Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:15 pm

Joj svaka cast Dini, al nemoj ga od prve. Nesto me strah kad on ima loptu
Kako trci, pognuto, valjda mu rjedji zrak dole pa mu lakse trcat :D

Ali slazem se s @sajom i @cikazubom, Tuce bi mogao poceti, a Blagija ja ne bi mjenjao radi lose partije, jer kod njeg nista ne znas, on moze odigrati 4 lose a onda 5. da bude najbolji igrac kola, jednostavno je takav. Jedino ako se ufurao, pa ga ohladiti malo, mada nevjerujem da je to, vec je to onaj njegov standardni toplo-hladno sistem.

Nek nam je sretno sutra.. Idemo momci po 2 gola.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:19 pm

Bit ce tesko sutra. Protivnik je dobra ekipa,los teren ce biti 100%,a niko od nasih nece biti da da neku podrsku nasim igracima. Lendra nastavi niz...
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:20 pm

Veca
Musa Kerla Bogičević Siniša

Blagi Marković

Stevanović Zeba Zakaric

Lendric

Slavko neki dan reče da će i kupu igrati najjači sastav.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:Joj svaka cast Dini, al nemoj ga od prve. Nesto me strah kad on ima loptu
Kako trci, pognuto, valjda mu rjedji zrak dole pa mu lakse trcat :D

Ali slazem se s @sajom i @cikazubom, Tuce bi mogao poceti, a Blagija ja ne bi mjenjao radi lose partije, jer kod njeg nista ne znas, on moze odigrati 4 lose a onda 5. da bude najbolji igrac kola, jednostavno je takav. Jedino ako se ufurao, pa ga ohladiti malo, mada nevjerujem da je to, vec je to onaj njegov standardni toplo-hladno sistem.

Nek nam je sretno sutra.. Idemo momci po 2 gola.
Koliko ja znam Dino ne može igrati jer je vec nastupao za Celika u kupu
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:26 pm

Mislim da ce Stana ici na lijevog, a Sinisa na desnog beka. Stoperski tandem isti, Boka se izgleda jos nije oporavio, ovo ostalo sve isto. U sezdesetoj minuti obavezno ubaciti Bekrica, on odlicno igra na losijim terenima gdje je sporija lopta. Musu ubacit na krilo, Nikolica oko sedamdeset i pete i to je to. Idemo na pobjedu :)
Fejza ce vjerovatno na golu biti.

Svaka cast za trio Hodzic, Gojak i Bajic. Nevjerovatnu skolu fudbala imamo, pola reprezentacije je proslo kroz nase redove, to je ogromna stvar! :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:31 pm

Ko će igrati lijevog beka jer koliko upratih Stojanovic nema pravo nastupa u kupu.. Kad sam već spomenuo njega, na njemu se vidjelo da igra pod pritiskom njemu je grlo presušilo već nakon 15 minuta utakmice, kod jednog prekida morao je otici skroz do naše klupe da se osvježi. Inače prijedlog i molba ljudima u klubu da na istočnoj strani ostave nekoliko boca sa vodom, raspoređenih po istoku da ne mora čovjek napuštati poziciju radi toga ;)

E sad vjerujem da Slavko neće staviti Musu a Sinišu prebaciti lijevo jer mi se čini da nema povjerenje u njega još bar kada je u pitanju defanziva. Znači očekivati Stanića na toj strani, stavio bih Bekrića njemu posebno leže mokri i teški tereni a nazad ne bih mjenjao ništa, Boka je vjerovatno nedovoljno spreman a Kerla i Bogi su u gostima u Krupi bili jako dobri zato opet njima dati priliku. Možda i Uglješu ubaciti a Markovića odmoriti ( koji je Darku ovo bio karton po redu)?

Složili smo se da nam u subotu sredina nije bila baš na nivou, i zato baš iz ovog razloga treba najviše rotacija praviti baš na tim mjestima a svjedoci smo da su svi ti igrači dobri na neki svoj način i tu svako svakoga može zamjeniti osim možda Blagog ali nezamjenjiv je samo kad je u top formi, tako da.. Slavko zna :) Evo pade mi na pamet da bi i Stevo mogao dobiti neku veću minutažu, neka i njega tu zatrebaće nam on u nastavku sigurno..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:32 pm

Bilo kako bilo, u naredne dvije utakmice teret mora biti podijeljen izmedju Bekrica i Zebe, Ugljese i Jovana, mozda i Stanic i Musa da dobiju zapazeniju ulogu.. Bocca ako je spreman treba dobiti bar pola sata.

Radnik je super tezak protivnik i jako su ozbiljna ekipa, ne smije biti opustanja. Protiv Metalegea su takodjer bodovi neophodni, tako da ne mozemo rotirati previse, odmarati pretjerano i slicno. Nekih 15-ak igraca ce morati iznijeti tempo srijeda-subota.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:34 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto mar 07, 2017 8:31 pm
Ko će igrati lijevog beka jer koliko upratih Stojanovic nema pravo nastupa u kupu.. Kad sam već spomenuo njega, na njemu se vidjelo da igra pod pritiskom njemu je grlo presušilo već nakon 15 minuta utakmice, kod jednog prekida morao je otici skroz do naše klupe da se osvježi. Inače prijedlog i molba ljudima u klubu da na istočnoj strani ostave nekoliko boca sa vodom, raspoređenih po istoku da ne mora čovjek napuštati poziciju radi toga ;)

E sad vjerujem da Slavko neće staviti Musu a Sinišu prebaciti lijevo jer mi se čini da nema povjerenje u njega još bar kada je u pitanju defanziva. Znači očekivati Stanića na toj strani, stavio bih Bekrića njemu posebno leže mokri i teški tereni a nazad ne bih mjenjao ništa, Boka je vjerovatno nedovoljno spreman a Kerla i Bogi su u gostima u Krupi bili jako dobri zato opet njima dati priliku. Možda i Uglješu ubaciti a Markovića odmoriti ( koji je Darku ovo bio karton po redu)?

Složili smo se da nam u subotu sredina nije bila baš na nivou, i zato baš iz ovog razloga treba najviše rotacija praviti baš na tim mjestima a svjedoci smo da su svi ti igrači dobri na neki svoj način i tu svako svakoga može zamjeniti osim možda Blagog ali nezamjenjiv je samo kad je u top formi, tako da.. Slavko zna :) Evo pade mi na pamet da bi i Stevo mogao dobiti neku veću minutažu, neka i njega tu zatrebaće nam on u nastavku sigurno..
on je igrao i za zakarića i za sebe, i ono malo centaršuteva što je bilo sa te strane on je uputio, a istovremeno krpio i u odbrani za obojicu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:40 pm

Kratka analiza Radnik:

Dosli: (9)

Miladin Filipovic
Domagoj Franic
Aleksandar Kosoric
Filip Stojanovic
Aleksandar Kitanovic
Davor Arnautovic
Sladjan Antic ( istekla posudba )
Nemanja Zlatkovic
Edin Ademovic


Otisli:

Deni Simeunovic
Nikola Celebic
Eldin Facic
Ivan Jakovljevic
Jovo Kojic
Aleksandar Glisic
Abdurahman Besirovic


Pravo nastupa nemaju Aleksandar Kosoric i Nemanja Zlatkovic, a ne može grati ni Dusan Martinovic koji je povrijeđen. Isto tako ne znam šta je sa Pecom, da li je obnovio povredu ili sta vec

Od ekipe koja je osvojila kup, ostali su: Mladen Zeljkovic, Zeljko Krsmanovic, Dino Besirovic, Dejan Jankovic, Aleksandar Vasic, Nenad Sreckovic, Stanko Ostojic, Marko Obradovic.

Kuci: 4 pobjede, 4 remija i 2 poraza. Gol razlika 13:9



Sastav protiv Sirokog:

Lucic
Franic
Besirevic
Kosoric
Zeljkovic
Jankovic
Stojanovic
Arnautovic
Djuric
Ostojic
Obradovic


Vjerovatno Bajic ce igrati na mjestu Kosorica.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:43 pm

Joj Obradovica :lol:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:44 pm

Sutra ako teren bude ocajan treba traziti odgađanje, ali nas qurcev savez to naravno nece uraditi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:44 pm

Slavko će sutra staviti sve najbolje, mnogo mu je stalo da se pokaže "svojima".
Mišljenje o novom treneru Radnika:
Vidjećemo u nastavku kako je pripremio ekipu, lako mu je bilo preuzeti kad sam mu Ja ostavio spreman tim.
Lik je bolesno u fudbalu kao i Amar samo drugačiji temperamenti. (nedaj Bože da Amar uzme neki tim i igra protiv nas)
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:47 pm

Ma Radnik je doveo odlicnog trenera, ne smije se podcijeniti ni on ni ekipa. Gore odigrati sa 150% mogucnosti.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:48 pm

Obradovicu,satrat ce te Bogi sutra
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:51 pm

Da li su mene oči varale ali ko da su u subotu u 60min minuti lipsali bili, u kupu će se morati rotirati maksimalno da bi imao svježine za prvenstvo. Tako nešto i očekujem od Slavke, jer kad pogledamo naš roster vidimo da su to igrači približnih kvaliteta i u zavisnosti od raspoloženja svako može dati svoj doprinos, zar nije normalna stvar sutra dati priliku čovjeku koji nam je svojim golom u 90min donio 3 prevažna boda iz Bijeljine. Ovim ne mislim ništa loše za prvog strijelca lige već čisto da i Ivan malo odmori, eto mu već prilike u subotu da rešeta mreže..Neka se malo zaželi golova :) Mislim da se neće osjetiti prevelika rotacija u našoj igri, pa evo sudeći prema pripremama znali smo nekad biti zreliji u zadnjih pola sata nego na početku a kad pogledaš komplet ekipa nova ušla..

Chwilla, vjeruj nisam imao velikih zamjerki na njegovu igru, vidio sam da je pokušavao zakrpiti propuh a igru Zakarića sam već komentarisao pa ne bih dalje o tome, da se Goran ne uvrijedi. :D
Spoiler:
Očekujemo svi mi da se Goran dozove, jer pravi Zakarić (i pravi Crnov) bi nam vjerovatno i titulu donijeli, naravno uz dobru formu svih ostalih.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:52 pm

Joj Obradovića debila, zapamtiće on Željezničar nakon ova 4 susreta u narednom periodu..
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:55 pm

Povrijeđeni kod Radnika : jankovic,martinovic,peco,sreckovic,ostojic,ademovic
Nemaju pravo Nastupa: kosoric, zlatkovic

Vjerovatno ce neko od ovih povrijeđenih igrati, osim Martinovica, on je out za sezonu
 
Kasapin
Postovi: 14
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 3:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:56 pm

Zna li se hoce li biti stream iz Bijeljine?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:56 pm

A zasto je debil? Covjek ima jako dobar stav, niggdje on nas nije omalovazavao, ali zaradjuje hljeb u tom Radniku za koji igra. Naravno, subjektivni smo.. i ja sam tako na prvu. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:57 pm

Da se nekako zakonom zabrane ove frizure kao kod Obradovica, obrijanje glave, kreste, sve neke delikventske glave, yebo te zivot kao oni iz favelea, kakve su to furke nije mi jasno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 112 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija