Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:13 am

Ako su se uspostavili standardi i pravila onda i nije toliko bitno ko je direktor.. U OP je bitna struka a ko ce to kordinirati u dobro postavljenom sistemu i nije od presudnog znacaja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:13 am

shzna je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:13 am
Eh eto ti, sad kod firgosa moram po Jug. Joj, kakve greske je klub napravio kod ove prodaje karata.
kolega sram vas bilo, jel to niste član pa niste kupili jučer? :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:14 am

Kako je raja iznervirana radi Juga ako se vec prodaje sa clanskom onda po 2 karte su se trebale prodavati a ne da dođu ovi klosari i sve pokupuju i sad prodaju po vecoj cjeni dosta raje koja ide na Jug uvijek nece ici radi ovih klosara za lijeka im trebalo.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:16 am

AsharaK je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:13 am
shzna je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:13 am
Eh eto ti, sad kod firgosa moram po Jug. Joj, kakve greske je klub napravio kod ove prodaje karata.
kolega sram vas bilo, jel to niste član pa niste kupili jučer? :kafa:
Ma clan sam brate, nisam jucer zbog obaveza mogao do stadiona. Od 2009 ja mislim nisam bio na nekoj drugoj tribini, posljednji put sjever protiv Slobode, 4:1 mislim da je bilo.
1987
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:17 am

Hurmasica je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:00 am
Ko god ima nalog na olx-u neka prijavi ovo kao nezakonitu prodaju.
Nemam acc. nazalost, ali ovo je tuzno kakve pocetnicke greske ponavljamo. Protiv Zete sam uzeo dvije ulaznice za istok, pokazao clansku na uvid, nije bilo nikakve evidencije. Vjerovatno su ljudi uzimali vise ulaznica na jednu clansku i kasnije preprodavali. Kod Macchiata su tapkarosi tusili karte dvadesetak min. prije pocetka utakmice protiv Zete.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:17 am

shzna je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:16 am
AsharaK je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:13 am
shzna je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:13 am
Eh eto ti, sad kod firgosa moram po Jug. Joj, kakve greske je klub napravio kod ove prodaje karata.
kolega sram vas bilo, jel to niste član pa niste kupili jučer? :kafa:
Ma clan sam brate, nisam jucer zbog obaveza mogao do stadiona. Od 2009 ja mislim nisam bio na nekoj drugoj tribini, posljednji put sjever protiv Slobode, 4:1 mislim da je bilo.
ma zezam se ja kolega :D
Željezničar ante portas !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:18 am

LARS1921 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:06 am
lubenica


Haris Alihodžić novi direktor Omladinske škole FK Željezničar



https://fkzeljeznicar.ba/haris-alihodzi ... car/27154/
Ja mislim da je ovo privremeno rješenje jer je sve ispalo iznenada. Hare je vjerovatno upućen u dosta stvari koje su se pokrenule i toku je svega. z anke stvari nema pauze. Moraju se raditi a ne čekati novu osobu. Direktor omladinske škole ne bavi se samo strukom tj terenom nego i ostalim stvarima. Vremenom kad nađu nekoga ko će biti i za stručni dio adekvatan vjerovatno će doći do promjene.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:19 am

@ponosannavas isto mišljenje imamo
Željezničar ante portas !
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:19 am

salle86 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:09 am
Članstvo...bar ja lično od kluba ne tražim nikakve beneficije, popuste.
Ali bilo bi lijepo da klub tebe kao člana cijeni, bilo kako. Samim tim bi i "tjerao" druge da se učlane. Ako se kaže da samo članovi mogu kupiti kartu u utorak, nek bude tako. To je minimum minimuma koji se može odraditi.
Jer u suprotnom šta poručuješ "ne-članu", bitne su nam samo tvoje pare a tebe ko ....
Zasebni ulazi, prednost pri kupovini karte, bilo šta što financijski ništa ne košta klub ali daje članu za pravo da se osjeća kao domaćinu na stadionu u odnosu na onog koji tu dođe 2-3 puta u godini i kojeg željo interesuje tek toliko da najviše što za njega uradi je da lajka fb stranicu
:palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:22 am

Kad već' spomenuste te stvari oko članskih i godišnjih karata, malo sam pročačkao kako to rade klubovi u regionu. Tačnije Hajduk i Zvezda pošto su oni prošle sezone bili jedino gledaniji od nas u regionu. Eto pa koga interesuje :)
Spoiler:
Hajduk

Kupnjom godišnje ulaznice/pretplate osiguravate sebi mjesto za sve utakmice Prve lige, Druge HNL (utakmice HNK Hajduk II) utakmice Hrvatskog kupa, jedne prijateljske utakmice i utakmice drugog i trećeg pretkola Europske lige koje se u organizaciji HNK Hajduk Split održavaju na Poljudu, u natjecateljskoj sezoni 2017/2018.

Cijene

Najjeftinija godišnja ulaznica je za sjevernu tribinu- 400 kn ( oko 105 KM)

Istok - raspon od 180 KM pa do 210 KM (690 kn i 790 kn)

Jug - 470 kn (oko 125 KM)

slika

S tim da HNK Hajduk Split odobrava 5% popusta za gotovinska plaćanja i dodatnih 10% popusta svima kojima je priznat status člana Udruge NH ili Udruge DPH u 2017. godini (uplaćena članarina) odnosno do maksimalno 13% popusta za sve pretplatnike koji imaju kontinuirano članstvo.

Što se članstva tiče, članska kartica za punoljetnje osobe košta 100 kn dok za maloljetne košta 50 kn. Popusti su sllični kao u našem fan shopu, ništa specijalno.

Obiteljske članarine - Obiteljske članarine moguće je aktivirati isključivo na način da se odjednom učlane svi članovi obitelji te se naknadna učlanjivanja unutar prethodno aktivirane obiteljske članarine neće moći obaviti
Nositelji plaćaju punu cijenu, ostalim članovima obitelji 20% popusta
Kriterij je domaćinstvo (zajedničko prezime i prebivalište)


Crvena zvezda

Sezonske karte za sezonu 2017/18 važiće za sve prvenstvene utakmice koje Crvena zvezda igra na svom stadionu, kao i za utakmice evropskih kvalifikacija. Sezonske karte mogu kupiti samo aktivni članovi FK Crvena zvezda.

Svi prošlogodišnji vlasnici godišnjih karata mogu da ostvare popust od 500 rsd na punu cenu sezonske karte

Cijene:

Sjeverna tribina oko 60 KM (3500 rsd)

Istok - oko 90 KM (5500 rsd)

Zapad - oko 105 KM (6500 rsd)

Porodične sezonske karte za istočnu i zapadnu tribinu koštaju 500 rsd više ukoliko su +1, 1000 rsd ukoliko su +2 i 1500 rsd ukoliko su +3.

Članske karte (1000 dinara odrasli, 500 dinara djeca). Popusti standardno u fan shopu, kod sponzora, pravo navijača da bira i bude biran, pravo kupovine sezonskih ulaznica, kupovine dnevnih karata sa popustima.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Avanes
Postovi: 64
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 7:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:30 am

Nemojte kupovati karte od tih ljudi i riješen problem.
Za 15KM fino možeš kupiti kartu za istok ili sjever i isto navijati kao da si na Jugu. Pa nije navijanje ograničeno sam na Južnu tribinu, hajmo napraviti lom na svim tribinama da gori sve...

Ove karte je klub svakako prodao, zaradio na njima i na njih treba zaboraviti. Zašto dati nekom tapkarošu 15KM, kad možeš dati svom klubu tih 15KM i sjesti na drugu tribinu.
OK i ja sam preko 20 godina na Jugu i emotivno sam vezan za tu tribinu, ali realno išli smo i na Koševo godinama i tamo gledali evropske utakmice.

Dakle, hajmo ih zahebati neka im svima propadnu te karte i lijepo napuniti kasu kluba do vrha!
Mirsad Siljak: "Te osobe koje su preko dvadeset, da su i preko cetrdeset godina u ovome klubu, njih nije lijepo vidjeti a ne komunicirati sa njima."
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:32 am

:palacgore:
Avanes je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:30 am
Nemojte kupovati karte od tih ljudi i riješen problem.
Za 15KM fino možeš kupiti kartu za istok ili sjever i isto navijati kao da si na Jugu. Pa nije navijanje ograničeno sam na Južnu tribinu, hajmo napraviti lom na svim tribinama da gori sve...

Ove karte je klub svakako prodao, zaradio na njima i na njih treba zaboraviti. Zašto dati nekom tapkarošu 15KM, kad možeš dati svom klubu tih 15KM i sjesti na drugu tribinu.
OK i ja sam preko 20 godina na Jugu i emotivno sam vezan za tu tribinu, ali realno išli smo i na Koševo godinama i tamo gledali evropske utakmice.

Dakle, hajmo ih zahebati neka im svima propadnu te karte i lijepo napuniti kasu kluba do vrha!
:palacgore: Ovo
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:33 am

Kospicar je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:51 am
azbaha je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:40 am
Kospicar je napisao/la:
sri jul 12, 2017 10:13 am
slika
Jel ovo sada?

Jes, jutros u 10, sat vremena pred pocetak prodaje
Ma ovo je milina vidjeti :pljesak: :pljesak: :baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:36 am

Prodavat ce ih oni po nizoj cijeni, no sikiriki
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:41 am

Jaozinho22 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:00 am
Juga nema vise. Tapkarosi raznijeli sve.
Alkma I Tojo ordiniraju garant. Njima zakonom treba zabranit prilaz stadionu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:46 am

Kome treba karta
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:47 am

Avanes je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:30 am
Nemojte kupovati karte od tih ljudi i riješen problem.
Za 15KM fino možeš kupiti kartu za istok ili sjever i isto navijati kao da si na Jugu. Pa nije navijanje ograničeno sam na Južnu tribinu, hajmo napraviti lom na svim tribinama da gori sve...

Ove karte je klub svakako prodao, zaradio na njima i na njih treba zaboraviti. Zašto dati nekom tapkarošu 15KM, kad možeš dati svom klubu tih 15KM i sjesti na drugu tribinu.
OK i ja sam preko 20 godina na Jugu i emotivno sam vezan za tu tribinu, ali realno išli smo i na Koševo godinama i tamo gledali evropske utakmice.

Dakle, hajmo ih zahebati neka im svima propadnu te karte i lijepo napuniti kasu kluba do vrha!
To je jedna stana medalje...druga strana medalje je da svi navijaci FK Željezničar moraju imati mogucnost da kupe ulaznice po zvaničnim cijenama za sve tribine, a ne kod tapkarosa za 2-3 puta vecu cijenu. Ovo se odnosi pogotovo na navijace koji su clanovi kluba.
Neko rece ranije da tapkarosa ima i u Engleskoj, Spaniji, Italiji...znam da ima, bio sam na par utakmica vani.
Ono sto sigurno nema u Engleskoj ili Spaniji je da na jednu clansku kupis 10 ulaznica, a receno je da mogu samo dvije.
Bezze prica, gotovo je sada. Napravljen je veliki propust...nadam se da ljudi iz uprave ovu gresku nece ponoviti treci put.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:48 am

a ako bog da, bit će prilike i za treći put
Željezničar ante portas !
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:50 am

Nadamo se svi da ce biti prilike :ganja:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 473
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 11:51 am

Da i ja dam neki svoj komentar za karte. Išao sam haman svaku utakmicu prošle i predprošle sezone na jug. Mislim da je greška urađena ali sada je već kasno. Morali su staviti jug 7 KM,a istok ili sjever 10 KM da se neka ravnoteža uradi. Prevelika je razlika u kartama i još ako se raskupi jug ovako dan prije i da teško možeš doći do karte onda je to promašaj. Meni kao studentu je puno dati u 14 dana 30 KM za karte, a u slučaju prolaska u treće pretkolo onda i 45. Sad će neki reći Evropa na Grbavici poslije 13 godina, sve ja to razumijem al evo iz moje kuće nas ima troje koji idu na haman sve utakmice, i ne može mi niko reći da nije puno dati 60 KM za jednu utakmicu iz jedne kuće. Živimo u Bosni gdje su plate po 500 KM. Nemojte me napadati, čisto moje mišljenje. :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], HajrA i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija