Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:13 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Sto nismo titulu uzeli na individualni kvalitet vec dopustili da nas Krupa raspe samo tako.. To je to, kad se prodje Zeta zasluzni su igraci a kad se zijani kriv je Slavko.. Dobar i objektivan rezon nema sta..
Zato što je krupa individualno jača od nas :)

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:14 pm

black64 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:09 pm
kvalitet je napisao/la: Glupost? Ko si ti da daješ takve ocjene? Ja sam želio da mu vidim leđa na kraju prošle sezone. A volim Želju više nego sebe i želim mu sve najbolje. Budeš realan i kažeš da je imao samo jedan rezultat, a to je Evropa. Izgubio titulu, osramotio se u Kupu, niti jednog mladog igrača nije promovirao, nije bio konkurentan AIK-u, Zetu prošao na individualni kvalitet Lendrića i Zakarića.
A ko si ti da procjenjujes kvalitet nekoga? Trenera, igre? Imas licencu? A, B ili profi?

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
A ko si ti da branis trenera i igru.Imas licencu?A,B ili profi.
Imam

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:14 pm

U četvrtom poluvremenu (oko 140') je AIK uputio prvi udarac u okvir gola i on je završio iza leđa Vedrana Kjosevskog.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:15 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:50 am
Pljuvaci kao pljuvaci, obicno su najglasniji, ali ja vidim da glas razuma ipak preovladava medju rajom i da Slavko ima podrsku. To anketa nedvojbeno pokazuje. Tjerati Slavka i pricati kako zelis dobro klubu je nista drugo do glupost, da ne kazem nesto "teze".
Naravno da ima podrsku. Sa druge strane, nece jos dugo izdrzati ukoliko ne promijeni filozofiju i stav.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:16 pm

Pretjerivalo se i pretjerivaće se :shisha:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:16 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:09 pm
kvalitet je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:50 am
Pljuvaci kao pljuvaci, obicno su najglasniji, ali ja vidim da glas razuma ipak preovladava medju rajom i da Slavko ima podrsku. To anketa nedvojbeno pokazuje. Tjerati Slavka i pricati kako zelis dobro klubu je nista drugo do glupost, da ne kazem nesto "teze".
Glupost? Ko si ti da daješ takve ocjene? Ja sam želio da mu vidim leđa na kraju prošle sezone. A volim Želju više nego sebe i želim mu sve najbolje. Budeš realan i kažeš da je imao samo jedan rezultat, a to je Evropa. Izgubio titulu, osramotio se u Kupu, niti jednog mladog igrača nije promovirao, nije bio konkurentan AIK-u, Zetu prošao na individualni kvalitet Lendrića i Zakarića.
A ko si ti da procjenjujes kvalitet nekoga? Trenera, igre? Imas licencu? A, B ili profi?

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Ja sam forumaš i komentiram na temi FK Željezničar. Dakle, pričamo o Želji. Dajemo svoje mišljenje o Želji i komentiramo aktuelna dešavanja. Pokušavamo raspravljati ad rem, a ne ad hominem, što radi drugi cijenjeni forumaš, a što bismo trebali izbjegavati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:18 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:14 pm
black64 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:09 pm
A ko si ti da procjenjujes kvalitet nekoga? Trenera, igre? Imas licencu? A, B ili profi?

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
A ko si ti da branis trenera i igru.Imas licencu?A,B ili profi.
Imam

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Za jedno 4 kola poprilicno sam siguran da ces moci aplicirati na jedno upraznjeno mjesto trenera strucnog staba.Pa bujrum se dokazati.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:19 pm

black64 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:14 pm
black64 je napisao/la: A ko si ti da branis trenera i igru.Imas licencu?A,B ili profi.
Imam

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Za jedno 4 kola poprilicno sam siguran da ces moci aplicirati na jedno upraznjeno mjesto trenera strucnog staba.Pa bujrum se dokazati.
Sad si i vidovit. Svaka cast

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:20 pm

black64 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:18 pm

Za jedno 4 kola poprilicno sam siguran da ces moci aplicirati na jedno upraznjeno mjesto trenera strucnog staba.Pa bujrum se dokazati.
Jel znas nesto ili samo navijas za takav rasplet?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:20 pm

Mogu li se kako ovi serveri pojačati ili kako to već ide?
Po tri puta čitam isti post do pola i skontam da sam ga već dva puta pročitao.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:20 pm

barbarez je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:10 pm
storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:58 am
Anketa sve govori i to je to. :)
Ama Slavki se moze nesto reci, kad bude imao tim, i kad njegov Ziheraski sablon tada pokaze neuspijeh. Sad covjek nema tim. Covjek je jucer postavio igru jako dobro. Ali hoce li on trcat kontru. Jel on kriv sto je Stevo glup i umjesto da gurne loptu u onoj kontri, on se zabija u lika i frajer ga rusi. Ono je mat pozicija bila. Jel Slavko kriv sto Zeba pravi nidje veze faul. Jel Slavko kriv, sto nema boljeg od Radinovica,. Jel Slavko kriv sto Blagojevic 5 puta trazi visokim loptama Zeca. Frajer kad skoci, za pola metra manji od stopera koji stoji. To munje garant Slavko rekao da radi. I onda kad izlazi nesto gundja i gleda ga ispod oka.
Ako cemo biti realni, neki od najdosadnijih ziheraskih utakmica u nasoj novijoj istoriji znalo se igrat kad je Amar bio trener. Ali je imao tim poslozen po vlasitim procjenama. Znamo koliko su mu ruke bile odrjesene.
Koliko smo mi los tim za Europske okvire, pokazale su tekme sa Sirokim. Cim dodje ekipa koja ima mlade i brze igrace i koja je pokretljiva, mi se nevidimo.Zato nije kriv Slavko.
Kriv je što neće da mjenja. Ako vidi da Jovan pet puta pravi istu grešku, ako vidi da veznjaci vraćaju loptu golmanu previše, ako vidi da pojedini igrači ne igraju kako im je rekao neka ih stavi na klupu. Što ne forsira mlade igrače, kao i Široki? Što im ne da po 20 minuta za početak? Mora li Bogi krenuti svaku u prvih 11, zašto nekada Kemo ne krene? Može li Žera odigrati barem pola sata svaku utakmicu? Može li gurati malog Beširevića na beku barem 20 minuta? Ima li neki napadač u juniorima koji bi mogao barem 20 minuta? Ganjamo onog stopera iz Krupe, a Kemo trune na klupi. Ko kaže da i Kemo ne bi bio isto dobar, ili boji, da mu se davala prilika svaku utakmicu?.Gdje je Zajmović? Kaže doveli smo ga jer nam treba jedan robusan napadač kada mjenjamo sistem igra, a njega nigdje. Ko se za to pita, on ili igrači?

Ide sezona, vidjet ćemo hoće li biti isti šablon kao i lani.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:22 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:19 pm
black64 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:14 pm
Imam

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Za jedno 4 kola poprilicno sam siguran da ces moci aplicirati na jedno upraznjeno mjesto trenera strucnog staba.Pa bujrum se dokazati.
Sad si i vidovit. Svaka cast

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Nisam vidovit nego svako ko malo prati i analizira moze to zakljuciti.Jel mislis da je Oda igrom slucaja preuzeo B tim.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:27 pm

kvalitet je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:00 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
Evo bit će da ja nemam pojma. A ti mi reci koji je bio zadatak Zeca u ovim utakmicama? Zakarića? Nikolića? Ja nisam prepoznao. Zašto smo jučer dopustili onom kosonji da stalno prima loptu i pokušava dubinskim loptama pronaći napadače? Zašto nemamo uigrane napade? Prekide? Zašto nam se sve svodi na to da neko individualnim potezom riješi utakmicu? Mi nemamo TIM, a na treneru je to da stvori.

I nije u pitanju samo ispadanje od AIK-a. Ako gledamo u globalu, loše je odradio svoj posao. Izborio je Evropu u gluho i daleko bilo konkurenciji. Realno. Prošle sezone su, uz nas, bile još 2 ozbiljne ekipe. U Kupu nas ponizi Široki Brijeg. Znači, bez pehara. Niti jednog mladog igrača nije promovirao. Monaco niz mladih igrača izbaci i još osvoji titulu. Pa nemoj mi onda govoriti da mi nismo u ovoj kukuruz ligi s istim takvim protivnicima mogli slično uraditi.

Ima još mali milion razloga zašto bi nas trebao napustiti (da se ja pitam to bi bilo nakon gubitka titule). Ali, eto, vjerovatno će ostati, ali sad mu nema Lendrića i Mire, pa ćemo vidjeti...
vidi, bezbroj je pitanja na koja odgovori nikada nece izaci dalje od nase svlacionice pa tako i ta tvoja tipa "koji je bio zadatak Zeca u ovim utakmicama".
mi mozemo razgovarati samo u ovom folu.
covjece, Zecu je ovo bila cetvrta utakmica ikad u Zelji!!! covjek se od kako je dosao nije ni raspakovao kako treba. spominjes Nikolica, sta ocekujes od napadaca koji je u prosloj sezoni ubiljezio, lupam, dvjesto takmicarskih minuta na terenu!? naravno, opravdano nije dobijao minutazu jer je Lendra ubijao.
ranije sam rekao, pa cu i tebi ponoviti. ne promovira Slavko mlade igrace. to trebaju raditi stariji i iskusniji prvotimci koji ce utakmice rjesavati do 60e minute. ta je pretpostavka potrebna da bi im Slavko dao priliku.
ti kazes da nas je Siroki ponizio a ja kazem da nas je u tom dvomecu nadigrao. i to je jedina ekipa kojoj je to poslo od noge od kako nas Slavko vodi. valjda to govori tome jesmo li tim ili nismo. valjda ta snaga da se iz zone ispadanja dodje u situaciju da se uzme titula dva kola prije kraja govori o tome jesmo li tim ili nismo, odnosno, vodi li nas Slavko dobro ili ne.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:28 pm

@Model
Đe Matija? :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:28 pm

Pa i Odu smo, ne tako davno, otjerali.. Ni on nije bio trener za nas.. Covjek imao slican problem koji i Slavko ima samo sto je tada bio opsti kokuzluk..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:32 pm

Slavko Petrovic je tip trenera kod kojeg sve pocinje od defanzive. Cini mi se da toliko insistira na nekim stvarima u defanzivi da sam sebi skace u stomak. Svi navijaci su svjesni zasto je ranije ta taktika urodila plodom obzirom na kvalitet tadasnjih igraca i velicinu kluba koji je vodio prije FKŽ.
Trenutno se nalazi u klubu koji svake sezone ima za cilj min. jedan trofej, koji ima vjerovatno najveci budzet u drzavi, u klubu ciji navijaci zele da gledaju ofanzivni fudbal sa dosta trke i kombinatorike. To je trenutno samo jedan problem koji ima Slavko Petrovic, jedan od mnogih.

Puna podrska do rezultatske krize, a onda ciao Petrovicu sto rece jedan forumas.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:34 pm

kvalitet je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 pm
storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:50 am
Pljuvaci kao pljuvaci, obicno su najglasniji, ali ja vidim da glas razuma ipak preovladava medju rajom i da Slavko ima podrsku. To anketa nedvojbeno pokazuje. Tjerati Slavka i pricati kako zelis dobro klubu je nista drugo do glupost, da ne kazem nesto "teze".
Glupost? Ko si ti da daješ takve ocjene? Ja sam želio da mu vidim leđa na kraju prošle sezone. A volim Želju više nego sebe i želim mu sve najbolje. Budeš realan i kažeš da je imao samo jedan rezultat, a to je Evropa. Izgubio titulu, osramotio se u Kupu, niti jednog mladog igrača nije promovirao, nije bio konkurentan AIK-u, Zetu prošao na individualni kvalitet Lendrića i Zakarića.
"Ko si ti da dajes takve ocjene?" Ko si ti da me to pitas? Volimo svi mi Zelju 'vise nego sebe', i niko nema ekskluzivno pravo na to. Budes realan pa kazes da je osvojio rekordan broj bodova prosle sezone, da je ispunio cilj: "Europu", par kola prije kraja i da smo bili pred osvajanjem titule. Takodjer, prosli prvo pretkolo i ispali od objektivno jaceg AIK-a. Meni dovoljno, a ocito i Upravi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:36 pm

Ima li tog Kataneca jel krenuo iz toplog Mostara ka Seheru :kafa:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:38 pm

ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:43 am
barbarez je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:35 am

Ne znam sta me vise iznerviralo, njihov pristup ili onda nekad prije Amarov ciganluk, koji je smatrao da je cast igrat za Zelju. Jest sa naseg stanovista. Ti danas moras postaviti neke standarde i brend, da bi se mogao tako ponasat.
ama nije to ciganluk ni danas ni sad. to je činjenica da jednostavno NEMA tih para koje raja zamišljaju. ni danas, a kamoli onda. ja kad kažem ima, mislim da ima barem koliko i kod ostalih za iste stvari. i to jeste tako.

ranije se jeste i kralo, i to žestoko. ali važnije čak i od toga je da jednostavno prihodi nisu bili ni blizu onoga što navijači sa strane zamišljaju. danas su "nesportski" prihodi mnogo veći, a uefa je uvećala hehe tako da lošiji rezultati danas donose i više para nego bolji tada. ali opet, da ćemo krhnuti 100 000 odštetu i platu još 120 000 za godinu za nekoga, i 30 - 40 000 na ruke za potpis...teško.
A jbg sad. Ako klub posluje u plusu bez europe, znači opet da ima i para. Naravno nisu to neke pare ali opet se ima. I ne možeš reći da ima isto kao i kod ostalih. 200k samo od karti u europi. To nema niko u državi. 800k od učešća, to ima samo Široki. 600 od Lendrića.
Imaš milion i po a nudiš 30k za Vukotića, 20 za Redžića, nemaš 50k za Ordagića. Nek nisu te cifre, nek su duple, pa i troduple, opet je to sića u odnosu na zarađeno.
Ali problem je što se ne smije rizikovati sekunde, što se vazda išlo i ići će po šablonu "bolje zadžabe projića nego za 100k subića"...samo primjer.
Samo što od" Projića" možeš imati maksimum korist ovu sezonu, narednu i to je to. Financijski nula. Sa Subićem je kocka ali kocka gdje "malo" daješ ali možeš dosta više dobiti.

Ne može me niko ubijediti da je loše pokušati recimo sa Dinamom ili Rijekom ostvariti kakve odnose da nam daju mlađe igrače koji kod njih trenutno nemaju mjesta. Pa ako se pokažu zašto ne i platiti im. Makar ih osloboditi plate za igrača plus da igra i kali se.
Ali bilo kakvu viziju da imamo.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:39 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:Slavko Petrovic je tip trenera kod kojeg sve pocinje od defanzive. Cini mi se da toliko insistira na nekim stvarima u defanzivi da sam sebi skace u stomak. Svi navijaci su svjesni zasto je ranije ta taktika urodila plodom obzirom na kvalitet tadasnjih igraca i velicinu kluba koji je vodio prije FKŽ.
Trenutno se nalazi u klubu koji svake sezone ima za cilj min. jedan trofej, koji ima vjerovatno najveci budzet u drzavi, u klubu ciji navijaci zele da gledaju ofanzivni fudbal sa dosta trke i kombinatorike. To je trenutno samo jedan problem koji ima Slavko Petrovic, jedan od mnogih.

Puna podrska do rezultatske krize, a onda ciao Petrovicu sto rece jedan forumas.
A tip trenera kod kojeg sve počinje od ofanzive bi bio ko?

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, ghamaz, Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija