Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 8:01 am

evo mene za ligu prognozera, da osvojim to prvo mjesto :D ubaci me :zeljeznicar1:
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 8:09 am

Ovo sa Lendrićem je pravi boom!
Oduševljen sam. Pljuvači na aparatima...
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 8:27 am

Amerigo je napisao/la:
ellaxaz je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:ako ima jos zainteresovanih za S1 ligu prognozera neka se jave... tri igraca bi bila optimalna :mrgreen:
Evo jednog igraca.

I još jednog ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
mogu i ja :)
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 9:26 am

SWRA_1921 je napisao/la:Joj onaj Dzidzic je fkt ebena masina, steta sto nije bio pametniji pa potpisao za nas. Svaka cast za produzenje ugovora sa Lendricem.
Tipicni igrač sesnaesterca kad se treba braniti,čim je izašao visocije,budalom ga ljudi pravili.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 9:30 am

LARS1921 je napisao/la:Mislim da početak nije u fullu :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VXsR9VEjKw0[/video]
Nekako se ne mogu oteti utisku da je Amar kritički raspoložen prema potezima koje Uprava čini vezano za sportski segment. U više navrata se to vidjelo kao recimo gomilanje igrača, nepovjerenje u naše igrače, promjena trenera odnosno sistema, neizlazak u Evropu itd.
Nekako mi ide na ono "da se ja pitam, ne bi ovo ovako išlo". Generalno milina ga je slušati, jednostavno frajer ima dar na vidi i uklapa stvari koje većina drugih ljudi ne vidi. Kako stari sve me više podsjeća na Ivicu.
Nadam se samo da ovaj put nije u upravu, više bi volio da mu je možda malo sujeta proradila jer ako je u pravu, a većinom jeste, onda bi moglo biti svašta. Ostaje nam samo da se nadamo da je ovaj put pogriješio i da će Kostić napraviti nekakvu ekipu i sistem. Samo nas sistem igre i strašna fizička sprema mogu dovesti do rezultata. Imamo skup relativno podjednakih igrača, nema tu nekog velikog znalca da može praviti višak po terenu i rješavati tekme. Lendra jeste vrhunski strijelac, ali ako lopta dođe do njega. Stevanović nije igrač tipa da će napraviti dar mar po krilu već čovjek igra na trku, trud i osjećaj, na sredini imaš igrače koji će igrati na siguricu, nema tu znalaca tipa Meše, Škore (znam da je usporedba smješna, ali pokušavam da dam primjer u smislu da su to bili igrači koji su pravili dar mar na terenu i nerijetko riješavali utakmicu) ili friškije rečeno Zebe. Naravno, takvi su skupi i nije to za nas još ni blizu. Ovo govorim samo da budemo svjesni da ne očekujemo sad nekakvu svemirsku igru, poteze i razvaljivanja već će trebati puno muke i znoja da se bilo kome da go, a za pobjedu ginuti svih 90 minuta i opet imati počesto sreće.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 9:35 am

[quote
[/quote]

Nekako se ne mogu oteti utisku da je Amar kritički raspoložen prema potezima koje Uprava čini vezano za sportski segment. U više navrata se to vidjelo kao recimo gomilanje igrača, nepovjerenje u naše igrače, promjena trenera odnosno sistema, neizlazak u Evropu itd.
Nekako mi ide na ono "da se ja pitam, ne bi ovo ovako išlo". Generalno milina ga je slušati, jednostavno frajer ima dar na vidi i uklapa stvari koje većina drugih ljudi ne vidi. Kako stari sve me više podsjeća na Ivicu.
Nadam se samo da ovaj put nije u upravu, više bi volio da mu je možda malo sujeta proradila jer ako je u pravu, a većinom jeste, onda bi moglo biti svašta. Ostaje nam samo da se nadamo da je ovaj put pogriješio i da će Kostić napraviti nekakvu ekipu i sistem. Samo nas sistem igre i strašna fizička sprema mogu dovesti do rezultata. Imamo skup relativno podjednakih igrača, nema tu nekog velikog znalca da može praviti višak po terenu i rješavati tekme. Lendra jeste vrhunski strijelac, ali ako lopta dođe do njega. Stevanović nije igrač tipa da će napraviti dar mar po krilu već čovjek igra na trku, trud i osjećaj, na sredini imaš igrače koji će igrati na siguricu, nema tu znalaca tipa Meše, Škore (znam da je usporedba smješna, ali pokušavam da dam primjer u smislu da su to bili igrači koji su pravili dar mar na terenu i nerijetko riješavali utakmicu) ili friškije rečeno Zebe. Naravno, takvi su skupi i nije to za nas još ni blizu. Ovo govorim samo da budemo svjesni da ne očekujemo sad nekakvu svemirsku igru, poteze i razvaljivanja već će trebati puno muke i znoja da se bilo kome da go, a za pobjedu ginuti svih 90 minuta i opet imati počesto sreće.[/quote]

Cini mi se da si isti ovakav komentar napisao i prosle godine ili je bio neko drugi. I mislim da si u pravu.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 9:37 am

exdomorocki je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Joj onaj Dzidzic je fkt ebena masina, steta sto nije bio pametniji pa potpisao za nas. Svaka cast za produzenje ugovora sa Lendricem.
Tipicni igrač sesnaesterca kad se treba braniti,čim je izašao visocije,budalom ga ljudi pravili.
u cemu je stvar priznati da je neko dobar..da je dosao kod nas bio bi najbolji stoper regiona ovako nema pojma..pa do kad cemo tako razmisljati ljudi moji..sad svi molimo za memisevica i govorimo da je dobar a nek predje kod nekog drugog bilo bi sreca pa nije kod nas dosao prelos je, veze nema..ne znam kako se zove ta osobina al je bezveze sve to..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 9:56 am

exdomorocki je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Joj onaj Dzidzic je fkt ebena masina, steta sto nije bio pametniji pa potpisao za nas. Svaka cast za produzenje ugovora sa Lendricem.
Tipicni igrač sesnaesterca kad se treba braniti,čim je izašao visocije,budalom ga ljudi pravili.
Pa ako ti je on los igrac onda je Aco igrac za Hrida...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 9:59 am

Odose nasi puleni jutros na uigravanje.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 10:03 am

Zna li se koji su igraci otisli u Sloveniju?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 10:09 am

Mirek11 je napisao/la:Zna li se koji su igraci otisli u Sloveniju?
Nista zvanicno... Tek jedna slika sa facebooka.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 10:19 am

Funk je napisao/la:
Mirek11 je napisao/la:Zna li se koji su igraci otisli u Sloveniju?
Nista zvanicno... Tek jedna slika sa facebooka.
lakse je koji nisu :D
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 10:24 am

pintol_TM87 je napisao/la:
Funk je napisao/la:
Mirek11 je napisao/la:Zna li se koji su igraci otisli u Sloveniju?
Nista zvanicno... Tek jedna slika sa facebooka.
lakse je koji nisu :D
Moze i tako ;)
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 11:10 am

Super,pile hajmo ko zna koji nam igrac dolazi?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 11:24 am

Salihović :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 11:25 am

Ja nesto kontam da je to to sto se tice igraca... smao se suplja dize I lozi se raja bespotrebno!
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 11:26 am

AsharaK je napisao/la:Salihović :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
??
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 11:28 am

neda_TM87 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Salihović :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
??
cuo sam da je vezni igrac :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
MATORI
Postovi: 1139
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 11:42 am

kontranogama je napisao/la:[quote
Nekako se ne mogu oteti utisku da je Amar kritički raspoložen prema potezima koje Uprava čini vezano za sportski segment...
[/quote]

Cini mi se da si isti ovakav komentar napisao i prosle godine ili je bio neko drugi. I mislim da si u pravu.[/quote]

Gledao sam i ja emisiju, i isto mislim kao i vas dvojica.
Poslije tog intervjua prvo što mi je palo na pamet je šta ako ne krene dobro, a i to je naravno moguće ?
Mnogo je truda uloženo, mnogo, možda i previše promjena (vjerujem na traženje ŠSŠ) u tom sportskom segmentu napravljeno,
a ako ne krene Miloša će majke mi objesiti ko' one rodoljube na Marin dvoru 1945. god.
Ne bih mu u tom slučaju bio u koži.
Neki dan je Amar u onom jednom TV intervjuu rekao da tamo ima ugovor još pola godine.
E tih pola godine Miloša ne bih dirao pa da vala ne osvoji više od 20 bodova -
e tek tada šta se mora mora se j.ebi ga...
Koga bih tada doveo - kako kaže jel ono "gavran" bi - pogađajte i uložite kviska
U suprotnom ako i Milošu i nama ide dobro, pa bezbeli pustiti "čoeka" da radi
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 11:48 am

MATORI je napisao/la:
kontranogama je napisao/la:[quote
Nekako se ne mogu oteti utisku da je Amar kritički raspoložen prema potezima koje Uprava čini vezano za sportski segment...
Cini mi se da si isti ovakav komentar napisao i prosle godine ili je bio neko drugi. I mislim da si u pravu.[/quote]

Gledao sam i ja emisiju, i isto mislim kao i vas dvojica.
Poslije tog intervjua prvo što mi je palo na pamet je šta ako ne krene dobro, a i to je naravno moguće ?
Mnogo je truda uloženo, mnogo, možda i previše promjena (vjerujem na traženje ŠSŠ) u tom sportskom segmentu napravljeno,
a ako ne krene Miloša će majke mi objesiti ko' one rodoljube na Marin dvoru 1945. god.
Ne bih mu u tom slučaju bio u koži.
Neki dan je Amar u onom jednom TV intervjuu rekao da tamo ima ugovor još pola godine.
E tih pola godine Miloša ne bih dirao pa da vala ne osvoji više od 20 bodova -
e tek tada šta se mora mora se j.ebi ga...
Koga bih tada doveo - kako kaže jel ono "gavran" bi - pogađajte i uložite kviska
U suprotnom ako i Milošu i nama ide dobro, pa bezbeli pustiti "čoeka" da radi[/quote]

Ma pusti Amar je uvijek bio negativac nikad nije dao da euforija vlada ja licno vise ovo volim zato smo prioslu polusezonu imali ubjedljivo najbolju posjetu , jos kad ovaj dana s igrac dodje biti ce ludnica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 313 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija