Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:56 am

pile87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:49 am
Ma kod nas se piše bez ikakvog osnova svi bi gurali Šabana a otac mu rodjeni kaže da je tek počeo podnositi do kraja ozbiljnije treninge. Eto otac mu je hvala Bogu realan jer zna šta je fudbal. A kod nas fudbalski strucnjaci koji istiscu bubuljice i to im je najozbiljnije projekat u zivotu od stručnjaka poznaju lika iz granapa koji se razumije u fudbal i galami dok prica jer tako zvuci uvjerljivije. I on im je odao tajnu fudbala ali on neće sa tim da se bavi voli granap isto ko fudbal i tu vidi sebe. A Refik ne voli svoje djete ne želi mu dobro. Eto sve smo saznali.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
može li dobiti Anel priliku bar u 10 mečeva ove godine, nebitno jel od početka ili zadnjih pola sata ?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:57 am

igla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:47 am
Nije odigrano nijedno kolo, a neko bi tjerao :D dan pred utakmicu. Niko ne zna ko ce jos doci, e to npr moze za kritike biti, nedostaju nam 3 igrača za prvih 11.
Ako se odnosilo na moj post..
Kritika je sto se na kraju prosle sezone nisu otjerali "igraci", onako izgubljena titula je za dublje analize a i ne treba dublje jer ocito zna se.

Sad je kasno, kako kazes za kritike je sto nisu dosla 3 igraca jos.
Nek nam je sa srecom al Slavku dajem 3-4 kola.
Mogle bi se pare na Gosk stavit :D
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 11:58 am

Leon_Professional je napisao/la:Fascinantno je kako forumasi znaju ko je tuho u svlacionici, a Slavko i uprava "ne znaju"..

Daj budite kurceviti, presjecite jednom.
Ljuti se zbog izmjene, noga na tribine sljedecu.

Ovo je problem koji se natalozio i ustalio kod nas, a jednom ce se morati presjeci.
Gospodo sto prije to bolje za sve nas.

Ciao Zeljo :D
Zna se mnogo toga, ne samo truhla jabuka ;).

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:02 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:03 am
Ljudi uzimaju Krupu za primjer. Zalosno. Zato i jeste taj klub zavrsio ~ nigdje. Dvadesetak bodova iza nas. Ljudi su gro bodova osvojili kuci i to na terenu koji ne ispunjava ni najminimalnije uslove za normalnu igru. Nisu nikoga prodali niti ce prodati za ozbiljan novac. Ove godine ce zavrsiti u LzO, a za par godina ih se niko nece sjecati. Dzaba su krecili. Nisam vidovnjak.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Falio si sa svojm postovima. Nemoj da se ponovi! :psujem: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:02 pm

kod nas svaki trener, od njih vrlo različitih, u zadnjim danima izgleda isto...kao da ništa ne može i nikad nije ni mogao. čak i amar osim kad je bio samo trener, i tad je navijačima objašnjeno da on ne može bolje, da se mora smijeniti da bi se krenulo dalje i da su drugo mjesto i ispadanje od "slabog" heartsa neuspjeh.

ne poredim ljude, nego situaciju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:03 pm

Tryg je napisao/la:
ned jul 23, 2017 11:25 am
Gotovooooo, hvala Bogu prodje i ovo nakon 2. dana.

Nije nafaka bila da neko zabije u Svedskoj pa da mu nadijemo ime po njemu.

Za malo da bude Stevo slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Neka je sa srecom prijatelju!!! Sve najbolje!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:03 pm

Hvala puno svima, zivi i zdravi nam bili, drug mi je u rajvoSa pa ce on otici da ga uclani danas, imamo samo jedan problem, svadja kako ce se zvati


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:04 pm

Tryg je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:03 pm
Hvala puno svima, zivi i zdravi nam bili, drug mi je u rajvoSa pa ce on otici da ga uclani danas, imamo samo jedan problem, svadja kako ce se zvati slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad ti 40 dana chat ne gine. :rofl: :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:04 pm

Za moderaciju, neki problem ima kad hocu sliku da postavim sa tapatalka prije je to islo lagano, htio sam bar 10 slika postavit iz Stockholma al mi nije uspjelo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:04 pm

sretno tryg :DD:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:05 pm

Da rekapituliramo malo.

Evropa. Mislim da smo izvukli maksimalno koliko smo mogli dati u ovom trenutku. Grbavica prvi put nakon 13 godina, dvaput stadion ispunjen do skoro posljednjeg mjesta. Atmosfera nerealna, šta smo sve preživjeli od Litexa i 2004. godine. Uzelo se fino novaca, i od pretkola te od Lendrićeve prodaje. Sigurno da će taj novac uveliko pomoći pri izgradnji južne tribine koju jedva čekam. Kao što sam i istočnu čekao, i dočekao. Amin i sa južnom da bude tako.

Jedini minus koji kao posvećeni navijač mogu dati, je minus za nedovođenje napadača. Znalo se da Ivan Lendrić ide, davno se to znalo. Još od početka druge polusezone znalo se da će on otići, igrao ili ne igrao evropske utakmice za nas. To znači da je napadač bio prioritet, još pogotovo što imaš "starca" Stevu Nikolića, i nemaš nijednog drugog napadača (Mujagića ne računam, s posudbe se vratio Beganović koji se totalno izgubio, doveli Zajmovića koji može biti igrač koji će popuniti roster ali ne biti pristojna zamjena za jednog Lendrića). Ko je tu kriv, mislim da je Ćenan - nije da nešto napadam, vrijeđam ili želim njegovu smjenu, samo ističem činjenice. Da li je Petrović imao neku želju - vjerovatno jeste, kakvo je tržište bilo, da li je bilo igrača takvog kalibra - profila, ne znam. Ali takav igrač se morao pronaći za taj period, i to je to. Ostale pozicije su se mogle krpiti, koliko-toliko. Mislim da smo dali svoj maksimum u Evropi, što se tiče igre, taktike, znanja. Element sreće nije bio tu i sigurno da je bio, vjerovatno bismo prošli nekako.

Iza nas je solidna godina u Evropi, igrom čovjek ne može biti zadovoljan, ali, početak je sezone. Ja sam optimističan.
Zadnja izmjena: omladina1921zeljina, dana/u ned jul 23, 2017 12:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:06 pm

Tryg je napisao/la:Hvala puno svima, zivi i zdravi nam bili, drug mi je u rajvoSa pa ce on otici da ga uclani danas, imamo samo jedan problem, svadja kako ce se zvati slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Napiši brojeve željinih igrača i nek žena izvuče. Koga izvuče to je to :D

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:07 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:05 pm

Ko je tu kriv, mislim da je Ćeman - nije da nešto napadam, vrijeđam ili želim njegovu smjenu, samo ističem činjenice.
Eno sad su vam i djeca kriva... :kafa: :kafa: :kafa:

:ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:07 pm

Tryg je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:03 pm
Hvala puno svima, zivi i zdravi nam bili, drug mi je u rajvoSa pa ce on otici da ga uclani danas, imamo samo jedan problem, svadja kako ce se zvati slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pošto si rego moras slušati ženu :D
Moras i da si dole :D
Sto prije skontaš lakše ce ti biti :ganja:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:08 pm

da se nadovežem, da bi amar osim remetilačke faktore svih vrsta mogao pomnožiti sa nulom, on je morao biti više od trenera. ni on to nije mogao dok je bio samo trener, namazana mu je daska, i dohakano mu je. ko god je samo trener kod nas, faktički nema "polugu" u odnosu na remetilačke faktore, već su oni faktički iznad njega i dohakaju mu prije ili kasnije, prije prije nego kasnije. trener dok se i faktički, a ne samo na papiru ne stavi iznad njih, od nas nema ništa.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:08 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:07 pm
omladina1921zeljina je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:05 pm

Ko je tu kriv, mislim da je Ćeman - nije da nešto napadam, vrijeđam ili želim njegovu smjenu, samo ističem činjenice.
Eno sad su vam i djeca kriva... :kafa: :kafa: :kafa:

:ganja:
Potkrade se greška u kucanju, lapsus calami :D
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:09 pm

Na danasnji dan, prije 2 godine.
23.7.2015.
Fk Zeljeznicar 2 : 0 Ferencvaros
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:11 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 12:08 pm
da se nadovežem, da bi amar osim remetilačke faktore svih vrsta mogao pomnožiti sa nulom, on je morao biti više od trenera. ni on to nije mogao dok je bio samo trener, namazana mu je daska, i dohakano mu je. ko god je samo trener kod nas, faktički nema "polugu" u odnosu na remetilačke faktore, već su oni faktički iznad njega i dohakaju mu prije ili kasnije, prije prije nego kasnije. trener dok se i faktički, a ne samo na papiru ne stavi iznad njih, od nas nema ništa.
Poluga postoji. Jasan ugovor i enormna odsteta ako ga odpuste bez valjanih razloga.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:15 pm

pile87 je napisao/la:Ma kod nas se piše bez ikakvog osnova svi bi gurali Šabana a otac mu rodjeni kaže da je tek počeo podnositi do kraja ozbiljnije treninge. Eto otac mu je hvala Bogu realan jer zna šta je fudbal. A kod nas fudbalski strucnjaci koji istiscu bubuljice i to im je najozbiljnije projekat u zivotu od stručnjaka poznaju lika iz granapa koji se razumije u fudbal i galami dok prica jer tako zvuci uvjerljivije. I on im je odao tajnu fudbala ali on neće sa tim da se bavi voli granap isto ko fudbal i tu vidi sebe. A Refik ne voli svoje djete ne želi mu dobro. Eto sve smo saznali.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Upravo je obrnuto bobuljicari prate tvoju pricu jer si ti i jos par forumasa za njih neki istaknuti lik i oni bi forsirali polovnjake na ustrb mladih i njih dozirali. Prvu godinu klupa, drugu moze 45 min kad sve saberes trecu bi vec dovodili Vukotica jer nezadovoljan momak kojem su 2 godine propale nece da produzi ugovor ( najvaznije 2 god u razvoju jednog fudbalera). "Tjeraj djubre" kako ga nije stid....ovo ti je parola kako ti kazes bobuljicara s ovog foruma. Cekaju bumove i jaganjce.
I da dodam niko ali bas niko od momak na ocekuje da budu nosioci prve 2 godine seniorskog fudbala vec da dobiju sansu...kao sto sam napisao da 2-3 momka moraju biti u timu. Jos kad vidimo ko im zauzima mjesto likovi koji bukvalno ne znaju primiti lopte, centarsut misaona imenica pa za njih je i izvodjenje auta naucna fantastika. Malo realnosti i iskrenosti fali na ovom forumu, liga i kvalitet igre je takav da je zalosno a isti mogu popraviti samo skolovani i talentovani mladi igraci sa boljim radnim nacikama. Sve drugo je utopija i prica za malu djecu, nemamo mi love ni za plate ozbiljnijim igracima a kamo li za placanje transfera.
Zadnja izmjena: chile, dana/u ned jul 23, 2017 12:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:19 pm

Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 153 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija