Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:13 pm

Don Juan je napisao/la:
mula je napisao/la:Samo da krepani Ibricic ne zavrsi kod nas
Senaid bi bio dobar Marketinski potez uprave, privuko bi sigurno jos 3 milje navijaca na stadion , samo iznosim svoje misljenje , nije moja zelja al et kazem onako... ;)
Bi, ali smo isto tako vidjeli kako se ta ista publika brzo povuce kad se ne poklope rezultati. Ne govorim da ce Ibricic doci, niti da bi bio los ili dobar kad bi dosao, samo kazem da je bitnije dovesti igrace koji ce igrom privuci publiku, ne svojim imenom.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:16 pm

Ibrici je svoje odigrao ali jos visoko leti, ima mngo boljih igraca za dovesti za platu koju bi primao.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:18 pm

Sad će me neki razapeti ali nama je u ovom trenutku sportski direktor viška i nebi opravdao svoju platu. Kada se steknu organizacioni uslovi za njegovo mjesto biće i on ali nam je sada samo trošak a jedini dobitak koji bi dobili je skidanje moralne odgovornosti sa uprave ali ja smatram da njegov posao trenutno bolje obavlja tim ljudi koji je uključen u ove procese. Na kraju krajeva izbacili su taldžije iz procesa a samim tim su klubu spasili puno novca ali i skinuli loš renome koji su neki prijašnji ljudi napravili u Želji. Neću se složiti nikada da ovi ljudi su tanki sa sportskim znanjem jer su uspjeli podići na noge sportski kolektiv. O upravljanju malo ko zna ali svi o njemu puno pričaju, svi imaju neke ideje i mogućnosti napretka ali niko se nije prijavio od njih kada se trebalo kandidovati u organe uprave. Ako niste mogli skupiti tridesetak glasova da izborite svoje mjesto u upravi onda stvarno odakle vam pravo da punih usta ponižavate svaki dobar potez ovih ljudi koji su skupili snage da se bore sa svim problemima koje donosi život u Bosni. Oni su u pravu a vi niste i tačka.
イビチャ・オシム
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:20 pm

Elegant je napisao/la:Ibrici je svoje odigrao ali jos visoko leti, ima mngo boljih igraca za dovesti za platu koju bi primao.
ima ti mjesta ta sigurno, pa dobro nama je prioritet stoper koji ce danas doci, i ljevo krilo ,e sad kostic uprava znaju sta rade na nama je da cekamo da podrzimo ovo sto uprava radi :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:21 pm

Mislim da bi dolazak Ibričića bio nesta poput Zahirovica,dossao na velika vrata,odigrao 2-3 utakmice na nekom ocekivanom nivou i izasao na mala poput Zahe..

Ne bih imao nista protiv da dodje,jer sto kazu dobar je marketinski potez ali mi vec imamo odlicne igrace na poziciji koju on igra..Po meni vaznije je naci nekog kapitalca za defanzinvi dio..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:22 pm

Izlija je napisao/la:Sad će me neki razapeti ali nama je u ovom trenutku sportski direktor viška i nebi opravdao svoju platu. Kada se steknu organizacioni uslovi za njegovo mjesto biće i on ali nam je sada samo trošak a jedini dobitak koji bi dobili je skidanje moralne odgovornosti sa uprave ali ja smatram da njegov posao trenutno bolje obavlja tim ljudi koji je uključen u ove procese. Na kraju krajeva izbacili su taldžije iz procesa a samim tim su klubu spasili puno novca ali i skinuli loš renome koji su neki prijašnji ljudi napravili u Želji. Neću se složiti nikada da ovi ljudi su tanki sa sportskim znanjem jer su uspjeli podići na noge sportski kolektiv. O upravljanju malo ko zna ali svi o njemu puno pričaju, svi imaju neke ideje i mogućnosti napretka ali niko se nije prijavio od njih kada se trebalo kandidovati u organe uprave. Ako niste mogli skupiti tridesetak glasova da izborite svoje mjesto u upravi onda stvarno odakle vam pravo da punih usta ponižavate svaki dobar potez ovih ljudi koji su skupili snage da se bore sa svim problemima koje donosi život u Bosni. Oni su u pravu a vi niste i tačka.
Svaka cast majstore, napokon da neko napise kako treba, ubise sa SD..
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:27 pm

Daj Boze da vi budete a pravu, vi pravi istinski navijaci Zelje, a ne ja i jos par ljudi, pljuvaca i dusmana koji klubu zelimo zlo.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:28 pm

Ne želite vi zlo, samo ste veliki tersovi brate :zeljeznicar1:
Željezničar ante portas !
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:29 pm

fk1921 je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Sad će me neki razapeti ali nama je u ovom trenutku sportski direktor viška i nebi opravdao svoju platu. Oni su u pravu a vi niste i tačka.
Svaka cast majstore, napokon da neko napise kako treba, ubise sa SD..
Ma na našu nesreću Ibrak trenutno ne može, uhljebio se u Austriji...
Jazuk
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:29 pm

Sve mi moze biti jasno ali da su Dado i Dzenis visak to ne razumijem. Dva nasa mladica koja su dala puno do sada, posebno Dado.
Dzenis ima prostora za napredak. Steta bi ih bilo izgubiti.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:30 pm

Neandertalac je napisao/la:Daj Boze da vi budete a pravu, vi pravi istinski navijaci Zelje, a ne ja i jos par ljudi, pljuvaca i dusmana koji klubu zelimo zlo.
Pa svojim argumentima i comt na postove , dokazujes sve suprotno , ako istinski volis zelju podrzaces rad uprave i svega ostalog . Kraj price ;) ;)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:30 pm

Ma **** Ibricica, to bi vjerovatno izgledalo kao i ovo sa Zahom. Oni ( ti igraci koji su igrali za repku, u inostranstvu...) smatraju ovu ligu nedostojnom njima, da se tako izrazim, i tu nema ni zalaganja, zelje... nicega.

Visestruko bolje je da dovedes nekog mlađeg igraca koji ima potencijal, nije umisljen, zeli da radi, napreduje, kojem ce biti cast sto je dosao na Grbavicu i kojem je plata jedno 4-5 puta manja nego takvim "zvijezdama". Sa takvim ces sigurno bolje proci i dok bude igrao i kada bude trebalo realizovati transfer.

Boske je izuzteak i 1 od 15-20 igraca koji ce se odmah nametnuti i postati neizostavan dio udarne postave.
Zadnja izmjena: Kapiten, dana/u sri jun 15, 2016 1:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:31 pm

Svaka čast upravi na svemu sto je do sada uradila, ali po mom misljenju mi po trenutnoj kvaliteti igraca smo na 3 ili 4 poziciji.
Ako cemo realno sagledati stvari slagat cemo ako kazemo da Thiago, Zahirovic i Zolotic ne mogu biti u prvih 11. Gledajuci kako se ostali pojacavaju, najvise tu mislim na pitare, mislim da smo prenaglili u nekim izjavama da nam je titula primarni cilj.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:32 pm

Izlija, iskreno govoreci, ne mozemo ni tako. Koja je svrha foruma uopce? Ja kada kritikujem, potrudim se da to i argumentujem. Kada nesto hvalim, cak i pretjeram u tome i budem jedan od najglasnijih. Ne kritikujem ja zato sto zelim sutra reci da ja jesam a vi niste u pravu, vec zato sto zelim svom klubu sve najbolje. Oni imaju moju punu podršku, beskrajnu podršku, ali činjenica je da i imaju grešaka na sportskom planu. Naravno, podvuče se greška uvijek, ko radi taj i griješi, tako je uvijek bilo. Ali ne zabijajmo glavu u rupu..
mula je napisao/la:Svaka čast upravi na svemu sto je do sada uradila, ali po mom misljenju mi po trenutnoj kvaliteti igraca smo na 3 ili 4 poziciji.
Ako cemo realno sagledati stvari slagat cemo ako kazemo da Thiago, Zahirovic i Zolotic ne mogu biti u prvih 11. Gledajuci kako se ostali pojacavaju, najvise tu mislim na pitare, mislim da smo prenaglili u nekim izjavama da nam je titula primarni cilj.

Realno, necemo slagati. Koga su to komsije dovele? Njihov tim je i dalje daleko ispod naseg, iako sam ubijedjen da ce se brutalno pojacati na ovom prelaznom roku. Za sada nisu, i to je cinjenica.. Hoce li? Ruku u vatru mogu staviti da hoce, moraju smiriti navijace prevashodno.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri jun 15, 2016 1:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:33 pm

Ako je Said sa jednom nogom pojačanje onda su se pojačali

Kakve veze zolotic ima kada je bio na posudbi ?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:34 pm

mirzza je napisao/la:Sve mi moze biti jasno ali da su Dado i Dzenis visak to ne razumijem. Dva nasa mladica koja su dala puno do sada, posebno Dado.
Dzenis ima prostora za napredak. Steta bi ih bilo izgubiti.
Ma jarane neko negdje spomenuo i sad se to uzima zdravo za gotovo
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:34 pm

mula je napisao/la:Svaka čast upravi na svemu sto je do sada uradila, ali po mom misljenju mi po trenutnoj kvaliteti igraca smo na 3 ili 4 poziciji.
Ako cemo realno sagledati stvari slagat cemo ako kazemo da Thiago, Zahirovic i Zolotic ne mogu biti u prvih 11. Gledajuci kako se ostali pojacavaju, najvise tu mislim na pitare, mislim da smo prenaglili u nekim izjavama da nam je titula primarni cilj.
Zelji je titula uvijek primarni cilj, mora biti i kad smo bivali osakaceni od saveza, sa djecom u prvih 11 borili smo se za titulu. U ovim okolnostima pogotovo titula mora biti primarni cilj. Sad, radi li se ispravno i jesu li ovo koraci koji ce titulu dovesti u Dolinu, vidjet cemo na kraju sezone. I drugi imaju pravo ciljati na titulu, to niko nikome ne moze zabraniti, ali Zeljo se vise ne smije kriti iza nekih stabilizacija, djece, itd. Tri sezone bez trofeja, cetvrta bi bila bas bas previse...
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:35 pm

mula je napisao/la:Svaka čast upravi na svemu sto je do sada uradila, ali po mom misljenju mi po trenutnoj kvaliteti igraca smo na 3 ili 4 poziciji.
Ako cemo realno sagledati stvari slagat cemo ako kazemo da Thiago, Zahirovic i Zolotic ne mogu biti u prvih 11. Gledajuci kako se ostali pojacavaju, najvise tu mislim na pitare, mislim da smo prenaglili u nekim izjavama da nam je titula primarni cilj.
hmm pitare , hodzic saric , ahmetovic kojeg je bogi u dzep u prvenstvu stavio ? ili na saida koji je propo , ili sto sanjaju neke sarbinije ma daj ako su to im pojacanja Amenn da takvih 15 dovedu, njima neka ode dulja senko benko nema ih nigdje ba, ne vidim ih ko konkurenciju , samo zrinja ili siroki . ;)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:36 pm

mula je napisao/la:Svaka čast upravi na svemu sto je do sada uradila, ali po mom misljenju mi po trenutnoj kvaliteti igraca smo na 3 ili 4 poziciji.
Ako cemo realno sagledati stvari slagat cemo ako kazemo da Thiago, Zahirovic i Zolotic ne mogu biti u prvih 11. Gledajuci kako se ostali pojacavaju, najvise tu mislim na pitare, mislim da smo prenaglili u nekim izjavama da nam je titula primarni cilj.
Kako god okrenem, sigurno smo iza Zrinjskog, tu negdje bare bare sa Sirokim. Sloboda je izgubila Ahmetovica i Sarica dva veoma vazna igraca kao i Pericu Ivetica, mislim da smo bolji od njih. Pitare ne racunam njih smo svakako dva puta nabili prosle godine. :zeljeznicar1:
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 1:36 pm

LARS1921 je napisao/la:Ako je Said sa jednom nogom pojačanje onda su se pojačali

Kakve veze zolotic ima kada je bio na posudbi ?
Ima zato sto pravim paralelu od prosle poslusezone i igraca koji su igrali i koji su na neki način dali doprinos u igri Zelje.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija