Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 4:41 pm

oni, ISIL i široki...
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:03 pm

Model1964 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 7:36 am
Ajzea je napisao/la:
ned avg 27, 2017 11:39 pm
Ma treba zaliti za Celikom, Sarajevom, Borcem, Slobodom, Sirokim...

Gasi gamad makar sami igrali !
Enormna kolicina gluposti u kratkom postu.
Kako ti uspjeva?
Samo sam pratio tvoj rad.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:07 pm

prvo sam pošao napisati djeco ne svađajte se. onda da je riječ o generacijskom jazu, ali nije ni to...
gradi željo boli te *****
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:07 pm

samo borac ima ozbiljnu posjetu ove sezone...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:09 pm

Treba malo nove drame na forumu
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:10 pm

Model i jarani - Ajzea disstrack
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:13 pm

Gola je napisao/la:
pon avg 28, 2017 4:22 pm
Stadion se i gradi jer donosi profit da bi sutra imali pare za takve igrace i prava pojacanja. Najbitniji faktor za buducnost kluba, da ne bi dosli u situaciju da prodajemo klub jer nemamo finansije za normalno funkconisanje ili napredovanje. Stadion doprinosi svemu tome i da bi sutra imao pare za takve igrace i pokusao napraviti nesto vise od zadovoljenja drugim pretkolom EL moras se strpiti i gledati malo dalje od svog nosa.
Sportski segment mora trpiti gradnjom nove tribine, ulaganjem 2 miliona u tribinu a ne u pojacanja on trpi, jer je novac usmjeren u drugom smjeru.
Naglaseno je da sportski segment nece trpiti jer vec imamo iznad prosjecnu ekipu u PL i imamo prostora za jos nekoliko iznad prosjecnih pojacanja, koji ce aBd biti dovoljni za Evropu i borbu za titulu. Sve je to u okviru mogucnosti koje imamo, nastavit ce se ulagati u igracki kadar ali u nekom realnom procentu jer ogroman novac izdvajamo za tribinu.
Dovoljno je malo razmisliti, biti realan i strpljiv. Ova uprava ima plan i ocigledno pravi podlogu za lijepu buducnost naseg Zelje.
Smatram greskom to sto se na konferenciji nije izaslo sa otvorenim kartama i da se plan kako za tribinu tako i za sportski segment razjasni. Sve dok ne znamo nase realne mogucnosti mi cemo mastati i htjeti vise ali ako pogledamo malo dalje od nosa vidjet cemo sta ovi ljudi rade.
:palacgore:
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:28 pm

Gola je napisao/la:
pon avg 28, 2017 4:22 pm
Stadion se i gradi jer donosi profit da bi sutra imali pare za takve igrace i prava pojacanja. Najbitniji faktor za buducnost kluba, da ne bi dosli u situaciju da prodajemo klub jer nemamo finansije za normalno funkconisanje ili napredovanje. Stadion doprinosi svemu tome i da bi sutra imao pare za takve igrace i pokusao napraviti nesto vise od zadovoljenja drugim pretkolom EL moras se strpiti i gledati malo dalje od svog nosa.
Sportski segment mora trpiti gradnjom nove tribine, ulaganjem 2 miliona u tribinu a ne u pojacanja on trpi, jer je novac usmjeren u drugom smjeru.
Naglaseno je da sportski segment nece trpiti jer vec imamo iznad prosjecnu ekipu u PL i imamo prostora za jos nekoliko iznad prosjecnih pojacanja, koji ce aBd biti dovoljni za Evropu i borbu za titulu. Sve je to u okviru mogucnosti koje imamo, nastavit ce se ulagati u igracki kadar ali u nekom realnom procentu jer ogroman novac izdvajamo za tribinu.
Dovoljno je malo razmisliti, biti realan i strpljiv. Ova uprava ima plan i ocigledno pravi podlogu za lijepu buducnost naseg Zelje.
Smatram greskom to sto se na konferenciji nije izaslo sa otvorenim kartama i da se plan kako za tribinu tako i za sportski segment razjasni. Sve dok ne znamo nase realne mogucnosti mi cemo mastati i htjeti vise ali ako pogledamo malo dalje od nosa vidjet cemo sta ovi ljudi rade.
Samo strpljenja i vjere u bolje sutra.Uglavnom ljudi sa ovih prostora imaju obicaj da recimo kao sto se desava ovih dana uporedjuju uspjeh C.Zvezde,Partizana i recimo Olimpije i trenutno stanje u nasem fudbalu.Onako covjek sam sebe zapitacdali ti kriticari svega uopste znaju kakvu infrastrukturu imaju ti klubovi.Od trening kampova svojih poslovnih prostora firmi i tako dalje i tako blize.Recimo Partizan i C.Zvezda su nacionalni interes te drzave i bez problema njima drzava upumpa desetine miliona eura.Ne Cukarickom,ne Vozdovcu i niko se ne buni.Zamislite da tako nesto uradi nasa drzava i Zelji i konama kao najveci brend onaj fudbalski tako pomogne.Mrtva bi glava pala.Samo kod nas se misli da sa livade i supljih dzepova mozes do evrope.Znaci posto drzava je takva kakva jeste jedino nam ostaje da se okrenemo sebi i nasim resursima.Nas resurs je nas stadion i aBd poslovni prostori a onda kroz ulaganje u tim doci do nekih ozbiljnijih novaca.Sve ostalo je na misice i nazor i bez izgleda da ce u buducnosti imati se fajde.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:42 pm

pile87 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 1:58 pm
Charlie Sheen je napisao/la:Taj propust sa Beganovicem je neozbiljan i nadam se da se nece ponoviti takve amaterske greske da dajemo
Dusmanima materijala za sprdanje.
Nije nas propust trebao je imati registraciju još dok je igrao u Jajcu. To je namjerno izostavljeno u tekstu.
Doduše neko je nas to trebao provjeriti ali tamo je morao to završiti i imati.
Što implicira dvije stvari novinar ne poznaje materiju o kojoj piše što govori o tome da taj posao rade amateri ili je namjerno presutio činjenicu da je već trebao biti registrovan u Jajcu što dovodi opet do toga da su ovo tekstovi u kojima bi Željo trebao biti popljuvan.
Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ako nije problem da mi objasnis kako je u Jajcu mogai biti registrovan za ovu sezonu?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:49 pm

Vala ako iko ima strpljenja, to su navijači Želje.
Čak se i na sve to se itekako pozitivno odgovori, a prošlosezonska posjeta je najbolji dokaz za to.
Koliko se sad ima strpljena to je već druga stvar..popušta svima, gledajući nemoćnog Želju protiv Viteza i Širokog. Nemoćnog na terenu protiv Sarajeva uprkos igraču više i vodstvu. A i posjeta opada. Nju samo borba za titulu i dobre igre na terenu mogu ponovo privući. Može se sutra objaviti da se i zapad počinje graditi, navijači će i to finansijski podržati, koliko ko može, to je neupitno, a da li će to navući raju na tribine? Možda jednu utakmicu, pa kad im ogade sve, sljedeću neće doći nego će preko portala i zvanične pratiti izgradnju zapada.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:51 pm

IvanOsim je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 1:58 pm
Charlie Sheen je napisao/la:Taj propust sa Beganovicem je neozbiljan i nadam se da se nece ponoviti takve amaterske greske da dajemo
Dusmanima materijala za sprdanje.
Nije nas propust trebao je imati registraciju još dok je igrao u Jajcu. To je namjerno izostavljeno u tekstu.
Doduše neko je nas to trebao provjeriti ali tamo je morao to završiti i imati.
Što implicira dvije stvari novinar ne poznaje materiju o kojoj piše što govori o tome da taj posao rade amateri ili je namjerno presutio činjenicu da je već trebao biti registrovan u Jajcu što dovodi opet do toga da su ovo tekstovi u kojima bi Željo trebao biti popljuvan.
Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ako nije problem da mi objasnis kako je u Jajcu mogai biti registrovan za ovu sezonu?
Ne ide to po sezonama nego kalendarskoj godini.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 5:59 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon avg 28, 2017 5:49 pm
Vala ako iko ima strpljenja, to su navijači Želje.
Čak se i na sve to se itekako pozitivno odgovori, a prošlosezonska posjeta je najbolji dokaz za to.
Koliko se sad ima strpljena to je već druga stvar..popušta svima, gledajući nemoćnog Želju protiv Viteza i Širokog. Nemoćnog na terenu protiv Sarajeva uprkos igraču više i vodstvu. A i posjeta opada. Nju samo borba za titulu i dobre igre na terenu mogu ponovo privući. Može se sutra objaviti da se i zapad počinje graditi, navijači će i to finansijski podržati, koliko ko može, to je neupitno, a da li će to navući raju na tribine? Možda jednu utakmicu, pa kad im ogade sve, sljedeću neće doći nego će preko portala i zvanične pratiti izgradnju zapada.

pobijedili na derbiju, prvi na tebeli, gdje su ti navijači? seratori obični.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5158
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:03 pm

Najplaćeniji igrač Rijeke ima primanja 10 puta ko najplaćeniji naš. Kvalitet košta.
Poslovni na istoku i jugu će donositi cca 400 hiljada KM godišnje, 35 mjesečno.
Tolike plate ima možda 7 od 11 naših prvotimaca.
Pa onda treba biti samo malo pametan i slontati koliko je "dva plus dva"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:06 pm

Kazete Adzem totalno pogrijesio sa postavkom - pa kako nismo izgubili.
Ljudi nam u prvom nisu pogledali na gol.

Sto nam je puna ekipa nase djece, to niko nista.

Zakaric moze i mora pokrivati cijelu stranu u ovoj formaciji to trebate svi znati, samo umjesto Sinise da je stajao npr Memija, vidjeli bi ste kako moze.

Svaka cast Adzemu pa pokusava razlicite formacije, vjerovatno mu je cilj da moze u toku utakmice kad god zatreba promjeniti formaciju, i to ako uspije na velikom je dobitku.

Nedim Covic, inace smo bili kolege na FASTO-u, zaista se radi o strasnom momku, bio veliki talenat u sprintu, nikad prezaljena trka u Barceloni kad je odustao u po trke zbog povrede, steta..
Inace je mnogo stvari znao kao student a da pojedini predavaci nisu znali tipa doc.dr Jeleskovic sto je godinama kondicioni u Zrinjskom i Dzeki itd itb., jer je imao dobre trenere u atletici, a kako je bio veliki talenat sa jos mnogim je saradjivao s vana.
Kondiciona priprema mu je primarni posao, a suplementacija, ishrana, isto veoma usko podrucje.
A veliki manijak, vidim u zadnje vrijeme redovan na zapadu.
Mislim da je u zadnje vrijeme bio zaposlen na FASTO, nisam ga vidio ima par godina.

Sretno ti kolega, pravi si za tog posla.
S ovim momkom smo dobili puno.
Inace iz ove generacije je i Ciric sto je jedno vrijeme bio kondicioni pitarima, isto veliki strucnjak, al Cova ima vecu pozornost prilikom izlaganja, trazi disciplinu, ostar ton...
Takodjer iz ove geeneracije je i Haris, sekretar omladinskog pogona,jedan trener u omladinskom.. jedna od boljih generacija sa FASTO-a.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:08 pm

Evo planira Predsjednik Videotona da pozove nas na revijalni mec kad budu otvarali novi stadion
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:10 pm

pile87 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 5:51 pm
IvanOsim je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 1:58 pm
Nije nas propust trebao je imati registraciju još dok je igrao u Jajcu. To je namjerno izostavljeno u tekstu.
Doduše neko je nas to trebao provjeriti ali tamo je morao to završiti i imati.
Što implicira dvije stvari novinar ne poznaje materiju o kojoj piše što govori o tome da taj posao rade amateri ili je namjerno presutio činjenicu da je već trebao biti registrovan u Jajcu što dovodi opet do toga da su ovo tekstovi u kojima bi Željo trebao biti popljuvan.
Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ako nije problem da mi objasnis kako je u Jajcu mogai biti registrovan za ovu sezonu?
Ne ide to po sezonama nego kalendarskoj godini.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ja koliko sam upucen to ide pred svaku polusezonu, jedino ako se sta nije promjenilo u zadnjih god dvije, al ne vjerujem jer nema logike.
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:15 pm

Zaista ne mogu da vjerujem da veliki dio navijača ima ovolike frustracije i doprinosi negativnoj energiji.
Treba sagledati malo širu sliku, provjeriti temelje, stolariju, tek na kraju dolazi fasada.
Zaboravlja raja da smo prije samo četiri godine bili na samom rubu gašenja. Dobro, ne bi se ugasili, ali bili bi u ambisu poput Čelika, Slobode..
Imali smo titule, bili osvajači duple krune. Međutim, temelji su bili klimavi, na rubu klizišta. Čini mi se oko 7 miliona duga smo imali, nismo imali
puno vremena za popravljanje stvari. Da smo nastavili istim tempom, ne bi nam pomoglo pet uzastopnih duplih kruna.
Kada je mogao jedna Glasgow, mogao je i Željo završiti u 4. ligi.

Hvala Gopodaru svijetova to se nije dogodilo. Zaokret se napravio za 1080 stepeni. Ne samo da smo krenuli vraćati dug nego smo krenuli i u rekonstrukcije našeg doma.
Naše svetinje. Malo po malo, mic po mic, ali zaista brzinom svijetlosti izdigli smo se iz ponora i postali trenutno najorganizovaniji klub ubjedljivo u BiH.
To se sigurno može reći. Čim nestane 'kasice prasice' i guranja sa političke strane 'majoriziranih' vidjeti ćemo realno stanje stvari. Mogli smo 'završiti' posao u Krupi prošle godine. Nevjerovatno sam ponosan na Želju što nije nije radio stvari poput pitara i majoriziranih. Potrebno je strpljenja, ali samo ko je slijepac i ko je dušmanin
kluba ne vidi napredak.

Što se tiče sportskog segmenta, ljudi moji ne pamtim kada smo imali bodovni saldo unazad par godina. Iako sam bio razočaran smjenom Petrovića evidentno je
da smo za sada napravili pravi potez. Prosjek godina prošle i ove godine sve govori, a i dalje ne zaostajemo toliko za vodećim. Doduše, možda sam zaslijepljen,
vjerovatno degeneracija encefalona uzrokuje lobotomiju, ali ja nas u skorije vrijeme vidim kao klub koji će dominirati ligom poput Dinama u HNL-u. Sa čvrstim temeljima i prelijepom fasadom. Ali, ništa ne ide preko noći. Volim te Željo!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:15 pm

IvanOsim je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 5:51 pm
IvanOsim je napisao/la: Ako nije problem da mi objasnis kako je u Jajcu mogai biti registrovan za ovu sezonu?
Ne ide to po sezonama nego kalendarskoj godini.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ja koliko sam upucen to ide pred svaku polusezonu, jedino ako se sta nije promjenilo u zadnjih god dvije, al ne vjerujem jer nema logike.
Ja sam ovako čuo kako sam i napisao a neće mi biti mrsko mi da se raspitam i provjerim definitvno pa ću napisati.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:16 pm

Grbavica je napisao/la:
pon avg 28, 2017 5:59 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon avg 28, 2017 5:49 pm
Vala ako iko ima strpljenja, to su navijači Želje.
Čak se i na sve to se itekako pozitivno odgovori, a prošlosezonska posjeta je najbolji dokaz za to.
Koliko se sad ima strpljena to je već druga stvar..popušta svima, gledajući nemoćnog Želju protiv Viteza i Širokog. Nemoćnog na terenu protiv Sarajeva uprkos igraču više i vodstvu. A i posjeta opada. Nju samo borba za titulu i dobre igre na terenu mogu ponovo privući. Može se sutra objaviti da se i zapad počinje graditi, navijači će i to finansijski podržati, koliko ko može, to je neupitno, a da li će to navući raju na tribine? Možda jednu utakmicu, pa kad im ogade sve, sljedeću neće doći nego će preko portala i zvanične pratiti izgradnju zapada.

pobijedili na derbiju, prvi na tebeli, gdje su ti navijači? seratori obični.
Još su im prsti oslikani na licu od prošlosezonskog šamara.
I ja sam bio uljuljan do onog preokreta protiv Borca. Malo me je razbudio :)
Ipak, posjeta u Europi govori da su i dalje tu, negdje u magli.
Seratori, ili ne, navijači Želje su. Neko će doći da se igra svaki dan, neki će doći svaki vikend, a neko će samo kad je borba za vrh i dobre igre.
3000-4000 su negdje polovina onih koji su dolazili prošle godine. Nisu to mali procenti, i finansijski i svojom podrškom znače ovom Želji.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 6:17 pm

treba biti realan pa reći da smo lakše mogli izgubiti, nego dobiti i da su nam dvaput pogodili okvir gola. nisu ni oni aman zaman zaslužili pobjedu, remi je najrealniji, ali mi smo još manje.

da je memija tu on bi igrao tog na desnoj strani. njegov je najveći kvalitet to što može to fizički izvući i istrčati. a zakarić je slabost u odbrani i sa četiri zadnja. ono što on najbolje radi ovako se gubi. nemaš igrače za to i ne treba previše razmišljati. za promjene je bio otprilike svako, ali mi igramo s tri stopera a nemamo tri stopera u kadru za tu utakmicu...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija