Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:20 pm

Model1964 je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:08 pm
@Vrag
Jesili to i zvanicno diJagnozu dobiJo?
Ma ja
bravo @admine, moderatoru ko je vec, a znas pljuvati po onim sa duplog :D

samo naprijed, cirkusanti :palacgore: :palacgore:

a tebe janezu ako je strah strebera, prati maribor
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u uto maj 23, 2017 2:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:21 pm

Nakon završene sezone i urađenih iscrpnih analiza klub mora izaći pred navijače i jasno reći šta su to planovi i ciljevi koje smo zacrtali u narednom periodu (pod ovim mislim na fudbalske ciljeve).

Razumijem sve, i ja sam nezadovoljan što je Slavko mnogo pričao i ponavljao jedne te iste stvari a na kraju je sam sebe demantovao. Od njega očekujem puno drugačiju filozofiju kada je naša igra u pitanju jer ako se to ne desi to je znak da se naši i njegovi ciljevi ne podudaraju. Očekujem da shvati gdje su greške i problemi unutar tima i da to pokuša otkloniti što prije pa da napokon vidimo neki normalan fudbal od naše ekipe.

Evo ja isti sam znao tokom sezone ovdje "zakuhati" sa nekim forumašima oko Slavke i vidi molim te sad bi mi bila idealna prilika da im na nos nabijem kako sam bio u pravu.. Međutim ne radim to jer i sam mislim da Slavko nije pokazao svoj puni kapacitet, jednostavno naletio je kao i Mulalić i Kostić na isti problem i obzirom na njegovo iskustvo vjerujem da on može riješiti problem i napraviti tim dostojan Željinog dresa. Od trenutka kako je došao je neviđen pritisak, razumljivo ali dajte pustimo čovjeka neka od početka sezone napravi sebi ekipu pa ćemo vrlo brzo vidjeti ima li napretka ili ne..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:19 pm
oj grob te ****, kako malo je mozga zastupljeno na forumu!
ukljuci se onda,popravi nam prosjek.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:23 pm

Joj ludila kunem ti se :rofl: :11:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:25 pm

sergejevic je napisao/la:Vecu podrsku je zasluzio Adzem, vecu podrsku je zasluzio Odovic, a posebno je vecu podrsku zasluzio Capljic.
Prvi je gurnuo jednog Bajica na spica, Dadu iza njega, Memiju desno, glavni igraci mu bili Varea, Sejo Bucan i Nedo Turkovic. Trudio se, nije srao po medijima kako je, drzao mjesto koje vodi u Evropu.
Drugi jer je od te Adzemove ekipe s dva iskusna igraca napravio sampionsku ekipu kojoj su oteli pehar. Njima zaista i jesu jer je poklopljena cijela liga bila. Napravio od Bajica najboljeg strijelca lige, od Memije ponajboljeg desnog beka, od Amira napravio najboljeg veznog igraca i jednog od najvecih talenata koje ova drzava ima jos od Pjanica. Napravio strasan rezultat u Evropi. Opet pokraden u Sirokom, i nakon remija protiv tada ponajbolje ekipe u ligi Slobode, koju u narednih 6 utakmica nismo nadigrali dobio je otkaz. Da ne pricamo o pobjedama od 3-0, 1-4, 4-0...nad protivnicima, sto danas mozemo sanjati. Da ne spominjemo nedostatak podrske toj ekipi kada im je najvise trebalo.
Treci jer je dobio priliku da vodi klub 4-5 utakmica. Legenda kluba, clan jedne od najboljih generacija ikada, dijete Zeljeznicara, covjek koji nicim nije zasluzio da se tako ophodi prema njemu.
Danas imas Petrovica i najstariju ekipu u ligi, pobjede na jedvite jade protiv Metalegea, raspalog Celika uz poklonjen crveni karton, gledas kako te razvaljuju Krupa i Mladost, u nikad goroj konkurenciji nije uspio sacuvati 4 boda u zadnja 3 kola. Cime je on zasluzio da mu se vjeruje i dalje? Vidimo mladu ekipu kojoj treba vremena? Vidimo dobru igru, ali uz nedostatak srece rezultati stekaju?
Taj drugi je igrao istu igru kao i Petrovic. Izgubio titulu zbog kukavicke igre na derbiju.
Za Adzema se slazem i da se mene pitalo on bi bio trener.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:25 pm

UEFA nikada nije procesuirala domaca takmicenja. Ona su pod ingerencijom nacionalnih saveza. Laz je da nekakvi posmatraci prate kraj prvenstva. Kao i svake godine suhveli savezi dobiju pismo u kojem se sugerira da pripaze na regularnost i da poduzmu sve mjeŕe da kazne moguce pocinioce.
Savezi Hrvatske i Srbije isto tako dobiju pisamce. Njihovi mediji su ga vec nekoliko godina redovno objavljivali.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:25 pm

2-0 nezgodan rezulatat :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:26 pm

@boccaccio ja ipak mislim da itekako ima veze s ovim rezultatima. Necu da spominjem igru, ali ocito se neko nadao da ce se kroz cijelu sezonu sve poklopiti pa da iz nicega budes prvi.
Zasto onda nije kontaktira uefa kada je Celik dobio smijesan crveni karton na Grbavici?
Zasto nije kada je Radnik protiv nas ostecen za penal kod 0-0?
Zasto kada nije dosudjen crveni karton za Kerlu u Mostaru?
Zasto kada nije dosudjen onaj penal za Slobodu u Tuzli kada je Sinisa odbranio rukama?
Zasto ne poslije kupa sa Sirokim? To je bila idealna situacija, ljudi nas pomeli uprkos dva smijesna penala za nas.
Zasto bas sada?
Naravno i svaki drugi klub moze naci hrpu stvari na svoju stetu, ali isto tako i u svoju korist. Ovo je klasicno pranje za sopstvene greske i pravljenje pritiska pred zadnje kolo. Mene je stid ako je Zeljo spao da se na taj nacin bori. Prozivanje Jagodica, prozivanje igraca Zrinjskog zbog slavlja jer su kolo prije kraja izbili na prvo mjesto. U odlucujucim utakmicama kada smo sve imali u svojim rukama niko nam nista nije oteo ni ukrao, cak nam je Koljic i poklonio bod. Neka se stide svi koji na ovaj nacin pokusavaju doci do rezultata.
Navijaci nisu kao pitari i nikad nisu bili. Mi smo oni koji su zvizdali sudijama nakon sto su nam poklonili penal protiv Krupe u kupu. Mi smo oni koji su aplaudirali igracima Sirokog jer su nas posteno razvalili...
Nasa uprava i Dino Selimovic objavljuju ratove korupciji kada se prvenstvo lomi. To nije Zeljo i to je veca bruka od bilo kojeg poraza.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:27 pm

Grbavica je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:25 pm
sergejevic je napisao/la:Vecu podrsku je zasluzio Adzem, vecu podrsku je zasluzio Odovic, a posebno je vecu podrsku zasluzio Capljic.
Prvi je gurnuo jednog Bajica na spica, Dadu iza njega, Memiju desno, glavni igraci mu bili Varea, Sejo Bucan i Nedo Turkovic. Trudio se, nije srao po medijima kako je, drzao mjesto koje vodi u Evropu.
Drugi jer je od te Adzemove ekipe s dva iskusna igraca napravio sampionsku ekipu kojoj su oteli pehar. Njima zaista i jesu jer je poklopljena cijela liga bila. Napravio od Bajica najboljeg strijelca lige, od Memije ponajboljeg desnog beka, od Amira napravio najboljeg veznog igraca i jednog od najvecih talenata koje ova drzava ima jos od Pjanica. Napravio strasan rezultat u Evropi. Opet pokraden u Sirokom, i nakon remija protiv tada ponajbolje ekipe u ligi Slobode, koju u narednih 6 utakmica nismo nadigrali dobio je otkaz. Da ne pricamo o pobjedama od 3-0, 1-4, 4-0...nad protivnicima, sto danas mozemo sanjati. Da ne spominjemo nedostatak podrske toj ekipi kada im je najvise trebalo.
Treci jer je dobio priliku da vodi klub 4-5 utakmica. Legenda kluba, clan jedne od najboljih generacija ikada, dijete Zeljeznicara, covjek koji nicim nije zasluzio da se tako ophodi prema njemu.
Danas imas Petrovica i najstariju ekipu u ligi, pobjede na jedvite jade protiv Metalegea, raspalog Celika uz poklonjen crveni karton, gledas kako te razvaljuju Krupa i Mladost, u nikad goroj konkurenciji nije uspio sacuvati 4 boda u zadnja 3 kola. Cime je on zasluzio da mu se vjeruje i dalje? Vidimo mladu ekipu kojoj treba vremena? Vidimo dobru igru, ali uz nedostatak srece rezultati stekaju?
Taj drugi je igrao istu igru kao i Petrovic. Izgubio titulu zbog kukavicke igre na derbiju.
Za Adzema se slazem i da se mene pitalo on bi bio trener.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sve se slažem ali ne i za Adžema, njemu je opasan rezultat 2-0 za nas, ma hajte molim vas. Sve su to u pet deka... nemam ideju koga i šta...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:28 pm

psihopata je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:19 pm
oj grob te ****, kako malo je mozga zastupljeno na forumu!
ukljuci se onda,popravi nam prosjek.....
Ma jok. Ljepse je ovako gledati.
Bezveze se uhvatili na covjekov sarkazam.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:29 pm

Bio sam strašno razočaran načinom na koji smo izgubili derbi. Naši igrači jednostavno nisu uspjeli odgovoriti na mušku igru Sarajeva. U sportu su to česte situacije da ekipa kojoj "ne treba", odigra daleko iznad svojih mogućnosti jer igraju za sebe i igraju bez bilo kakvog pritiska. Međutim, to što sam ja razočaran izvedbom naših balerina to ne znači da ih treba tjerati. Treba ih drastično kazniti jer su klubu izbili minimalno milion maraka. Pred trenera je postavljen cilj stabilizacija ekipe i plasman u Europu. Cilj je ostvaren i tu priča o tjeranju trenera treba stati. Ova ekipa na početku sezone uopšte nije imala identitet i defanzivno je izgledala presmiješno. Slavko je defanzivu podigao na viši nivo, ekipa je počela pobjeđivati i vratila se iz ponora. To vraćanje iz ponora je sasvim sigurno psihički strašno iscrpilo ekipu i to se odrazilo kad je bilo najvažnije. Greška je bila što smo išli na oba fronta a očito je bilo da nemamo kadar za takvo nešto. Slavku isto kazniti zbog loše pripreme zadnje dvije utakmice ali mu pružiti maksimalnu podršku za sljedeću sezonu. On mora nastaviti posao koji je započeo i tu sva priča završava. O upravi se ne smije raspravljati ni u kom slučaju, zadužili su nas bukvalno do groba! Igrački kadar treba osvježenja i to **** treba biti na igračima koji su u naponu snage a ne nikako nekakvi povratnici koje bi vraćali u formu i koje bi morali čekati po pola godine-godinu. Po meni treba **** biti na bržim igračima u sredini jer sa ovim što trenutno imamo nismo baš u prilici dominirati protiv bilo koje ekipe.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:31 pm

Nije poenta da je neko bolji trener od Petrovica, mada vjerujem da Odovic jeste. Poenta je da se kod navedenih nesto moglo vidjeti, igra, mladi igraci, zalog za buducnost. Odovic je s najmladjom ekipom izasao na megdan pitarima, momci mozda podlegli atmosferi, pritisku, ali su bili mladi i to je trebalo od njih napraviti igrace koji ce brzo odrasti. Cemu su podlegli Zeba, Bogicevic, Bekric, Markovic, Stojanovic, Blagojevic? Imaju vise premijerligaskih sezona nego sto ta Krupa postoji kao klub.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:28 pm
psihopata je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:19 pm
oj grob te ****, kako malo je mozga zastupljeno na forumu!
ukljuci se onda,popravi nam prosjek.....
Ma jok. Ljepse je ovako gledati.
Bezveze se uhvatili na covjekov sarkazam.
suplja je da je sarkazam,ciljano i namjerno izneseno da se skrene paznja sa nevjerovatnog gubitka titule luzera na terenu i na klupi,nevjerovatnog,ponizavajuceg,pickastog i jadnog pristupa u dvije zadnje utakmice.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:32 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:19 pm
oj grob te ****, kako malo je mozga zastupljeno na forumu!
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
marfi1921
Postovi: 3
Pridružen/a: pon mar 06, 2017 1:55 pm
Lokacija: STEPENICE
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:33 pm

sergejevic je napisao/la: Nije poenta da je neko bolji trener od Petrovica, mada vjerujem da Odovic jeste. Poenta je da se kod navedenih nesto moglo vidjeti, igra, mladi igraci, zalog za buducnost. Odovic je s najmladjom ekipom izasao na megdan pitarima, momci mozda podlegli atmosferi, pritisku, ali su bili mladi i to je trebalo od njih napraviti igrace koji ce brzo odrasti. Cemu su podlegli Zeba, Bogicevic, Bekric, Markovic, Stojanovic, Blagojevic? Imaju vise premijerligaskih sezona nego sto ta Krupa postoji kao klub.
Ima li neko podatak koliko su nasi pretrcali u derbiju a koliko pite?
Tu cete vidjeti strasnu spremu Petrovica. To je odgovor na mnoga pitanja.
NIje problem i ispusit titulu, problem je kad trener "sere" moje pripreme ovo ono, a ubije te ekipa koja je 3 dana prije toga igrala infarkt utakmicu u listici, a ti imo 7 dana da se odmoris i pripremis.
ULTRAS ZELJEZNICAR!

Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:34 pm

sergejevic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:26 pm
@boccaccio ja ipak mislim da itekako ima veze s ovim rezultatima. Necu da spominjem igru, ali ocito se neko nadao da ce se kroz cijelu sezonu sve poklopiti pa da iz nicega budes prvi.
Zasto onda nije kontaktira uefa kada je Celik dobio smijesan crveni karton na Grbavici?
Zasto nije kada je Radnik protiv nas ostecen za penal kod 0-0?
Zasto kada nije dosudjen crveni karton za Kerlu u Mostaru?
Zasto kada nije dosudjen onaj penal za Slobodu u Tuzli kada je Sinisa odbranio rukama?
Zasto ne poslije kupa sa Sirokim? To je bila idealna situacija, ljudi nas pomeli uprkos dva smijesna penala za nas.
Zasto bas sada?
Naravno i svaki drugi klub moze naci hrpu stvari na svoju stetu, ali isto tako i u svoju korist. Ovo je klasicno pranje za sopstvene greske i pravljenje pritiska pred zadnje kolo. Mene je stid ako je Zeljo spao da se na taj nacin bori. Prozivanje Jagodica, prozivanje igraca Zrinjskog zbog slavlja jer su kolo prije kraja izbili na prvo mjesto. U odlucujucim utakmicama kada smo sve imali u svojim rukama niko nam nista nije oteo ni ukrao, cak nam je Koljic i poklonio bod. Neka se stide svi koji na ovaj nacin pokusavaju doci do rezultata.
Navijaci nisu kao pitari i nikad nisu bili. Mi smo oni koji su zvizdali sudijama nakon sto su nam poklonili penal protiv Krupe u kupu. Mi smo oni koji su aplaudirali igracima Sirokog jer su nas posteno razvalili...
Nasa uprava i Dino Selimovic objavljuju ratove korupciji kada se prvenstvo lomi. To nije Zeljo i to je veca bruka od bilo kojeg poraza.
Sustina :pljesak:
Bilo bi gospodski i mangupski da su se oglasili, recimo kod Bekriceve finte
Kada tako nastupis onda imas obraza da tražis i za sebe.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:35 pm

sergejevic je napisao/la:Nije poenta da je neko bolji trener od Petrovica, mada vjerujem da Odovic jeste. Poenta je da se kod navedenih nesto moglo vidjeti, igra, mladi igraci, zalog za buducnost. Odovic je s najmladjom ekipom izasao na megdan pitarima, momci mozda podlegli atmosferi, pritisku, ali su bili mladi i to je trebalo od njih napraviti igrace koji ce brzo odrasti. Cemu su podlegli Zeba, Bogicevic, Bekric, Markovic, Stojanovic, Blagojevic? Imaju vise premijerligaskih sezona nego sto ta Krupa postoji kao klub.
Koje mlade igrace kvaliteta Amira i Bajica imas u klubu? Daj ba pusti suplju.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:36 pm

Eto nek su ovi olicenje kvaliteta.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:37 pm

neće biti da je ovo baš isto. grešaka u korist zrinjskog je bilo ponajviše u zadnjih nekoliko sezona. ali ova je posebna po načinu kako je došlo do nje. ovdje ti prvo, u startu, imaš činjenicu da sudija iz gruda sudi zrinjskom odlučujuću tekmu. ako to može - cijela b-h-s organizacija saveza je besmislena. što onda u svakom tijelu imamo b-h-s članove? ako tako može, onda može sutra i sudija iz breze suditi zrinjski-željo. a to ćemo dočekati malo sutra.

a onda imaš priču da je bila "intervencija" da to tako bude. i to "nepoznatog", a svima poznatog organa. da u toj priči nema nešto, sigurno oni ne bi nudili ostavke, ni najfiktivnije.
gradi željo boli te *****
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 2:38 pm

sergejevic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:26 pm
@boccaccio ja ipak mislim da itekako ima veze s ovim rezultatima. Necu da spominjem igru, ali ocito se neko nadao da ce se kroz cijelu sezonu sve poklopiti pa da iz nicega budes prvi.
Zasto onda nije kontaktira uefa kada je Celik dobio smijesan crveni karton na Grbavici?
Zasto nije kada je Radnik protiv nas ostecen za penal kod 0-0?
Zasto kada nije dosudjen crveni karton za Kerlu u Mostaru?
Zasto kada nije dosudjen onaj penal za Slobodu u Tuzli kada je Sinisa odbranio rukama?
Zasto ne poslije kupa sa Sirokim? To je bila idealna situacija, ljudi nas pomeli uprkos dva smijesna penala za nas.
Zasto bas sada?
Naravno i svaki drugi klub moze naci hrpu stvari na svoju stetu, ali isto tako i u svoju korist. Ovo je klasicno pranje za sopstvene greske i pravljenje pritiska pred zadnje kolo. Mene je stid ako je Zeljo spao da se na taj nacin bori. Prozivanje Jagodica, prozivanje igraca Zrinjskog zbog slavlja jer su kolo prije kraja izbili na prvo mjesto. U odlucujucim utakmicama kada smo sve imali u svojim rukama niko nam nista nije oteo ni ukrao, cak nam je Koljic i poklonio bod. Neka se stide svi koji na ovaj nacin pokusavaju doci do rezultata.
Navijaci nisu kao pitari i nikad nisu bili. Mi smo oni koji su zvizdali sudijama nakon sto su nam poklonili penal protiv Krupe u kupu. Mi smo oni koji su aplaudirali igracima Sirokog jer su nas posteno razvalili...
Nasa uprava i Dino Selimovic objavljuju ratove korupciji kada se prvenstvo lomi. To nije Zeljo i to je veca bruka od bilo kojeg poraza.
Ne mislim da je to tako. Jednostavno ne mislim. Ja sam i napisao to sto ti govoris, samo nisam navodio primjere. Govorim da klubovi, a ne samo Zeljo, moraju pokusati naci rjesenje , jer savezu ovo ocigledno odgovara. Obrati se savezu i dobices kaznu sto si im se obratio. A da je alibi, nije bolan, to sad mi mozemo pisati o momentumu slanja dopisa, sigurno jeste ovaj zadnji slucaj razlog, jer je ovaj penal nedvosmisleno odlucio prvaka, bez obzira kako mi igrali. Uvijek mi to mozemo ponistiti govoreci kako smo igrali lose, sto zapravo i govorimo. Ja se potpuno slazem sa tvojim postovima i tvojim osvrtima, sve to sto pises jako ima smisla i slazem se. Ali je moje misljenje, nevezano za momenat, da se nesto ispred klubova mora uraditi. Mnogim klubovima i odgovara sve ovo sto se desava jer ih niko ne tjera na puno nekih stvari koje bi bile potrebne da prvo klubovi kao klubovi funkcionisu u skladu sa pravilima i zakonima. Ali onda mora istupiti javno klub koji to sve radi. To je Zeljo.
Sa ovim saopstenjem ne mogu se pokrivati rezultati i neuspjeh u sportskom segmentu. Ovce nismo. Nas 100% je reklo i slozilo se da je u pitanju veliki neuspjeh i slabo postovanje igraca prema Zelji i prema navijacima. Dakle , nema se tu sta pravdati ni javno ni bilo kako drugacije, kada je ocit neuspjeh sam po sebi, zbog igara. Nista vise.

Online

Trenutno korisnika/ca: ghamaz, Google [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija