Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:23 pm

Ajzea je napisao/la:
uto mar 07, 2017 7:03 pm
DZM13 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 6:44 pm
Ne znam , a vidim dosta zeljinih navijaca se hvali gojakom. Licemjerno, a otjerali smo ga kao psa da bi igra sead bucan (pitar), brkovic(gnoj), sulejmana (invalid 85 posto)
Otjerali smo ga jer je Bosnjak.
:placeodsmijeha:
1987
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:35 pm

Evo i Bajić pozvan, znači 3 nova kolačića s Grbavice, da rekapituliramo pa ako sam nekog zaboravio ispravite me, Šehić, Zukanović, Cocalić, Višća, Gojak, Hodžić, Bajić, Džeko plus selektor Meša :klanjase2: :bih: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto mar 07, 2017 7:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:36 pm

slika
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:36 pm

delinjo je napisao/la:cuj nije drzava kriva...jok ja sam kriv....da se sakcionisu stvari kako bi trebalo zapravo...da se kaznjavaju kako se trebaju kaznjavati pola ovih tragedija se ne bi desilo uopste !
Ma ne zeleci neku dublju raspravu, zar stvarno mislis da je Sefic ili bilo koji njemu slican prije pocinjenja kaznenog djela uzeo papir i olovku i zakone ove drzave i razmisljao o tome koliko ce dobit zatvora pod odredjenim okolnostima? Da je on htio sebe poslat u zatvor x godina, a da je znao da ce to bit 3x ne bi to uradio?

Da se razumijemo kazne moraju biti vece, moraju, ali da ce to nesto specijalno smanjiti broj saobracajnih nesreca, cisto sumnjam.

Ono sto boli je sto se zakon i kazne ne primjenjuju jednako na sve. I onda neki babin sin bude manje kaznjen ili ne bude kaznjen nikako, primjena zakona je problem, a zakon ko zakon je vjerujem prepisan od nekih drugih drzava u koje se ugledamo.

Uostalom, saobracajke se desavaju uvijek i svuda, bez iznimke skoro.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:38 pm

exbabilon je napisao/la:
uto mar 07, 2017 7:36 pm
delinjo je napisao/la:cuj nije drzava kriva...jok ja sam kriv....da se sakcionisu stvari kako bi trebalo zapravo...da se kaznjavaju kako se trebaju kaznjavati pola ovih tragedija se ne bi desilo uopste !
Ma ne zeleci neku dublju raspravu, zar stvarno mislis da je Sefic ili bilo koji njemu slican prije pocinjenja kaznenog djela uzeo papir i olovku i zakone ove drzave i razmisljao o tome koliko ce dobit zatvora pod odredjenim okolnostima? Da je on htio sebe poslat u zatvor x godina, a da je znao da ce to bit 3x ne bi to uradio?

Da se razumijemo kazne moraju biti vece, moraju, ali da ce to nesto specijalno smanjiti broj saobracajnih nesreca, cisto sumnjam.

Ono sto boli je sto se zakon i kazne ne primjenjuju jednako na sve. I onda neki babin sin bude manje kaznjen ili ne bude kaznjen nikako, primjena zakona je problem, a zakon ko zakon je vjerujem prepisan od nekih drugih drzava u koje se ugledamo.

Uostalom, saobracajke se desavaju uvijek i svuda, bez iznimke skoro.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
nisi me shvatio....kada se saobracjka bude teretila kao pokusaj ubistva i kaznjavala zakonom ...bice drugacije ...eto taj Sefic je imao istih situacija i ranije ...da je zaglavio u muriji ....par godina u zatvoru proveo zbog toga...mislis da bi ubio ove cure...ja tipujem ne ...i odgovorno tvrdim da ne bi !
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:39 pm

Na chat sa tom pricom, hvala.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:41 pm

izvinjavam se ...necemo vise !
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:43 pm

Imam neki osjecaj da cemo sutra odigrati mnogo bolje na mnogo tezem terenu nego u subotu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:47 pm

Hajte vamo evo Zerine :D
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:49 pm

Sutra tekma. Mogli smo malo o tome :D

slika

Kod kuce Radnik ocajniji od nas.
Ali u gostima imamo isto bodova kao oni i zauzimamo 1. i 2. mjesto.

slika

Iz ovoga mozemo zakljuciti da domaci teren nece igrati nikakvu ulogu u ovom dvomecu.
Ja vjerujem da mi sutra necemo primiti gol. Bilo bi odlicno kad bi zabili gol..
Mada onda rezultat od 0-1 ne ulijeva mirnocu u revansu, jer Radnik odlicno igra vani, a inace su jedna jaka ekipa. Brza transformacija iz odbrane u napad. Sigurno 3. - 4. najbolja ekipa u ligi.
Po meni bi bolje bilo dobiti sutra 1-2 kao i u ligaskom mecu, nego 0-1.

Nazalost, necemo gledati, tekstualni prenos pa lagano. Ne znam sto medijski partner nije odradio stream, al hajd ionako nisu pokazali da su kvalitetan partner..

Lendra nastavi niz. Veca, sacuvaj mrezu i dalje. Kerla razbij Obradovica, zivinu onu.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:51 pm

Kakav sastav očekujete za sutra, lično ne bi puno mijenjao, utakmica je vrlo važna, možda Boba na golu, Uglješa umjesto Jovana i Bekrić umjesto Zebe i eventualno Boka da igra ako se oporavio od povrede.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:53 pm

Bobic nema pravo nastupa.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:54 pm

Beze udje on jos ne prestaje, a nisam bio tamo ima godina.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:56 pm

phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:59 pm

cikazubo je napisao/la:
uto mar 07, 2017 7:51 pm
Kakav sastav očekujete za sutra, lično ne bi puno mijenjao, utakmica je vrlo važna, možda Boba na golu, Uglješa umjesto Jovana i Bekrić umjesto Zebe i eventualno Boka da igra ako se oporavio od povrede.
Sastav protiv Radnika gore, jos i prva tekma se ne bi smio mnogo sarati. Mi imamo ambicije osvojiti kup...
Eto malo se stavite u poziciju da ste selektor, pa da promjesate sastav i izgubite. Ionako tjera se covjek kad poluvrijeme lose odigra, a kamoli jos da ispadne iz kupa ili sl..
Ja msm da ce promjene biti samo one primorane radi toga sto neko ne moze igrati kup.. Ostalo isto..
Jest da ekipa se mora osvjezavati, ali pogodije je osvjeziti protiv Metalegea nego protiv Radnika, ili u revansu na Grbavici..

MA Slavko zna, vidjet cemo :D
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:06 pm

Fejzic
Stevanovic, Kerla, Bogicevic, Stanic
Radinovic, Markovic
Stevanovic, Bekric, Zakaric
Nikolic

Nesto tako ocekujem sutra jer nece tu biti neki veci promjena. Ja bi volio vidjeti Musu i Dinu od pocetka naprimjer umjesto nekog od Stevanovica ili Zakarica. Bocca umjesto Bogija ako je trenirao od prosle utakmice i ako je fit for fight.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto mar 07, 2017 8:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:07 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto mar 07, 2017 7:59 pm
cikazubo je napisao/la:
uto mar 07, 2017 7:51 pm
Kakav sastav očekujete za sutra, lično ne bi puno mijenjao, utakmica je vrlo važna, možda Boba na golu, Uglješa umjesto Jovana i Bekrić umjesto Zebe i eventualno Boka da igra ako se oporavio od povrede.
Sastav protiv Radnika gore, jos i prva tekma se ne bi smio mnogo sarati. Mi imamo ambicije osvojiti kup...
Eto malo se stavite u poziciju da ste selektor, pa da promjesate sastav i izgubite. Ionako tjera se covjek kad poluvrijeme lose odigra, a kamoli jos da ispadne iz kupa ili sl..
Ja msm da ce promjene biti samo one primorane radi toga sto neko ne moze igrati kup.. Ostalo isto..
Jest da ekipa se mora osvjezavati, ali pogodije je osvjeziti protiv Metalegea nego protiv Radnika, ili u revansu na Grbavici..

MA Slavko zna, vidjet cemo :D
Evo ispravio me kolega gore za Bobića nisam znao da je branio za Slobodu u kupu, slažem se da ne treba puno mijenjati, ali Zeba ne znam koliko može podnijeti ovaj ritam i vrlo je teško podnijeti loše terene fizički a Bekrić je tu negdje kvalitetom i sigurno je željan igre nakon ova dva kola, a Uglješa je za 15 minuta pokazao više nego Blagojević skoro cijelu tekmu pa možda i tu bude izmjena u odnosu na Mladost, ostale bi ostavio i onda u toku utakmice napraviti standardne izmjene, Blagi da uđe umjesto Uglješe, i Stevo umjesto Lendrića ako bude 0-0 i nabijanja sigurno je korisniji u skok igri i tom snalaženju u 16m.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:11 pm

Ja neki dan medju onim kritikama napisah da mi idemo od sjaja do ocaja i obrnuto. Sutra 0:3 na poluvremenu ce biti. Nemojte se iznenaditi ;) ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:12 pm

Staviti Ugljesu umjesto Blagojevica. Mislim da je Ugljesa pokazao vise od njega na pripremama,ali i protiv Mladosti. Sta mislite hoce li Musa desno ili ce Sinisa desno,a Stanic lijevo ?
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 8:14 pm

uglješa je pouzdan, kad god odigra dobrih 15 minuta i mi mislimo da treba počinjati on sljedećih 115 igra k'o na terminu...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 182 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija