Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:28 pm

mi smo ZELJO....mi smo najveci i najtrofejniji klub i normalno da smo mi favoriti i uvijek cemo biti favoriti pa cak igrali i drugu ligu...mi imamo nesto sto oni nemaju i to je to...i nikada ne treba biti mali i skidati odgovornost favorita sa sebe....nek se oni nas boje mi smo ZELJO !!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:30 pm

rios je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
rios je napisao/la:
Sto se tice foruma @storme,mozda bi mogli uvesti u dijelu gdje su teme za svakog igraca i temu koja bi se zvala OCJENE IGRACA ili sl,gdje bi pisali nase neke brojacane ocjene od 1 do 10 za svakog igraca koji je nastupao u xy utakmici,tokom cijele sezone,pa da onda na kraju izaberemo mi nekog najboljeg igraca sezone.Eto,samo sam naveo prijedlog,pa vidite :)
:palacgore:

Radice se na tome. Nema potrebe da se pise, napravicemo aplikaciju koja ce biti kao neka anketa i automatski ce racunati prosjecnu ocjenu. Nakon svake utakmice bi se moglo glasati, svaki korisnik ima pravo jednog glasa i ona automatski racuna srednju procentualnu vrijednost svih glasova, tako da ce imati u jednoj decimali tacnu ocjenu. Vidjecu sta mogu da uradim. Odlicna ideja.
Super.
Samo nisam te razumio,svaki korisnik ce moci glasati samo za jednog igraca ili ce imati jedan glas po igracu?
Najbolje je da svaki korisnik moze glasati za svakog igraca jednom po utakmici.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:34 pm

jovanmaksimovic je napisao/la: kad si vec kod ljepotica, treba dobrim zenskima dati besplatan ulaz na utakmice... da ih kamere snimaju s vremena na vrijeme pa tako animiraju muskarce da dolaze na utakmice... :rofl:
Jes pa da se muskarci zadovoljavaju ispred malih ekrana..
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:40 pm

storm_raider je napisao/la:
rios je napisao/la: Super.
Samo nisam te razumio,svaki korisnik ce moci glasati samo za jednog igraca ili ce imati jedan glas po igracu?
Najbolje je da svaki korisnik moze glasati za svakog igraca jednom po utakmici.
Dakle,ako sam te dobro shvatio,moci ce se odabrati neka ocjena od 1-10 npr. za svakog igraca koji je nastupio u toj utakmici i tako cijelu sezonu,u svakoj utakmici?
Oprosti ako te peglam sa ovim pojasnjenjima,ali ja sam imao u vidu ovako nesto kao sto sam opisao iznad. :mrgreen:

@delinjo
Brate,pretpostavljam da si se referirao na moj post,pa da ti dam pojasnjenje.
Naravno,mi smo Zeljo,sve stoji.I svi mi ocekujemo pobjedu i s pravom joj se nadamo,onako navijacki,iz ljubavi.I to stoji.
Medjutim,poenta mog posta gore je da u zvanicnim nekim najavama treba bjezati od te uloge,odbiti je jer ne vidim zasto bi nam se davala kad ne znamo kako nam tim reaguje u zvanicnim utakmicama,za bodove i za rezultat.Ne dopustiti da nam se stvori pritisak na taj nacin,posebno jer stvarno ne znamo u kakvom nam je stanju ekipa.Slozili smo se svi da cemo neke zakljucke moci donositi tek nakon 4-5 kola.
Zadnja izmjena: rios, dana/u pet jul 15, 2016 2:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:41 pm

rios je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
rios je napisao/la: Super.
Samo nisam te razumio,svaki korisnik ce moci glasati samo za jednog igraca ili ce imati jedan glas po igracu?
Najbolje je da svaki korisnik moze glasati za svakog igraca jednom po utakmici.
Dakle,ako sam te dobro shvatio,moci ce se odabrati neka ocjena od 1-10 npr. za svakog igraca koji je nastupio u toj utakmici i tako cijelu sezonu,u svakoj utakmici?
Oprosti ako te peglam sa ovim pojasnjenjima,ali ja sam imao u vidu ovako nesto kao sto sam opisao iznad. :mrgreen:

@delinjo
Brate,pretpostavljam da si se referirao na moj post,pa da ti dam pojasnjenje.
Naravno,mi smo Zeljo,sve stoji.I svi mi ocekujemo pobjedu i s pravom joj se nadamo.I to stoji.
Medjutim,poenta mog posta gore je da u zvanicnim nekim najavama treba bjezati od te uloge,odbiti je jer ne vidim zasto bi nam se davala kad ne znamo kako nam tim reaguje u zvanicnim utakmicama,za bodove i za rezultat.Ne dopustiti da nam se stvori pritisak na taj nacin,posebno jer stvarno ne znamo u kakvom nam je stanju ekipa.Slozili smo se svi da cemo neke zakljucke moci donositi tek nakon 4-5 kola.
Tako je. Ne peglas ne brini. :) :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:43 pm

Super potez storme. Malo raja da se zabavi bit ce puno zanimljivije da ne moramo hvatat pokemone po gradu.. :zeljeznicar1:
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:47 pm

Treba vidjeti sa ovim pokemonima, neka izbacuju posebne pokemone po tribinama za vrijeme utakmica, možda se posjeta poveća.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:49 pm

Pitari su najveci pokemoni.. :rofl: :rofl1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:49 pm

Dolazi fina grupica kolega pi struci da gleda derbi i debi nasih hairlija. Sa srecom u nama i njima. :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:51 pm

Okolele je napisao/la:Pitari su najveci pokemoni.. :rofl: :rofl1:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 2:53 pm

Izlija je napisao/la:Treba vidjeti sa ovim pokemonima, neka izbacuju posebne pokemone po tribinama za vrijeme utakmica, možda se posjeta poveća.
:rofl: :rofl:

Da neki debeli malac prekine utakmicu i uleti klizeci Dulji misleci da je Snorlax.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:12 pm

sajo10 je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Pitari su najveci pokemoni.. :rofl: :rofl1:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dinokio Hz najveci Pokemonnnnn :rofl: :rofl:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:18 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:20 pm

Kazanova je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Pitari su najveci pokemoni.. :rofl: :rofl1:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dinokio Hz najveci Pokemonnnnn :rofl: :rofl:
Koliko si to postova nabio Kazanova...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:22 pm

Koliko igrac mora da provede godina u nasoj ligi da bi mogao da zatrazi bh drzavljanstvo? Prvenstvo mislim na Blagojevica koji je 2014 dosao u Velez. Ako se ne planira prodavati u skorijoj buducnosti mogli bi olaksati tu non-BIH listu igraca.

Gledam ove koeficijente.. yebote Dinamo Tbilisi koji je prije izvlacenje bio ispod nas na listi kao nosioc igra sa Alashkertom u drugom pretkolu LP... :(

Takodjer bi bili nosioci i u drugom pretkolu EL... Sta je tu je sada... IDEMOOOOO! Evropa mora doci na Grbavicu iduce godine!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u pet jul 15, 2016 3:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:24 pm

tm8782 je napisao/la:
Kazanova je napisao/la:
sajo10 je napisao/la: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dinokio Hz najveci Pokemonnnnn :rofl: :rofl:
Koliko si to postova nabio Kazanova...
Brt dovoljno, imal sta za ono sto sam te tajpi S. M jesi provjerio ?? :shisha:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:25 pm

Kazanova je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
Kazanova je napisao/la: Dinokio Hz najveci Pokemonnnnn :rofl: :rofl:
Koliko si to postova nabio Kazanova...
Brt dovoljno, imal sta za ono sto sam te tajpi S. M jesi provjerio ?? :shisha:
Koliko znam nema nista...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:29 pm

tm8782 je napisao/la:
Kazanova je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
Koliko si to postova nabio Kazanova...
Brt dovoljno, imal sta za ono sto sam te tajpi S. M jesi provjerio ?? :shisha:
Koliko znam nema nista...
Ja se nesto nadam, znam da brate on kao nebi vani, da bi rado doso nama ali radnik mu pravi probleme , on mi tak rece , kaze znace se vrlo brzo, mozda bude on za kraj doveden :shisha:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:30 pm

Uvijek je opcija otvorena za dobrog igraca, tu se nikad ne zna.
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 3:42 pm

Dobile kone novog cimera na lavoru.. :cigara:
Spoiler:
"Bosna Sema će svoje domaće utakmice igrati na stadionu Asim Ferhatović Hase"
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 257 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija