Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:29 pm

BHDragons je napisao/la:slika

Manijaci danas za 10!
bilo je i više raje nego što se tu vidi, oko 15. minute su se pomjerili drotovi pa je još dobar dio ovog drugog dijela popunjen...
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:30 pm

Mladost je druga sa 15 bodova, ili eventualno treća jer će pitari uzeti Olimpik sutra. I bježe nam tri boda. Iduće kolo idu Zrinjskom, a pitari Širokom. Znači dobiješ ovo Jajce iduće sedmice i drugi si na tabeli. Što se toga tiče pametnom dosta. A ovi managerski pušikitići drame samo tako, i kao da smo debili ubjeđuju nas u nešto što svi znamo, ali isto tako imamo fudbaskog znanja da vidimo kako će se i u kojem pravcu stvari razvijati. Pa jbt čovjek je ovdje napisao sigurno 100 postova koji su u bobu isti, tjeraj sve, đe Dado, kolike su plate, i šta sve ne ko pokvarena ploča vrti priču. Idi ba svojim managerima i reci im da malo stanu sa napadima na Želju u kojeg se kunete, a radite sve protiv njega...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:32 pm

Petrović je TEK počeo stvarati tim i i igru - šta god to značilo ... ko želi da se nada mora biti zaista strpljiv ...Željo trenutno /do daljnjeg ima igrače koje ima , e sad pitanje je koliko dugo vremena i rada Pterović treba da se vide konačno neki značajni rezultati ...
Lahko je pričati , ali eto , Evropa bi se morala izboriti ...
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:33 pm

Lahko je napisati " dobiješ Metalege, ovi dole iks, ovi zijane ... eto nas u vrhu" ali ...
Blizi sam iksu protiv metalegea nego pobjedi.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:36 pm

Veteran je napisao/la:Mladost je druga sa 15 bodova, ili eventualno treća jer će pitari uzeti Olimpik sutra. I bježe nam tri boda. Iduće kolo idu Zrinjskom, a pitari Širokom. Znači dobiješ ovo Jajce iduće sedmice i drugi si na tabeli. Što se toga tiče pametnom dosta. A ovi managerski pušikitići drame samo tako, i kao da smo debili ubjeđuju nas u nešto što svi znamo, ali isto tako imamo fudbaskog znanja da vidimo kako će se i u kojem pravcu stvari razvijati. Pa jbt čovjek je ovdje napisao sigurno 100 postova koji su u bobu isti, tjeraj sve, đe Dado, kolike su plate, i šta sve ne ko pokvarena ploča vrti priču. Idi ba svojim managerima i reci im da malo stanu sa napadima na Želju u kojeg se kunete, a radite sve protiv njega...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Naravno. Slazem se apsolutno. 100 postova i ti jos skontao nisi da sam u pravu?
Vidis da je do tebe.

Ili me ubjedjujes da nisam i da je to to sto gledamo? Za ovo podrska?

Pitam ja tebe, je li to to?

To sto mene napadate, spominjete neki interes, menagere, blatite ljude, prodajete ublehe, bacate bombe da su svi protiv vas i da vam o glavi rade, da su svi drugi krivi osim prozvanih; to je van svakog razuma.
Željeznicar za život cijeli!
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:37 pm

Kapiten je napisao/la:Lahko je napisati " dobiješ Metalege, ovi dole iks, ovi zijane ... eto nas u vrhu" ali ...
Blizi sam iksu protiv metalegea nego pobjedi.
baš tako,još malo ćemo govoriti ko sušić teleća glava "ne brinite ništa još je puno bodova u igri"...
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:39 pm

GoodisonPark je napisao/la:Znam i ja da je preslikano, samo što smo onda imali Bajića koji je haman svaku loptu primao između štopera i onda razigravao ekipu, danas gledam Lendrića pa on sam sebi zapinje kad je sa loptom :shock: Na jednoj od utakmica na Grbavici ja i drug komentarišemo da mi ne možemo igrati ovu formaciju bez nekog robusnog centarfora koji zna primiti loptu i zagraditi se, ne ide to jbg. Sjetimo se samo Lazara, pa Adilovića... ne treba tu izmišljati ništa posebno.
Nabijanje lopte na Lendrića, koji se ne vidi između dva štopera i koji ništa ne može uraditi u takvim situacijama, sigurno nije bila Petrovićeva ideja. To igramo onda kad ne znamo šta ćemo, kad nemaš raspoloženih igrača na sredini da nešto kreiraš od noge do noge, niko ti se ne otkriva a trebao bi kao napadati, i onda je samo nabiješ prema Lendriću, da se besmisleno troši u unaprijed izgubljenim duelima. Petrović je poslije utakmice protiv Krupe rekao kako su bile "zabranjene" duge lopte: "Jer duge lopte između dva štopera, koja kada se saberu imaju gotovo četiri metra, toliko je apsurdno da nemam riječi. Rekao sam, ako smo prisiljeni da odigravamo te lopte, onda moraju biti poluvisoka, moraju biti u prostor da iskoristimo brzinu Lendrića." Petrović zabranio, ali kad ne znaš šta ćeš sa loptom, bolje ju je nabiti prema Lendriću nego izmišljati neki riskantan pas. I tek smo u zadnjih pola sata tu počeli u kontinuitetu igrati od noge do noge i tako pritiskati Krupu.

Kad si već spomenuo Bajića, Lazara i Adilovića: Bajić je od njih trojice najkompletniji, zato što si na njega fakat mogao i samo nabijati lopte, pa da on igra okrenut leđima prema golu, a u isto vrijeme si imao napadača koji itekako zna sa loptom. Lazar je bio Drogba u našoj ligi kada je u pitanju to nabijanje na centarfora, ali zato s druge strane nerijetko se izgubi kada se okrene prema golu. Adilović se nadavao golova, iako ni blizu nije dobar s loptom kao Bajić, ali eto imao je Zebu uz sebe i osjećaj da se nađe na pravom mjestu i postavi nogu ili glavu kako treba. Ali na Adiloviću nisi mogao graditi igru kao na Lazaru ili Bajiću. Amar je to brzo shvatio, tako da se uopće nije ni forsiralo Adilovića da igra ono što je igrao Lazar.

Eh, sad Lendrić, za ovo što je kod nas, pokazao je kroz svoje golove kako je najopasniji: brzina, na pravom mjestu u pravo vrijeme, dobar i lijevom i desnom i glavom. Eto danas, ona šansa na kraju prvog poluvremena: sve je dobro uradio, majstorsko primanje koje je u isto vrijeme i dribling, u vrlo tijesnoj situaciji napravio sebi dovoljno prostora za šut i opalio. Tako ga treba koristiti, tražiti mu takve situacije. Ali kad se čovjek, kao danas, istroši i isfrustrira skačući sa štoperima, onda je rezultat toga da na kraju utakmice, kada mu konačno daju loptu u noge, on ne može više ni da hoda a kamoli nešto konkretno da uradi s njom.

Ne ide Lendriću, ali nije on problem danas bio.
Zadnja izmjena: Roberto Baggio, dana/u sub sep 17, 2016 8:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:42 pm

Ne znam za vas ali ja imam osjećaj da sad dovedemo 11 najboljih igrača lige da se oni u našem dresu ne bi sastavili sa loptom. Kontam da smo danas zamjenili dresove sa igračima Mladosti da bi nas isti ovi naši igrači pregazili.

Realno gledajući nemamo tim, nema hemije u timu, nema tu one čarobne niti koja povezuje igrače sve do jednog. Ovi ko da su izašli da igraju sami za sebe, fol se dodaju a ne znaš ko koga dodavanjem više zavaljuje. Sramota je ovo što se dešava sa ekipom.

Jedan detalj od danas kad je Križman nabi preko gola u prvom a Lendrić maše rukama kao što je ne dodaš i ako je on pokriven štoperima a kad lopta dođe njemu ne bi je dodao nikome da mu za lijeka treba.

Pitam se da nije Slavko fulio kad je reko da nema natruhlih jabuka u "gajbi"..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:45 pm

Kapiten je napisao/la:Lahko je napisati " dobiješ Metalege, ovi dole iks, ovi zijane ... eto nas u vrhu" ali ...
Blizi sam iksu protiv metalegea nego pobjedi.
Ma kakav vrh...nama je realnost borba za sesto mjesto i to je to. Tabela jasno pokazuje, Siroki, Krupa, Vitez i mi...bod razlike za poziciju broj 6.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:45 pm

Neandertalac je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Mladost je druga sa 15 bodova, ili eventualno treća jer će pitari uzeti Olimpik sutra. I bježe nam tri boda. Iduće kolo idu Zrinjskom, a pitari Širokom. Znači dobiješ ovo Jajce iduće sedmice i drugi si na tabeli. Što se toga tiče pametnom dosta. A ovi managerski pušikitići drame samo tako, i kao da smo debili ubjeđuju nas u nešto što svi znamo, ali isto tako imamo fudbaskog znanja da vidimo kako će se i u kojem pravcu stvari razvijati. Pa jbt čovjek je ovdje napisao sigurno 100 postova koji su u bobu isti, tjeraj sve, đe Dado, kolike su plate, i šta sve ne ko pokvarena ploča vrti priču. Idi ba svojim managerima i reci im da malo stanu sa napadima na Želju u kojeg se kunete, a radite sve protiv njega...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Naravno. Slazem se apsolutno. 100 postova i ti jos skontao nisi da sam u pravu?
Vidis da je do tebe.

Ili me ubjedjujes da nisam i da je to to sto gledamo? Za ovo podrska?

Pitam ja tebe, je li to to?

To sto mene napadate, spominjete neki interes, menagere, blatite ljude, prodajete ublehe, bacate bombe da su svi protiv vas i da vam o glavi rade, da su svi drugi krivi osim prozvanih; to je van svakog razuma.
ako niko nikome ne radi o glavi i nije protiv nikoga, šta znači kad dekan u utorak pred većim dijelom administracije fakulteta (koja administracija i koji fakultet nema ništa sa tim) kaže "to je moj neprijatelj" za...jednog funkcionera kluba :djavo:

kako, zašto, po kojem osnovu - neprijatelj?

znam da puno znaš, a ako ovo ne znaš provjeri, ja ne pričam bapske priče.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:45 pm

psihopata je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Justros Enver Hadžiabdića za N1 reče, parafraziram - "Ova Uprava pravi infrastrukturu i ja ih podržavam. Stadion će OSTATI, a igrači će kad tad otići. Ova Uprava će napraviti i dobar tim, ali treba dosta strpljenja. Mi smo gradili tim 7 godina da bi bili prvaci Yuge."
prvaci juge jarane,prvaci juge u kakvoj konkurenciji?mi smo u ovoj ligi trebali biti ono što su zvezda,hajduk,partizan i dinamo bili u onoj,zar i ovdje trebamo 7 godina graditi tim da bi bili prvaci?šta sve neću pročitati.
Idi nađi Envera Hadžiabdića, pa mu to reci. Čovjek je osvojio titulu kao igrač i kao trener. Legenda Kluba. Istinska legenda Kluba, koja je osvojila neplanirano titulu 1998. kao trener, a znao je za bio plan da se trebamo fuzionisati sa Đerzelezom.

Znači nismo u istoj poziciji kao što su Dinamo, Zvezda, Partizan, Hajduk, a nismo u istoj poziciji ni kao Sarajevo, Zrinjski, Široki...Plan im nije uspio, kao što neće ni sada.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:47 pm

Kud ce te dalje kad neandertalac podrzava bracu Stojnic na izborima
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:52 pm

avlami97 je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Justros Enver Hadžiabdića za N1 reče, parafraziram - "Ova Uprava pravi infrastrukturu i ja ih podržavam. Stadion će OSTATI, a igrači će kad tad otići. Ova Uprava će napraviti i dobar tim, ali treba dosta strpljenja. Mi smo gradili tim 7 godina da bi bili prvaci Yuge."
prvaci juge jarane,prvaci juge u kakvoj konkurenciji?mi smo u ovoj ligi trebali biti ono što su zvezda,hajduk,partizan i dinamo bili u onoj,zar i ovdje trebamo 7 godina graditi tim da bi bili prvaci?šta sve neću pročitati.
Idi nađi Envera Hadžiabdića, pa mu to reci. Čovjek je osvojio titulu kao igrač i kao trener. Legenda Kluba. Istinska legenda Kluba, koja je osvojila neplanirano titulu 1998. kao trener, a znao je za bio plan da se trebamo fuzionisati sa Đerzelezom.

Znači nismo u istoj poziciji kao što su Dinamo, Zvezda, Partizan, Hajduk, a nismo u istoj poziciji ni kao Sarajevo, Zrinjski, Široki...Plan im nije uspio, kao što neće ni sada.

o čemu pričaš tita ti?pa mi smo najtrofejniji klub u ovoj državi sa najviše navijača,valjda bi mi trebali voditi glavnu riječ,mi smo u ovoj ligi pandan zvezdi u onoj.

nemoj meni sviju ti prodavati tu paranoidnu priču "svi su protiv nas" "svi nas mrze i gledaju kako da nas unište",pretpostavljam da niko od vas što truje ovu djecu takvim pričama nema života osim na forumu.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:52 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Znam i ja da je preslikano, samo što smo onda imali Bajića koji je haman svaku loptu primao između štopera i onda razigravao ekipu, danas gledam Lendrića pa on sam sebi zapinje kad je sa loptom :shock: Na jednoj od utakmica na Grbavici ja i drug komentarišemo da mi ne možemo igrati ovu formaciju bez nekog robusnog centarfora koji zna primiti loptu i zagraditi se, ne ide to jbg. Sjetimo se samo Lazara, pa Adilovića... ne treba tu izmišljati ništa posebno.
Nabijanje lopte na Lendrića, koji se ne vidi između dva štopera i koji ništa ne može uraditi u takvim situacijama, sigurno nije bila Petrovićeva ideja. To igramo onda kad ne znamo šta ćemo, kad nemaš raspoloženih igrača na sredini da nešto kreiraš od noge do noge, niko ti se ne otkriva a trebao bi kao napadati, i onda je samo nabiješ prema Lendriću, da se besmisleno troši u unaprijed izgubljenim duelima. Petrović je poslije utakmice protiv Krupe rekao kako su bile "zabranjene" duge lopte: "Jer duge lopte između dva štopera, koja kada se saberu imaju gotovo četiri metra, toliko je apsurdno da nemam riječi. Rekao sam, ako smo prisiljeni da odigravamo te lopte, onda moraju biti poluvisoka, moraju biti u prostor da iskoristimo brzinu Lendrića." Petrović zabranio, ali kad ne znaš šta ćeš sa loptom, bolje ju je nabiti prema Lendriću nego izmišljati neki riskantan pas. I tek smo u zadnjih pola sata tu počeli u kontinuitetu igrati od noge do noge i tako pritiskati Krupu.

Kad si već spomenuo Bajića, Lazara i Adilovića: Bajić je od njih trojice najkompletniji, zato što si na njega fakat mogao i samo nabijati lopte, pa da on igra okrenut leđima prema golu, a u isto vrijeme si imao napadača koji itekako zna sa loptom. Lazar je bio Drogba u našoj ligi kada je u pitanju to nabijanje na centarfora, ali zato s druge strane nerijetko se izgubi kada se okrene prema golu. Adilović se nadavao golova, iako ni blizu nije dobar s loptom kao Bajić, ali eto imao je Zebu uz sebe i osjećaj da se nađe na pravom mjestu i postavi nogu ili glavu kako treba. Ali na Adiloviću nisi mogao graditi igru kao na Lazaru ili Bajiću. Amar je to brzo shvatio, tako da se uopće nije ni forsiralo Adilovića da igra ono što je igrao Lazar.

Eh, sad Lendrić, za ovo što je kod nas, pokazao je kroz svoje golove kako je najopasniji: brzina, na pravom mjestu u pravo vrijeme, dobar i lijevom i desnom i glavom. Eto danas, ona šansa na kraju drugog poluvremena: sve je dobro uradio, majstorsko primanje koje je u isto vrijeme i dribling, u vrlo tijesnoj situaciji napravio sebi dovoljno prostora za šut i opalio. Tako ga treba koristiti, tražiti mu takve situacije. Ali kad se čovjek, kao danas, istroši i isfrustrira skačući sa štoperima, onda je rezultat toga da na kraju utakmice, kada mu konačno daju loptu u noge, on ne može više ni da hoda a kamoli nešto konkretno da uradi s njom.

Ne ide Lendriću, ali nije on problem danas bio.
Naravno da nije samo on problem, problem je mnogo složeniji ali u situaciji kad nemaš dovoljno ili gotovo nimalo kreativnosti na terenu onda moraš igrati i dugim loptama i pokušavati na taj način prenijeti igru na polovinu protivnika, to je najlakše kad imaš nekoga da primi loptu i da razigra ostale saigrače inače u suprotnom i igramo ovako kako igramo.

Kritikuje se Bekrić prošlu protiv Krupe i kako su loši prekidi bili (i jesu realno) a danas gledam fini centaršutevi sve ;) Memija ne može da dobaci do peterca isto neki mali poletarac.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:54 pm

ne mijesajte politiku s forumom koji vam je djavo
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:55 pm

Na žalost mi navijači moramo sve sportske ambicije vezane za igrače koji predstavljaju današnjeg Želju svesti na minimalnu mogucu mjeru. Može se čudom desiti i da ovi igrači i dobiju Metalege, ali eto ti gostovanja u Bijeljini i na Koševu.

Da imam ikakve ovlasti nad ekipom prvo sto bih ukinuo je karantin. I ovako pravimo strašne troškove a ovaj sa karantinom je toliko nepotreban što se da primjetiti ne po rezultatima nego po igri.
Drugo povečao bih broj treninga za najmanje još jedan dnevno i barem igrače na taj način natjerao da im ova plata na znoj izađe. Termine treninga odrediti da budu maksimalno nepovoljni po igrače (rani jutarnji i kasni noćni na pomoćnom uz minimalno osvjetljenje radi troškova). Zbog toga igra i rezultati neće biti ništa bolji ali kad im ne možemo smanjiti plate, barem im treba ogaditi što su došli u Želju. A ako neko ne bude ispunjavao i te svoje obaveze, dobiti zakonski okvir da se finansijski kazni ili mu se uruči otkaz.
Na gostujuće utakmice ići na dan utakmice pa makar iz autobusa izlazili na teren.

Nikad nisam manje očekivao od neke Željine generacije igrača kao od ove sadašnje. Niko im ne brani da me razuvjere.

Naravno upravi i Slavki puna podrška, a nama puno, puno sabura.

PS. Uglavnom Sinišinom igrom sam više nezadovoljan nego zadovoljan, ali i danas se vidjelo zašto ima prednost nad Memijom. Uz Memiju, Miroslav izgleda dosta lošije nego uz Sinišu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:55 pm

avlami97 je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Justros Enver Hadžiabdića za N1 reče, parafraziram - "Ova Uprava pravi infrastrukturu i ja ih podržavam. Stadion će OSTATI, a igrači će kad tad otići. Ova Uprava će napraviti i dobar tim, ali treba dosta strpljenja. Mi smo gradili tim 7 godina da bi bili prvaci Yuge."
prvaci juge jarane,prvaci juge u kakvoj konkurenciji?mi smo u ovoj ligi trebali biti ono što su zvezda,hajduk,partizan i dinamo bili u onoj,zar i ovdje trebamo 7 godina graditi tim da bi bili prvaci?šta sve neću pročitati.
Idi nađi Envera Hadžiabdića, pa mu to reci. Čovjek je osvojio titulu kao igrač i kao trener. Legenda Kluba. Istinska legenda Kluba, koja je osvojila neplanirano titulu 1998. kao trener, a znao je za bio plan da se trebamo fuzionisati sa Đerzelezom.

Znači nismo u istoj poziciji kao što su Dinamo, Zvezda, Partizan, Hajduk, a nismo u istoj poziciji ni kao Sarajevo, Zrinjski, Široki...Plan im nije uspio, kao što neće ni sada.
Gdje taj Enver Hadziabdic kada se trazi SD, kada se trazi savjetnik, kada se traze ljudi koji vole Zelju koji su legende kluba!? Gdje je?
Gdje su Zeljovci, strucnjaci, dokazani skolovani ljudi?
Kakav plan, kakvi neprijatelji, kakvi napadi vise?

ChWila@ Znas sta ja znam. Ono sto vidim. Niko ne moze uticati na to!
Dodje vakat kada stanes, razmislis i iskreno kazes na sta ovo lici. Okretanje glave od kristalno jasne situacije, cinjenica, uzroka i posljedica nije bas najpametnije.
Ja cijenim tvoje misljenje, to sto se ne slazemo nije bitno. Neko, negdje, nesto rekao me ne zanima.
Željeznicar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:56 pm

kada bi upali u prvih 6, bio bih zadovoljan. Sve snage na kup, da pokušamo nešto osvojiti, ali teško. Jbt od 2013. nismo trofeja uzeli, sramota. Zrinjski će nas prestići po troejima
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:58 pm

GoodisonPark je napisao/la:
Roberto Baggio je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Znam i ja da je preslikano, samo što smo onda imali Bajića koji je haman svaku loptu primao između štopera i onda razigravao ekipu, danas gledam Lendrića pa on sam sebi zapinje kad je sa loptom :shock: Na jednoj od utakmica na Grbavici ja i drug komentarišemo da mi ne možemo igrati ovu formaciju bez nekog robusnog centarfora koji zna primiti loptu i zagraditi se, ne ide to jbg. Sjetimo se samo Lazara, pa Adilovića... ne treba tu izmišljati ništa posebno.
Nabijanje lopte na Lendrića, koji se ne vidi između dva štopera i koji ništa ne može uraditi u takvim situacijama, sigurno nije bila Petrovićeva ideja. To igramo onda kad ne znamo šta ćemo, kad nemaš raspoloženih igrača na sredini da nešto kreiraš od noge do noge, niko ti se ne otkriva a trebao bi kao napadati, i onda je samo nabiješ prema Lendriću, da se besmisleno troši u unaprijed izgubljenim duelima. Petrović je poslije utakmice protiv Krupe rekao kako su bile "zabranjene" duge lopte: "Jer duge lopte između dva štopera, koja kada se saberu imaju gotovo četiri metra, toliko je apsurdno da nemam riječi. Rekao sam, ako smo prisiljeni da odigravamo te lopte, onda moraju biti poluvisoka, moraju biti u prostor da iskoristimo brzinu Lendrića." Petrović zabranio, ali kad ne znaš šta ćeš sa loptom, bolje ju je nabiti prema Lendriću nego izmišljati neki riskantan pas. I tek smo u zadnjih pola sata tu počeli u kontinuitetu igrati od noge do noge i tako pritiskati Krupu.

Kad si već spomenuo Bajića, Lazara i Adilovića: Bajić je od njih trojice najkompletniji, zato što si na njega fakat mogao i samo nabijati lopte, pa da on igra okrenut leđima prema golu, a u isto vrijeme si imao napadača koji itekako zna sa loptom. Lazar je bio Drogba u našoj ligi kada je u pitanju to nabijanje na centarfora, ali zato s druge strane nerijetko se izgubi kada se okrene prema golu. Adilović se nadavao golova, iako ni blizu nije dobar s loptom kao Bajić, ali eto imao je Zebu uz sebe i osjećaj da se nađe na pravom mjestu i postavi nogu ili glavu kako treba. Ali na Adiloviću nisi mogao graditi igru kao na Lazaru ili Bajiću. Amar je to brzo shvatio, tako da se uopće nije ni forsiralo Adilovića da igra ono što je igrao Lazar.

Eh, sad Lendrić, za ovo što je kod nas, pokazao je kroz svoje golove kako je najopasniji: brzina, na pravom mjestu u pravo vrijeme, dobar i lijevom i desnom i glavom. Eto danas, ona šansa na kraju drugog poluvremena: sve je dobro uradio, majstorsko primanje koje je u isto vrijeme i dribling, u vrlo tijesnoj situaciji napravio sebi dovoljno prostora za šut i opalio. Tako ga treba koristiti, tražiti mu takve situacije. Ali kad se čovjek, kao danas, istroši i isfrustrira skačući sa štoperima, onda je rezultat toga da na kraju utakmice, kada mu konačno daju loptu u noge, on ne može više ni da hoda a kamoli nešto konkretno da uradi s njom.

Ne ide Lendriću, ali nije on problem danas bio.
Naravno da nije samo on problem, problem je mnogo složeniji ali u situaciji kad nemaš dovoljno ili gotovo nimalo kreativnosti na terenu onda moraš igrati i dugim loptama i pokušavati na taj način prenijeti igru na polovinu protivnika, to je najlakše kad imaš nekoga da primi loptu i da razigra ostale saigrače inače u suprotnom i igramo ovako kako igramo.

Kritikuje se Bekrić prošlu protiv Krupe i kako su loši prekidi bili (i jesu realno) a danas gledam fini centaršutevi sve ;) Memija ne može da dobaci do peterca isto neki mali poletarac.
E nek si docekao...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 8:59 pm

Danas je Blagojevic odigrao kao Livaja, bukvalno isto a igraju razlicite pozicije, oni sutevi iz slobodnjaka su da sjednes i places. Kosoric more gresaka, Memija katastrofa, da dovedes pionira nekog da uputi centarsut bolje bi to uradio od Kerima, dno dna, na kraju sezone i njega i Dadu pokusati uvaliti nekome ako ih niko nece raskid ugovora, ovako vise ne ide. Stanic nije puno pokazao danas. Krizman fulio dobru sansu, kasnije bio jako umoran. Markovic odlican bio. Nadam se da se Jahic nije ozbiljnije povrijedio. Veca, ispucavanja za plakati, imao par dobrih odbrana. Miroslav odigrao standardno. Lendrica se mnogo kritikuje sto ne postize golove a njega cuvaju dva jablana, a nasi uporno forsiraju duge lopte gdje ga jablani raznesu u zracnom duelu, on pored ovoga je u golgeterskoj krizi, fali mu gol da ga procepi, da dobije na samopouzdanju, kako on tako i cijela ekipa. Fali nam kreativac, neko ko ce u prazan prostor dodati loptu do Lendrica, izbaciti ga u sansu. Slavko ce imati puno posla ovdje, pored nedostatka kvaliteta nema ni hemije medju igracima, i na danasnjoj tekmi se vidjelo da svako igra za sebe. Gospodine Petrovicu bilo kojem igracu da date otkaz ja vas apsolutno podrzavam ako cu u konacnici umjesto umisljenih zvijezda vidjeti dobro poslozen tim..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija