Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:10 pm

Cirkus i neznanje...
Modus vivendi !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:11 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:00 pm
Eh ovako. Mozda nije najbolje vrijeme za moje obracanje i mozda ce se post izgubiti jer turbulentna je situacija, ali ja moram napisati dok me drzi huja.

Forumskim pukom, ovim "cjenjenijim" koji se druze i privatno pocela je kruziti prica da sam ja neprijatelj kluba.
Da podrobnije objasnim:
Javio mi se gospodin cije misljenje i koga jako cijenim sa dobronamjernim savjetom ( mnogo mu hvala na tome, jer danas primiti od nekog dobronamjernu kritiku je rijetkost).
Cak do njega je doslo da ja pijem kafu s Neandertalcem i Virtuom i da ja slusam njih. Oni su okarakterisani kao neprijatelji a samim time i ja.
Oni koji su pratili forum cesto, znaju da ja s doticnim Nean. sam bio i ovdje na ratnoj nozi. Zasto onda ja da privatno se s njim druzim?! Takvi ljudi mi u zivotu ne trebaju ( nista lose o njemu necu reci, ali nemam namjeru biti dobar s njim )

Ja se kunem svim svojim mrtvim, svetim i jos vise od toga ( ne znam zasto ovo radim, ali eto) , da doticnu dvojicu ja uopce ne poznajem a kamoli da pijem kafu s njima.
Dovoljno sam inteligentan, zreo i pametan da imam svoje misljenje. Ne treba meni niko govoriti sta ja da radim i pisem.

Kako saznajem upecatljiva je recenica moja : Ako ih (upravu) zbog rezultata smjene, nece mi biti nimalo zao.
Da objasnim. To je iz revolta, jer vidite svi sta nam pojedinci rade s trenerima i s klubom. Uzeli su nam titulu, smjenili 6 trenera, a po tom pitanju se nista nije uradilo.
Ja sam svjestan ko je ova uprava i sta smo mi bez njih, ali ova recenica je iz revolta, a vjerujem da je vrlo moguce da ce i njima dohakati "dusebriznici".

Ja ne znam ko je i kakav mu je cilj ovih izmisljotina, ali nije mu uredu. Nepravda me najvise boli, a upravo je ona ucinjena prema meni.
Opravdati se kod takvih ne mogu, jer oni gledaju sta njima odgovara i oni ce pisati i kad nema razloga za to. Nemam ni namjeru da se perem, jer kod sebe nisam ukaljan a kod njih se ne mogu oprati.
Muhammed a.s. je bio najbolji covjek na svijetu pa su pricali o njemu svasta.

Ja sam imao potrebu ovo napisati, jer jako sam povrijedjen, veliku gorcinu osjecam. Ko ima pravo meni reci da sam neprijatelj mog Zelje.
Nesto sto mi predstavlja bjeg od stvarnosti i nesto zbog kojeg druge stvari trpe ali Zeljo ne smije trpiti. I onda ja neprijatelj Zelje.
Hvala na tome.
Nisam siguran koliko ima smisla nastaviti pisati. Ako sam ja najveci problem i neprijatelj onda se povlacim i eto, Zeljo ima jednog "neprijatelja" manje.

Zeljeznicar za zivot cijeli!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Kao sto sam ti rekao ranije, pljuvaca ce uvijek biti. Zabrini se kada se usute, dok laju dobro je.. znaci da si bolji. Nastavices ti pisati naravno, kao sto sam ti rekao u porukama i ne zamaraj se.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:11 pm

Veliki minus od mene za upravni odbor. Cim bi vidio grimase Zebe svaki put kada bi ga Slavko vadio napolje, znao sam da nece to dobro zavrsiti. I opet mahalci ce ostati, opet im je ovo dobro doslo, smijene kojeg god hoce trenera. I kada se rijesis dvojice-trojice, dodju neki novi.

Ako je upravni odbor dao potpunu podrsku za Slavku Petrovica, onda se toga moraju pridrzavati. To nije bilo prije godinu, nego prije mjesec dana, malo jace. Izbacio je Zetu, prosao prvo pretkolo, s AIK-om odigrao okej, bolje se nije moglo. I Osim je izgubio od Heartsa, pa ga smijenise zbog toga, kao to je bruka. Nista novo izgleda nismo naucili, nazalost. Izgubili su ljudi kompas i ne znaju sta da rade. Trener se mora zastitti, ovdje su igraci zasticeni kao polarni medvjedi i rade sta hoce, a uprava ih svako malo nagradi novim trenerom.

Iskreno, razocaran sam, strahovito, jer sam mislio da nakon svih ovih lijepih prica idemo u nekom novom, pozitivnom smjeru, bez mahale i ovakvih odluka. Dan prije utakmice dati ostavku covjeku je van svake pameti. Adzemu zelim sve najbolje, ali ne mogu se oteti utisku da je postavljen radi manje plate i eto, kao nas je, raja ce biti zadovoljna. Ako on sad otjera neke igrace, odlicno, ali cisto sumnjam da ce do toga doci, kad to nijedan prije trener nije uradio. Ako se nekoga i rijese, to su lijevi igraci koji sigurno nisu truhle jabuke, ili jedan nastrada, a ostali se prihinje odredjen period.

Adzemu zelim sve najbolje, a nama navijacima strpljenja. Ljudi iz uprave su se pogubili i ne znam sta dalje da ocekujem. Samo bi nam jos trebao otkaz Adzemu za par kola, a sta covjek drugo da ocekuje, poucen prijasnjim iskustvima.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:12 pm

Ne znam šta reći na ovo, fakat. Jedino je jasno da lutamo, ko Suljo u Parizu.
Nekakav sud o ovome bi se mogao dati tek sutra nakon goška. I nije rezultat bitan, već kako će i šta Adžem raditi.
Slavku hvala za rezultate. Njih smo tražili i dobili. Kad smo ga doveli nismo željeli igru već bodove, to je i ostvario. Neću ulaziti u to da li je mogao sa ovim igračima imati i igru, ali rezultati se ne smiju osporiti.
Kako dalje? Vjerujem da je glavni razlog razilaska neslaganje oko igračkog kadra. On tražio neke igrače, uprava nije mogla/htjela da ih dovede i onda je najbolj rješenje ovako, a ne da se zavlačimo 5-10 kola, on sa timom "koji nije njegov" a mi sa trenerom koji od ovih igrača ne može napraviti bolje.
Uz Adžema me vežu i lijepe i ružne uspomene. Nadati se da će politika kluba (opet) biti davanje šanse mladim igračima. Ne kao tad komplet tim, ali lapo-lapo.
Nadati se da će Adžemu pomoćnik/igrač biti Zajko Zeba, isti taj Zajko koji će reći da on nije igračka budućnost kluba, da je to Denis Žerić, da je to Kemal Osmanković, da je to Anel Šabanadžović, da je to Aldin Hrvanović...ali da su to i Graovac, Ramović,Zakarić, Zec.
Nadati se da protiv goška, ali i općenito u tim se neće vratiti "protjerani". To bi bio poraz.
Sve je kod nas sivo, nema crnog nema bijelog. Iz ovog možemo izaći i jači, kako rekoh, ako budemo malo više forsirali "djecu" a malo manje "provjerene". Ne u krajnost, već da se lagano kako volimo reći dozira sve to, da mali Žerić sezonu počne kao orva zamjena a završi kao standardan prvotimac...itd itd
Slavku još jednom želim mnogo sreće, nismo se usrećili sa njim, ali da je bio odličan vatrogasac bio je.
A sutra, sutra će se vidjeti kurs...

ako bude ovako od mene imaju :palacgore:

slika

inače je :guz:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:14 pm

ja optimizma nemam u ovoj sezoni... ocekujem borbu za ligu za prvaka i neizlazak u evropu naredne godine... i sve to u na jubilej 5.6.1998.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:15 pm

Adzem je prvi put otisao zbog licence nije dobio otkaz
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:15 pm

ovo je trebalo uraditi ranije ako se vec vidjelo da vec sada bivsi trener ne napreduje trebalo se uraditi u petak a ne 24 sata pred start prvenstva.Adzemu sve najbolje.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:16 pm

Ja vam mogu reci jednu insajdersku. Sutra Bogicevic 10000% ne igra.
























Ima 3 zuta kartona :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:18 pm

ja ću svoje mišljenje o adžemu odvojiti od mišljenja o onome što se radi. malo mi je zaparalo oči juče kad se njega posprdno naziva "stručnjak", a ustvari kritikuje nešto drugo, isto što ću i ja sad.

on je onda odradio dobar posao u katastrofalnim uslovima, ni ja tad nisam znao koliko katastrofalnim. štrajk igrača je bio spreman - ne iz bilo kojeg razloga u vezi sa njim, nego što četiri plate zaredom nisu dobili. tu je nas bio doveo raniji način upravljanja klubom. on je imao ekipu bare bare s olimpicom, i klasu iza širokog, zrinjskog i sarajeva. ja sam to pisao i tad sve to ima dokumentovano. i kad je dobio taj otkaz, nije blatio klub - za mene vrlo bitna stvar. tako da protiv njega kao njega nemam ništa, čak štaviše.

ali...

volio bih čuti, sportski, ljudski, treći razlog kako ono što je slavko (u)radio može biti u redu i za podršku poslije onakvog gubitka titule, a ne biti u redu sad. šta se to promijenilo nagore? evropa se odigrala u granicama mogućnosti, i puno bolje od onoga zbog čega je slavko možda prije trebao dobiti otkaz.

ako se pravi problemi ne riješe, adžem će opet, negdje oko treće godišnjice svog prvog nezasluženog otkaza dobiti i drugi nezasluženi otkaz. a ako mu se baš podrepi, može ga dobiti i za drugu godišnjicu odinog nezasluženog otkaza...

ako zeba grana slavki i amaru, hoće li ga u red uvesti adžem s kojim je maltene igrao? možda i hoće, ali samo ako zaista bude imao podršku, a ne kao ovu sad.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:19 pm

Da mi je samo znati ko je to uočio da ne valja igra i šta treba promijeniti...razumiju se u fudbal k'o Mara u kriv ku.rac. Vlasnik distributerske firme...pa, bivši košarkaš...pa zastupnik marke kafe i ugostitelj...i onda to treneru saopšti propali zastupnik srbijanske firme za proizvodnju garderobe...daleko ćemo dogurati, danas ste mi se zgadili za sva vremena, hinjski ste potrošili još jednog dobrog insana. Vidjećete aBd na posjeti šta ljudi misle o vašem vođenju kluba.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:19 pm

Kao pobjedom da otvorimo sezonu u kojoj imamo najvece ambicije. Boze sacuvaj...

Kakve su ti ambicije kad u novu sezonu ulazis slabiji nego u prethodnu, kakve su ti ambicije kad trenera postavljas dan pred prvo kolo, trenera koji nit je selektirao ekipu nit proveo pripreme. O kojim ambicijama pricamo?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:22 pm

Bosnia je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:16 pm
Almir je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:51 pm
Morzhy je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:41 pm
Ma ne prave oni ništa, mi pravimo...ni feninga od sebe nisu dali za stadion
Dnevna doza prosjecnog Bosnje.
Nije bosnjo nego je jedan od narucenih najvjerovatnije. od 1000 postova, 999 pljuje po upravi
Pregledaj ti još jednom moje postove kad budeš imao vremena pa ćemo diskutovati
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:00 pm
Eh ovako. Mozda nije najbolje vrijeme za moje obracanje i mozda ce se post izgubiti jer turbulentna je situacija, ali ja moram napisati dok me drzi huja.

Forumskim pukom, ovim "cjenjenijim" koji se druze i privatno pocela je kruziti prica da sam ja neprijatelj kluba.
Da podrobnije objasnim:
Javio mi se gospodin cije misljenje i koga jako cijenim sa dobronamjernim savjetom ( mnogo mu hvala na tome, jer danas primiti od nekog dobronamjernu kritiku je rijetkost).
Cak do njega je doslo da ja pijem kafu s Neandertalcem i Virtuom i da ja slusam njih. Oni su okarakterisani kao neprijatelji a samim time i ja.
Oni koji su pratili forum cesto, znaju da ja s doticnim Nean. sam bio i ovdje na ratnoj nozi. Zasto onda ja da privatno se s njim druzim?! Takvi ljudi mi u zivotu ne trebaju ( nista lose o njemu necu reci, ali nemam namjeru biti dobar s njim )

Ja se kunem svim svojim mrtvim, svetim i jos vise od toga ( ne znam zasto ovo radim, ali eto) , da doticnu dvojicu ja uopce ne poznajem a kamoli da pijem kafu s njima.
Dovoljno sam inteligentan, zreo i pametan da imam svoje misljenje. Ne treba meni niko govoriti sta ja da radim i pisem.

Kako saznajem upecatljiva je recenica moja : Ako ih (upravu) zbog rezultata smjene, nece mi biti nimalo zao.
Da objasnim. To je iz revolta, jer vidite svi sta nam pojedinci rade s trenerima i s klubom. Uzeli su nam titulu, smjenili 6 trenera, a po tom pitanju se nista nije uradilo.
Ja sam svjestan ko je ova uprava i sta smo mi bez njih, ali ova recenica je iz revolta, a vjerujem da je vrlo moguce da ce i njima dohakati "dusebriznici".

Ja ne znam ko je i kakav mu je cilj ovih izmisljotina, ali nije mu uredu. Nepravda me najvise boli, a upravo je ona ucinjena prema meni.
Opravdati se kod takvih ne mogu, jer oni gledaju sta njima odgovara i oni ce pisati i kad nema razloga za to. Nemam ni namjeru da se perem, jer kod sebe nisam ukaljan a kod njih se ne mogu oprati.
Muhammed a.s. je bio najbolji covjek na svijetu pa su pricali o njemu svasta.

Ja sam imao potrebu ovo napisati, jer jako sam povrijedjen, veliku gorcinu osjecam. Ko ima pravo meni reci da sam neprijatelj mog Zelje.
Nesto sto mi predstavlja bjeg od stvarnosti i nesto zbog kojeg druge stvari trpe ali Zeljo ne smije trpiti. I onda ja neprijatelj Zelje.
Hvala na tome.
Nisam siguran koliko ima smisla nastaviti pisati. Ako sam ja najveci problem i neprijatelj onda se povlacim i eto, Zeljo ima jednog "neprijatelja" manje.

Zeljeznicar za zivot cijeli!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Leone **** te Blagojevic.
Ti stvarno pridajes znacaj takvim stvarima. Ja licno znam 3 covjeka sa foruma, ostale nemam pojma ko su. Mnoge zaista cijenim i rado citam. Ali velika vecina ljudi ovdije sere i pise gluposti. Krene se od lubenica, pa se nastavi sa nekim drugim nebulozama, i onda se opet nadju oni ludi, koji kao razumiju te zajebancije, pa ista klapa koja prdi iz supljeg u prazno, napadaju svakog ko drugacije misli.
Ne bi ih ja imenovao jer ako krenem, znam sebe najbolje poslao bi ih u 3 lijepe, a to ne zelim.
Sad meni nije jasno, sto se ti zamaras, sta neko prica i sere. Druga je stvar sto ovdije neko misli da je posebno bitan i da je njihovo misljenje neki *****. E tako i ti, znas li koliko si ti ili ja ili neko treci, bitan ***** da ga se nazove neprijateljem kluba.Ma ni sekunde.
Ovdije se odavno krenulo sa politikom ako nisi sa nama uz dlaku odmah si govno sa gg..
Ovdije odavno vladaju dvostruki arsini za mnoge stvari, ali nista to nije strasno, da bi ti pravio neku dramu. Brate fino sve nabijes na neku stvar, sta tebi ili bilo kome neko ima pricati koliko ti volis klub. Ja sam prvi klubu samo davao pare, zbog mene klub marke nije platio, i znam koliko volim klub. Ja sam tom klubu dao sebe haj haj,i znaju oni sto me znaju, i jel mislis da bi se zamarao sranjima kad mi neko kaze da sam ovakav ili onakav, jer je neko popio pivu i konta da je akademik.
Evo mene ti sto puta iznerviras kad pljujes Zebu, a hvalis celavog, pa sta sad treba da ti serem. Meni ste drazi svi vi sto kritikujete, nego ove ustaljene proceduralne koke, koje ciljano hajcaju raju i prde u istu tikvu.
Cuj Leon neprijatelj kluba, i ovaj forum postao rijaliti PAROVI majkemi.
I jednu stvar bi ti ja rekao. Nikad ali nikad nemoj pisati Cao Zeljo, to rade picke, koliko god da si ljut. Zeljo je iznad sviju, **** ostale. Nek se mijenjaju, ljubav ostaje vjecna.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned jul 23, 2017 2:24 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:23 pm

"Slab" sam na Adu Adzema, nas je vojnik i jako voli Zelju. Mnogo i radi, to se vidi. Tako da mi ostaje samo da mu pozelim srecu, on to zasluzuje definitivno!

Sto se tice nekih, ozbiljnijih stvari, plasim se da bi ovo mogao biti pocetak kraja ove Uprave. Slavko je dobio nogu nakon 1 poraza u gostima od jace ekipe (vidjecemo kako ce igrati protiv Brage) u 4 utakmice. U te prethodne 3 utakmice je ostvario 2 remija i 1 pobjedu. Mi jesmo veliki klub, najveci na planeti, ali nismo Real Madrid da tako otpustamo trenere. Pogrijesili su, tacka. Ne 'reze' se preko koljena kada ti je stalo, a ovo mi djeluje vise kao odluka pod hirom, nego iz neko zdravog razuma. Slavko nas je izvadio iz gov.ana, odveo u Europu i ostvari prolazak u 2 pretkolo. Dakle, doslovno Kerlina ruka ili Bogicevicevo petljanje u Tuzli je ovog covjeka kostalo posla. Malo li je... Sramota od Uprave i dobro su mi poljuljali povjerenje nakon ove odluke. Mislio sam da su nakon Edisa, Capljica i ostaih naucili nesto. Svaka cast na svemu sto rade za klub, ali vracamo se na isto - fali fudbalskog znanja. Razocaran sam, covjek je jutros vodio trening. Naprasno mi ovo sve djeluje. Napisacu jednom: igraci su ga bojkotovali, i to oni koji se spominju! Oni su neprijatelji kluba. Opet, ako je morao neka, neka je to Adzem. Sretno ti Ado i molim te, objasni ovim klosarima u kopackama ko je mangup i neka drhte pred tobom.

Takodjer, kada je u pitanju onaj anamo forum, kada si u drustvu novinara kojeg mozes kupiti za 10 km, ti vjerovatno vrijedis i manje.

Pojacali smo moderatorski tim, cestitam @Omar500!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:24 pm

Ne znam stvarno šta se dogadja u upravi katastrofalno odradjen prelazni rok a onda tjeranjae trenera koji je ispunio sve zadane cíljeve i koji još uvjek imj našu podršku nevjerovatno
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:26 pm

Meni je najveca muka sta ce biti sa Adzemom ako se ne poklope rezultati. Bilo bi mi zao da ode iz kluba poput Mulalica.

Otom potom, trazili ste juniore u prvih 11 poput Krupe i Radnika, dobili ste
Admir Adžem je najzaslužniji za ulazak mladih igrača poput Vedrana Kjosevskog, Kerima Memije, Amira Hadžiahmetovića, Damira Sadikovića i Riada Bajića u prvi tim, te se očekuje da će sada šansu dobiti i igrači poput Kemala Osmankovića, Tarika Džinde, Amara Beširevića, Anela Šabanadžovića, Denisa Žerića, te Aldina Hrvanovića i drugih juniora sa kojima je ovaj 44-godišnji stručnjak prethodne sezone osvojio titulu prvaka naše zemlje u juniorskoj konkurenciji.
Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/povr ... datu/89388
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:26 pm

Storm, yebo rezultat. Baci pitanje "povjerenje u upravu" pa da glasamo fino lijepo..
 
Bruda.TM
Postovi: 96
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 12:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:26 pm

Morzhy je napisao/la:Da mi je samo znati ko je to uočio da ne valja igra i šta treba promijeniti...razumiju se u fudbal k'o Mara u kriv ku.rac. Vlasnik distributerske firme...pa, bivši košarkaš...pa zastupnik marke kafe i ugostitelj...i onda to treneru saopšti propali zastupnik srbijanske firme za proizvodnju garderobe...daleko ćemo dogurati, danas ste mi se zgadili za sva vremena, hinjski ste potrošili još jednog dobrog insana. Vidjećete aBd na posjeti šta ljudi misle o vašem vođenju kluba.
Mislim da ti to nema veze sa tim kralju.
Profil ljudi je takav kakav jeste, ali nemoj misliti da smo jedini u Evropi sa tim.
Pa i AIK vode bankari, trgovci i gradjevinari slika

A jedini koji tu moze nesto je Brko, a to je sad nazalost, nemoguca misija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Just do it.
:zeljeznicar1:

Pyongyang 🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:26 pm

sajo10 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:26 pm
Storm, yebo rezultat. Baci pitanje "povjerenje u upravu" pa da glasamo fino lijepo..
Ide danas anketa, pa cemo uporediti sa nekim prijasnjim. Imamo sve ankete dokumentovane.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:27 pm

Ne znam stvarno šta se dogadja u upravi katastrofalno odradjen prelazni rok a onda tjeranjae trenera koji je ispunio sve zadane cíljeve i koji još uvjek imj našu podršku nevjerovatno

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 311 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija