Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 3:38 pm

Mirso, pusti hejtere.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 3:41 pm

Meni iskreno na neku stvar idu ova furanja i loženje raje od pojedinaca i to onih ozbiljnijih forumasa, ali Mirso me ne nervira!
Nego nešto kontam, kad bi ovi nasi Boomovci, postavljali Boomove za Islamsku državu, niko živ ne bi nastradao . Tako dobro pogadjaju .
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 3:44 pm

Osoba iz naseg kluba koja je kontaktirala Popovica nek podnese odmah ostavku ili nek se izvine navijacima. Sta je uslov da bi te Zeljo kontaktirao?
1. Moras biti bez kluba.
2. Pozeljno je ali i nije presudno(da bi te kontaktirali)da si nekad u proslosti igrao u Zelji.
3. Da nisi psihicki stabilan.
4. Da si nekad u toku svoje karijere gestikulirao nesto prema nasim navijacima.
5. Da igras u nekoj egzoticnoj zemlji, npr. Latviji.
6. Kad te Zeljo kontaktira da kazes da cekas neki poziv iz inostranstva.
7. Da nisi igrao par mjeseci ili citavu polusezonu, sezonu itd.
8. U ekipi mora biti bar nekoliko alkoholicara, tako da se prilikom dovodjenja igraca i o tome vodi racuna.
9. Pored alkoholicara, moramo imati i par kockara. Cenan vjerovatno ima spisak svih kockara u gradu, tako da nista ne brinite sto su otisli Husic i Cutahija a prije njih i Colic, klub ce uraditi sve da broj kockara bude isti kao sto je bio.
10. Pogledaj ove zadnje dvije stavke i odluci hoces li da budes alkoholicar ili kockar.
11. Nakon sto se odlucis, Cenan ce te kontaktirati.
12.. Pozeljno je isto da po medijima umires za Zeljom da bi te Cenan zapazio i onda dobro da naplatis svoje usluge.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 3:48 pm

Nema potrebe za takvim postovima @Brkoo
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 3:56 pm

barbarez je napisao/la:Meni iskreno na neku stvar idu ova furanja i loženje raje od pojedinaca i to onih ozbiljnijih forumasa, ali Mirso me ne nervira!
Nego nešto kontam, kad bi ovi nasi Boomovci, postavljali Boomove za Islamsku državu, niko živ ne bi nastradao . Tako dobro pogadjaju .
Trazili su ozbiljnu, zanimljivu raspravu, isti oni koji konstantno rade suprotno.
Sad je Mirso najveci problem, a raznorazne gluposti unazad mjesec dana i vise, nisu problem i to je "zanimljivo i ozbiljno".
I naravno, uvijek ista klapa.

Medjutim, dvostruki arsini.
Uzivanje je citati, poz :)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:02 pm

rodrigo87 je napisao/la:Nema potrebe za takvim postovima @Brkoo
Zasto nema potrebe? Napisao sam samo istinu, a to sto je ta istina za nas bolna je druga stvar..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
barbarez je napisao/la:Meni iskreno na neku stvar idu ova furanja i loženje raje od pojedinaca i to onih ozbiljnijih forumasa, ali Mirso me ne nervira!
Nego nešto kontam, kad bi ovi nasi Boomovci, postavljali Boomove za Islamsku državu, niko živ ne bi nastradao . Tako dobro pogadjaju .
Trazili su ozbiljnu, zanimljivu raspravu, isti oni koji konstantno rade suprotno.
Sad je Mirso najveci problem, a raznorazne gluposti unazad mjesec dana i vise, nisu problem i to je "zanimljivo i ozbiljno".
I naravno, uvijek ista klapa.

Medjutim, dvostruki arsini.
Uzivanje je citati, poz :)
Ma brate moj, ja većinu raje ovdije jako cijenim, jer je to odabrana ekipa, ali mene ovo odavno nervira pa se ponekad i isključim iz rasprava, jer mnogo puta tema postane gora od one tamo teme, i ispadne živa sprdačina, da se čovjek zamisli da se tamo vodi ozbiljnija rasprava. Što je van svake pameti, znajući ko je ovdije a ko tamo. Mene ko običnog navijača iznervira ta neozbiljnost, zato što je nekom dosadno, i drka raju, a generalno ispadamo takvi debili u rangu jokera, ruleta i ostalih glupana.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:09 pm

Minjore brat baci slikicu na fb Jamaka, Mirso to uoci i plasira kao insajdersku po ustaljenoj proceduri :D.. i 20 stranica o Ramazanu, alkoholu, gerijatriji..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:14 pm

Sto prije shvatite da se nikome ko iole ima neke druge opcije ne dolazi u našu ligu Boga mi ni u Zelju, lakse ce vam biti. Isto tako normalno da cemo kontaktirati slobodne i igrače iz okruženja, jer za ostale nit imamo financija nit oni kao sto rekoh imaju gram zelje da dodju ovdje. Eh sad sto pojedini dižu sebi cijenu pa to guraju po medijima, to je druga stvar. Ali je i normalno i vidjeno svugdje u svijetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:15 pm

Brkoo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Nema potrebe za takvim postovima @Brkoo
Zasto nema potrebe? Napisao sam samo istinu, a to sto je ta istina za nas bolna je druga stvar..
1. Moras biti bez kluba. Nasa trenutna finansijska situacija nam ne dozvoljava da kupujemo igrace.
2. Pozeljno je ali i nije presudno(da bi te kontaktirali)da si nekad u proslosti igrao u Zelji. Ovaj prelazni rok je dosao samo Zeba, a on nam moze biti samo pojacanje.
3. Da nisi psihicki stabilan.
4. Da si nekad u toku svoje karijere gestikulirao nesto prema nasim navijacima.
5. Da igras u nekoj egzoticnoj zemlji, npr. Latviji. Ovo sto je neko bombu bacio oko Jamaka, pa se digla prasina, uopce ne mora da znaci da ce on doci.
6. Kad te Zeljo kontaktira da kazes da cekas neki poziv iz inostranstva. Nasa liga je tako dobra da ce svi reci da je prioritet inostranstvo, to je bolna istina.
7. Da nisi igrao par mjeseci ili citavu polusezonu, sezonu itd. Teza sedam se nadovezuje na proslu. Onaj koji igra redovno u inostranstvu nece ni u ludilu doci ovdje.
8. U ekipi mora biti bar nekoliko alkoholicara, tako da se prilikom dovodjenja igraca i o tome vodi racuna. To sto imamo mentalitet takav idiotski, mozemo samo sebe kriviti.
9. Pored alkoholicara, moramo imati i par kockara. Cenan vjerovatno ima spisak svih kockara u gradu, tako da nista ne brinite sto su otisli Husic i Cutahija a prije njih i Colic, klub ce uraditi sve da broj kockara bude isti kao sto je bio.Ovo je jako ruzno receno, na racun Cenana. Covjek svoj posao radi krajnje korektno od dana kada je dosao na funkciju.
10. Pogledaj ove zadnje dvije stavke i odluci hoces li da budes alkoholicar ili kockar.
11. Nakon sto se odlucis, Cenan ce te kontaktirati. Teza iznad.
12.. Pozeljno je isto da po medijima umires za Zeljom da bi te Cenan zapazio i onda dobro da naplatis svoje usluge. Teza iznad,
Svi mi volimo Zelju naseg, ali nema potrebe da pisemo ovakve stvari. Stvaramo lijepu pricu, kada bude nesto dogovoreno iz kluba ce se oglasiti. Ne hvatajte se na svaku izjavu na forumu.
Kada kosa uz tebe osijedi, ni tada se nemoj brinuti!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5157
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:23 pm

Grbavica je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Joj lad Mirso pocne insajderske bacat padaju serveri yebem ti zeno majku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mirso bombaš hahahah a ljudi se pale šta god on kaže hahahah
Isprskase ga tamo na ss.ba kaze nudio nam se Popović za 5 minuta intervju Popovića kaze prioritet je inostranstvo hahahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa ako ćemo sad realno, za Smrdigrad je Sarajevo ko' inostranstvo :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:23 pm

barbarez je napisao/la:Meni iskreno na neku stvar idu ova furanja i loženje raje od pojedinaca i to onih ozbiljnijih forumasa, ali Mirso me ne nervira!
Nego nešto kontam, kad bi ovi nasi Boomovci, postavljali Boomove za Islamsku državu, niko živ ne bi nastradao . Tako dobro pogadjaju .
Dodji na klix forum, ti si dobar :D
Brkoo je napisao/la:Osoba iz naseg kluba koja je kontaktirala Popovica nek podnese odmah ostavku ili nek se izvine navijacima. Sta je uslov da bi te Zeljo kontaktirao?
1. Moras biti bez kluba.
2. Pozeljno je ali i nije presudno(da bi te kontaktirali)da si nekad u proslosti igrao u Zelji.
3. Da nisi psihicki stabilan.
4. Da si nekad u toku svoje karijere gestikulirao nesto prema nasim navijacima.
5. Da igras u nekoj egzoticnoj zemlji, npr. Latviji.
6. Kad te Zeljo kontaktira da kazes da cekas neki poziv iz inostranstva.
7. Da nisi igrao par mjeseci ili citavu polusezonu, sezonu itd.
8. U ekipi mora biti bar nekoliko alkoholicara, tako da se prilikom dovodjenja igraca i o tome vodi racuna.
9. Pored alkoholicara, moramo imati i par kockara. Cenan vjerovatno ima spisak svih kockara u gradu, tako da nista ne brinite sto su otisli Husic i Cutahija a prije njih i Colic, klub ce uraditi sve da broj kockara bude isti kao sto je bio.
10. Pogledaj ove zadnje dvije stavke i odluci hoces li da budes alkoholicar ili kockar.
11. Nakon sto se odlucis, Cenan ce te kontaktirati.
12.. Pozeljno je isto da po medijima umires za Zeljom da bi te Cenan zapazio i onda dobro da naplatis svoje usluge.
Ma kada ne mozes Pecu dovesti nije onda ni Popovic los.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:27 pm

Zakaric,stoper je zavrsen samo ne znam ko je,lijevi bek uz bobica i zebu mislim da je to skroz ok za ovaj prijelazni rok.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:30 pm

Ima li ovdje opcija staviti na ignore nekog, jer ovaj ocigledno trola samo.
 
SanMan
Postovi: 1232
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:42 pm

negdje pročitah Džeko odbio kineze 30.000.000 nečega Romi. Kolko je to nečega nama, mislim da je čitav jug. Treba Amri reči da ga natjera da ide
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:49 pm

SanMan je napisao/la:negdje pročitah Džeko odbio kineze 30.000.000 nečega Romi. Kolko je to nečega nama, mislim da je čitav jug. Treba Amri reči da ga natjera da ide
1.050.000 € bi nama išlo... :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:51 pm

Svakog zivog koga smo kontaktirali izaslo je na portalima, a furamo se da nam nista ne curi iz kluba, kao mahala nista ne moze. Usput nas je i ovaj Popovic malo isprskao, prvo Zizovic pa on.. Fino bas.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:52 pm

exbabilon je napisao/la:Svakog zivog koga smo kontaktirali izaslo je na portalima, a furamo se da nam nista ne curi iz kluba, kao mahala nista ne moze. Usput nas je i ovaj Popovic malo isprskao, prvo Zizovic pa on.. Fino bas.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
jesi čuo za pojam "cvaja" i "dizanje cijene"
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:52 pm

Neka Dzeke u Romi, izgradit cemo vec juznu tribinu nekako. Samo nek zabija i nek bude najbolji strijelac Serie A :)

@exbabilon
drug, opusti se, pola njih dize sebi cijenu, jedno je kontakt kada uspostavis, a drugo si pregovori. niko ne zna jesmo li nekog igraca kontaktirali prije pola godine, godinu, pa on se sada kao javi na nekom portalu i kaze da je kao u kontaktu s klubom, mi ga zelimo...klasika, dize sebi cijenu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 03, 2017 4:53 pm

Zna li se kad cemo izaci iz zemlje sa istokom? Kad ce se poceti redati ti betoni?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija