Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 4:42 pm

nismo mi ni u srijedu mislili da će biti onakva utakmica, prvi ja nisam. vidjećemo, mi i dalje imamo više kvaliteta i više mjesta da njih iznenadimo nego oni nas. možda nije realno očekivati da opet napravimo onoliko šansi, ali čak i za naše uslove trebali bi veći postotak realizovati...sam zeba tri jedan na jedan fulio, u jednom poluvremenu. da je ivan ne bismo doživjeli kraj te priče... :D
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 4:42 pm

kvalitet je napisao/la:
pet mar 17, 2017 4:09 pm
Čovjek kaže da mu se ne sviđa ovo sa stepenicama, a vi, umjesto da ponudite druge argumente, napadate ga. Ni meni se ne sviđa to neko odvajanje, mislim da bi neka suptilna ograda bila dovoljna između "desetogodišnjaka" i "običnih". No, mislim da to i nije toliko bitno, ali pokušajte malo smanjiti doživljaj, svako ima pravo na svoje mišljenje i ne vidim svrhu da se neko napada ako ima drugačije razmišljanje. A pogotovo ne loši pokušaji ironije i/li sarkazma. Diskutujmo normalno..
Eto vidiš meni se u opšte ne sviđa ta ograda. Što bi se oni nešto separatisali. Imaš svoje mjesto i to je to. Što sad mora biti i ograda. Opet će tu pored njih biti naši Željovic najvjerniji. Ne mora uopšte značiti da su stepenice zbog tih koji imaju desetogodišnje. Pa to je razlika u tri četiri reda stolica nikakv to nije poseban konfor. Meni je logično da su drugi razlozi za ovaj rede stepenica. Ali eto nije to uopšte bitno. Daj Bože da se bude tražila karta više pa da kažemo joj fali nam tu još 20 stolica. Moglo je biti još 40 ljudi na obje strane. Zato i razumijem raju koja kudi ove što kake pomalo ali eto jbg kod nas čim neko nešto napiše uzme se da je to tako a ne provjeri se. Nemoj misliti da te nešto napadam jer mi je možda u tom tonu post, nego vidim da se sa tobom može normalno pisati pa sam zato tebe citirao.
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 4:44 pm

I što se ovog pitanja duplih stepenica tiče, realno, mogli su izliti stepenice jedne pored drugih, po sredini ogradu staviti da ih razdvoje (za 10godisnjake i ostalu raju) i mirna bosna... ovako je malo isparčana tribina, al hajd, bolja i takva, nego nikakva.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Željo, to je moj tim!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 4:59 pm

Ja ne znam za Vas ali ja svaki dan sebe samaram po porciju da vidim je li ovo san ili realnost.

Neka oni nama sagrade i Jug i Zapad i teren a vazda ce biti nas ovakvih i onakvih.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:04 pm

Mislim vizuelno mi možemo sad razgovarati da li je bolje ovako ili onako, stručniji ljudi od nas su odlučili i sve ima sigurno svoj razlog, na kraju krajeva bitno je da mi punimo ovu tribnu stepenice, stolice i ostalo što nekom smeta ili ne smeta se svakako neće ni vidjeti, znači do nas je na kraju krajeva.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:05 pm

slika
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:08 pm

Ne znam je li ko pisao da je juce vrseno testiranje betona na dijelu tribine do sjevera.. Zato su se slagale one palete sa lepenkom da bi se opteretio taj dio tribine..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:15 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet mar 17, 2017 5:08 pm
Ne znam je li ko pisao da je juce vrseno testiranje betona na dijelu tribine do sjevera.. Zato su se slagale one palete sa lepenkom da bi se opteretio taj dio tribine..
Govorio sam ja. Asistent nama govorio na faksu. Dan prije mjerili ugibe na dnu tribine.
Kaze asis. da su kod nas opcenito svi objekti predimenzionirani i 99% nema opasnosti. Ali ipak hoce da se ispita jer kao betoniralo se po hladnoci, korozija armature i to.
Samo 2 mm bio ugib donjeg dijela. Kao na kraju se uvijek kaze, dobra firma, inzenjeri, nije se to trebalo ni raditi al eto radilo se.
Msm da se opterecivalo kao 4 ili 9 tona.

Mjerit ce i slom ovih profila gdje dolaze stolice. To ce na institutu raditi dok prodje famoznih 28 dana od betoniranja. Sad ne znam kad je betoniran taj njihov uzorak koji je isti kao na tribini.

P.S. takodjer ce mjeriti i vibracije konstrukcije udaranjem nekog cekica. Svaki objekt ima svoju frekvenciju, pa ako se vanjske vibracije poklope s tim onda dolazi do sloma. Zbog toga se po mostovima ne smije marsirati s vojskom. :)
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pet mar 17, 2017 5:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:16 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet mar 17, 2017 4:42 pm
kvalitet je napisao/la:
pet mar 17, 2017 4:09 pm
Čovjek kaže da mu se ne sviđa ovo sa stepenicama, a vi, umjesto da ponudite druge argumente, napadate ga. Ni meni se ne sviđa to neko odvajanje, mislim da bi neka suptilna ograda bila dovoljna između "desetogodišnjaka" i "običnih". No, mislim da to i nije toliko bitno, ali pokušajte malo smanjiti doživljaj, svako ima pravo na svoje mišljenje i ne vidim svrhu da se neko napada ako ima drugačije razmišljanje. A pogotovo ne loši pokušaji ironije i/li sarkazma. Diskutujmo normalno..
Eto vidiš meni se u opšte ne sviđa ta ograda. Što bi se oni nešto separatisali. Imaš svoje mjesto i to je to. Što sad mora biti i ograda. Opet će tu pored njih biti naši Željovic najvjerniji. Ne mora uopšte značiti da su stepenice zbog tih koji imaju desetogodišnje. Pa to je razlika u tri četiri reda stolica nikakv to nije poseban konfor. Meni je logično da su drugi razlozi za ovaj rede stepenica. Ali eto nije to uopšte bitno. Daj Bože da se bude tražila karta više pa da kažemo joj fali nam tu još 20 stolica. Moglo je biti još 40 ljudi na obje strane. Zato i razumijem raju koja kudi ove što kake pomalo ali eto jbg kod nas čim neko nešto napiše uzme se da je to tako a ne provjeri se. Nemoj misliti da te nešto napadam jer mi je možda u tom tonu post, nego vidim da se sa tobom može normalno pisati pa sam zato tebe citirao.
Neko je nekad rekao cini mi se prije jedno 9 mjeseca da ce biti ponudjeno 500 desetogodisnjih karata u ogradjenom sektoru u 3D rezoluciji gdje ce svako ko bude htio kupiti kartu moci sebi izabrati mjesto u tom sektoru.Znaci kad je trebalo privuci javne kompanije i privatna lica jedna prica e sad kad se tribina zavrsila ta prica ne vazi malo smo se salili sa vama.Suvise je ozbiljna ova uprava i dobro zna sta radi da bi zaboravljala ili ti folirala potencijalne ulagace.Recimo sto se tice simetrije ona za mene postoji a bice vidljiva onog momenta kad se postave sve stolice.Znaci dva srednja ulaza popuno ista dva krajnja isto tako dva izmedju i ti ulazi isti.Naravno da ce vise stepenica biti na sredini tribine iz razloga tog sto je tu najveca koncetracija navijaca u tom dijelu tribine sto zahtjeva bolju prohodnost i komfor prilikom ulaska i izlaska.Jos jedan veliki plus za ovakav istok je zato sto smo se napokon udaljili od nacina gradnje tribina koji svoje utemeljenje ima u 70,80 godinama proslog stoljeca.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:20 pm

drtooth je napisao/la:
pet mar 17, 2017 4:44 pm
I što se ovog pitanja duplih stepenica tiče, realno, mogli su izliti stepenice jedne pored drugih, po sredini ogradu staviti da ih razdvoje (za 10godisnjake i ostalu raju) i mirna bosna... ovako je malo isparčana tribina, al hajd, bolja i takva, nego nikakva.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Bolja i takva nego nikakva? Ovo zvuči kao da su je od recikliranog materijala sklepali. Ne želim uopšte da pišem zadnjih par dana, jer ovo što se piše je nevjerovatno.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:24 pm

Ma tribina je vrh.. Vazda se moze naci razlog za cjepidlacenje ali za to nema potrebe.. Nadam se samo da ce se stici zavrsiti to sto se mora da bi tribina bila pustena u upotrebu kada je planirano..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pet mar 17, 2017 5:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1948
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:24 pm

"Dok dom se strpljivo gradi ti rivalima fudbal zgadi !!"


slika

"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:26 pm

Kupljeno 609 desetogodisnjih za Istok. Sta ti je PDV, kad ga odbijes jedva smo dosli na 500 000 KM za tribinu. Sad je tek jasno koliko je bitan bio transfer Memije iako nismo dobili love koliko vecina nas misli da je trebalo. Valja biti majstor nasoj upravi pa tu zatvoriti finansijsku konstrukciju da se plate radovi (1,4 miliona) a da ne bude pozajmice.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:27 pm

Kospicar je napisao/la:
pet mar 17, 2017 5:24 pm
"Dok dom se strpljivo gradi ti rivalima fudbal zgadi !!"


slika
Svjetsko a nase :zeljeznicar1: :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2242
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:28 pm

Ljepotica naša :zeljeznicar1:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:30 pm

I mrsko mi sve citati a cujem da je Jahic jutros trckaro na treningu? Ima li tu kakvih promjena?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:33 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet mar 17, 2017 5:30 pm
I mrsko mi sve citati a cujem da je Jahic jutros trckaro na treningu? Ima li tu kakvih promjena?
Rekao je Slavko na pressu jutros da ne računa njega.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:33 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet mar 17, 2017 5:30 pm
I mrsko mi sve citati a cujem da je Jahic jutros trckaro na treningu? Ima li tu kakvih promjena?
Nema, Slavko rekao da nema pojma ko je taj decko :-).
Fakat je Slavko pomenuo na pressu da ne racuna na Jahica nikako. Imas na portalu.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:35 pm

Ok.. A mozda bi ga trebalo i probati.. Bogiju je sindikat valjo s obzirom kako igra od kada se vratio :lol:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2017 5:42 pm

Kospicar je napisao/la:
pet mar 17, 2017 5:24 pm
"Dok dom se strpljivo gradi ti rivalima fudbal zgadi !!"


slika
A u pm jesam ponosan... Uprava kluba sta nam raditeeee ovoo! :klanjase2: :klanjase2:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija