Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:03 pm

Ako ce nam dovodit takve trenere bolje nek Kostic ostane , a u drugom slucaju ako ce Osima dovest to je vec druga prica . I ja se kladim da ako se dovede Osim da ce se vec sljedece utakmice na terene a i tribinama puno toga na bolje promjenit . Garantujem da bi se posjeta podigla za jedno 2 hiljade .Naravno i Odovic dolazi u obzir ali ako ce imati potpuno pravo da radi sa igracima sta hoce .
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:04 pm

Bega dudlas nam ga
MIRZA RASCIC
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:05 pm

Ja ne znam sta vi ocekujete od pottala i novinara...
Oni zive od ovakvih stvari... rokali su po menstrualnim vecina se smijsla i sladila, sad kopiramo njihove greske rokaju po nama...
Dosta opravdano jer je Zeljo dosta nisko pao...
Svi smo ocekivali kran u augustu i neku lijepu pricu i atmosferu, a doslo je do toga da istok niko ne spominje zbog desavanja na terenu.
Kao sto sam pisao milion puta na ovom forumu se mnogo paranoise, slabo ko gleda realno i objektivno na desavanja.
Ide se iz krajnosti u krajnost, kada neko napise drugacije misljenje od vecine popljuju ga i ponize... mislim da je trenutno i u klubu slicna situacija i da je to najveci nas problem.
Nerealno sagledavanje situacije a da pri tome tvrdoglavo guras svoje i ne slusas nikakve glasove, savjete, upute... sa strane.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:05 pm

Baš će Osim raskinuti ugovor u Kataru da dođe nas da vodi
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:06 pm

LARS1921 je napisao/la:Baš će Osim raskinuti ugovor u Kataru da dođe nas da vodi
joj tebe, pa Buki ce biti zirant da se namiri gubitak
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:08 pm

LARS1921 je napisao/la:Baš će Osim raskinuti ugovor u Kataru da dođe nas da vodi
:rofl: :rofl: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:09 pm

arelinho je napisao/la:Samo kada pročitate onaj tekst na drugom portalu onda se samo sjetite govora Senada Misimovića oko presjecanja nekih vezica i sve će vam se samo reći.

"Pametnom je išaret dovoljan, a budali ni toljaga ne pomaže."

;) ;)

:palacgore: :palacgore: :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:10 pm

arelinho je napisao/la:Samo kada pročitate onaj tekst na drugom portalu onda se samo sjetite govora Senada Misimovića oko presjecanja nekih vezica i sve će vam se samo reći.

"Pametnom je išaret dovoljan, a budali ni toljaga ne pomaže."

;) ;)
:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:11 pm

Daj Boze da se sazna i javno kaze sta je problem, meni licno problem su igraci i los odabir istih, ne znam za Kostica iskreno - meni je djelovao obecavajuce sa ovim profesionalizmom, treninzima, opremom, glupo mi je reci da je kriva taktika ako su ti igraci dobir, samo sto nasi meda ne mogu sem par pojedinaca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:12 pm

aci i gg.ba se se treba samo zahvaliti sto smo u ovoj godini shvatili da su oni neprijatelj broj jedan za nas klub... a neka oni pisu protiv zelje koliko hoce...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:13 pm

Elegant je napisao/la:Daj Boze da se sazna i javno kaze sta je problem, meni licno problem su igraci i los odabir istih, ne znam za Kostica iskreno - meni je djelovao obecavajuce sa ovim profesionalizmom, treninzima, opremom, glupo mi je reci da je kriva taktika ako su ti igraci dobir, samo sto nasi meda ne mogu sem par pojedinaca.
pa eto sinoc je covjek promjenio taktiku da udovolji forumu i sta smo dobili nista...ista meta isto odstojanje ...nema kvaliteta i ovo sto ima ga bojkotuje i to je to...ne moze on biti kriv sto Veca psuta gol ...da igramo formaciju 9 1 0 ako ce on pustiti gol nema tu taktike formacije...sve pada u vodu rece gospodin Ivica Osim..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:14 pm

Omar500 je napisao/la:http://sport.sport.ba/bh_fudbal/propast ... ica/204260

gledaj naslova...jedva stoka docekala, mamu im *****
I ja im se naserem u usta ali ima ovdje i tacnih stvari htjeli mi to priznati ili ne, katastrofalna transfer politika i ne postojanje ljudi iz struke u strukturama kluba da se pitaju kad su u pitanju igraci je dovelo do ovoga svega, da je bruku para potroseno i to je tacno, da cemo osjetiti ne igranje u evropi i to cemo osjetiti, da nemamo koga prodati i to cemo osjetiti jer nema velikih prihoda kakvi su ti, medjutim ja i dalje vjerujem upravi i vjerujem da ce pronaci rijesenje i za tu situaciju, a i da ce se neke stvari promjeniti, da ce se dovesti ljudi od struke da biraju igrace i da ce se racionalnije trositi novac jer ovako samo srljamo u propast kad je to u pitanju.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
gavran
Postovi: 7566
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:17 pm

arelinho je napisao/la:Samo kada pročitate onaj tekst na drugom portalu onda se samo sjetite govora Senada Misimovića oko presjecanja nekih vezica i sve će vam se samo reći.

"Pametnom je išaret dovoljan, a budali ni toljaga ne pomaže."

;) ;)
Objasnjeno
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:18 pm

Leon_Professional je napisao/la:Pa je li u ovoj drzavi ista moze uspjeti?!
Mislis to je to, izdizemo se iz bare. KAd hladan tus, svi te vuku dole..
Miske izadji javno, jebi svima mater. Oblatise nam i ime kluba i tvoje ime i sve.. KAkva gamad.
Evo, još jednom ću pokušati, iako je očigledno uzalud. Ko te to vuče dole sad, Violine, Koldže, plaćeni novinari? Niko nas nije od njih natjerao da, u vrlo nezgodnoj situaciju, pred sezonu u kojoj je minimalno imperativ Evropa, dovedeš neiskusnog trenera i najaviš titulu. Niko nas od njih nije natjerao da odradimo dvije radikalne, preskupe rekonstrukcije igračkog kadra za manje od godinu dana. Niko nas od njih nije natjerao da damo otkaze Odoviću, Čapljiću, Mulaliću. Nisu Violine, Koldže i novinari doveli Hervasa, pa ga pustili; doveli Zahirovića, pa ga pustili; doveli Bogičevića, pa mu otkaz dali; doveli Stanića, da sad trenira sam sa sobom, ili šta već čovjek radi... Da se razumijemo, Violine, Koldže i neki novinari se jesu pokazali ofirno neprijateljski prema klubu. Ali nisu, vala, krivi za to što mi na startu prvenstva imamo omjer 2-1-3, a čak pet utakmica smo igrali u Sarajevu.

Stvar je u tome da su Violine, Koldže i ti novinari sad jedva dočekali da se ovo ovako raspadne, pa se sad naslađuju i kontaju kakvu korist za sebe mogu izvući iz ovoga. Priznanje grešaka bi bio prvi korak prema naprijed. A poslije njega bi trebao uslijediti još niz važnih koraka.

Kostić je, mislim, manji problem, mada mu više ne vjerujem, jer dobar trener sebi ne smije dozvoliti ovakav haos nakon samo šest kola. Kao što je rekao i @chwilla, meni naumpada sada Adžem, dati njemu da ovo proba popraviti, i to bez imperativa trofeja, tražiti samo Evropu. Čovjek je sa puno slabijom ekipom imao puno bolje rezultate. A onda usput, uporedo s tim, rješavati stvari unutar kluba, bez sujeta, tvrdoglavosti ili bahatosti, bez ove napete atmosfere kao pred Sudnji dan.

I kažem opet, ne tjeram upravu, samo neka se sklone ljudi sa poslova koje ne znaju obavljati. Neka rade nešto drugo, za šta su kompetentni, ako su dobronamjerni i ako mogu pomoći. Ili neka buše raji na ulazima godišnje karte, vjerovatno će tu imati manje fula nego sa trenerima i igračima. ;)
FK Željezničar 1921
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:18 pm

Elegant je napisao/la:Kakav je ovo naslov na GG.ba ? :rofl: :rofl:
pa sta ste ocekivali??naslov tipa prolazna kriza u zelji nas najbolji klub u krizi ali znajuci igrace procice protiv celika.ma uhljupima otkazali sponzorski ugovor nema exluziva aciki da prvi objavi vijest pa da ostali od njih preuzmu vijesti,nema para nema ljubaavi.samo gazi miske. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:23 pm

e cuj dinastija ming hah
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:24 pm

Ja mislim da nista nije slagao u tekstu i da je pogodio samu srz.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:26 pm

LARS1921 je napisao/la:Baš će Osim raskinuti ugovor u Kataru da dođe nas da vodi
ma ja Buki ima neke ideje ko se da se na glavu nasadis nemozes odraditi.Osim ima ugovor o kojem pola trenera u europi mogu sanjati klub ima dobar budjet ima sve sta pozeli igra na terenima koji nisu livade kao kod nas i imas navijace koji ti ne hebu sve na kamaru kada dodjes u njihovu kasabu,ma ja eto sada ce on samo za nas da dodje i slusa gurbete sanase i ine seljake i urbaniziranu stoku sitnog kako ricu na njega i hebu mu sve na kamaru.bas ste smijesni.Kostica pustiti da vodi ekipu suspendovati vrlog nam kapitena i najboljeg golmana i trenera golmana koji svog guznog havera gura i bice ovo opet stari ŽELJO.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:27 pm

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 4:27 pm

salle86 je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:stoji da su nam igraci klosari ali stoji i da je Kostic slab strateg i takticar,to mogu reci nakon 6 kola gdje u zadnja tri nisi uputio ozbiljnu prijetnju na go protivnika ali njegovim tjeranjem nista dobiti neces ako ne otjeras jos par ovih glupavih i slagiranih karatera iz ekipe.Jeste karina sto smo se doveli u ovakvu situaciju ali treba biti realan i otvoriti oci,Kostic ne zna.I da, po meni najispravniji potez juga sinoc bi bio da kad su dosli da smo krenuli svi izlaziti sa stadiona...od juce krenem nesto napisati pa izbrisem,ne mozes bniti pametan krivica je u svima od misimovica do kostica i igraca.Dobro ce nam ova pauza poslije celika doci da suzbijemo redove koliko se moze.
Dobar post, nešto slično i ja razmišljam.
Samo brate nije da nismo napravili prilike. Imali smo bolje šanse i od Viteza i Zrinjskog. Samo su oni svoje realizovali a mi svoje nismo. Jbg
Ma brate jaa se ne mogu sjetiti nijedne go sanse,zrinjski je imao i precku.A sto je jos odvratno da kad go primimo tada je za nas utakmica zavrsena.Primili go nikakvog presinha na loptu oni drze hladno posjed.na hajr na dobro

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 249 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija