Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:57 pm

exdomorocki je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:31 pm
Onaj starkonja je primi i bez gledanja u prostor jer zna da utrcaca il bek il krilo, jer mi nemamo krila.

Jel Veca ima problema s vidom, ima problema s ovim loptama.
On ima problem s mozgom,sto prije se treba laznog kapitena rijesiti.
Ponasanje njegovo na i van terena je ogavno.
DA ga bar hoce neko kupiti pa makar i za 100 hiljada. Da se ne busamo i trazimo neke milione za njeg.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u čet jul 26, 2018 11:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:58 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:36 pm
ovo je poraz Slobodana Krcmarevica.
sve je pogrijesio, a kad vidim sta izjavljuje tacno me uhvati strah.
Nadam se da nije ozbiljan sa ovim izjavama poslije utakmice. Jer, ako jeste onda smo ga popušili.Jer frajer nije vidio što je vidjelo 10k navijača na grbavici.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:59 pm

Ovo je ba isto ko i prošle godine sa Adžemom.
I ptice na grani znale koja formacija nam jedina valja a on nešta rotira traži se, i kad postavi onako kako se pisalo mi napravismo niz..
isto sad i sa ovim. samo što ovaj izmišlja pozicije, igra neviđene formacije u svijetu fudbala, apsolutno mi je nejasno.
svako živ zna da arežina i vranješ ne mogu zajedno, da je trebao hare igrati..
ma džaba pišem.. biće da sam stručnjak.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:01 am

exdomorocki je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:31 pm
Onaj starkonja je primi i bez gledanja u prostor jer zna da utrcaca il bek il krilo, jer mi nemamo krila.

Jel Veca ima problema s vidom, ima problema s ovim loptama.
On ima problem s mozgom,sto prije se treba laznog kapitena rijesiti.
Ponasanje njegovo na i van terena je ogavno.
Kapiten je samo zato sto ima jarane na jugu i nista drugo.Kad su se onda dresovi skidali kao dajte njemu dresove a jedan Stevanovic koji je prekucao tu sezonu morao skidat dres i Veci davat.J*bo vas jug!!!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:04 am

Kad vidis jug u crnom i ostale tribine plave, zapitas se ko s kim igra, ko za koga navija. Stvarno bezveze furka, kao i ono raja iz Saraj'va. Treba na sjever stavit' raja iz metropole.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:04 am

pile šta kažeš ova formacija ima poentu, ali naši ne kontaju :rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:05 am

Ova formacija i protiv Goska ne napravi sansu a kako onda Apolona da dobije.
Sretan gol dadnes u Gabeli i neka euforija, a ne moze. Ne moze Arezina natrcat ni Gosk, ali eto cekat ce se njegov potez, njegov prekid.
Ne mozes bez krila, ne mozes bez brzine i trke u sredini.

Svaka cast Apolonu. Jednostavnost igre, olaksali smo im a oni znali koristiti. Kad ce snimak da se pogleda malo kako ljudi izgledaju kao prava ekipa?
Jaci od nas, a mi odigrali losije nego trebamo i to je to. Ne mozes dobiti ovu ekipu ako ne odigras perfektno takticki.

Svako dobro. Idemo Celika dobiti .
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:07 am

Zajmovic i njegov egoizam... treba njega na klupi protiv Celika. Pavic odlican, nazad i naprijed. Problem sto niko nije bio u 16-cu kad je centrirao x2. Vezni red ocajan, mislim da je Hajdarevic rjesenje protiv ovih.

Krcmarevicu puna podrska.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:07 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:04 am
pile šta kažeš ova formacija ima poentu, ali naši ne kontaju :rofl1:
Slazem se s nekim stvarima, ali sta je problem sa formacijom ?
Ko je ono igrao identicnu formaciju "bez krila", hmmm, da nije Amar, jeste..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:07 am

Meni ovo ima smisla :D
slika

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:08 am

Apollon je svemirski brod za nas, ali se Krčma potrudio da izgledaju još zayebanije nego što jesu,uvodeći najsporije što ima u rosteru. Konačno imamo lijevog beka...ali nemamo desnog. Trebao je staviti Šehu umjesto Rodina,neka je dijete,bar 10 godina uči postavljanje za beka majku mu...kod Rodina autoput,ljudi skontali i uništili nas s njegove strane. Ali opet bi nekako možda i iščupali X da nema našeg sjajnog Vedrana...šta reći za tog momka osim da je stvarno zaboravio braniti,nema nijednu golmansku kvalitetu...a golman jbt
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:09 am

Najviše mrzim po našim (osim po bogiju, nema mi mržeg igrača), ali... Kjosevski baš tanak, Šaban fakat nikakvu razliku ne pravi (a on bi trebao unaprijediti našu pas igru, posjed lopte), Zajmović neprepoznatljiv, igra bez drugog klasičnog krila ne funkcionira, Vranješ je dobar za klupe (da uđe i svjež preokrene utakmicu naše lige)... Mogao bih još, ali eto, ovo je moralo izaći iz mene...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:09 am

Ma s ovakvom postavkom i i bez ikakvog zara nije se moglo ni izvuci bolji rezultat.Ljudi su bolji.Mi u prvom nemamo uopste desne strane prema naprijed.Dakle ista postavka kao protiv Goska.Nemas krilo u ekipi, neko ko ce pokusati probiti i centrirati.Nesto pokusavao Zajmovica al slabo.Po meni nije njega trebao vaditi, Arezinu ili Vranjesa.Stavis Rodina na beka a covjek 193 visok, ne moze prema naprijed nista.Ako si vec igrao s tim laznim desnim krilom trebao si pokusati Veselinovica staviti na beka.Bili bi dosta opasniji.Mnogo mnogo vise sam ocekivao zara i borbe.Kad ves odlucis da se branis onda u ekipi moras imati brze igrace da pokusaju nesto u kontrama i polukontrama. Ovako vise ne smijemo igrati.Nadam se da si to uvidio moj Krcma.Bez obzira na poraz ja opet zivim s nadom da mozemo tamo nesto uraditi
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:09 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:07 am
Meni ovo ima smisla :D
slika

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Najsmislenije za uzvrat.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:11 am

Necemu sam se i nadao dok nije pocela tekma, a poslije 10 minuta je bilo jasno da su oni svemirski brod za nas, bez pretjerivanja. I da su tu Miro, Lendric, Zakaric, Graovac, peti deseti, ovaj Apolon bi nas opet prosao rutinski. Druga stvar je sto je Slobodan izveo takvu ekipu i formaciju da mi jos tanje izgledamo naspram njih. Trpanje dizelasa u vezni red nista dobro nije donijelo, niti ce donijet ako nastavi forsirat. Kroz 2 kola ce se sve samo reci i za Krcmarevica, nije kasno prestati udarati u zid.

Lijepu smo mi euforiju napravili, ali nazalost nit igra teren, nit LED, nit reflektor... Jos nismo s Krcmarevicem odigrali utakmicu za koju mozes reci DOBRA.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:11 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:05 am
Ova formacija i protiv Goska ne napravi sansu a kako onda Apolona da dobije.
Sretan gol dadnes u Gabeli i neka euforija, a ne moze. Ne moze Arezina natrcat ni Gosk, ali eto cekat ce se njegov potez, njegov prekid.
Ne mozes bez krila, ne mozes bez brzine i trke u sredini.

Svaka cast Apolonu. Jednostavnost igre, olaksali smo im a oni znali koristiti. Kad ce snimak da se pogleda malo kako ljudi izgledaju kao prava ekipa?
Jaci od nas, a mi odigrali losije nego trebamo i to je to. Ne mozes dobiti ovu ekipu ako ne odigras perfektno takticki.

Svako dobro. Idemo Celika dobiti .
ma stoposto. protiv goška me je zadovoljila odbrana koja je bila fenomenalna. ruku na srce i danas je bila, bruku situacija su očistili.
i protiv narve, i protiv goška, a evo i danas izgledamo kao ekipa tek od 75 minute kada se urade dvije logične izmjene.
Evo pljunite me svi, ja sam siguran da ne bi izgubili danas da smo igrali u normalnoj formaciji.
Apollon nije nikakav bauk, jesu jača ekipa, ali nemojte pretjerivati, mi smo danas bili ko da prvi put igramo. A ljudi su nas savršeno skautirali i ama baš svaku manu koristili.
Ja vjerujem u prolaz, može se igrati.
Ali sa Blagojevićem, Hajdarevićem, Sinišom, Zecom i Veselinovićem.
cikazubo je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:04 am
pile šta kažeš ova formacija ima poentu, ali naši ne kontaju :rofl1:
Slazem se s nekim stvarima, ali sta je problem sa formacijom ?
Ko je ono igrao identicnu formaciju "bez krila", hmmm, da nije Amar, jeste..
Zeba i Selimović.
Zeba nikad jači, majstor kakav arežina biti neće nikad.
A ko nam je u vezi igrao? dizelaši?! jok..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:12 am

Ovo vcrs sto je Krcma izveo je ocaj do bola spora ekipa Bogicevicu najebem ti se porodice smecaru jedan protv Apolona igramo bukvalno bez krila morao je staviti Zeca Veselog i Hareta umjesto Sabana mozda bi i imali neke sanse Krpa svaka cast majstore jedini si izasao sa mudima do poda ostali skinuli gace na zagrijavanju nista jbg ovo je nasa realnost okrenuti se nasoj ligi i probati napokon uzeti ligu
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:13 am

Najaci smo kad nas otpisu 100% dajte malo vjere mozemo ovo proci
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:14 am

Meni je najjače da čim se izgubi, odmah počinje priča : "Nisu se borili".
Jarane, ljudi su brži, jači, PAMETNIJI, kvalitetniji. Ja nisam vidio da se iko štedi u duelima, vidio sam samo kvalitetnijeg protivnika od nas.

I Arežina se "trudio", u svom stilu, jer je ono njemu trud, pretrčati 36 metara za poluvrijeme. Nema veze sa trudom, već kvalitet.

Ovi večeras su baš dobro odigrali, iznosili su loptu bez problema, igraju mirno, bez panike.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:18 am

Ako dobijemo Čelika u nedjelju ja prezadovoljan...ovi su već neka druga dimenzija i nije sramota ispasti od njih,realno njima bi bila sramota da ispadnu od nas...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921 i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija