Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:09 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:03 pm
Evo da ponovim. Treba popričati sa Nedimom Hadžićem 18 godina, skoro bio na probi u Benfici. Igra kod kona u juniorima, neki dan dao 2 gola Olimpiku. Vaše mišljenje.
http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... kama/77156
Inace nas veliki navijac. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:10 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:03 pm
Evo da ponovim. Treba popričati sa Nedimom Hadžićem 18 godina, skoro bio na probi u Benfici. Igra kod kona u juniorima, neki dan dao 2 gola Olimpiku. Vaše mišljenje.
http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... kama/77156
Popričati i reći mu da batali Benfiku, nek dođe nama, a možda će nekad i zaigrati.
Ako mu se već ide u Portugal onda je Porto pravi klub za njega...zbog dresova naravno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:11 pm

avlami97 je napisao/la:Evo da ponovim. Treba popričati sa Nedimom Hadžićem 18 godina, skoro bio na probi u Benfici. Igra kod kona u juniorima, neki dan dao 2 gola Olimpiku. Vaše mišljenje.
http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... kama/77156
Dovesti njega i Rastodera, elham.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:14 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:08 pm
@avlami zar nije prodat Benfici on?
Nigdje nisam pročitao da je prodat. :roll: Bio je tamo na probi, novinari se bacali ciframa etc..etc..Pa prekjučer je igrao protiv Olimpika juniorska liga i zabio dva gola. Pa i Žerić je bio na probi u Espanjolu, a Mujagić u Romi. Koliko ja znam pitari ga pokušavaju utopiti, a da li su nisam siguran.

Rastodera jok. Nikada ništa od njega neće biti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:16 pm

Naravno da Hadžića treba probati vratiti ako postoji bilo kakva mogućnost..
Model1964 je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
uto mar 07, 2017 2:52 pm
Braniće nam mali Pavlović evo sad direktor ode na more da ga dovede :D

@Model sjećaš li se ti da je Prosinečki pred tekmu izjavio za neke novine nešto u stilu "Pošto nam je Željo simpatična ekipa nećemo im dati više od 3 komada"??
Skinuli Pavlovica sa Cehinje :D pa na gol.
A Robert je popušio dodatno jer je rekao da ocekuje da se upiše u strijelce :rofl:
:placeodsmijeha:
U ovoj tekmi smo im nabili takve komplexe da ih je Partizan još dugo dugo godina nakon toga gazio :karanje:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:17 pm

Evo Mujic pomocni sudija sutra. Znaci mozemo mirno spavati.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:18 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:03 pm
Evo da ponovim. Treba popričati sa Nedimom Hadžićem 18 godina, skoro bio na probi u Benfici. Igra kod kona u juniorima, neki dan dao 2 gola Olimpiku. Vaše mišljenje.
http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... kama/77156
Ima još godinu i po ugovor sa konama, nisu ga Benfici htjeli prodat za 150-200.000 eura a kako bi ga tek mi onda uzeli, pisao je neki čovjek detaljno ovdje ovdje koji se zna sa Nedimovim ocem.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:18 pm

Tu je i Macic
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:21 pm

cikazubo je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:18 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:03 pm
Evo da ponovim. Treba popričati sa Nedimom Hadžićem 18 godina, skoro bio na probi u Benfici. Igra kod kona u juniorima, neki dan dao 2 gola Olimpiku. Vaše mišljenje.
http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... kama/77156
Ima još godinu i po ugovor sa konama, nisu ga Benfici htjeli prodat za 150-200.000 eura a kako bi ga tek mi onda uzeli, pisao je neki čovjek detaljno ovdje ovdje koji se zna sa Nedimovim ocem.
On je još maloljetan 12 dana. Ima neka caka kada se sa maloljetnikom potpiše ugovor. Znam da ne može biti duži od tri godine, a znam da se može i raskinuti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:25 pm

Da li vama na streamu za istok djeluje da ova dva ulaza nisu na istoj visini li ravni, te da je ovaj prema sredini siri od ovog drugog ?

P.S. Yebem ti kisu, sivilo i oblake, otovirs stream stadion kao da je u zoni sumraka.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:30 pm

Kakvih ba 200.000 evra, šta vam je :D Koji je to igrač prodan za tolike pare bez minute u seniorskom timu ? Pustite kosooke šuplje,pipa zavrnuta,puše sa svih strana a Balić najplaćeniji igrač :lol: pa vele spašavaj šta se spasit može...
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:33 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:21 pm
cikazubo je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:18 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:03 pm
Evo da ponovim. Treba popričati sa Nedimom Hadžićem 18 godina, skoro bio na probi u Benfici. Igra kod kona u juniorima, neki dan dao 2 gola Olimpiku. Vaše mišljenje.
http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... kama/77156
Ima još godinu i po ugovor sa konama, nisu ga Benfici htjeli prodat za 150-200.000 eura a kako bi ga tek mi onda uzeli, pisao je neki čovjek detaljno ovdje ovdje koji se zna sa Nedimovim ocem.
On je još maloljetan 12 dana. Ima neka caka kada se sa maloljetnikom potpiše ugovor. Znam da ne može biti duži od tri godine, a znam da se može i raskinuti.
Santakruz je o njemu pisao, evo samo dio tog posta :
Oca mu licno poznajem. Mali je veliki Zeljin navijac, cak i kao clan akademije je dolazio na Jug. Momak je sad bio u Benfici, naravno dijete odusevljeno uslovima, radom, infrastrukturom. Za ostalim igracima tamo zaostaje jedino po pitanju fizike i sad ako ne ode vani, tesko ce to moci kasnije nadoknaditi. Benfica za njega nudi 190 hiljada eura i 10% transfera. Sarajevo trazi duplo vise. Otac je ogorcen jer je to Sarajevo u Nedima ulozilo 5000 eura maximalno.

Uglavnom mislim da su trenutno šanse nikakve za dovođenje tog momka, vjerovatno ima amaterski ugovor jer je maloljetnik, ali mislim da ne postoji razlika u odnosnu na profesionalni kada je u pitanju otkup igrača vjerovatno bi ga Benfica i dovela bez problema da postoji neka rupa u tom ugovoru, inače slažem se da bi bio dobro rješenje, vrlo mlad, i jako talentovan ima onaj urođeni njuh za gol, a eto pričalo se da je prvo bio kod nas jer je momak Željovac pa navodno nije zadovoljio nakon čega odlazi kod kona i onda je uslijedio njegov enorman iskorak na onom EP za mlade i nakon tog prvenstva je samo nastavio s dobrim partijama u omladinskom pogonu kona..
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:34 pm

Elegant je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:25 pm
Da li vama na streamu za istok djeluje da ova dva ulaza nisu na istoj visini li ravni, te da je ovaj prema sredini siri od ovog drugog ?

P.S. Yebem ti kisu, sivilo i oblake, otovirs stream stadion kao da je u zoni sumraka.
Ma nisu morali da jedan spuste zbog gabarita, ali hajd ko te pita...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:45 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto mar 07, 2017 2:14 pm
Željo je najbolji, Željo je najjači, Željo je naš a Mi smo svi Manijaci Željini!

@Izlija samo mala opaska na ovaj tvoj komentar, "Nije fer od nas da kritikujemo previše tim kojem sada treba najviše naše podrške, imamo jako zgusnut raspored a zvižduci sa tribina neće ništa dobro donjeti, loše i neproduktivne priče po forumima isto tako, imamo to što imamo a opet nam oni nisu toliko ni bitni jer kad podigneš oči sa terena vidiš sve odgovore oko sebe, narasla istočna tribina a južna samo što nije i mene bi bilo stid zviždati sa tribine i da gubimo svaku tekmu redom."

Nisu nam toliko bitne igre naših igrača i ekipe koja se zove Željezničar? Možda jedino ako ćemo gledati igranke sa novog Istoka. Mora se ovdje razgraničiti kome su upuceni zvižduci, da li igračima ili nekom drugom (iskren da budem nisam ni čuo neke zvižduke ali hajde) Ovi igrači nisu ni najmanje zaslužni za sve dobro što se dešava u našem klubu uključujući i novi Istok, mali broj njih na terenu nas je zadužio u nekim prošlim vremenima a većina igrača su nam više uzeli (plate, premije) nego što su donijeli. Da se razumijemo ja nikad ne zviždim našim igračima, jer Grbavicu osjećam kao svoj drugi dom i bez obzira na teške momente ponekad, znam da zvižducima neću ništa promjeniti a isto tako znam da će Željo opet biti onaj stari i da će opet biti najbolji samo treba malo vremena i strpljenja. Primjetio sam da se ova ekipa uzdiže na pijedestal više nego neke koje su nam donijele duple krune i toliko radosti a ovi trenutni nisu tim igračima ni do koljena jer nisu bili u stanju ni evropu da nam obezbjede, a trebalo je pobjediti mrtve drugoligaše Prijedora i Slaviju. Da ne spominjem koliko puta sa nas razočarali u ovom relativno kratkom periodu, i ne samo nas, najgore od svega što su mnogo puta obrukali ime Željo i dres i Grb koji nose. Kada naprave rezultat vrijedan pažnje onda su hvalospjevke poželjne i dobro došle, eto to bi bilo neko realno zapažanje. Samo i jedino uprava i navijači su zaslužni za sve pozitivno što se dešava kod nas, igrači na žalost još uvijek ne mogu da isprate sve to ali bi se moglo reći da su na dobrom putu da i oni daju svoj puni doprinos ovoj našoj plavoj prici. Volio bih da ih niko ne diže u nebesa jer oni to ne zaslužuju, davati podršku je sasvim u redu (broj gledalaca na tribinama u subotu govori da je podrška jako dobra) međutim činjenica je da su igrači ti koji su ostali dužni i nama i upravi a na kraju krajeva i samom Želji.

Nego može li nam neko ko prati postaviti malo više informacija o Radniku, očekivani sastav, gdje su najopasniji, slabe tačke i to, ko su im pojačanja i to?? Nisam ih mogao gledati u ove prve dvije utakmice..
E bravo za komentar , slazem se 100% , dosta vise dizanja nekog a ne mozemo razbiti neku Mladost iz Kaknja i slicne ekipe, o vrijednosti ovih pojedinh igraca sto se dize u nebesa bespredmetno je razgovarati i raspravljati.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:50 pm

Sad pogledah na gg.ba neka anketa - najdraža generacija Želje poslije rata 'vako nešto - i jedno od - pitanje Amarova iz 2013. (dupla kruna). Samo nas brukaju. Ljudi ne znaju da smo duplu osvojili 2012. godine, a 2013. samo titulu prvaka Države.

Po imenima, koja je najbolja Željina ekipa nakon agresije na BiH?

Anketa traje do: 14 mar 2017, 14:59.

Šampionska, Hadžijina iz 1998?
1
8%

Amarova (Newcastle)?
6
46%

Amarova (Dupla kruna 2013?
6
46%

Trenutna Petrovićeva?
0
Nema glasova.


Ukupno glasova: 13



Hvala dragom Bogu pa su me konačno trajno banovali. Ono tamo ljudi što piše (ne svi) nas samo bruka i nanosi štetu kao i sam portal. Bože, oprosti im, ne znaju šta rade. :roll:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:52 pm

Je li ozdravio Boccacini ? Moze li igrati ?
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:54 pm

tm8782 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:34 pm
Elegant je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:25 pm
Da li vama na streamu za istok djeluje da ova dva ulaza nisu na istoj visini li ravni, te da je ovaj prema sredini siri od ovog drugog ?

P.S. Yebem ti kisu, sivilo i oblake, otovirs stream stadion kao da je u zoni sumraka.
Ma nisu morali da jedan spuste zbog gabarita, ali hajd ko te pita...
Čisto sumnjam. Perspektiva je u pitanju. Po tome ispade da je pomenuti ulaz širi i od crkve.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:57 pm

vrbanjusa je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:02 pm
Timscho je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:01 pm
Model1964 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 2:55 pm


Sve je to tacno osim ovog podebljanog
Ja i gavran smo vec angažirali italijanske dizajnere za uređenje stolica i okoliša :D
Nemaš pojma kako ce lijepo i moderno da bidne :rofl:
u pravu ste! :) i grijaci se smiju isto ugraditi ko zeli :)
I kateter za ove starije
posmatram vas
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:57 pm

od ekipe 2002. niko osim hasagića i donekle, ali baš donekle bukija nije napravio ništa van želje poslije toga. jedan starter protiv newcastlea je ne predugo poslije toga završio sa tacnom. međutim, generalno smo neuporedivo manje zaostajali za ozbiljnim evropskim ekipama nego deset i sad petnaest godina poslije toga. nažalost apsolutno je nezamislivo da mi danas (ili 2012.) odigramo dvije ravnopravne utakmice sa timom iz gornje sredine španske lige...a tad je bilo realnost.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u uto mar 07, 2017 3:58 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 3:58 pm

Elegant je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:25 pm
Da li vama na streamu za istok djeluje da ova dva ulaza nisu na istoj visini li ravni, te da je ovaj prema sredini siri od ovog drugog ?

P.S. Yebem ti kisu, sivilo i oblake, otovirs stream stadion kao da je u zoni sumraka.
Sve kontam da se salis! Sve je do pozicije oka ali zar treba i u sali sumnjati u tako iskusnu gradjevinsku firmu?
Mene zanima ko ce raditi pod tribinom nekoliko wc-ova, je li i to posao GP Butmir jer ima tu finog posla a jos nisu ni maknuli one podupirace po cijeloj duzini tribine pa se ne moze jos ni poceti?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 115 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija