Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 7:54 pm

Lars hvala za youtube, nisam u Sarajevu trenutno i stream mi je savršeno radio na mobitelu :palacgore:

Jako sam zadovoljan igrom u drugom poluvremenu. Definitivno naša igra dobiva dimenziju više igranjem Blagojevića i M. Stevanovića. Siniša također vrlo dobar u defanzivi, a Bokaćini je odigrao i drugu utakmicu bez greške. Lendrić standardno dobar. Pozder nešto aktivniji i bolji od Steve danas, ali onakav zicer mora zabiti. Definitivno se vidi napredak i ja vidim da ova ekipa može još puno puno bolje. Sad napuniti Grbavicu i pobijediti Široki i može se reći da je sezona odlično počela.

I da, za kraj, Faik ***** ti pleme seljačko malograđansko debilno. Pomoćnom bih psovao, ali vidi se da je lik zalutao na fudbalski teren, pa ću ostati bez komentara. Klub se mora oglasiti inače će biti još krađa ove sezone.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 7:54 pm

Fakat, navijanje za seselja je sramotno. Ne mogu da vjerujem znaci...opet.
Hvala Larsu za link :)
Odlicno, sudija je kriminalan, moramo se odmah zaliti, bez obzira na pobjedu. Ovo je prava kradja. Ponisti cist go i jos dvije situacije gdje je igrac bio sam pred golmanom dosudi nepostojeci ofsajd. Puko frajer totalno. Miro, Blagoje dokazali kakvi su igraci, nosioci nase igre. Lendric istinski golgeter, suta iz svake pozicije, pozrtvovan, vraca se. Pozder odlican lijevo. Bokacinini, svaka cast momak. Odlican u skok igri, dobro se postavlja, eto postigao je i gol jos :) . Pohvalio bi sve igrace na velikoj zelji i pozrtvovanosti, pogotovo u drugom poluvremenu kada su ginuli za svaku loptu. Ide ovo uzlaznom putanjom kao sto sam i pretpostavljao. Ali sudjenje, stvarno ocekujem zestoku reakciju iz naseg kluba, mora se jednostavno. Kradja!
A Kolar...lupa boze sacuvaj, Zeljeznicar prosjecna ekipa :rofl: :rofl: :rofl:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 7:58 pm

ispade najvece pojacanje covjek koji nije ni zvanicno predstavljen...
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 7:59 pm

Odlično drugo poluvrijeme, jesmo li od ulaska Pozdera prešli na 451, jer je često bio na lijevom krilu, kako god, zaigrali su puno bolje.
Nakon derbija i Uglješe, danas smo se vjerujem, uvjerili da će i Boccacini biti pojačanje, djeluje jako smireno, uvijek bira jednsotavno riješenje i to ulijeva sigurnost, što nažalost ne možemo reći za kapitena a naročito za Fejzića.
Od Bevaba očekujem bolje paritje kako sezona bude odmicala, nije on kada je prešao granicu zaboravio igrati fudbal, samo mi se čini da igra u nekom grču. Što se tiče Bekrije, čovjek uvijek izabere neko loše riješenje, komplikuje. Nadam se da će mi klupa postati prirodni habitat.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:01 pm

Ma mene najvise raduje sto svi trce kao navijeni od prve do zadnje minute..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:02 pm

Pisite saopstenja je.bem im djecu !
Bravo, Zeljo ! Kasnije opsirnije, ali prije toga, sjetim se sudijama jos jednom svega u familiji sto hoda..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:03 pm

na face Vlado Capljic i Zeljo! obavezno!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:04 pm


FK Željezničar i Complex d.o.o. nastavljaju uspješnu saradnju




http://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar- ... %A9/21510/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:06 pm

Hurmasica je napisao/la:Sutra očekujem pobjedu taman toliku da smo zadovoljni sa 3 boda ali i da imamo šta i kritikovati narednih 7 dana. :mrgreen:

Šalim se, koliko god da mi pobijedimo neko bi se našao da kritikuje. Sutra 0:2, Lendra nastavlja gdje je i stao :kafa:
:kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:10 pm

I mene izuzetno raduje to što smo fizički dobro pripremljeni, pisao sam o tome i nakon derbija da mi se čini da smo izuzetno dobro fizilčki pripremljeni.

Bevab me raduje, mislim da bi to moglo biti to sa lijevim bekom nakon Kvesića prije povrede i Urdinova koji je manje više bio dobar na toj poziciji.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:12 pm

Trebalo je biti 4_0 minimalno.
Bravo zeljo bravo manijaci.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:14 pm

Trcanje, trcanje i samo trcanje! Ovi su pored nasih stajali u drugom poluvremenu, 5:0 realan rezultat.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:21 pm

Saveze povuci linije!
slika
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:22 pm

larsone ako mognes,snimi ovu emisiju sto je bila sad na face-u,odlicna je :) :)
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:23 pm

Realno se nema šta zamjeriti igračima, možda malo ozbiljnije pristupiti realizaciji prilika al' dobro izuzev one Pozderove šanse nijedna nije bila baš ono 100% ne računajući one 2,3 koje bi bile stopostotne da pomoćni nije mahao zastavicom.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:23 pm

Masinovodja je napisao/la:larsone ako mognes,snimi ovu emisiju sto je bila sad na face-u,odlicna je :) :)
ako bude repriza javi mi prije da mogu snimit, sada je kasno
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:25 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Saveze povuci linije!
slika
Povukao ih je sudija.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:29 pm

Ali gledaj gdje on stoji, da njemu nisu rekli da bude u liniji lopte, a ne zadnjeg igraca, fakat mi nije jasno...
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:33 pm

Svi odlicni, Bekric los - njegovu nonsalanciju u onoj situaciji treba kazniti! Aco pomalo nesiguran al mislim da mu treba vremena da se navikne na Boccacinia i da tu lezi odgovor u tome.
Bevab danas sasvim dobar, Blagojevic zvijer...ulazio s krila u sredinu, dao nam dimenziju vise u igri i to je bilo najbolje iz ove utakmice...Lendric, Ugljesa, Secer, Mico shodno ocekivanjima..Pozder odlican igrac i igrac koji ima fine zamisli, samo se trebaju navici na njeg... Sve u svemu jadna vam majka svima od 7 il 8. kola...bice plavo ljeto, plava jesen, plava zima, ultra-plavo proljece!
P.S.
Sudija ***** ti mamu a i tebi Faice!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 30, 2016 8:34 pm

exbabilon je napisao/la:Ali gledaj gdje on stoji, da njemu nisu rekli da bude u liniji lopte, a ne zadnjeg igraca, fakat mi nije jasno...
Mogu se zakleti da debil nije uopšte vidio ovog igrača koji stoji ispred Lendrića i Pozdera. Pa čini mi se i da se pozicionirao prema ostalim igračima Olimpika.

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow i 246 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija