Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 3:17 am

Nego Konya dovela 2 napadača i jednog ala Bilbija, otišao im Rangelov, ali on je svakako imao godina

Sprema se prodaja Bajića, Riade odluči srcem i bjež iz turske nemo se zaebavati :D 10 miliona čovječe novih 800 hiljada bosanskih maraka u našoj kasi
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 4:46 am

reks1 je napisao/la:
čet jul 06, 2017 11:21 pm
Model1964 je napisao/la:
čet jul 06, 2017 11:13 pm
shzna je napisao/la:
čet jul 06, 2017 11:09 pm
Nama podhitno treba bolji trener ako mislimo kakav iskorak napraviti.


:palacgore:
Cim vas dvojica nadjete nacina da zaradite ,donesete ili se ogrebete za 800000 km ja cu vam se iskreno nakloniti!Karaj ,radi bilo sta alI JADAN NE BIO NEMOJ CRNJACITI NAMAH nakon prolaza i pomenutog drugog kola,Odahni,naspavaj se,cijeni klizeci u 90 minuti ,popij nesto makar i tabletu,ali makar malo uzivaj!
:palacgore: :palacgore:
TM87
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 5:05 am

Vrag je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:58 am
Morzhy je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:44 am
Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:42 am


Bravo, u tome je poenta. A tako nam malo treba, to je najtuznije. Zato vise i boli.
Kako fino pišete, ne bih nikad rekao da ste laici za trenerski posao...a jeste
Kod Ode si znao braniti i kontru istrcati, kod Amara napad organizovati. Kod ovog ni braniti, ni napasti pa ni jebenu kontru istrcati. Zatvori Zebu i jedno krilo i rijesio si utakmicu. Ovo ostalo ce se dodavati sa stoperima i golmanom. Sa Slavkom nam je i Olimpik opasan, a sa ovim drugim sa barem te utakmice bio rahat. Pa taman sa juniorima igrali.
Momak dosadan si, prica ti je sablonska.
Izadji malo iz sobe, povedi Amidzu, trenirajte uklizavanje bez lopte.
ZELJO prosao dalje, kone ispale, sta cu Vam ja!
TM87
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 5:09 am

Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:14 am
Vazda je bolje da prespava, pa onda neke analize bacat. Prvi sam kriv sto sad pisem. Prosli smo, fine smo pare uzeli. Slag na tortu je, da se ne lazemo, sto su Torpedisti ispali. Veceras samo opusteno.
:palacgore:
TM87
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 5:48 am

Ja lijepog jutra..
Da se razumijemo ne zbog neke partije, vec zbog prolaska i love u nasoj kasi, te brutalnosti na tribinama.. Jos sam pod utiskom silovanja sa tribina..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 6:38 am

Strašno važna pobjeda večeras, trebalo nam je ovo radi finansijske stabilnosti, radi stvaranja pozitivne atmosfere. Zec i Lendić odlični večeras, Zec bi mogao biti dobro pojačanje, još samo da u napadu konkretizuje svoje zalaganje. I dalje je sasvim jasno da igre nemamo, igrači nisu dovoljno agresivni, stoje daleko od protivničkih igrača, nema kombinatorike, vezni red nam je užasno spor, Graovac napravi početničku grešku, a toliko je dizan u nebesa nakon prve utakmice. Ne vjerujem da bi Osmanković odigrao slabije sinoć od njega, ali, eto, postali smo/ste takvi, definitivno su nam postali draži igrači sa strane od naše djece. Bez obzira što nisu kvalitetniji. Ne znam šta je razlog tome, ali, boli ovakav odnos prema našim mladim igračima od strane Slavka Petrovića. Već se sada jasno vidi da Žeri fali samo par takmičarskih utakmica i ušao u pravi ritam, postao naš kapitalac na kojem bi uzeti lovu. Ali, kako pored Zebe, kojeg Slavko nema damu da zamjeni.I, još nešto. Ne znam kakva je ovo priča oko Amara. Eto, sad kao i Buki nešto hinjski proziva. Sad se kao i Buki svrstao na Amarovu stranu. Svaki iskreni i dobronamjeran navijač Želje, kojem je sportski, ponavljam sportski napredak kluba bitan, priželjkuje da ponovo vidi Amara na čelu našeg najtrofejnijeg kluba. Zajedno sa Misimiovićem, bez ovih uvlakača sa strane. Zahvaljujući tom čovjeku smo i dalje najtrofejniji i sasvim je logično da se priželjkuje njegov povratak u klub. Da nam podigne sportski segment na nivo koji ovaj klub i zaslužuje.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 7:06 am

Sve je bilo prelijepo,od puta,ludnice na trajektu,kupanja,cuge,izdanja na tribini,hairli dolaska I rutinske pobjede.Svaka cast Slavku I igracima.
Modus vivendi !
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 7:11 am

Ja se uopste ne sekiram kako cemo sa AIK-om , vise me bilo strah ove Zete. Ako Lendra ode morat ce Mrvica htjeo nehtjeo nesto da mijenja. Jedna stvar koju ja vidim kao ogromni napredak je da se suta iz daljine. To dugo nije bilo kod nas. Zakaric,Zeba,Zec, Zeric,Stana pa cak i Bogicevic se usudjuju na sut izvan i oko 16. Jovana ovde ne racunam jer se nesjecam kad je njegova zadnji put isla u okvir (mozda ona kad je Tiago skreno pitarima)
Dakle ima nekih promjena na bolje.
Drugo ako nas AIK analizira dovoljno mu je pogledati dvije tekme i sve im je jasno, e tu bi sad mogo trener malo da ih iznenadi sa promjenama u sastavu(jebbiga ja pisem ko da imamo Mourina na klupi i igrace Reala). Ali posto smo autsideri u sljedecem kolu i nije pritisak da moramo pobjediti, onda moze da napravi neke rotacije, nece mu niko zato glavu skinut. probat iznenadit sa Zerom i nekoga (koga) na spica. Nazad stvarno nemamo nekih opcija a i vjerujem da je Graovcu ovo bilo dovoljno jer se vidjelo da je poslije one greske prestao filozofirati. A bekovi .... sta tu, ako su ovi mladji brzi nisu iskusniji tako da tu vjerovatno ne dirati nista.
U svakom slucaju odigrati otvorenije pa sta bude. Sa malo srece moglo bi biti pozitivno.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 7:49 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 07, 2017 3:17 am
Nego Konya dovela 2 napadača i jednog ala Bilbija, otišao im Rangelov, ali on je svakako imao godina

Sprema se prodaja Bajića, Riade odluči srcem i bjež iz turske nemo se zaebavati :D 10 miliona čovječe novih 800 hiljada bosanskih maraka u našoj kasi
Jesi siguran za ove pare? Koliko znam, ako igrač prelazi u klub iz iste lige, ne važi UEFA-in mehanizam solidarnosti, nego to savez definiše. ne znam kako je to u Turskoj definisano. Sumnjam da ima toga.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 7:53 am

:ganja: :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 7:53 am

ublehas je napisao/la:
pet jul 07, 2017 7:49 am
LARS1921 je napisao/la:
pet jul 07, 2017 3:17 am
Nego Konya dovela 2 napadača i jednog ala Bilbija, otišao im Rangelov, ali on je svakako imao godina

Sprema se prodaja Bajića, Riade odluči srcem i bjež iz turske nemo se zaebavati :D 10 miliona čovječe novih 800 hiljada bosanskih maraka u našoj kasi
Jesi siguran za ove pare? Koliko znam, ako igrač prelazi u klub iz iste lige, ne važi UEFA-in mehanizam solidarnosti, nego to savez definiše. ne znam kako je to u Turskoj definisano. Sumnjam da ima toga.
I mislio je na prodaju van Turske..
Zar nisi upratio koliko se larss svadja ovih dana da nema para ako je prelazak u istoj ligi? :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:05 am

HajrA je napisao/la:
pet jul 07, 2017 5:09 am
Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:14 am
Vazda je bolje da prespava, pa onda neke analize bacat. Prvi sam kriv sto sad pisem. Prosli smo, fine smo pare uzeli. Slag na tortu je, da se ne lazemo, sto su Torpedisti ispali. Veceras samo opusteno.
:palacgore:
:zeljeznicar1:

Gdje ce Crnkic sada otici hahahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:09 am

U Meksiko...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:19 am

Samo Zec ce biti pravo pojacanje, momak gine 90 minuta.
Dobro se ubacuje, samo jos gol da ga krene.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:38 am

Lijepo jutro :)
Vidjelo se da smo iskusniji, ali da se moramo oznojiti da bi prosli. Ako je Lendricu ovo zadnja tekma, a vjerovatno jeste sa srecom mu bilo u zivotu, a mi tesko da mozemo naci zamjenu za njega, mislim na igraca njegovih karekteristika (opet po gol na dvije tekme). Iskreno se nadam da cemo dovesti nekoga dobroga ili da Zec/Nikolic ide na njegovo mjesto, pa da vidimo gdje smo i sta smo. Stana je zrtvovan i kriv kod drugog gola, ali eto dosao je taj famozni dugo praceni lijevi bek, pa se nadam da cemo funkcionisati po toj lijevoj strani kako treba. Zakaric je definitivno najraspolozeniji za igru bio i vodjelo se, svaka cast na golu, dugo nisam vidio nas gol iz slobodnjaka, hvala mu :)
MOMCIMA SVAKA CAST NA EVROPSKOM NAVIJANJU, LIJEPO IH JE VIDJETI !!!
bez njih bi ono izgledalo kao da igramo utakmicu u černobilu
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:39 am

Lijep dan :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:42 am

ja bi onog nikolu krstovica uzeo umjesto lendrica, 17 mu je godina tek, a ne libi se pucati iz prve... mene je ako nista iznenadio svojom agresivnoscu i voljom da zabija sto vise golova...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:57 am

Trebali smo Koljica kako zavrsiti. Mlad, igrao je dosta utakmica u prosloj sezoni i ima golova pa makar i iz penala.

Veca
D.bek Graovac Osmankovic Projic
Zakaric Ugi Zeric Ramovic Zec
Napadac (Koljic)
MIRZA RASCIC
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 8:59 am

Ma ja bi pokusao dovesti Vukotica iz Krupe i Besirevica iz Radnika i da napadnemo i AIK.
Moze se igrati sa AIK-om, idealno bi bilo na Grbavici 1:0
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 9:04 am

Ako neko ima drugacije misljenje nije nuzno da je pljuvac. Sukobite argumente makar trajalo 109 stranica.
Ovako ispad kome se igra neđasvi on je neprijatelj kluba.
Nema tog koji mi moze reci da vise voli Želju od mene, ali ta ljubav me ne koci da kazem sta mi nije dobro. Boli mene racku za te epitete" pljuvac" " strucnjak" ali definitivno nije uzitak pisati na forumu. Jedan po jedan dobar forumas odlazi. Ostaju još usamljeni pojedinci koji napisu nesto o cemu se da diskutirati.
Bice zanimljivo vidjeti kako ce ovi sto hvale reagirati kada ne bude sve ok.
Prosla sezona je na forumu imala parolu " Ne talasaj"
Ovo ljeto nosi parolu" Slavko dominira"
Kako ce biti na jesen?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 240 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija