bek i u ofanzivi, a da je bar u par deka defanzivno, a SIniša je i stranac, pa nema potrebe da na klupi bude. Ništa lično. Na jegove nastupe nemam zamjereke jer je davao sve od sebe. Stana bi tu ostao da krpi rupe dok ne stasaju Šeha i beširević. Tako ja to vidim.
Zar stvarno mozes napisati da je i najslicniji Lendricu? Pogledaj samo onu dubinsku loptu Zebe prema Zecu protiv Zete. Covjek bio okrenut ledjima golmanu, prakticno jedan na jedan pozicija, i kako los prijem lopte je imao. Okret je bio tako spor, kao ja na terminu, da je logicno bilo da ga stigne djetic koji je bio par metara iza i izblokira sut. Tada me bas razocarao Zec ali to pripisujem navikavanju na veliki klub i euro utakmice, sto do sada nije imao pa da ce biti bolje ubuduce. Dugo nismo imali nikoga niti cemo imati nekoga da bude blizu Ivana golgetera a daj Boze da Asim bude i blizu toga.
Pa ne možemo na osnovu jedne situacije ocjenjivati kao nesposobnog da bude napadac. Sve je uradio na školski nacin samo je izostala zavrsnica, tj. spetljao se. E sad spetlja se i Ronaldo. Nakon par utakmica mozemo dati konacan sud. Nadamo se svi da će biti barem blizu Lendriću po statistici.
Što se tiće utakmice ja sam nesto siguran da Stevo pocinje, ostalo je sve isto možda tog Projića stave na lijevog beka, mada eto i on je tek stigao. Pozz
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:06 am

lubenica


Haris Alihodžić novi direktor Omladinske škole FK Željezničar



https://fkzeljeznicar.ba/haris-alihodzi ... car/27154/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:09 am

Članstvo...bar ja lično od kluba ne tražim nikakve beneficije, popuste.
Ali bilo bi lijepo da klub tebe kao člana cijeni, bilo kako. Samim tim bi i "tjerao" druge da se učlane. Ako se kaže da samo članovi mogu kupiti kartu u utorak, nek bude tako. To je minimum minimuma koji se može odraditi.
Jer u suprotnom šta poručuješ "ne-članu", bitne su nam samo tvoje pare a tebe ko ....
Zasebni ulazi, prednost pri kupovini karte, bilo šta što financijski ništa ne košta klub ali daje članu za pravo da se osjeća kao domaćinu na stadionu u odnosu na onog koji tu dođe 2-3 puta u godini i kojeg željo interesuje tek toliko da najviše što za njega uradi je da lajka fb stranicu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:09 am

E cuj Hare..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:10 am

Dominic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:33 am
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 12, 2017 9:29 am
Opet vi o članstvu. Rekao sam da neću više ali moram. Odmah neke suprotstavljane strane. Neki traže da imaju neke povlastice i nabrajaju ih sijaset za cvaju, a drugi kažu ne treba mi ništa jer trebam biti član. Istina je negdje na sredini. Niti trebaš niti možeš sa tako malim brojem članova imati popusta miion sem ako neko nije neki Željovac pravi pa dadne da u njegovoj firmi imaš popust. Ti sistemi sa popustim asu jako skupi i to ide sa većim brojem članova. Sa druge strane, član se mora po nečemu razlikovati. Do sada je jedina razila bila popust u fan shopu i kupovina godišnje koja je uz to i jeftinija. I ovo sa kupovinom karata dan ranije je dobro. Tu je čini mi se i Sarajevo osiguranje i popust kod njih. TO je po meni sasvim dovoljno u ovom trenutku, ali to članstvo se mora iskoristiti za mnoge druge stvari počev od nižih cijena karata pa nadalje. Te neke stvari mogu se odmah uvesti, a za neke treba vremena. TO što se jučer desilo je posljedica klasično našeg mentaliteta. Protiv Zete u gužvi raja je pokazivala člasnke, ali se nije nešto obraćala pažnja. Nije se desio problem jer su ljudi mislili da će se evidnetirati ko je kupio a ko ne i da će biti provjera članskih pa nije niko ili je rijetko ko ko nije član došao da kupi. Kad se saznalo da se ne gleda, ovaj put su to pokušali iskorititi i uspjeli. Realno je teško u onoj gužvi sve to evidnetirati i provjeravati, ali to se mora uraditi. Staviš nekoliko onih koji provjeravaju i evidentrijau i staviš dva dana ili tri za članove i nema gužve i to ide ko halva. MOgu ja donijeti pet članskih, ali kad jednom se evidentira ne može niko više na tu člansku kupiti. Kad se ispostavi da neko dva puta kupi onda označiti tog lika pa sljedeći put nema da kupi sem ako on lično nije došao. Ima milion načina. Samo treba volje. Nema veze sada, greška i gotovo, ali treba se prvi sljedeći put ispraviti. AKo se ne ispravi onda ću ''pljuvati'' što bi rekli. Ovo čak nije greška ni rukovodstva nego ovih što direktno rade na tome i tog nekog ko je zadužen da to odradi kako treb ai uputi ove što rade.

Eh sd malo o ekipi. Spominje se Ordagić. Po meni trenutno je igrač tipa njega prioritet jedini. Zašto? Jer dobijamo na nevjerovatanoj širini. Nama treba i jedno krilo a on može igrati i krilo, a Zec može napadača. Otvara se mogućnost za mnoga kombinovanja. Zec je najsličniji napadač Lendri. Onda ima i ove druge tipove kao što su Nikolić i Zajmović. Eh onda poslije toga možemo mirno čekati da ispadnu kapitalci na pozicijama beka ( i to tip Memije da može igrati i u 3-5-2 formaciji), stopera i napadača. Što mislim na ove pozicije? Zato jer po meni na kraju polusezone ističu ugovori Jadranku i Siniši i Stani. Po meni samo Stani produžiti ako on ne želi da proba negdje vani. Sinišu ne bih zadržavao iako mi je odličan defannzivac. Razlog je taj što nam, ako želimo naprijed treba bolji bek i u ofanzivi, a da je bar u par deka defanzivno, a SIniša je i stranac, pa nema potrebe da na klupi bude. Ništa lično. Na jegove nastupe nemam zamjereke jer je davao sve od sebe. Stana bi tu ostao da krpi rupe dok ne stasaju Šeha i beširević. Tako ja to vidim.
Zar stvarno mozes napisati da je i najslicniji Lendricu? Pogledaj samo onu dubinsku loptu Zebe prema Zecu protiv Zete. Covjek bio okrenut ledjima golmanu, prakticno jedan na jedan pozicija, i kako los prijem lopte je imao. Okret je bio tako spor, kao ja na terminu, da je logicno bilo da ga stigne djetic koji je bio par metara iza i izblokira sut. Tada me bas razocarao Zec ali to pripisujem navikavanju na veliki klub i euro utakmice, sto do sada nije imao pa da ce biti bolje ubuduce. Dugo nismo imali nikoga niti cemo imati nekoga da bude blizu Ivana golgetera a daj Boze da Asim bude i blizu toga.
Stvarno si me iznenadio komentarom koji je tako površan. Bez uvrede. Prvo, mislio sam na trenutni igrački kadar. Drugo, slične karakteristke ima. VIsina tu negdje, brzina malo na strani Zeca, Zec je malo jači sa loptom, osjećaj za pas malo na strani Zeca ali loše kod obojice generalno, Lendra ima bolji osjećaj za gol, ali i Zeko je nama davao golove uvijek iz takvih situacija npr. Nisu tipovi koji leđima primaju loptu. Malo je u zraku jači Lendra kod napucanih lopti, ali je u 16-tercu dosta jači u šutu glavom. TO je onako na brzinu analiza. Ja mislim da nam nije priritet napadač jer imamo kombinacije koje su sasvim dobre od ovih igrača koje imamo tu i to je poenta. Ako ispaden neki kapitalac super, ali ja ne vidim nikoga ko nam je ovdje na izvolite da dođe i da je bolji za klasu od naših napadača. Kapitalci dolaze kasnije ako ne nađu negdje vani angažman. Međutim prioritet je po meni Ordagić i samo on. Razlog sam gore naveo. Igra na više pozicija i daje nam mogućnost različitih taktika, sa mijenjanjem pozicija većeg broja igrača i brže igre i kreacije. Uz to oslobađa mjesto jednog stranca jer nam Marković onda i ne treba. Ovakih situacija ko Zecova je bilo koliko hoćeš od bilo kojeg napadača, pa je pravo bezveze na osnovu jedne situacije donositi takav zaključak.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:10 am

Mozda cu zvucati ruzno ali da bog da svaku utakmicu sverceri zaradjivali na Zelji i potraznja za kartama bila kao sad.. Crno trziste ovakve prirode postoji i u Londonu, Minhenu, Madridu i gdje sve ne i sverceri ce vazda naci nacin da dodju do karata bez obzira koliko se neko trudio da im to oteza.. U ratu su na krvi naroda zaradjivali a da nam bude cudno sto u ovakvim situacijama zaradjuju.. Zao mi je sto jug nije bio 10KM, zao mi je i raje koja je ostala bez karti, ali, ako cemo iskreno, drago mi je sto su karte pukle u haman 24h..
Hurmasica je napisao/la:
Ko god ima nalog na olx-u neka prijavi ovo kao nezakonitu prodaju.
Pa pik bi se mogao komotno ugasiti da im nije nezakonite prodaje.. 90% transakcija na piku su nezakonite.. Ja sam prijavio kad vec trazite ali nece to vode piti..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sri jul 12, 2017 11:11 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:11 am

Nisam impresioniran Alihodzicem na bilo kojoj poziciji, ali pružimo mu priliku.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:12 am

Spavaš li mirno la masio :lol:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:13 am

Eh eto ti, sad kod firgosa moram po Jug. Joj, kakve greske je klub napravio kod ove prodaje karata.
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija