Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 11:17 pm

tm8782 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 11:13 pm
Tryg je napisao/la:Jos 197, idu karte ko halva.
Znači 24satna prodaja karti gore, aferim...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk
Tako je od Ume do Une :D
Ništa neobicno
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 11:20 pm

Model1964 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 11:13 pm
Tryg je napisao/la:Jos 197, idu karte ko halva.
Znači 24satna prodaja karti gore, aferim...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk
Tako je od Ume do Une :D
Ništa neobicno
slika

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 11:27 pm

tm8782 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 10:54 pm
Nego jedna zanimljivost, da li je neko možda primijetio tekstove na govnovodu o nama. Ližu li nam jajca, ližu. Zavrnute pipe kod kona, ne kapa. Misle da omaste brk... A da bi ga omastili mogu nam se malo sageti, navrnuti koji navoj, pa šta im nakapa. Mamu im je.bem...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk
zar posjecujete taj pokusaj od portala to je prestavnik pravog gurbetskog glasila.ako su im gurbeti zatvorili vrata mozda im sisoje i vlado jado slani otvore.mi smo ih hvala Bogu na vrijeme zamandalili za vjeke vjekova.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 11:38 pm

Okolele je napisao/la:@Trygeru koliko ce nasih biti odprilike..
Uzeo sam ja 6. karti da podijelim momcima iz BiH koji su dosli, kada sam sebi uzimao bilo je 500/500 sad vidim 197 ostalo, moze bit da nas bude oko 500, sto je odlicna brojka.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 11:43 pm

Ma klasicni napadi na klub i cirkus onih levata. Prosle sezone Zrinjski prvak, oni na naslovnu izbacili tri clanka o psovanju Lendric Ivana, pravi primjer balijskog klosarluka. Samo sto je raja to povezala jer Zeljo je prevelik klub da ga blati neki papcic iz Bugojna i ostala kompanija.
Za sutra sam preopusten, kao da me boli briga, potpuna ravnodusnost...ovako mi nije bilo ima deset godina od onog vremena kad nismo tri godine uzimali u gostima bodove. Jednostavno sam emotivno skrhan i jos me drzi onaj jadan gubitak titule jer tad sam dva mjeseca sve zapostavio zbog Zeljeznicara. Ostala je ista garnitura igraca, pa valjda je zbog toga ova ravnodusnost, ali stvarno bi vrhunski bilo ugostiti Bragu na Grbavici i uzeti ogromnu cifru, a i koeficijent bi rastao. Jednostavno nemamo sta izgubiti, ljudi su miljama ispred nas, prolaz je bonus ogroman, a ispadanje realnost. Tek onda nama krece borba za trofeje i neugodni Gosk :D
Modus vivendi !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 11:44 pm

Sutra izvesti kombinovani sastav, odmarat igrače za GOŠK :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 11:51 pm

tm8782 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 10:54 pm
Nego jedna zanimljivost, da li je neko možda primijetio tekstove na govnovodu o nama. Ližu li nam jajca, ližu. Zavrnute pipe kod kona, ne kapa. Misle da omaste brk... A da bi ga omastili mogu nam se malo sageti, navrnuti koji navoj, pa šta im nakapa. Mamu im je.bem...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk
Dokazani neprijatelji Zelje, to je vise jasno svima. I taj portal i oni koji vode njihov forum, ista bagra. I "kumu", Abdulahu, je odbrojilo.
Pokusace oni ponovo da se primaknu klubu, ali im je katanac stavljen davno. Mozda iz nekog grma mogu snimiti kakav intervju eventualno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 12:10 am

 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 12:18 am

Reha1921 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 12:10 am
https://www.youtube.com/watch?v=lgGOHLdxgZk Novi snimak iz Svedske
stevo je lud 5:53-5:55
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 1:09 am

Napravite siniši plastičnog ivana
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 1:18 am

LARS1921 je napisao/la:Napravite siniši plastičnog ivana
slika
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 1:18 am

Minjore je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:05 pm
sajo10 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:03 pm
Minjore je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:01 pm
sajo kako se psuje majka na svedskom da znamo za sutra ?
Knulla din mamma! :lol: :lol: Al nemoj ba grehota je... Jebi maleee aikovce, Zeljo! :karanje: :karanje:
hvala.. i onda kazu na forumu nista korisno :D
Knulla din mamma znaci Jebati tvoju mamu.Infinitiv.Moraš pisati u prezentu.Kod šveda ova psovka ne postoji.Prezent tj prevod naše psovke poslije koje bi te smatrali budalom a nebi se uopšte naljutili ide Jag knullar din mamma.Totalno nepotrebno i nepristojno jer ljudi su prema nama prijateljski nastrojeni,neki koji su bili u Sarajevu a ja poznajem su oduševljeni atmosferom na stadionu,rajom,gradom...Jednu grupu sam doveo u naš fan šop kupili su majica i još po nešto iz one siromašne ponude i svi su mi rekli da ce ponovo doci.Poslije ove dvije tekme na Grbavici sa Zetom i AIK-om manijaci mi napunili srce i dušu.Sve gospodski.Neprikosnoveni u regionu.Kapa do poda.I to niko ne smije da kvari.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 1:20 am

Zabice ga Sinan sutra
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 1:44 am

Plavi orkestar je napisao/la:
čet jul 20, 2017 1:18 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:05 pm
sajo10 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:03 pm

Knulla din mamma! :lol: :lol: Al nemoj ba grehota je... Jebi maleee aikovce, Zeljo! :karanje: :karanje:
hvala.. i onda kazu na forumu nista korisno :D
Knulla din mamma znaci Jebati tvoju mamu.Infinitiv.Moraš pisati u prezentu.Kod šveda ova psovka ne postoji.Prezent tj prevod naše psovke poslije koje bi te smatrali budalom a nebi se uopšte naljutili ide Jag knullar din mamma.Totalno nepotrebno i nepristojno jer ljudi su prema nama prijateljski nastrojeni,neki koji su bili u Sarajevu a ja poznajem su oduševljeni atmosferom na stadionu,rajom,gradom...Jednu grupu sam doveo u naš fan šop kupili su majica i još po nešto iz one siromašne ponude i svi su mi rekli da ce ponovo doci.Poslije ove dvije tekme na Grbavici sa Zetom i AIK-om manijaci mi napunili srce i dušu.Sve gospodski.Neprikosnoveni u regionu.Kapa do poda.I to niko ne smije da kvari.
Svaka cast na postu. Svedjani su prema nama bas prijateljski nastrojeni. To je i pokazala proslost. Ipak su to potomci ratnika, treba pokazati postovanje.
Sutra neka bude rezultat 1:1, pa da docekamo Bragu na Grbavici. Forzzzaaa Zeljoooo!!!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 1:52 am

Mi niti mozemo niti trebamo graditi prijateljske niti bilo kakve druge veze sa navijacima koji na fudbalskoj utakmici umjesto bodrenja svog kluba skandiraju imena ratnih zlocinaca,zvizde himni naše zemlje itd.Mi moramo graditi prijateljske veze sa svim onim koji su prijateljski nastrojeni prema nama bez obzira odakle dolazili,mi moramo poštovati i cjeniti ljude iz malog kluba Krupa kao i one koji su veliki a i sve one druge koji su prijateljski raspolozeni prema nama i istom mjerom uzvratiti.One druge drzati na oku i uvjek biti spremni za svaki scenarij.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 1:57 am

Plavanacija je napisao/la:
čet jul 20, 2017 1:44 am
Plavi orkestar je napisao/la:
čet jul 20, 2017 1:18 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:05 pm

hvala.. i onda kazu na forumu nista korisno :D
Knulla din mamma znaci Jebati tvoju mamu.Infinitiv.Moraš pisati u prezentu.Kod šveda ova psovka ne postoji.Prezent tj prevod naše psovke poslije koje bi te smatrali budalom a nebi se uopšte naljutili ide Jag knullar din mamma.Totalno nepotrebno i nepristojno jer ljudi su prema nama prijateljski nastrojeni,neki koji su bili u Sarajevu a ja poznajem su oduševljeni atmosferom na stadionu,rajom,gradom...Jednu grupu sam doveo u naš fan šop kupili su majica i još po nešto iz one siromašne ponude i svi su mi rekli da ce ponovo doci.Poslije ove dvije tekme na Grbavici sa Zetom i AIK-om manijaci mi napunili srce i dušu.Sve gospodski.Neprikosnoveni u regionu.Kapa do poda.I to niko ne smije da kvari.
Svaka cast na postu. Svedjani su prema nama bas prijateljski nastrojeni. To je i pokazala proslost. Ipak su to potomci ratnika, treba pokazati postovanje.
Sutra neka bude rezultat 1:1, pa da docekamo Bragu na Grbavici. Forzzzaaa Zeljoooo!!!!
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:00 am

Jebat cemo aika!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:07 am

Dal je moguće da Gavran spava
Država Željo
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:08 am

ne spava, u wcu je, prituzilo mu od lubenice :lol:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:08 am

tm8782 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 10:54 pm
Nego jedna zanimljivost, da li je neko možda primijetio tekstove na govnovodu o nama. Ližu li nam jajca, ližu. Zavrnute pipe kod kona, ne kapa. Misle da omaste brk... A da bi ga omastili mogu nam se malo sageti, navrnuti koji navoj, pa šta im nakapa. Mamu im je.bem...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk
Ne znam bas. Pred Zariju svaki dan je isla izjava od dva igraca Sarajeva i hajcala se atmosfera.
Onda poslije poraza oblatili su cijeli Bh nogomet a bgm Siroki odlican, Zrinjski bolji od Maribora iako je ispao, mi igramo protiv Aika.

Jedino to sto su otisli u Svedsku. Mada neka, najjaci su, da bar imamo kakve vjesti ili sta vec.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], SIMA_SIMAU i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija