Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 8:58 am

opet, gradnja stadiona nije pretežni razlog što se nije uzeo trofej. tu jednako griješe i oni za upravu, i oni protiv, i oni u sredini.

ti kad pogledaš zimski prelazni rok, "sportskom segmentu smo dali sve" je gotovo bukvalno istina. i sve to usred same gradnje tribine...ali opet, ko misli da bi se mi bacali nekakvim dva i tri puta većim ciframa za igrače da se tribina nije radila - u zabludi je. i zaista nije ni da se nije uložilo za naše uslove, ni da se nije htjelo.

što se tiče prvog dijela "sanacije" kluba tu stvari ipak drukčije stoje. u tom procesu, sa dugovima koliki su bili, nije moguće normalno raditi. i pravo je čudo da se evropa preskočila samo jednom, i to kad je to već bilo pri kraju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 9:21 am

ChWilla je napisao/la:opet, gradnja stadiona nije pretežni razlog što se nije uzeo trofej. tu jednako griješe i oni za upravu, i oni protiv, i oni u sredini.

ti kad pogledaš zimski prelazni rok, "sportskom segmentu smo dali sve" je gotovo bukvalno istina. i sve to usred same gradnje tribine...ali opet, ko misli da bi se mi bacali nekakvim dva i tri puta većim ciframa za igrače da se tribina nije radila - u zabludi je. i zaista nije ni da se nije uložilo za naše uslove, ni da se nije htjelo.

što se tiče prvog dijela "sanacije" kluba tu stvari ipak drukčije stoje. u tom procesu, sa dugovima koliki su bili, nije moguće normalno raditi. i pravo je čudo da se evropa preskočila samo jednom, i to kad je to već bilo pri kraju.
Ljudi kod nas pamte ko ribice, brzo se zaboravi u kakvoj smo situaciji bili i dobrim dijelom smo se izvukli, zahvaljujući zaokretu na vrijeme u građenju kluba. Ta bitna promjena se desila još davno nakon to je utvrđeno da ne može ekipa graditi klub a klub može ekipu a danas nas novinari ubjedjuju upravo u suprotno ono što smo probali i vidjeli da ne ide i to sa nekim ko se baš razumije u fudbal a zove se Amar Osim meni je zanimljivo da novinar uzme sebi za pravo da razumije to sve bolje od Amara, ali eto valjda ima potrebu da nešto kaže ali brate glupo je barem za one koji prate klub dovoljno dugo.
I još nešto da nismo ulagali u stadion nama bi sad bilo upitno i igranje PL na njemu jer je bio u takvom stanju a ne da repka sad igra na njemu.

I to su stvari koje su se morale uraditi nije to hir ili što zlobnici kažu građevinska firma to je osnovni uslov za nešto više. U suprotnom bi Real igrao na nekoj livadi u Spaniji.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 9:27 am

Vojo Ubiparip-14 golova za Lech Poznań:
phpBB [video]
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 9:33 am

Rok Elsner u stilu Mandžukića:
phpBB [video]
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 9:55 am

igla je napisao/la:
pon okt 02, 2017 11:45 pm
Bekrića za SD, trenera i da odigra koju za dušu.
Znao sam i ja neke igrace licno, ali poznanstvo s njima mi ne brani da kazem da su losi kad su losi.
Ehhh, da je bio neki dan u rosteru pa da se na poluvremenu dogovori sa ostalim igračim mi bi rasturili Mađare....
A ovako, j.ebi ga
:karanje:
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:04 am

GoodisonPark je napisao/la:
pon okt 02, 2017 10:41 pm
Gledam sad na snimku od subote, u jednom trenutku jedan njihov igrač vodi loptu prema našem šesnestercu a mi smo bukvalno napravili krug od naših 6 igrača ali ni jedan nije blizu tog igrača da ga zaustavi već ga neki čekaju na 16 a ostali trče iza i uporedo sa njim, ma daj ba ovo nije moguće.
To je postala praksa u posljednje vrijeme. Igraci su ocito slabici, pi*kice, strah ih je da bi ih Todorovic, Bilbija il neki deseti mogao napraviti budalom, pa se boje izletiti mu i konstantno se povlace golmanu u krilo. Kazu postavljaju se dobro, a kad im odrade dupli ispadne svaki ko obicni blecak.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:05 am

a taj isti todorović je u sarajevu izgledao isto tako...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:18 am

GoodisonPark je napisao/la:
uto okt 03, 2017 12:23 am
A ko to kod nas dijeli pravovremene pasove, ko se to na prvu oslobađa lopte a pritom šalje milimitarski preciznu loptu u for za napadača, šta mi to gledamo na terenu pa da kažemo da igramo strahovito brzo, učinkovito i efikasno? Kako raja ne može da shvati da ne postoji igrač koji će u fudbalu igrati sam, da bi svaki pojedinac došao do izražaja cijela ekipa mora vrijedno da radi, a da bi se postigao rezultat svaki pojedinac mora da pruži svoj maksimum a ne da se statira na terenu i krije iza igrača. Ja koliko sam primjetio u njegovoj igri (a dobro pratim svakog igrača) da Bekrić nikad nije bježao i sakrivao se od lopte, često je bivao i udvojen kao i Zeba i Blagojević pa onda mora da izmišlja nešto jer se ostali kriju iza igrača ali je uvijek preuzimao rizik i odgovornost da napravi nešto na terenu a mnogo je faktora (ostalih igrača) koji utiču na to kako ta njegova izvedba izgleda. Jedino ako se očekuje da sve sam predribla i zabije golčinu onda je po tom pitanju bio loš. Ostali se vidim slomiše driblajući i preuzimajući odgovornost na terenu. Dosta za večeras, pozz svima!
Znaci ti bi Bekrica sa 10 kg preko, okretnost ko tramvaj, starta ko trajekt, radijus kretanja krug na centru, gdje Jovanov pas izgleda kao da ga Xavi uputio kada se uporedi sa Bekricevem. Pa Bekric ne bi mogao pobjeci Salemu, korner zastavici ne bi mogao predriblati. I ti bi ga stavio u ekipu.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:25 am

Vrag je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:18 am
GoodisonPark je napisao/la:
uto okt 03, 2017 12:23 am
A ko to kod nas dijeli pravovremene pasove, ko se to na prvu oslobađa lopte a pritom šalje milimitarski preciznu loptu u for za napadača, šta mi to gledamo na terenu pa da kažemo da igramo strahovito brzo, učinkovito i efikasno? Kako raja ne može da shvati da ne postoji igrač koji će u fudbalu igrati sam, da bi svaki pojedinac došao do izražaja cijela ekipa mora vrijedno da radi, a da bi se postigao rezultat svaki pojedinac mora da pruži svoj maksimum a ne da se statira na terenu i krije iza igrača. Ja koliko sam primjetio u njegovoj igri (a dobro pratim svakog igrača) da Bekrić nikad nije bježao i sakrivao se od lopte, često je bivao i udvojen kao i Zeba i Blagojević pa onda mora da izmišlja nešto jer se ostali kriju iza igrača ali je uvijek preuzimao rizik i odgovornost da napravi nešto na terenu a mnogo je faktora (ostalih igrača) koji utiču na to kako ta njegova izvedba izgleda. Jedino ako se očekuje da sve sam predribla i zabije golčinu onda je po tom pitanju bio loš. Ostali se vidim slomiše driblajući i preuzimajući odgovornost na terenu. Dosta za večeras, pozz svima!
Znaci ti bi Bekrica sa 10 kg preko, okretnost ko tramvaj, starta ko trajekt, radijus kretanja krug na centru, gdje Jovanov pas izgleda kao da ga Xavi uputio kada se uporedi sa Bekricevem. Pa Bekric ne bi mogao pobjeci Salemu, korner zastavici ne bi mogao predriblati. I ti bi ga stavio u ekipu.
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:31 am

Svaki igrac koji radi treneru iza ledja i koji se u bilo kom obliku suprostavi treneru i prekrsi klupsku disciplinu treba da leti, pa makar to bio Bekric i to ne ovaj penzioner nego onaj pravi iz sezone 09'.
Samo se sjetite Amara i Zebe, Zeba na vrhuncu karijere ceka ga jak transfer, proturijecio Amaru prilikom izmjene i to mu je bilo zadnje sto je uradio..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:39 am

Vrag je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:18 am
Znaci ti bi Bekrica sa 10 kg preko, okretnost ko tramvaj, starta ko trajekt, radijus kretanja krug na centru, gdje Jovanov pas izgleda kao da ga Xavi uputio kada se uporedi sa Bekricevem. Pa Bekric ne bi mogao pobjeci Salemu, korner zastavici ne bi mogao predriblati. I ti bi ga stavio u ekipu.
Ma daj... :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:42 am

Mi nismo svjesni kakvo blago imamo u ekipi, ne gledamo fudbal pravim ocima.
Mozda da znamo Bekrica licno, mozda bi nam se otvorili vidici.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:47 am

Mene pravo pizdi kada raja navali na Blagojevica. Ok on jeste mentalni slucaj i treba ga se rijesiti, ali gledam protiv Zrinje lik povuko loptu od stopera do centra i gleda sta ce, gdje ce, niko se ne krece, nedo bog da se neko otkrije, a to se ne desava samo sada, to se desava zadnje 2 godine...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:49 am

avlami97 je napisao/la:
pon okt 02, 2017 11:50 am
Protiv Zrinjskog smo odigrali zaista loše, ali i u takvoj lošoj utakmici smo stvorili 4-5 zicera i utakmica je mogla otići u potpuno drugom smjeru. Mogli smo (po šansama) i pobjediti, a ni neriješen rezultat ne bi bio nerealan. No, na kraju je Zrinjski pobijedio, zahvaljujući svojoj uigranosti i našoj lošoj predstavi.

Da su Kajkut (par puta), Ramović, Zec i Zakarić bili malo prisebniji...Ipak, to nije opravdanje.

phpBB [video]
Nisam bio na utakmici pa nije ni najpoštenije komentarisati utakmicu, ali po ovom izvještaju moglo je završiti i 2 razlike za nas. Onda bi raja svršavala i bili bi šampioni svemira
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:50 am

azbaha je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:47 am
Mene pravo pizdi kada raja navali na Blagojevica. Ok on jeste mentalni slucaj i treba ga se rijesiti, ali gledam protiv Zrinje lik povuko loptu od stopera do centra i gleda sta ce, gdje ce, niko se ne krece, nedo bog da se neko otkrije, a to se ne desava samo sada, to se desava zadnje 2 godine...
Generalno kretnje bez lopte su nam uzasne.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:53 am

storm_raider je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:50 am
azbaha je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:47 am
Mene pravo pizdi kada raja navali na Blagojevica. Ok on jeste mentalni slucaj i treba ga se rijesiti, ali gledam protiv Zrinje lik povuko loptu od stopera do centra i gleda sta ce, gdje ce, niko se ne krece, nedo bog da se neko otkrije, a to se ne desava samo sada, to se desava zadnje 2 godine...
Generalno kretnje bez lopte su nam uzasne.
Cak se je i Saban pogubio i nije se kretao kako treba, sto me je pravo iznenadilo. Mozda je do mene, ali ni Zakaric mi se nije kretao, Sinan je nesto ko pokusavao al ga nije islo jednostavno, mobilnost 0.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:54 am

Nisam za vracanje, pogotovo tih mahalaca, ali Bekric nebi bio nista gori od vecine ovih ubleha koje sad igraju i koji odigraju svaku petu tekmu kako treba a u ostalim tekmama izgledaju kao i igraci za kantonalne lige.. Bekric s njima komotno i ravnopravno moze pod ruku.. Takvi igraci su nas dosad kostali deset Vukotica, Ordagica i slicnih.. U zadnje dvije sezone su nas unazadili samo tako.. Yebes ti roster u kojem su Bogicevic i Zeba nezamjenjivi igraci.. Od takvog rostera ja nista ne ocekujem i presto sam se nervirati oko rezultata.. Davno sam postao svjestan da nam glavni dio rostera cine amateri koji ni za sta nisu sposobni osim da nam se poseru po sred face i to im je preslo u naviku..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:56 am

Obzirom da se postoji mišljenje o polarizaciji navijača na amerove i misimovićeve, malo bih na tu temu; Ja sam ubjeđen da to nije tako i da kod navijača koji enmaju lični interes a takvih je 99,99% ta dilema ne postoji. I AMAR I MISKE. DA OBOJICA. Amarove zasluge niko nemože osporiti, definitivno fudbalski mag i željina legenda zauvjek. Čovjek koji fudbal ima u malom prstu, istima tvrdoglav do krajnjih granica. Amar iza sebe ostavlja pehara koji ostaku zauvjek. Misimović je opet na polju organizacije kluba napravio čudo, napravio je nevjerovatan posao. Vizionar, radnik, legalista iza sebe ostavlja stadion na koji će dolaziti moja djeca abd. i za 30 godina. Istina kao i ovaj prvi strašno tvrdoglav.

Željo nesmije robovati ni jednom ni drugom, ali se ova uprava ne smije dirati sve dok pravi stadion i dok ne uradi jug, a onda se mogu i povući i ostaviti ostalim prostor da na sigurnim temeljima nastave. Moja želja je da se sujete stave u stranu a željin interes stavi na prvo mjesto, a željin interes su senad amar zajedno u želji svako u svom resoru.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:58 am

Za Čelik: Kjosevski - Stanić, Graovac, Osmanković, Projić - Hajdarević, Blagojević, Zakarić, Ramović, Zec - Kajkut (Ubimoney, Zajmović)
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 10:59 am

ima li neko jaci? :ganja:

slika
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija