Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:17 pm

Ne znam, ja ponosan na Odu, kakav god rezultat da je.
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:17 pm

Žao mi je stvarno sarajeva :(
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:18 pm

Pa dobro malo,se pretjeruje osim ovog debakla nijedna ekioa iz bih zadnjih godina nije izgubila vise od 2 razlike, i koefcijent je ove godine najbolji ikad za BiH, inace i brazil primi 7 ponekad
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:18 pm

Normalno da cu se nasladjivat eto oni se nebi nasladjivali nama da smo nedo Bog posramljeni. Jedina stvar pozitivna oni se nece psihički vratit do decembara eto jedan konkurent manje
Cuva Bog Zelju svog!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:20 pm

Nisu ni bili konkurent onih 2-2 je kladionica 100% to sam reko odma poslije prve utakmice.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:20 pm

alombardo je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:12 pm
Zaboli me za njih ali mi je dragomzbog poklopljenih medija
Vjerujem da nam je to svima drago.Sad ce usutiti.

Medjutim,apsolutno stoji da mi moramo imati nekakvu strategiju za razvoj fudbala u nasem klubu,vec od sutra.
Konacno se mora znati kakve igrace dovodimo,koliko godina mogu imati,kakvi su karakterno i kako ih trener misli uklopiti!?
Mora se i znati koga planiramo zadrzati,koje igrace skautiramo i sl,a vrhunac svega treba biti trener iza kojeg STOJI klub.Trener kojeg mahala nece tjerati nakon 3 poraza i trener koji ce se istrpiti,ali da pokaze pomake!!

Ovakvo dovodjenje igraca kakvo imamo vec godinama je smijesno i vise lici na pijacu,nego li na ozbiljan fudbalski klub.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:20 pm

Počeli smo igrati fudbal i spustili smo loptu na zemlju. Ima milion stvari da se popravi, aBd i hoce. Treba vjerovati Odi!
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:21 pm

Ko ne dodje u nedjelju dabogda mu otpo :)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:22 pm

smiješne se priče pričaju u zadnje vrijeme. eto treba da plačemo.

a ko god ima dva oka, dva uha i mozak između njih, ništa novo o državi, društvu i sportu nije saznao.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:22 pm

Amar927 je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:10 pm
Zboh poslovnih obaveza nisam gledao utakmicu,pa da mi.neko ukratko napise kakav je bio mali Sehic??
Ukratko,sve ono sto Sinisa inace odigra,s tim da je razlika u tome da je decko kud i kamo skolovaniji prema naprijed.Sigurno da je u odbrani mogao biti malo bolji,ali to je vec nedostatak i snage i iskustva sdto je i normalno za ove godine.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:23 pm

Europa se napada iskljucivo ekipom koja je bar godinu dana na okupu. Sa trenerom koji ima konce u rukama i koji je znalac. Nikako drugacije. Mi svi ( u Bosni) ni ne zavrsimo sa sastavljanjem ekipe do europskih utakmica, a nesto hocemo. I svaki pozitivan rezultat je više posljedica srece, vjere, necega lijevog nego li igre. Igre nema, samo stihijska ispucavanja pa gdje završi. Kod nas igru nisam vidio od Ferencvarosa. Dajte Odi šansu i uprava i navijači, a siguran sam da će znati da je iskoristi. Podržimo čovjeka koji to zaslužuje, a znamo da je dobar strucnjak. Za plavu godinu
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:27 pm

Poenta posta je da nam je fudbal u državi u debeloj dubiozi i da mi prvenstveno moramo okrenuti glavu nama kako bi se izdigli iz kolotečine,kako ne bi svaki mjesec mijenjali trenere i svaku polusezonu sklapali novu ekipu..Stop polovnjacima i istrošenim igračima..Fizika se mora debelo popraviti,bez trke nema rezultata...
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:33 pm

Ako neko zasluzuje da se saceka tri sezone i vise onda je to Oda. Nisam jos procitao komentar da je neko protiv njega i da smatra da ne zna. I do ovog mandata pokazao je da zna i da zeljo igra najbolje kada je on tu. O motivima njegovim ne treba ni govoriti, dakle nije tu samo da bi uzeo novac. S obzirom na sve ne vidim razlog da se ne zadrzi duzi period. Nadam se i da ce i uprava stati cvrsto uz njega. Odmah sa njim staviti dvojicu koji ce biti tu sa uce i da upoznavaju tim koji ce naslijediti kada Oda ne bude mogao vise. Sada je tu Zeba, bilo bi dobro staviti jos nekoga da se prosiri strucni kadar a i da ima jos neko da uci. Pa ko se pokaze bolji neka dobike priliku. Ako se vec radi na stadionu dugorocno sa kvalitetnim ljudima neka tako bude i sa Odom u sportskom segmentu. Mislim da ima sve predispozicije da tako i bude. Sretno Oda i da budes na klupi sto duze mozes
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:34 pm

Kad se desi da zadrzimo Voju, Graovca i Zakarica onda cemo moci igrati sa ovakvim poput Apollona. Do tada mozemo samo nastupati.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:34 pm

:zeljeznicar1: Ljudi, ovu veceras tekmu mnogi su od nas gledali i dalje od rezultata, svi smo strahovali kako cemo igrati i na sta ce to liciti. Ne znam za vas al ja sam fakat pun optimizma. Samo naprijed Zeljo... sve ti dajemo
:zeljeznicar1:
PS: Anele, krajnje je vrijeme da pokazes taj talenat koji sigurno imas, zajebi komentare ovih poput mene sto te ponekad osporavaju.
Budi agresivan i nije sveto pismo sto ti trener kaze, mozes ponekad i dupli odigrat i u stranu se otvoriti ako se situacija ukaze pa i naprijed krenuti. Igraj bez straha jer nemas se cega bojati, pravi mangupi i igraci preuzimaju odgovornost a ti sigurno imas potencijala za to.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:39 pm

U nedjelju:

-------------------Kjosevski
------A. Sehic – Bakrac – Rodin – Pavic
------------Hajdarevic – Vranjes
-----------Jazvic – Curjuric – Zec
---------------------Krpic
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:40 pm

LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:05 pm
gavran je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:04 pm
Sutra djuma
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nov/302386
Hoće li biti stream sutra u 14:00?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:43 pm

Historija ispisana.... Odovicu svaka čast jer bek je bek, a stoper je stoper i to je pravi pristup jer svaki bek koji iole zna pravolinijsko kretanje i ubaciti bolje ce odigrati od bilo kojeg stopera. Penal nas je presjekao da bi mogli napraviti nešto više
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:44 pm

Zove zena ujutro Usrefa, ajde ustani 9 je...kad zaskoči Usref "pa jel to opet Gomez ?"
Jedan za laku noc.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:48 pm

Mene samo zanima da li se Oda mogao imenovati za šefa pres početak priprema? Čovjek je mozak, napraviće on nešto i od ovog skupa neobičnih amatera sigurno,samo treba stati iza njega. Nespremni,nikakvi pa on to sa dva treninga opet postavi da na nešto liči protiv pet puta boljeg protivnika. I spori smo,ne treba štediti sredstva da ubrzamo igru. Npr. Zec je niđe veze,ali je brz,nepredvidiv, on je jedini naš igrač koji bi mogao dobiti koju minutu u Apollonu,a ovi s guza na guz pa dok se okrenu,to više u Evropi nigdje ne pije vode. Veselinović...pa brate dvaput nam mrtvi Čelik napravi šansu nakon onakvog vraćanja i on opet dekoncentrisan...Anelu se odbije od cjevanicu i nakon toga opet mrtva šansa. Sve u svemu bolje nije moglo,ali se pouke moraju izvući

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 284 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija