Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:15 pm

Morzhy je napisao/la:
uto apr 18, 2017 12:35 pm
Koji je broj taj Behar tv na Telemachu?

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Ako ti je Rade Koncar tv onda je na 174
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:19 pm

Neko ce fakat na aparatima zavrsiti zbog ovih bombi :D Dajte sta konkretno, evo refresham od jutros da vidim ima li sta novo, ne mogu da radim :D
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u uto apr 18, 2017 1:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:20 pm

igla je napisao/la:
uto apr 18, 2017 12:16 pm
Eto prilike Bokačiniju sutra da uđe u 11.
Kosorić u prvom dijelu napravio milion grešaka, da bi ga Slavko zamijenio tek nakon što je Aco pauzirao zbog kartona, a Bokačini pokazao da je za klasu bolji od Ace.

Čini mi se da se isto dešava i na proljeće, samo što sada i Bogičević i Kerla prave puno grešaka.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:25 pm

fczeljo je napisao/la:
uto apr 18, 2017 1:20 pm
igla je napisao/la:
uto apr 18, 2017 12:16 pm
Eto prilike Bokačiniju sutra da uđe u 11.
Kosorić u prvom dijelu napravio milion grešaka, da bi ga Slavko zamijenio tek nakon što je Aco pauzirao zbog kartona, a Bokačini pokazao da je za klasu bolji od Ace.

Čini mi se da se isto dešava i na proljeće, samo što sada i Bogičević i Kerla prave puno grešaka.
Kerla je odličan igrač. Iz utakmice u utakmicu je sve bolji i bolji. Protiv Sarajeva je odigrao bez greške do one gluposti koju je napravio. Ja bi volio da ostane s nama i sljedeće sezone jer mislim da je itekako potreban.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:28 pm

Vec sam jednom postavio pitanje, mozda je promaklo...zna li neko kome pripada ona zemlja (suma) pored pomocnog? Jel to nase?
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:29 pm

mula je napisao/la:
uto apr 18, 2017 1:25 pm
fczeljo je napisao/la:
uto apr 18, 2017 1:20 pm
igla je napisao/la:
uto apr 18, 2017 12:16 pm
Eto prilike Bokačiniju sutra da uđe u 11.
Kosorić u prvom dijelu napravio milion grešaka, da bi ga Slavko zamijenio tek nakon što je Aco pauzirao zbog kartona, a Bokačini pokazao da je za klasu bolji od Ace.

Čini mi se da se isto dešava i na proljeće, samo što sada i Bogičević i Kerla prave puno grešaka.
Kerla je odličan igrač. Iz utakmice u utakmicu je sve bolji i bolji. Protiv Sarajeva je odigrao bez greške do one gluposti koju je napravio. Ja bi volio da ostane s nama i sljedeće sezone jer mislim da je itekako potreban.
stoperi se inace mogu komentarisati samo kao par a nikako pojedinacno....Kerli u tandemu treba jedan brzi i malo okretniji stoper koji ce zatvarati njegove izlete i bubice....on je fizicki dominantan ali pored sebe treba imati puno brzeg stopera a ne tromog i sporog Bogicevica...zasto su Aco i Bogdanovic igrali onako dobro....ne zato sto su neke klase od igraca ali jedan je imao nesto sto drugi nije i tako su se nadopunjavali i zatvarali jedan drugog ....Kerla bi bio odlican u tandemu sa brzim stoperom ali kad imas ovako dvojicu koji su spori i tromi dobijes ovo da imamo uzasno sporu odbranu i svaki brzi igrac ce pobjeci i jednom i drugom....zasto su Hare i Edis poslije rata bili najbolji stoperski par ??? eto zbog ovih stvari gore koje sam nabrojao ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:32 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
uto apr 18, 2017 1:28 pm
Vec sam jednom postavio pitanje, mozda je promaklo...zna li neko kome pripada ona zemlja (suma) pored pomocnog? Jel to nase?
Naša, izvini promaklo je. Ako postaviš pitanje koje ti se vrzma po glavi kompletno možda ti odgovorim još konkretnije.
イビチャ・オシム
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:37 pm

cipiripi je napisao/la:
uto apr 18, 2017 12:31 pm
Sutra treba odmah na startu napasti i anulirati prednost, i ako bi kojim slucejem primili gol, da imamo dovoljno vremena za stizanje rezultata.
Sutra svi u Dolinu cupova, nema izgovora kakav prenos kakva zima, idemo sutra brat do brata svi u kop na sjever i ima da zapalimo atmosferu
Na Istok vam je bolje, znamo mi na Sjeveru napraviti atmosferu, na Istoku ne znaju :)
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:43 pm

I ja sam misljenja da je mozda bolje da KOP bude na Istoku, nego na Sjeveru. Pretpostavljam da ce doci porodice sa djecom, vamo tamo i da planiraju na Sjever radi kise/snijega, a vjerujem da kisa nece smetati KOPu.
Eh sad, to je moje misljenje a nek navijaci odluce sta i kako :) .
Idemo svi podrzati Zelju do nove pobjede :zeljeznicar1:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:46 pm

ma napunimo obje tribine. svejedno gdje će ko biti, bitno je da nas bude.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:46 pm

Vjerovatno nece biti vise od 5 000 zbog satnice i vremena , moce to sve stati na sjever.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:52 pm

"Ja sam već prije nekoliko sedmica rekao da je Osmanković napravio veliki pomak. Radi odlično na treningu i sigurno da je ulaskom protiv Sarajeva dobio motivaciju za daljnji rad. On je sigurno novo Željino dijete koje će naći mjesto u prvom sastavu i na njemu možemo graditi budućnost. On je ušao u jednu jako tešku utakmicu, odradio je zaista dobro i jako sam zadovoljan", ističe Petrović.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/petr ... mice/80305
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 1:59 pm

cikazubo je napisao/la:
uto apr 18, 2017 11:12 am
Ajzea je napisao/la:
uto apr 18, 2017 10:59 am
Jaozinho22 je napisao/la:
uto apr 18, 2017 10:18 am
Nikad mi neće biti jasno sto djeci uzimaju šalove iz fanshopa ili majice... Zna se kodeks i zna se sta je marketing grupe!
Evo sad ovim momcima iz Brčkog sto su pala obilježja sve je to iz fan shopa eventualno msm da ima jedan šal od grupe, al sta ćeš seljaku je bitno da otme i da se kurci, nema veze sto to s kodeksom blage veze nema.
E cuj udarili na Brcko, momke koji veze nemaju sa tom scenom... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
MENTALITET NULA !
Imaju obraza furat ovu sliku s 2 duksa i šalovima momaka iz Brčkog nakon ginisa i bosne. Kakav klub takva i grupa, mentalitet i obraz tu nemaju mjesta, a nisu ni skupi.. Ali hajde nije tema za toga, krivo mi je samo što se pokvario ugođaj momcima koji su cijeli dan putovali da gledaj svog Želju.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
I ja kažem, šteta zbog momaka ali eto.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:01 pm

a šta je u bosni bilo? može i pp.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u uto apr 18, 2017 2:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:01 pm

Pratio sam dešvanja i rasprave ali evo nađoh vremena da i ja dam svoj sud.

Prvo rasprava se vodila oko cilja jel ispunjen ili je to titula. Kad je Slavko došao cilj je bio Evropa. On je ispunjen. Sad nam je cilj dupla jer se tako razvila situacija. Ovi što nedaju reći da je cilj dupla ustvari se boje da će neko Slavku napadati ako ne ostvari to. Mislim da je Slavko već do sada zaradio povjerenje i sljedeće godine i u Evropi i da ne uzme nijedan trofej.
Slavko pravi itekako dobre temelje za budućnost, ali vremena mu treba da na svim pozicijama dovede i zadrži igrače koji mu trebaju. On je sad stavio RAdinovića iz jednog jedinog razloga a to je što mu je trebao neko brži u sredini, jer su i Marković I Zeba spori. Zbog Zebe su i Blagoja i Uglješa rijetko išli naprijed jer sa izgubljenom loptom Duljeviću ostaje puno prostora. Uglješa je solidno odradio zadaću. Mogao je bolje ali mislim da on ima malo psihički problem, ali kvalitet uopšte nije upitan. Igrali smo dovoljno ofanzivno ali ipak oprezno. Slavko je dobro planirao da osvježi ekipu u drugom i to je dobro išlo. Pitari su počeli padati, ali onda dolazi Kerla i glupost. Znao sam da neće ni oni nama zabiti jer su nas ko stisli ali to je bilo jalovo, bez ikakvog pravog pritiska jer nisu imali kuveta. Ovdje sam vidio da je ipak SLavko dobro pripremio ekipu. Pitarska priča da nemaju rotacije je šuplja, tj opravdanje za lošije rezultate ako dođu. Na onu njihovu prvu postavu imaju još Kadušić, Ivetić, Rustemović, Radovac , Said, Lelić, Amer Bekić, Balić, Kovačević tj sve igrači koji su imali zapaženu minutažu u SArajevu, a Lelić je bio glavni igrač Olimpica. NIšta to nije lošija klupa od naše genrealno. Sarajevo uopšte nije bezveze i moram vam priznati da sam zadovoljan jer sam vidio da smo ipak kao tim boblji od njih. nama je u ovim derbijima najveći nedostatak Zeba. Fali nam tu neko brži. Zeba donosi prevagu u ovim malim tekmama, ali ovdje je spor. Onda kad presječemo loptu nemamo tranzicije jer Zebu odmah stignu. Prije je on i to mogao kad je liga bila lošija, ali sad se brže igra. Međutim ZEba nam treba za ove nazovi lakše tekme, gdje nekad ni brzina nije presudna nego iskustvo i pamet. U ostalim segmentima i ocjenama igrača se slažem sa većinom.

Ovo oko termina tekmi je vrlo jednostavno. Zimi je nedjelja poslijepodne idealan termin. Ljeti su to subota (ako mora) izmedju 6-7 ili nedjelja (prioritet) iza sedam. Mrsko mi objašnjavati što jer sam to nekoliko puta pisao. Cijene nisu presudne, ali treba napraviti kategorizaciju karata i tribina da je svima pristupačno, ali osnova privlačenja većeg broja gledalaca na male tekme je članstvo kroz koje pravimo trend odlaska na tekmi i na tekmi spektakl i sadržaji koji nisu vezani za samu utakmicu. Onda će raja te trebe izvoditi i na tekmu. Mislim da naši idu u tom smjeru, ali ne može sve odjednom. Strpljenja ljudi. Prvo da stadion napravimo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:03 pm

ja ne vidim nijedan (pametan) razlog da, kao u pripremnim tekmama, bekrić ne zamijeni zebu u 60. - 65. minuti i mislim da tako obojica daju više. i protiv radnika on tako uđe i zabi gol za miran kraj utakmice.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:06 pm

Kupovina desetogodišnjih ulaznica završava za 12 dana

https://fkzeljeznicar.ba/kupovina-deset ... ana/26010/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:07 pm

Kaze Slavko da ocekuje izgaranje na terenu svih 90 min.
Kako Slavko, kako?! Kako si ih uspio osvjeziti da to urade?! :D

Salim se malo, nadam se da imamo snagu pritiskati Siroki sto vise. Najbolje bi bilo dati gol sto prije, jer uprotivnom nervoza, jos moras i permanentno napraviti masivan pritisak na odbranu, a u zadnjim tekmama to nismo mogli zbog nedostatka daha.

Finale kupaa, ideemooo skupaaa!!!

Ko ne dodje zajebat ce se ;)
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:07 pm

ChWilla je napisao/la:
uto apr 18, 2017 2:03 pm
ja ne vidim nijedan (pametan) razlog da, kao u pripremnim tekmama, bekrić ne zamijeni zebu u 60. - 65. minuti i mislim da tako obojica daju više. i protiv radnika on tako uđe i zabi gol za miran kraj utakmice.
Apsolutno :palacgore:
Tako ce i Zeba biti odmorniji za ostale utakmice, a Bekric produktivniji, jer za pet minuta se ne moze nista uraditi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2017 2:16 pm

i to što dosta vas sa pravom priča - spora veza, treba nam brza, moderna, da lopta odmah ide, da nisu "dizelaši"...dado sadiković i uglješa radinović bi mogli biti baš takav prednji i zadnji vezni. da im je pameti.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 293 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija